Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

esetleg a "fuck me, police" találóbb lenne. meg is érdemli akármit kap.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Egy az egyben neki kellett volna menni kocsival.

(#3) Huma


Huma
addikt

Jól nyomta. Csak így tovább! ;]

Az egyik ismerősöm motorral szívatott meg egy rendőrt.
Leintette ellenőrzésre. Ő lelassított. Amikor odaért a rendőr mellé és az azt hitte, hogy megáll, intett neki és nyomott egy kövéret majd elszáguldott.
A rendszámtáblája természetesen egy kapcsolóval felhajtható volt, szóval a rendőr nem tehetett semmit. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#4) Lauda válasza Huma (#3) üzenetére


Lauda
félisten

Megerdemelne a haverod par honapot a bortonben. Az ilyen gyokereknek ott van a legjobb helye, emelle elvenni a jogsit is egy evre es megbuntetni par szaz ezerre, talan vegigfutna az agyan a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#5) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

A.C.A.B! :K

Mentalita'

(#6) Huma válasza Lauda (#4) üzenetére


Huma
addikt

Pár évet letöltött már egy fegyházban :)

Amúgy meg szerintem nem kéne ilyen komolyan venned a dolgokat. Kinek ártott? Egy fontoskodó rendőrnek? Ugyan már. :U

Tudod a rendőrök csinálhatnának valami hasznosat is ahelyett, hogy az úton közlekedőket szekálják.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7) Lauda válasza Huma (#6) üzenetére


Lauda
félisten

A gyorshajto kinek artott? Hisz nem serult meg senki. A stop tablanal nem allok meg, megis kinek artok, ha nem jon ott senki? Felesleges folytatni. Ha a rendor arra utasitja, hogy alljon meg, akkor tegye azt. A felhajthato rendszammal meg elore keszult az ilyenekre, ami igen sulyosbito korulmeny.

Vagy Te nem is allsz meg a rendoroknek? Ugy is csak fontoskodnak...

[ Szerkesztve ]

(#8) Huma válasza Lauda (#7) üzenetére


Huma
addikt

Én sem szoktam megállni a stop táblánál, csak ha szükséges.
A rendőr meg ne utasítgasson.
De ha te ennyire pártolod a rendőrséget akkor miért nem utalod el nekik a havi fizetésed 50%-át? :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#9) Lauda válasza Huma (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Ertem. Van olyan szabaly a kornyezetedben, amit betartasz? Szerintem azt is felejtsd el, alkossak hozzad a szabalyokat es kesz.

(#10) RootRulez válasza Huma (#8) üzenetére


RootRulez
félisten

Elutalja csak, te is elutalod, csak SZJA-nak meg járuléknak hívják. :U

Nem vagyok oda a rendőrökért, meg sok a fax közöttük (újabban), de lehet olyan szituáció,amikor csak is rájuk számítasz... Attól, hogy megállít nem fontoskodik, miután megállít, már fontoskodhat, de nem tudhatod előre... :)

Nem a rendőrüket védem, elsősorban nincs kedvem, megdögleni azért mert te, vagy egy haverod nem áll meg a stopnál vagy nekem jön 200-al... Általában a vétkes száll ki a kocsiból a vétlent meg a tűzoltók vágják ki. :W

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#11) Huma válasza Lauda (#9) üzenetére


Huma
addikt

"alkossak hozzad a szabalyokat es kesz"

Az lenne a legjobb. Sokkal élhetőbb világban élnénk. :K

(#10) RootRulez:
"SZJA-nak meg járuléknak hívják"
Maradjunk az ÁFA-nál. Azt valóban fizetem.

"nincs kedvem, megdögleni azért mert te, vagy egy haverod nem áll meg a stopnál vagy nekem jön 200-al."
Ettől te ne tarts. Ilyen nem fog előfordulni. ;)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#12) lapa válasza Huma (#11) üzenetére


lapa
veterán

azért mondasz néha akkora facepalm dolgokat, amit én biztos nem mernék örökre kirakni a netre, még ismeretlenül se.

(#13) Huma válasza lapa (#12) üzenetére


Huma
addikt

Bármikor mondhatom azt hogy kamu volt és csak menőzni akartam. Bizonyítsák az ellenkezőjét. ;) Ki tudja, hogy mi az igazság?
Tudod. Addig nem vagy bűnös amíg be nem bizonyítják.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#14) Lauda válasza Huma (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Gyerek vagy meg, fejben biztos es csak probalod kelteni a feszkot. Nagyon remelem, hogy senki nem dol be a hulyesegeidnek.

(#15) Huma válasza Lauda (#14) üzenetére


Huma
addikt

Hát max fejben vagyok az. Hacsak 30+ nem számít gyereknek. :D

Amúgy meg komolyan gondolom azt amit írtam. A közlekedési szabályok minimum 20%-a a béna vezetők miatt van.
Ha nem látom be az utat akkor automatikusan megállok. Nem kell hozzá stop tábla.
A sebességkorlátozások 90%-a is azoknak kell akik nem tudnak vezetni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#16) Mr X válasza Huma (#15) üzenetére


Mr X
veterán

Nem azoknak kellenek a szabályok, akik nem tudnak vezetni, hanem azoknak, akik azt hiszik magukról, hogy tudnak, aztán mégsem.

(#17) Lauda válasza Huma (#15) üzenetére


Lauda
félisten

A tokeletes ember, mint fogalom nem ismeros Neked? Ilyen adottsagokkal, akar lehetnel az elso is. :K

(#18) Huma válasza Mr X (#16) üzenetére


Huma
addikt

Én úgy hiszem hogy tudok vezetni. ;] :P

(#17) Lauda:
Én tökéletes vagyok. Tudom ezt rég. A társadalom nem hajlandó ezt elismerni. Fél a változástól. Fél a Homo Superior-tól. :P

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#19) Lauda válasza Huma (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Ennyi. ;] :P

Akkor segithetnel megtalalni a tokeletes not is. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) SP!T


SP!T
addikt

Keresztbe villogó nélkül dekkol a sávban a rendőrautó, hát kikerüli. Zavarta volna a haladásban. :D Szerintem itt nem történt szabálysértés (a videón látottak alapján), hisz nincs a kresz-ben, hogy nem haladhatsz quaddal két keréken... Szerintem jóóó! :) Senkinek nem ártott, nem veszélyeztetett és nem vandálkodott. Én nem hőbörgök ilyeneken. Persze lehet van előzmény, amit nem láttunk.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#21) lapa válasza SP!T (#20) üzenetére


lapa
veterán

segítek, látom kevésszer dobtál el magad vasat.

(#22) Huma válasza Lauda (#19) üzenetére


Huma
addikt

A tökéletes nő is én vagyok... ;]

(#21) lapa:
És? Két keréken quadozni nem törvényellenes.
Ennyi erővel a vezetés is törvényellenes mert egy csomóan balesetet szenvednek. :U

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#23) lapa válasza Huma (#22) üzenetére


lapa
veterán

"Veszélyeztetés: ha valaki a közlekedés más résztvevőit kár, baleset bekövetkezésének, a személy- és vagyonbiztonság sérelmének a lehetőségébe sodorja."

bezzeg a te világodban nem lennének ilyen értetlen törvények. azért meginterjúvoltalak volna, amint a vadiúj tíz évig várt merkúros wareszodból kinézel jobbra, és jön az égnek álló kvad. nocsak-nocsak lett volna azért.

nemár mindenkinek úgy kell a szájába rágni mit jelent az, hogy mások iránti tisztelet. szerintem ez szimpla nevelési kérdés, már bocs.

[ Szerkesztve ]

(#24) Huma válasza lapa (#23) üzenetére


Huma
addikt

"Veszélyeztetés"

Ilyen nem történt. Tök egyedül volt az úton.

Ha meg jobbról jött volna egy égnek álló quad akkor elismerően csettintettem volna. ;)

Nem kell drámakirálynőt játszani. A tiszteletnek ehhez semmi köze.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#25) lapa válasza Huma (#24) üzenetére


lapa
veterán

0:32? nem kell a hülyekirálynőt játszani.

(#26) Huma válasza lapa (#25) üzenetére


Huma
addikt

Simán elment mellette. Nem volt ott veszélyeztetés.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#27) SP!T válasza lapa (#21) üzenetére


SP!T
addikt

Nem valóban nem, de nem is értettem a videó linkelését, míg nem olvastam el a lentebbi hsz-eket. Miért ne dobhatná fel az első két kerekét? Ha úgy akar menni menjen! Senki nem volt a közelében! Szerintem ez már túlgörcsölés.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#28) Beri válasza SP!T (#27) üzenetére


Beri
addikt

Mert ami jó csak van az életben, az vagy törvényellenes, vagy erkölcstelen, vagy hizlal.

eladó Aromamizer RDTA V1

(#29) Lauda válasza Huma (#22) üzenetére


Lauda
félisten

:C :DDD

SP!T Senki sem volt a kozelben? A gyalogosok a jardan es az autos akit utolert, illetve a keresztezo forgalom az senki? Vagy Te masik videot nezel? ;]

(#30) SP!T válasza Lauda (#29) üzenetére


SP!T
addikt

A gyalogos a járdán kettő személy, abból az egyik félig még csak a járdán sem áll. De a szóban forgó quad a videó alapján sem a sebességet nem lépte túl, ráadásul a három sávból a középsőben halad. A keresztező forgalmat nem akadályozza (ami nincs is épp), hisz elsőbbsége van. Úgyhogy szerintem igen, másik videót nézel. :)

Engem egy nénire emlékeztettek, mikor mentem át a járdán gyalog, szembe a néni. (kb 60 éves) Piros lámpában az járműveknek ugye meg kellett állniuk, hisz nekünk volt zöld lámpánk. A motoros nosewheele-vel állt meg. A néni totál kiakadt, mert nem értette mi van. Ezt sem tiltja semmi, hogy ne emeld fel a hátsó kereked... Csak puffanós hangja volt, mikor lerakta a hátsó kereket, ettől majdnem szívrohamot kapott. De nem érzem azt, hogy most a motor ezért hibás lenne.

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#31) Lauda válasza SP!T (#30) üzenetére


Lauda
félisten

A sotet szinu auto, amit utoler? Multkor egy robogos kerekezett velem szemben, nem tudtam lehuzodni mert magas padka volt, kb 20 centire ment el mellettem, de nagy szerencseje hogy igy tortent.

A pocsevel szorakozzon, ami a sajatja, ne mas ertekeivel es testi epsegevel.

[ Szerkesztve ]

(#32) SP!T válasza Lauda (#31) üzenetére


SP!T
addikt

De hát nem érte utol, mivel még csak egy sávban sem mentek. Persze én nem azt akarom tagadni, hogy a rendőrnek ne álljon meg, illetve, hogy a sok pöts motoros száguldozik, ami veszélyes és felelőtlen. De azért ebben a videóban erről szó sincs szerintem.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#33) Lauda válasza SP!T (#32) üzenetére


Lauda
félisten

Ha a gyereked setal a jardan, az uttesten meg egy quados kerekezik, az Teged nem zavarna?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.