Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) #56573440 válasza Lauda (#13) üzenetére


#56573440
törölt tag

egy projekt megfelelő előkészítése szakmai szempontból nem gdp kérdés olvasatomban. meg lehet oldani sok mindent pénzből persze, és amit nem azt még több pénzből, de szakmailag korrektül előkészített projekt kivitelezése azért sokkal egyszerűbb. lásd várkert bazár, földet hordunk az alagút tetejére, hidat építünk az alföldön, m5 bevezető hídján 2 ember lézeng reggelente, minden nap ott megyek el, úgy néz ki mint két hónapja. persze ha nem 500 millióból hanem 2 milliárdból építenék akkor más lenne ez tény, de egész biztos hogy ezt csak erőből lehet megoldani?

egy nagyon jó példa erre egy wuxi nevezetű kisváros 6.3 millió lakossal kb. 2014 közepén jártam arra, akkor építettek nagyban metrót náluk. röhögtem, mondtam hogy hát itthon is van egy ilyen projekt és már megy meg minden, de irdatlan csúszással. ott a lokál gyerek meg mondta hogy itt 2014 végére két vonal fog menni, mert az van mondva hogy menni fog és kész. lehet hogy dec 31 23 óra 59-kor indul el az első szerelvény, de hogy jan 1 0:01-kor az kizárt. akkor ott fejek hullanak. dec 28 üzembe is helyezték az utolsó szakaszt is.

az egész mentalitás kérdése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.