Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maxentius


Maxentius
addikt

Not bad, egy komplett Dalvik VM is kerülhetne alá, az még pöpecebb lenne. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#2) olbaidhun válasza Maxentius (#1) üzenetére


olbaidhun
őstag

teszett a cikk, még ilyet! :R

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3) gameradam89


gameradam89
csendes tag

Nekem is N9 telom van :)
Nincs egyszerűbb installálása telóra ? :)

(#4) Just486 válasza gameradam89 (#3) üzenetére


Just486
senior tag

Üdv az oldalon!
Biztos le lehet írni egyszerűbben is a telepítést, de ennél egyértelműbben kötve hiszem.
Azt javaslom, hogy olvassad el még 2-3x a cikket lapról lapra, aztán vedd magad elé a telefont, és olvasás közben hajts végre minden lépést. Elvileg nem szabad meglepetés érjen. Ha mégis, én hibáztam valahol.

That unconquered country we call the future.

(#5) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Gratulálok! Olvastam a dualbootos írásod is! :R

*** Be prepared! ***

(#6) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Gratula az íráshoz! :R De megéri amúgy ennyit szenvedni egy Nokiával? NEM KÖTEKEDÉSBŐL KÉRDEM, tényleg érdekel.

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#7) icezozo


icezozo
addikt

Jó ez az N9 :K
fog ezen még más is futni ;)
( Jollaaaaaaa )

http://qwankido.hu/

(#8) Just486 válasza electrodoki (#6) üzenetére


Just486
senior tag

Más nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem ez nem szenvedés, hanem hobbi :)
Ezt a telepítést sem azért csináltam, mert szükséges lett volna (szinte egyáltalán nem játszok - nem csak telefonon, hanem úgy általában véve sem), hanem mert érdekelt a fejlesztő elképzelése, és a kivitelezés lehetségessége és minősége. Ha valaki androidra vágyik, annak tényleg felesleges apkenvvel meg NitDroiddal babrálnia, mert egy olcsó kínai vacakkal ilyen szempontból jobban jár.

Egyébként lehet, hogy a telepítés bonyolultnak tűnik így a leírások alapján, de valójában - az információk és letöltések kikutatását nem számolva - kb egy 15 perces művelet az egész.

Mateosz, köszi, de tényleg nem az én érdemem egyik sem, ezeket a programokat megírni az igazi meló, nem működésre bírni és bemutatni. :K

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#9) Tikakukac válasza electrodoki (#6) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyilván lehetne egyszerűbb is, csak ugye Nokia fronton szerintem töredéke a fejlesztők ereje, mondjuk a hd2-höz képest, pedig a haxolás ott is hasonló méretű.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#10) konyi79


konyi79
addikt

Nagyon jó ismét, köszönjük!

(#11) quailstorm válasza Just486 (#8) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Tudsz dobni valami infót a super hexagonról, meg valami új APKenv-et. Kicsit kiestem belőle... Egyszer is alig találtam binaryt. Most nekem a fruit ninja 1.5.2 megy hanggal, csak nem ment(állást, vagyis highscoret statot, de hátteret blade-et igen), semmi más nem izgat. De hexagon modulet nem láttam eddig, egyébként meg segmentation fault. Ja és valami 2012 decemberi az apkenvem :DDD
Meg a tetejében N900-am van. De ha dobnál pár frissülő fórumlinket megköszönném. Kb ez a legködösebb fejlesztés a mobilra mindközül...

modult már le is szedtem, kősz

[ Szerkesztve ]

(#12) zs4k0s3mb3r válasza Maxentius (#1) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

A Jolla Sailfish-én van Dalvik, Sailfish meg lesz N9-re :)

(#13) zs4k0s3mb3r


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Köszönet ezért a remek cikkért :R
Ennek több gyakorlati értelme van, mint a Nitdroid-nak. Azt jól értem, hogy a modulok fejlesztéséhez nem szükséges maguknak a játékoknak a forráskódja?

(#14) Just486 válasza quailstorm (#11) üzenetére


Just486
senior tag

Dobok fel apkenv binary -t is a modulos megosztási mappákba, a hozzászólásod alapján te fogsz tudni mit kezdeni vele :) Viszont ha jól tudom, ez is ugyan az a 2012 -es verzió, azóta csak a telepítőt és a modulokat fejlesztették. Fórum linket az utolsó oldalon találni, nem tudok róla, hogy máshol nagyobb mennyiségben információk lennének elérhetőek. És egyébként igen, ez rosszabb, mint a NitDroid, pedig az sem éppen egy összeszedett projekt.

Zsákosember - ha szólíthatlak így -, pontosan nem tudom, elvileg a közvetlen forráskód nem szükségszerű, de hogy pontosan milyen kódrészletek alapján állítják elő a működő modulokat, azt nem tudom megmondani.

[ Szerkesztve ]

That unconquered country we call the future.

(#15) zs4k0s3mb3r válasza Just486 (#14) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Szólíthatsz így, nem visz el a Zsákosember :)

Ez nagyon érdekes, alaposabban bele kellene néznem a forráskódra, mert így első blikkre nincs ötletem, mi az ami alkalmazás-specifikus, de nem kell feltétlen maga a játék forrása ahhoz, hogy megírható legyen.

Más, ami feltűnt, hogy SDL-t, meg JNI-t használ, tehát elvileg PC-n is működésre lehetne bírni (?), persze némi haxolással.

(#16) Just486 válasza zs4k0s3mb3r (#15) üzenetére


Just486
senior tag

Erről a részéről sajnos aztán tényleg végképp nem tudok semmit. Nem értek én a programokhoz, épp annyit tudok mindig csak meg róluk, amennyi a futtatásukhoz kell. Ha ez segít, akkor a projekt "hivatalos" github oldala itt elérhető. Ebben vannak a modulok, meg egy csomó minden más, amiről nem is tudom, hogy micsoda :)

That unconquered country we call the future.

(#17) quailstorm válasza Just486 (#14) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nagyon utálom elővakarni abból a szar fórummotorból az apkenvet... mert bezzeg a fő weboldalról törölni kellett...
Legutóbb is valakinek a komplett installját másoltam be, de találtam még: [link]
az enyém még 2012. dec. 26-án került telepítésre. Majd meglátom mi lészen.
harmattan meg fremantle binary meg ugye nem azonos...

ez a szervezetlenség sztem még rátesz egy lapáttal a baromságra...
azt se értem hogy van van N9, meg N900, akkor miért nem portol Alexej CM7-10-eket más ilyen telókról? Pl Motorola Milestone, meg LG Optimus black... ammá legalább stabil...

[ Szerkesztve ]

(#18) Just486 válasza quailstorm (#17) üzenetére


Just486
senior tag

Hát igen, a fejlesztés az apkenv körül lehetne kicsit koncentráltabb.
Mondjuk annak biztos meg van az oka, hogy az iszákos orosz miért saját buildet használ. Elég sok mindenbe kell beletúrni, hogy egyáltalán bootolható legyen a rendszer.

Konyi, köszönöm neked is :R

That unconquered country we call the future.

(#19) BloodRay


BloodRay
veterán

Ez a telefon a megjelenése óta tetszik... Érdekes volt az írás. :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#20) banhammer


banhammer
veterán

A jatekokat igy meg lehet vasarolni a Google Play-en vagy a viragboltbol kell letolteni azokat?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) BloodRay válasza banhammer (#20) üzenetére


BloodRay
veterán

Gondolom költői kérdés volt... :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#22) banhammer válasza BloodRay (#21) üzenetére


banhammer
veterán

Komolyan kerdeztem.
Amugy meg Note 10.1-et hasznalok es a rajta levo programok 99%-a meg van vasarolva.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) zs4k0s3mb3r válasza banhammer (#22) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Nincs androidos telefonom, de nem úgy van, hogy ha van androidos cuccod, akkor le tudod tölteni az apk fájlt a számítógépedre, onnan meg egyértelmű?

(#24) quailstorm válasza banhammer (#22) üzenetére


quailstorm
nagyúr

konkrét az apk fájl kell hozzá. Ha meg olyan balfék vagy hogy másik eszközön, nitdroidon megveszed leszeded, majd szembesülsz vele hogy a legfrissebb nem fut, akkor no comment. Kötelező a warez, ez van...
NITdroidra ellenben érdemes vásárolni, pl unokatesóm MinecraftPE-t még anno azon vette N900-hoz.

(#25) HuMarc válasza zs4k0s3mb3r (#12) üzenetére


HuMarc
addikt

Erről valami hivatalos infót tudsz linkelni? :) (Arról, hogy N9-re lesz Sailfish)

(#26) quailstorm válasza HuMarc (#25) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ez elég lesz?
Hogy kiadják-e? Nemhiszem, de majd meglátjuk. Még az is lehet...

(#27) zs4k0s3mb3r válasza HuMarc (#25) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Hivatalos image nem lesz, de egész eddig N9-en és N950-en demózták, és a Jollától azt nyilatkozták, hogy bár hivatalos támogatást nem adhatnak, segítenek a közösségi változatnál.

(#28) HuMarc válasza zs4k0s3mb3r (#27) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja értem :) Nem is tudtam, hogy Jollának kell ejteni, és nem Dzsollának.

(#29) zs4k0s3mb3r válasza HuMarc (#28) üzenetére


zs4k0s3mb3r
csendes tag

Igen, mert finn szó, asszem. Vagy angol, csak a finnek rosszul ejtik :)

(#30) ƬΛЯΛ


ƬΛЯΛ
senior tag

hú a betyár mindenit :DDD ezt nem gondoltam volna :)

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#31) ibomol3 válasza gameradam89 (#3) üzenetére


ibomol3
tag

N9 Qtweak-kal sokkal könnyebb.
Szinte csak a .apk fájlt kell fel rakni a telóra aztán Qtweak-kal telepíteni ami csak két érintés nem lehet hibázni+ a Qtweak rengeteg dologra is jó még ezen kívűl. ;)
[link]

(#32) VBalazs válasza ibomol3 (#31) üzenetére


VBalazs
csendes tag

ezt kifejtenéd bővebben kérlek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.