Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

850€-t szerintem sehogy sem ér ez a kütyü. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Negyed misi...elképesztő!!!

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Kissé túl lőttek az árral, nem kicsit nagyon, ennyiért nem hiszem hogy hogy túl nagy sorbaállás lesz érte főleg a mai gazdasági helyzetben.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Ennyiért már megbocsásson de dugja fel magának a nokia.
Ráadásul a kijelzője se egy nagy dobás...

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

megnyugodtam, nem csak én érzem ezt az árat "ENYHÉN" eltúlzottnak...

még CWM-mel sem... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) #16820480


#16820480
törölt tag

ha mellécsomagolnak egy ajándék Suzukit, akkor talán megérné, nade mégis... :U
kíváncsi vagyok hányan vannak még olyan márkahűek, hogy ezt is jó vételnek tartsák.

(#7) blueMerle


blueMerle
veterán

Ennyit tényleg nem ér meg a cucc :(

(#8) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ööö, diszkréten vicc kategória ez ebben a formában :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) nrgia


nrgia
őstag

Akárhogyis számolom ez betünként egy 50-es :))
Elhiszem és látom is ,hogy szép és jó,de ennyiért szebbek és jobbak is vannak a piacon!!!
NOKIA hol az eszed? :((

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) papi77 válasza #16820480 (#6) üzenetére


papi77
addikt

Lesznek olyanok is,ez tuti!

Az első: NOKIA 1611

(#11) fricz19


fricz19
őstag

ennyiért már veszek 3 telot :) ami majdnem tud mindent.
remélem megjelenéskor gyors árcsökkenés lesz.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#12) Kickass


Kickass
őstag

azért az árnál ne felejtsétek már el h előrendelési ár és h a forint a békasegge alatt.....

én inkább attól félnék h a nagy várakozásnak nehogy megint pofára esés legyen vége, lásd gyenge anyagminőség, nagy titkolózás a prociról aztán a rendszerhez képest vmi harmatgyenge vacak lesz benne stb....

(#13) #16820480 válasza Kickass (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért azt a 845 eurót nehéz a forint gyengeségére fogni! ez piszok sok pénz. amikor az előző, meg az azelőtti generációs csúcskészülékek megjelentek a finnektől, akkor azok sem mentek nagyon 600 róka fölé, és már attól is eldobták az emberek az agyukat, hogy milyen drága.

ennyért nagyjából lehet venni egy kb. ugyanennyit tudó telefont wimo vagy osx alapon, két évnyi telefonszámlával együtt!!

(#14) gerilee


gerilee
aktív tag

Ez az összeg annyira hihetetlennek tűnik nekem, hogy nem is hiszem el...
Azthiszem én megvárom a hivatalos rajtot az ítélettel.

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#15) Karma válasza Kickass (#12) üzenetére


Karma
félisten

Nem titkolóztak a processzorról... A régi processzor lesz benne, 369 helyett ~430 Mhz-en futtatva.

“All nothings are not equal.”

(#16) David75


David75
őstag

Mire kijön lehet az árából venni minimum egy és fél omnia hd-t nagyobb oled kijelzővel és nagyobb kamerával ugyan úgy érintős symbianal...(néha már nem tudom hogy a sonyericsson vagy a nokia csinál nagyobb hülyeségeket)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#17) joey04 válasza Kickass (#12) üzenetére


joey04
titán

845 euro! ez a sok!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) coyote55


coyote55
őstag

Aranyárban mérik azt az öt betűt... :K

Memento Mori!

(#19) Mad Max


Mad Max
csendes tag

Most mit idegeskedtek? :D Nem kötelező megvenni...Meg amúgy se egyből mindent...majd meglátjuk pár hónap múlva hogy alakul az ára. Amúgy nekem nem tetszik, és kész :P

(#20) Prof01


Prof01
veterán

ennyit nem ér... :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) vasadam88


vasadam88
csendes tag

Június vége?gmm..
sztem inkább szeptember október lesz belőle...:)

Siemenes A40-Nokia 3310-Motorola E398-SE k800i-LG Viewty-Samsung U600-Nokia 5800

(#22) Napfénysüti

Jó lesz de ennyit tényleg nem ér.
De lehet csak a számokat keverték össze és valójában 485 Euro :DD

Més que un club!

(#23) fateless


fateless
veterán

Az Expansys előrendelési árai mindig is kifejezetten magasak voltak. Ez történt pl az eeepc-vel is, illetve az X1-gyel is. Aztán ahogy máshol is kapható lesz, úgy lesz egyre olcsóbb az ár.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) Kickass válasza #16820480 (#13) üzenetére


Kickass
őstag

engem ha bárki megkérdez azt mondom alulról 200 k-t fogja nyaldosni, és mire nem előrendelés lesz addigra nagyjából annyiba is fog kerülni aki meg olyan hülye h előrendel, az meg is érdemli, minden gép drágább előrendelésbe aki nem birja kivárni annak lehet megéri az a adott esetben +50k amivel többe kerül, minden N szériás 150k körül vagy a fölött nyitott ez megy ugye még ujabb még innovativabb (qwerty egy N-es mobilban) ezek szerint csak nekem nem voltak illuzioim az árral kapcsolatban

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

elsö reakcióm az árra: :DDD

második: nem lesz ennyi, kevesebb lesz, de majd az akkori áron is sirni fogok.

I humbly and respectfully decline™

(#26) Jadro


Jadro
veterán

Ez az ár már-már beteges. Gyanítom, ehhez képest nagyot esik majd az ár és elég hamar.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#27) #53246592


#53246592
törölt tag

a press release szerint netto 550euro, az 20%-os afaval mar 660. nekem mar ez is erösen fajdalom kuszöbön tuli arnak tunik. Magyarorszagon persze meg rajön az artisjus sarc, 32GB-ra ugyebar 7200 forint. az elsö, az aruhaz ajtajanal virraszto tipusu, vevöknek megfelel az ar, de nagy mennyisegben igy nem lehet eladni.
itt meg 899 euroert lehet elörendelni junius 30-ra.

(#28) GALARDO


GALARDO
addikt

Ennyi pénzt meg sem ér még 200-at se én 180-ért megvenném! :DD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#29) #16820480 válasza Kickass (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem sem illúzióim vannak az árral kapcsolatban, de ez nagyon sok. ennyi pénzért akármilyen telefont lehet venni (leszámítva a luxustelókat, de az teljesen más kategória).

teljesen mindegy mit tud, ennyi pénzt telefonért soha nem tudnék kiadni. ha megfelezik, akkor reálisabb lenne, de tudom, hogy ha ennyiért is megveszik, akkor úgyis ennyiért adják.

(#30) Kickass válasza #16820480 (#29) üzenetére


Kickass
őstag

maradjunk annyiban h egyikünk se fog előrendelni, a nyitóárat és utána a tendenciát meg majd meglátjuk

(#31) #16820480 válasza Kickass (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

maradjunk :) ezt biztosra ígérhetem, hogy nem fogok előrendelni!
még csak annyit teszek hozzá, hogy nem ez az egyetlen Nokia, ami horribilis előrendelési áron indít mostanában. remélem nem csinálnak belőle rendszert.

(#32) d.beni


d.beni
aktív tag

na ebből nem fognak sokat eladni.főleg ebben az országban...

(#33) -NOKIA- válasza d.beni (#32) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

várd csak ki a végét ;]

(#34) Taybore


Taybore
aktív tag

Sejtettem, hogy drága lesz, de az 5800 is rohadt drága volt előrendelve, mert egy csomó "felesleges" (?) extrát adtak mellé. Jó-jó ez a telefon, de ennyire azért nem...

(#35) ALI_G válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


ALI_G
veterán

ez csak nekünk / neked drága :)
Egy tőlünk nyugatabbra lakó átlagfizus embernek belefér ha ilyenre vágyik, ha meg rendesen keres, akkor fika összeg.
5800-át is ingyen elviheted Angliában bármelyik szolgáltatónál. Hangsúlyozom, INGYEN! :D :W lassan mi tartozunk a harmadik világba

[ Szerkesztve ]

(#36) zsolt501 válasza ALI_G (#35) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Szerintem ez így nem fedi teljesen a valóságot, mert nekem is van nem 1 külföldi ismerősöm és bizony annak ellenére hogy igen jól keresne mindig meggondolják hogy mire költenek, és bizony nem cserélgetik évente sőt igazán még a gyerekek sem mind rendelkezik mobillal és azok sem a drágább kategóriából való. Szóval attól hogy még valaki jól keres és megtehetné hogy évente, vagy akár havonta is lecserélje a mobilját az még nem biztos hogy hülye is és csak úgy szórják a pénzt. Azt nem zárom ki hogy nincsenek ilyenek, de hidd el nem ez a jellemző, és hidd el attól hogy még valaki nyugatabbra él és jól keres még nem egyenlő a két kézzel szórom a pénzt effektussal.
Másik bizony kint is fizetősek a felső kategóriás telefonok.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#37) <NewL>


<NewL>
addikt

ajajj ez egyre drágább lesz. ezek már rémhírek,még a 150K-t is sokalltam az elején nemhogy ennyit.
Kell is bele egy jó processzor az is biztos.

There's an app for that

(#38) -NOKIA- válasza zsolt501 (#36) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

plusz most úgy néz ki, a válság sem kedvez ennek a típusnak, még nyugaton sem...

[ Szerkesztve ]

(#39) zsolt501 válasza -NOKIA- (#38) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Pontosan, nem csak idehaza vesztik el sorban az emberek a munkájukat, hanem tőlünk nyugatabbra is bizony elég rossz a helyzet, bizony ott sem fenékig tejfel az élet.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#40) dedike


dedike
addikt

Na! Ennyi pénzért menjenek el valahová... :W

<erre sem várok tovább>

Jó szerencsét!

(#41) -NOKIA- válasza dedike (#40) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Majd lesz olcsóbb, csak várni kell. ;]

(#42) zsolt501 válasza -NOKIA- (#41) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Tudod türelem rózsát (nokia telefont) teremt :DD

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#43) Taybore válasza -NOKIA- (#41) üzenetére


Taybore
aktív tag

Mostanában sajnos nem nagyon csökkennek a teló árak... Én már tavaly óta várom, hogy az N85 annyi ezresbe kerüljön amennyi a az N után van, de nagyon megállt 100-on az ára

(#44) copin válasza Taybore (#43) üzenetére


copin
őstag

Én nem erre számítottam. Így is kirúgnak egy csomó embert a nokiától (Komáromból is, hála a karavánkapitalizmusnak), ha küzdenének értük, akkor mennyibe kerülne a végtermék? 300K? :))

(#45) hemaka válasza d.beni (#32) üzenetére


hemaka
nagyúr

Amikor a szifon bejött is ugyanezt mondták jópáran, aztán nincs olyan nap, hogy ne látnék legalább 3-4db-ot, szóval aki fanatikus, vagy igazán fáj ráa foga, úgyis kispórolgatja, vagy valahogyan megveszi. :)

(#46)



aktív tag

télleg eléggé horribilis az ára :F
bár anno az N95is aszzem majdnem 150k-ba került mikor megjelent v. az N96 200körül volt,akkor viszont meg tényleg ennyi lesz az ára kb.

Már 16 éve itt :)

(#47) runner 125 válasza PowerBuldog (#1) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na neeee.. :)
Pff, még a feléért is gondolkodnék. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#48) bt infó


bt infó
tag

A proceszoron most szerintem nem sporoltak ennek benne kéne lennie az ároba :C

A pecsét helye

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.