Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) autox3c


autox3c
tag

Én úgy tudom, hogy ez nálunk nem elérhető, de javítsatok ki ha tévedek.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#2) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Mik azok a pink (vagy milyen) izék ott? Nehogy már egy lejátszó ilyen gusztustalan színű kezelőszerveket kapjon, azért a csajokon és a díszb*zikon kívül más is használja gondolom.

(#3) maxmax2


maxmax2
csendes tag

Mivel tud többet, mint a sima Zune lejátszó?

Acer Aspire 5310: Celeron 1.6 GHz, GMA 950 + GMABooster, 2 GB Corsair Value - OSX Snow Leopard

(#4) Воланд válasza kolosanyi (#2) üzenetére


Воланд
titán

accent color-hoz igazodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) autox3c válasza maxmax2 (#3) üzenetére


autox3c
tag

Elvileg tartalmaz internetrádiót, illetve Pandora-szerű zenei streaming szolgáltatást.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#6) kolosanyi válasza Воланд (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Na jó, de nem lehet egy kicsit konszolidáltabban megoldani? Nem mintha érdekes lenne a véleményem, mert amúgy se vagyok WP user, csak nekem az ilyen rikító vackok sose tetszettek. Mindegy is igazándiból... :)

(#7) Воланд válasza kolosanyi (#6) üzenetére


Воланд
titán

ha valaki pink lapkaszint allit be, mert neki az tetszik (ergo ha neked nem tetszik a pink, akkor nem fogod azt beallitani) es az alkalmazasok megfelelo resze atveszi ezt a szint akkor gondolom nem zavarja.

ha meg keket, akkor kek lesz es igy tovabb.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Alwares válasza kolosanyi (#6) üzenetére


Alwares
aktív tag

Ha nem rózsaszín a telód témája akkor nincs vele baj szerintem. Egy diszkrét kékkel pl baromi jól nézki ez a felület, bár tényleg kicsit túlcsicsás ez a lejátszó, a WP7-es programom szépsége legtöbbször pont az egyszerűségükben van.

(#9) kolosanyi válasza Воланд (#7) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ja vagy úgy. Bocsi, ezt nem tudtam. Köszi a felvilágosítást. :R

(#8) Alwares
Neked is. :R

(#10) Dunbar


Dunbar
senior tag

És amúgy mire jó a Nokia Music?

(#11) Воланд válasza Dunbar (#10) üzenetére


Воланд
titán

nem kell zune pass.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) d.salvatore


d.salvatore
tag

Ilyet hol tudok letölteni? mert se ez se a Nokia vezess 2.0 -át nem találom :(

Apple iPhone 5S White 64GB - iOS 7.1.2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.