Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Tegnap kiváncsisából én direkt lefogtam a telefonomnak(Nokia) az antennáját és a 2 vonalból egy ment le... szóval tök mindegy hogy fogom. Az Apple részéről elég gyenge kifogásnak érzem a "nem jól fogod" magyarázkodást. :D

(#3) Killing


Killing
addikt

Kipróbáltam a K550i-men, csak két csík ment le, ennyi még elmegy, szóval az apple elbújhat. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) Jadro


Jadro
veterán

Nekem E71-en sikerült produkálnom térerőcsökkenést többször is. Kicsit várni kell miután lefogod az antenna környékét. Ez azonban bőven messze van a megszakadástól.

Szerintem minden telefonon lehet zavarni az antennát. I4-en rövidzárról beszéltünk nem árnyékolásról ugye? Vagy most mi van pontosan? :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) ClioRS válasza hemaka (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Én is próbálgattam N97-en meg 5800-án, nem sikerült lejjebb venni a térerőt, pedig próbálkoztam rendesen.... És az n97 nem a legjobb jelfogók közé tartozik sajnos...

(#6) SZ4B


SZ4B
tag

a mostani borzalmas és egyforma modellektől függetlenül nem lehet elvitatni a Nokiától, hogy a tapasztalat (többek között) az ő oldalukon van, ilyen apróságokkal is törődnek, mint hogy telefonálni lehessen egy telefonnal, és nem azzal, hogy szebb-e a kép, mint az új Samukon ...
az meg hogy nem a telefon rossz, hanem rosszul fogod már tényleg nonszensz

szigNÓ

(#7) sagesz93


sagesz93
addikt

Mekkora "oltás" a nokia részéről.

(#8) FRENK1988 válasza sagesz93 (#7) üzenetére


FRENK1988
veterán

valahogy megérdemli :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Lenry


Lenry
félisten

körbetapiztam az E50-et, meg se moccant a térerő-indikátor.

egyébként meg jobb kézzel fogom a telefont, a kisujjammal alátámasztok, gyűrűsujj a a telefon mögött a hátlapon támaszkodik, középsőujj a kamera alatt, mutatóujj a telefon oldalán fekszik, a hüvelykujjammal meg a gombokat nyomkodom.

telefonálás közben pedig a telefon alsó 2-3 centijét fogom csak, és a mutatóujjammal hátulról megtámasztom a telefont.

még sose volt térerőproblémám.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Szerintem valami baj van a pulse-ommal, mert ha megfogom a 3 csíkból 4 csík lesz....
:D

(#11) Dr.Anonymus válasza sagesz93 (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

nem Chuck Norris véletlenül az igazi neved? :DDD

(#12) Straw


Straw
senior tag

Nekem a Desire-en egy csík ment lejjebb pedig komolyan próbálkoztam, a tuti kedvéért még kipróbáltam egy SE Z530-on is de ott meg sem moccant pedig azt teljesen körbe tudom fogni, gyakorlatilag minden részét letakarom, és semmi hatás.

[ Szerkesztve ]

42

(#13) shev7


shev7
veterán

n95-ot ket kezzel markoltam, csak a kijelzo bal felso sarka latszott ki. Terero meg sem moccant... biztos rosszul fogtam... :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#14) sagesz93 válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


sagesz93
addikt

/sajnos/ nem, de esküszöm így van, el lehet jönni megcsodálni :D
most két kézzel "leárnyékoltam" az egész telót, 2 csík a négyből.

[ Szerkesztve ]

(#15) plus44


plus44
veterán

Na én meg azt mondom, ha az 5310-emet a 3. kép tanulsága szerint fogom, akkor egyetlen egy csík marad...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) Tikakukac


Tikakukac
titán

A magaslabda jött az Apple-től, a Nokia pedig lecsapta. Brilliáns :D

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) moonman


moonman
titán

ötletes visszavágás. nem mellesleg Apple-nél kapkodhatnák magukat azokkal a licencdíjakkal kapcsolatban is.

(#18) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

N85-öm bárhogy taperolom egy pálcika sem megy le. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#19) Misály válasza PowerBuldog (#18) üzenetére


Misály
addikt

Egyebkent szerintem ez kurva vicces, apamek cirka 17 eve versenyeztek azon az elso westeles mobilokkal, hogy melyikkel lehet a pincebol telefonalni:D:D:D

Most 2010-et irunk es megint itt vagyunk. Palcika-e vagy?

(#20) ClioRS válasza plus44 (#15) üzenetére


ClioRS
őstag

2 csík ment le az N97-en és az 5800-án is, bár amolyan alaksorban vagyok.

(#21) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Akárhogy takargatom, az 5800-án egyetlen pálcikával sem ment lentebb. :N
mod: Mégis, ha teljesen beburkolom a 2 oldalát és a tetejét, akkor 1 pálcika eltűnik. :D

[ Szerkesztve ]

(#22) plus44 válasza ClioRS (#20) üzenetére


plus44
veterán

Én úgy fogtam, mint a 3. képen és egy csíkom van, ami semmire sem jó. Más kérdés, hogy ilyen tartással nem nagyon tudok telefonálni, vagy hülyének néznek, de akkor is...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) P00By


P00By
nagyúr

Aranyosan odaszúrtak :U ;]

(#24) FRENK1988 válasza moonman (#17) üzenetére


FRENK1988
veterán

vagy odaadják a multitáccsot:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) LA_COSTE válasza sagesz93 (#10) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Tedd rá mind a két kezed és talán még a NASA műholdjait is fogja majd. :D

(#26) ClioRS válasza plus44 (#22) üzenetére


ClioRS
őstag

Viszont az alapprobléma az, hogy a telefont 2 oldalt megfogva nincs térerő. :U

A 3. kép viszont elég extrém tartás. :U

Én meg most látom, hogy nem tudok írni... alaksor -> alagsor :DDD

(#27) total90


total90
veterán

Kipróbáltam az összes telefont ami itthon van, egyedül a fater ma már nem használt SE K310i-s telefonján volt észrevehető valami, de az sem volt vészes. Apple ezt benézte :P

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#28) dionaea


dionaea
őstag

apple meg el kezd viccelődni hogy az ő telójuk csak -25 c-on fagy, mig a nokiáé 0c és +80c között is tud fagyni

(#29) plus44 válasza ClioRS (#26) üzenetére


plus44
veterán

Mindegy, hiszem már az első képnél is lemegy 2 pálcika. Lehet, az én telómmal van a gond?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#30) attisx


attisx
addikt

Az N86-ot akárhogy tartom, hetes skálán, hét és hat között ugrál, néha leesik ötre. Ha teljesen életszerűtlen módon kétmarokra fogom az antenna környékét, akkor is van minimum két egység.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#31) moonman válasza FRENK1988 (#24) üzenetére


moonman
titán

előbb vegyék meg. ;]

(#32) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Azért a Nokia E52 sem volt nehéz úgy tartani,h.elszálljon a térerő:D

[ Szerkesztve ]

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#33) aseknuss


aseknuss
csendes tag

Az N900-on meg sem mozdul az antenna kijelző csík fullon van pedig régi bérház földszinti legbelső sarkában kétmarokra fogva teljesen mindennapi használat mellett :)
Az N97-em ugyan ezen próbák mellett egyet elvesztett :(
Most akkor mi van?? :C :C :C

(#34) ClioRS válasza plus44 (#29) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem tudom, de eddig egyik telefonomnál se tapasztaltam ilyet, pedig volt pár már. Mondjuk 5310 pont nem :D

(#35) k. válasza sagesz93 (#10) üzenetére


k.
őstag

Ilyen nekem is volt(i8910HD). mondom azanyád leviszem itt a térerőt, oszt puff felugrott egyet a csik. Na ott tettem le, mondom ez szorakozik:D

(#36) szuper-t


szuper-t
senior tag

ezzal az a gond h mindenkinek más genetikai adottságai vannak. a kéz vastagsága a csontok összetétele:D a Terminator kezében tuti nem lenne térerő ;]
Ha pincében lefogom a telefonom tetejét elmegy a tárerő nekem is 3 vonalból 1 se lesz :DDD

(#37) h_rowley


h_rowley
tag

Gyerekek rosszhír, ha az N70t két kézzel közrefogom és szorongatom mint egy szadista folytogató akkor 2 csík maradt :(

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#38) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Ezt übereljétek: Klikk! ;]
A történethez hozzátartozik, hogy megpróbáltam szétszedni a telefont, hogy megfogjam az antennát, előidézve a Jobs-hálózateldobó-effektust, de nem volt megfelelő sokszögű csavarhúzóm, ráadásul van a telefonhoz szervízleírásom és sematikus ábrám, amin látom a telefont apró darabokban, meg kapcsolási rajz szerűen és még csak az antennát vagy annak a helyét se látom sehol se, szóval Nokiáék tudnak valamit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#39) szuper-t válasza Badman 4ever (#38) üzenetére


szuper-t
senior tag

:D próbáld meg azt a fóliát leföldelni akkor elméletileg nem kellene lennie térerőnek az alufólia elvezetés nélkül még gerjesztő hatású is lehet :K
Hehe :D gépházhoz földelve térerő 0:D

[ Szerkesztve ]

(#40) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

LG butafonomon se történt semmi, pedig a két combom + két kezem kombóval árnyékoltam...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#41) talamasca


talamasca
senior tag

Jesszusom! Még mindig ez a téma?
Mekkora reklám ez az Applenek! :)

Ezzel se magát sikerült reklámoznia a Nokiának.
Pedig rájuk férne...

“Black as midnight on a moonless night.”

(#42) <NewL>


<NewL>
addikt

lehet itt vickelodni a Nokianak
az iPhone 4-bol 3 nap alatt tobbet adtak el mint eddig N900at. de lehet poenkodni a Booklettel is. stb
oda-vissza lehet vagni, de ez nagyon szanalmas volt.

terero-iPhone? - erdekes, ezekrol a problemakrol nem lehet olvasni mar seholsem, sot magyar tesztekben sem.

ja, az meg megszanalmasabb, hogy ha van valami az iPhonenal akkor zokszo nelkul cserelik gariba. az E52-ket meg vihettek vissza az emberek, hogy nem lehet vele telefonalni mit csinaltak gariba? ket karcot a hatlapra meg a kijelzore, egyebet nem:D

There's an app for that

(#43) Badman 4ever válasza szuper-t (#39) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Földeltem az alufóliát (kétfélét is próbáltam) gépházzal, konnektor földjével, gázvezetékkel, csaptelepekkel és semmi vagy csak egy csík a veszteség. :Y Ez a telefon komolyan tud valamit. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#44) gybazsi


gybazsi
senior tag

Hát Tattoo-t akárhogy fogom, a térerő jelző meg se mozdul.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#45) szuper-t válasza Badman 4ever (#43) üzenetére


szuper-t
senior tag

:DDD az lehet:d lehet a közeledben van valahol az adó nekem a gx25 már attól kidőlt hogy alufóliázva lementem a pincébe:D

(#46) Badman 4ever válasza szuper-t (#45) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ha kinézek az ablakon egy víztorony tárul elém, ráadásul Szeged belvárosában vagyok, szóval esélyes az adó dolog. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#47) Stimpy001 válasza Badman 4ever (#43) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Ráértek srácok...ennyire nyár van? :)

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#48) vadkörte


vadkörte
addikt

A szaros 5230-amat két marokra fogtam és percekig markoltam az antenna körül de az Istenért se volt hajlandó lejjebb menni max-ról... :)

Üdv. V. Körte

(#49) Frenky87


Frenky87
aktív tag

Lefogtam mindenfelekeppen a bena 4-et, es nem tuntek el a csikok. :Y

///

(#50) ClioRS válasza <NewL> (#42) üzenetére


ClioRS
őstag

Csak arra vonatkozik, ha ott a boltban a tömeg miatt elejted és összetörik az üveg. ;)
Ne tessék átformálni az információt.

Ha viszont tényleg így van, akkor az valóban megmutatja, hogy az Apple mekkora réssel dolgozik, hogy csak úgy ad helyette bármikor egy másikat.

Az N900 pedig nem tömegtelefonnak készült.

E52-nél is megoldották a dolgot, viszont ott szoftveres volt.

Next :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.