Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Nagyon jó a cikk, hiányzott már egy ilyen. :R

Én kisebb megszakítással 1,5 éve használok E90 -et, napi szinten navigálásra autóban, netezésre pannon nettel és WLAN -al egyaránt. Suliban és buszon filmnézésre(az avik -k akadás mentesen mennek) És még néha modemnek is, ami megy kábelen is, szerintem azzal a legpraktikusabb.(nyaraláson így ment a net a notebook-ra ) Semmi problémám nem volt eddig a telóval, még csak nem is kopik annyira szörnyen, bár ez a Nokia toknak köszönhető. V1 -es ugyan, de a tok megemeli a kijelzőt lecsukott állapotban. Nyár elején el akartam adni, de rájöttem, hogy nem tudnám pótolni. Tulajdonképpen imádom, eddigi legjobb telóm a 6310 után. :D

Kis kiegészítés: Az aksija nagyon jó, ha valaki figyel rá, akkor rendszeres használat mellett is 2-3 napig bírja. Ebben tényleg van minden, net, wlan, telefonálás. A filmnézés jobban szívja, ott talán 2db 1,5 órás film fér bele, több nem.
Én egyetlen egy hiányosságát látom, az pedig a processzora. Kicsit gyengének találom. Ugyan ez a teló, egy 800MHz-s procival egy álom lenne. Érintőképernyő meg kell a francnak se. Van bluetooth egér és bill támogatás, egyébként meg én személy szerint jobban szeretem a gombokat nyomogatni. :)
És kezeli a 16Gb-s SDHC -kat is, csak kell hozzá a friss software. :)

Játékok az egyedüli dolog, amit még nem próbáltam. Esetleg a cikkíró írhatna egy privit erről a témáról. Anno próbáltam, de nem működött, valamit tuti elbaltáztam. De kíváncsi vagyok rá. :D

Még egyszer, nagyon jó cikk. :K :C

ui.: Tényleg nagy, húzza is a zsebet. Megoldás, övtáska, avagy szorosra húzott öv. :DDD Ezt akárhol előveszed, tuti mindenki megbámulja, néha még le is intenek, hogy ez micsoda. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.