Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karma


Karma
félisten

Bullshit az van, bőven...

“All nothings are not equal.”

(#2) hunter84


hunter84
aktív tag

Tudom, hogy ezek csak üres lózungok, de bírom az ilyen kifejezéseket, mint: "...tökéletes felhasználói élményt nyújtson".

Más gyártó is löki a bullshit-et, de kérdem én, mint vásárló, van-e esélyem visszakérni a pénzemet egy megvásárolt termék után, ha az nem nyújt - az esetleges ígéret ellenére sem - "tökéletes felhasználói élményt"?

(#3) szp1


szp1
addikt

A tagadás a legjobb megerősítés. Tiszta politika....fúj. :(

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#4) Ricardooo


Ricardooo
tag

:))

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#5) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Kiváncsi vagyok miben változik a Belle

A lényeg lényegében lényegtelen

(#6) Ricardooo válasza zsof Nokia (#5) üzenetére


Ricardooo
tag

többen vagyunk így ezzel a kérdéssel :K

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#7) stewe780


stewe780
őstag

Egyébként tök igaz. Nem azért késleltetik, hogy a Lumia jobban fogyjon, mivel aki a Belle késése miatt vesz új telót az biztosan nem egy másik Nokiát fog venni.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#8) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Abba persze nem gondol bele a sok "anti", hogy Nokia C7, N8, E6 stb készüléket már szinte sehol nem lehet kapni, mert kifutó termékek... Amúgy is baromság lenne valakinek ilyet vásárolni újan, talán az N8 kivételével. Tehát ez a csúszás főként a meglévő tulajokat érinti.

:U

Lehet sorolni, hogy hány friss! készülék nem kapja majd meg az Android 4.0-t... Az az igazi Bullshit nem ez! :K

[ Szerkesztve ]

(#9) sid87


sid87
senior tag

Minek erőltetik ezt a Symbian-t? :)

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#10) Ricardooo válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Ricardooo
tag

talán az n8 és a x7 kivételével.
ezt hozzá raknám,nagyon remek kis telefon az x7 :K
én nem vagyok "anti" csak vettem egy x7-et mert nem jön be se a wp se az andorid. :U

Minden út Reumába vezet, Piroska és a Barkas.

(#11) Fancy-boy válasza =Mentor= (#8) üzenetére


Fancy-boy
addikt

A C7 nek ott az utódja, az E6 meg mióta kifutó? Még az E72-őt is kapni. :))

(#12) Syl válasza Karma (#1) üzenetére


Syl
nagyúr

Apple marketingeseket foglalkoztat a Nokia? ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#13) SpongyaBob válasza sid87 (#9) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Volt már Symbian-os telefonod? Szeretem az ilyen hsz-eket :)

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#14) slynevem válasza sid87 (#9) üzenetére


slynevem
tag

Az új Belle, nekem nagyon tetszik főleg az új telefonjaival. Van aki az egyszerűséget szereti(a wp7 feketesége nem jön be neki) és nincs pénze iphone-ra. Annak ott a Symbian.

(#15) schawo válasza SpongyaBob (#13) üzenetére


schawo
titán

A Symbian (Anna) egy átkozott hibája, hogy nem tud infrastrukturális WIFI megosztást, csak ad hoc-ot. Ezzel szívok egy C7-tel :(((

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16) Karma válasza schawo (#15) üzenetére


Karma
félisten

Ez nem az Anna hibája, a hardvernek és a megosztást vegző szoftvernek is támogatnia kéne - nem teszik. Ezen a Belle se fog változtatni.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17) LazacX


LazacX
tag

Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a Belle alatt nem működik az Opera Mini, ez fedi a valóságot?

(#18) Karma válasza LazacX (#17) üzenetére


Karma
félisten

Elavult infó, az Opera már hónapokkal ezelőtt kiadta a kompatibilis változatot :K

“All nothings are not equal.”

(#19) LazacX válasza Karma (#18) üzenetére


LazacX
tag

Ezek szerint mégiscsak jól rémlett, hogy valamikor olvastam róla. A Mini nálam alapszoftver, és mindenképpen ehhez kötöttem volna, hogy egyáltalán frissítem a C7-emet. Köszönöm. :)

(#20) Bloodrayne2


Bloodrayne2
tag

Helló!

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy akinek Nokia C7es telefonja van és feltette rá a Symbian Belle-t,hogy már benne van-e az ac3 codec?tehát,tud-e olyan filmet lejátszani hangall együtt,aminek ac3 kódolású hangja van?

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#21) Karma válasza Bloodrayne2 (#20) üzenetére


Karma
félisten

Én mondjuk egyik kategóriába se tartozok, de odáig biztos, hogy a közeli rokon 701 se támogatja az AC3-at a specifikációja szerint, hiába Belle-es. Úgyhogy én nem várnék rá nagyon.

“All nothings are not equal.”

(#22) Bloodrayne2 válasza Karma (#21) üzenetére


Bloodrayne2
tag

azt az 1-et igazán bele tehették volna még

Sikeres és korrekt üzlet=PIROS || Igyekszünk a szakmaiságra, nem használunk kofanyelvet. A saját szakmájában az az igazi profi szakember, akit a környezete is profinak ítél.

(#23) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Látom kihalt ez a topik is :(

A lényeg lényegében lényegtelen

(#24) attisx válasza zsof Nokia (#23) üzenetére


attisx
addikt

Ami azt illeti, ebben a topikban soha nem is volt nagy élet... :P

Ellenben az N8 és 808 PV topikok még mindig pörögnek rendesen. ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#25) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Nekem tetszik az egész Belle, 500asom van, nem mondom, hogy fagyásmentes, de viszi rendesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.