Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Egyre szimpatikusabbak ezek a nokiak.. lehet kovetkezo telefonom nokia lesz wp8-al? Pedig sose szerettem a nokiat.. de ezek valahogy bejonnek :D

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#2) chipesz


chipesz
őstag

Szerintem ez a telefon kifejezetten csúnya - legalábbis a többi Lumiához képest. Persze ez a csúnya-nem csúnya dolog szubjektív.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

"nagyobb kontrollt enged a telepíthető alkalmazások és elérhető szolgáltatások kapcsán is"

Hát engem csak ne kontrolláljanak :(((

(Itt most természetesen nem a WP8-ra, hanem az idióta szolgáltatókra gondolok, bár azt se helyeslem, hogy a WP8 lehetőséget teremt ilyen kontrollra.)

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) Qwery válasza Pete55555 (#3) üzenetére


Qwery
tag

Ugyanezt a kontrollt engedi az Android, a Bada, az IOs, stb. kinézetre lumia 710/610.

42

(#5) Inclitus_pv


Inclitus_pv
tag

Ha jól sejtem, a legnagyobb szolgáltató a 'Big Red' néven is emlegetett Verizon. Ez a verzió az ő számukra készül, míg a 920 és a 820 egyelőre kizárólag a kisebb, AT&T kínálatában lesz jelen.

Eddig pont az volt az egyik fő kritika, hogy a legnagyobb szolgáltató nem kínálja majd az új Lumiákat.

[ Szerkesztve ]

(#6) Finnugor


Finnugor
tag

A Nokia is a Samsung taktikáját követi Amerikában, nyalva a szolgáltatók hátsó fertáját, saját modelleket készít nekik, mert a szolgáltatókat ott csak így lehet meggyőzni, hogy az ő modelljeiket nyomják a júzereknek az iphone helyett... Én szurkolok nekik ebben, de azért minket se hagyjanak ki a jóból! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.