Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) burasu4 válasza vizihod (#400) üzenetére


burasu4
senior tag

Nem lehet változtatni. Valószínű nem magyar a telefon, csak a szoftver. Vannak ékezetes magyar betük?

(#402) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Létezik olyan alkalmazás, amely a képernyőn lezárt telefonnál is kijelzi az időt?

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#403) Ndruu válasza Dhampir (#402) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy lenne ilyen. A lezárt telefon egy bizonyos idő után teljesen kikapcsolja a háttérvilágítást és a transzmisszív LCD miatt ilyenkor semmi nem látszik a kijelzőn.
Gondolom valami olyat szeretnél, mint ami például a Nokia 6300-n is volt, de az sajnos nem valósítható meg a fenti technikai korlátok miatt.

Egyébként lezárt állapotban ha megnyomod a Hívás letétel gombot, akkor 5 másodpercre megjelenik a nagyméretű digitális óra. Van egy-két alkalmazás az áruházban, de azok mellett nem lehet lezárni a telefont.

Harrrr!!!!

(#404) Dhampir válasza Ndruu (#403) üzenetére


Dhampir
félisten

Egyébként lezárt állapotban ha megnyomod a Hívás letétel gombot, akkor 5 másodpercre megjelenik a nagyméretű digitális óra.

Köszönöm, szuper, ennyi is pont elég időellenőrzésre. :R

Milyen rejtett "titkai" vannak ennek a kis telefonnak. :)

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#405) CWNXYO


CWNXYO
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a mail postafiókok (gmail, freemail) beállításához.

Sajnos nem kapok értesítést arról, hogy ha levelem érkezik, csak akkor, amikor belépek az adott fiókba. Egyébként akkor már viszonylag gyorsan betölti az új maileket, viszont én nem akarok folyton azért belépni pl. a gmailbe, hogy megnézzem, érkezett-e új üzenetem.
A beállításoknál be van pipálva az értesítés új e-mail esetén és az értesítés ideje is 0-24 órás.
Voltam bent a T-mobile-nál, ott nem tudtak vele mit kezdeni. Annyit javasoltak, hogy elküldik szervizbe, aztán ott megnézik, mi baja van...

Egyébként a készüléket vásárlástól számított 3 munkanapon belül becseréltettem egy újra, mert voltak vele más problémák is:
Például az e-mail menübe belépve néha beadta a "fehér halált", amit csak a készülék ki- és bekapcsolásával tudtam orvosolni. Hasonlóan kellett eljárnom, mikor "kommunikációs hibára" hivatkozva egyáltalán nem tudtam belépni a fiókokba. (Ez lehet, egyébként valami szolgáltatói hiba lehetett, mert ilyenkor nem jelent meg a telefon felső sorában a hálózatot jelző "G" vagy "H" betű sem.)
Ja, a hab a tortán pedig az volt, hogy kilépve a mail menüből, eltűnt annak ikonja, így nem tudtam eztán oda belépni. :O Itt is csak a ki- és bekapcsolás segített.

Ma hoztam el az új készüléket (az ünnepek miatt mostanra érkezett meg a cseredarab), kíváncsi vagyok, hogy ez meddig fogja bírni.
Egyébként szerethető telefon, még a fentiek ellenére is. Direkt nem akartam "simogatós" készüléket venni, ráadásul ezen magyar qwertz billentyűzet van, és pont tudja azt, amire nekem szükségem van egy telefontól. Az e-mail fiókos push funkciót leszámítva... :(

(#406) Dhampir válasza CWNXYO (#405) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerethető, habár engem meglepett az, hogy nincsen az oldalán hangerőszabályzó gomb, hanem a navigációs gyűrűvel kell babrálni, ez a tesztek olvasásakor és a megvételkor is valahogyan elkerülte a figyelmemet. :B
Ezt a funkciót talán nem kellett volna lespórolni. Az E61 után emiatt elég fura érzés így használni. Az akkumulátor bírhatna többet is, mert két nap után már nem merem töltés nélkül tovább használni, pedig sima hálózati üzemmódban használom. Mindezeket leszámítva különben jól bevált telefonként, tiszta és erős a hangja.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#407) CWNXYO válasza Dhampir (#406) üzenetére


CWNXYO
újonc

Az akksi üzemidőt megerősítem, kb. 2 nap normál használat után én is teszem egyből tölteni.

(#408) Dhampir válasza CWNXYO (#407) üzenetére


Dhampir
félisten

Lecsökkentettem a legalacsonyabb fényerő szintjére - még így is jó a fényereje - és szombat esti feltöltés óta folyamatosan működik. Jelenleg 3 pálcikát jelez ki az akkumulátor a hátralévő üzemidőből.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#409) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Valahonnan letölthetőek az eredeti csengőhangok?

Egy-kettőt szeretnék átmásolni belőlük egy másik mobilra is. Adatkábelen keresztül a mappákban nem találtam meg őket, csak a telefonon nézve láthatóak.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#410) sniper112


sniper112
aktív tag

hello ha valakinek volna eladó nokia asha 302 szürke magyar qwerty kiosztású garanciális t-mobilos vagy független telefonja az irjon nekem köszi :)

(#411) meroly válasza Dhampir (#409) üzenetére


meroly
veterán

A telefonról nem fogod tudni, de a nevére rákeresve a neten biztos fenn lesz.

Impossible is nothing

(#412) Dhampir válasza meroly (#411) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez logikus, habár az előző hozzászólásban csak egyet-kettőt írtam, de jó lett volna egyben letölteni az egészet, hogy ne kelljen külön-külön kikeresgélni. :)

[ Szerkesztve ]

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#413) meroly válasza Dhampir (#412) üzenetére


meroly
veterán

Nekem ennyire nem jönnek be a gyári csengőhangok, úgyhogy sose jártam így utána. Egyedül a 8800-ban meg a 8600-ban kerestem meg utólag mert azok egyedileg komponáltak voltak, de nekem túl klasszikus beütésű. Már évek óta sima telefoncsörgés a csengőhangom.

Impossible is nothing

(#414) Dhampir válasza meroly (#413) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem ezek tetszettek, elég jó válogatást tartalmaz, amely ellentétben áll az igénytelen és bömbölő trendivel. Szép csilingelő dallamok is találhatóak, amelyek illenek egy telefonhoz és amellett, hogy jól hallhatóak, ráadásul még kellemesek is a fülnek. :)

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#415) Kampó


Kampó
senior tag

nem régiben felfigyeltem erre a kis telóra. Mindenki kellemes dolgokat ir róla szóval be is szeretnék 1 et szerezni. :C de emberi áron nincs eladó sajnos. igaz a partnero-s 23000ft sem kifejezetten drága:) De per pill csak cserélném:) de nem sok eladandó darab létezik pedig nem egy új modell.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#416) Dhampir válasza Kampó (#415) üzenetére


Dhampir
félisten

Ma telepítettem fel rá egy Javás JRE planetárium alkalmazást; a Solun'-u - The Petite Planetarium-ot, amelyet korábban Symbianos E61-en futtattam.
Betojás ez az új S40 mobilrendszer, egy csomó minden elfut rajta. :C

Már többféle Gameloft és EA játék is van rá, lásd a Nokia Áruházat. Az érintős Ashákon minden bizonnyal élvezetesebb lenne némelyikkel játszani. :)

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#417) sniper112


sniper112
aktív tag

valakinek nincsen véletlen aki elakarja adni magyar ékezetes asha 302 eset magyar menüvel lehet t-mobilos vagy független de garanciális érdekelne elsősorban de bármit meghallgatok. :)

(#418) sniper112 válasza sniper112 (#417) üzenetére


sniper112
aktív tag

valaki nem tud véletlenül hogyan lehet függetleniteni nokia asha 302 telót?

(#419) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
valaki tudja hogy lehet hangosabbra varazsolni az7 ebresztot?

(#420) Dhampir válasza bazsimano (#419) üzenetére


Dhampir
félisten

Szia!

There is a way to adjust the volume of the alarm on the Nokia Asha 302. You launch the media player of the phone and you find the settings to set the equalizer and whatever way you set the equalizer the alarm will sound.

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#421) meroly válasza Dhampir (#420) üzenetére


meroly
veterán

Logikusnak tűnik ;] :DDD
Lehet hogy az én emlékeztető eltűnésemet is valami hasonló helyen kéne keresnem? Mondjuk a játékok között? :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#422) Dhampir válasza meroly (#421) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

Anker Soundcore Motion+ Bluetooth hangszóró, friss beszerzésű eladó (2024.04.02-től 18 hónap garancia)

(#423) bazsimano válasza Dhampir (#420) üzenetére


bazsimano
őstag

igen ezt a megoldas olvastam en is...majd ha kezem koze kerul a telo kiprobalom!
koszonom!

(#424) Admz


Admz
csendes tag

Sziasztok!

Pár kérdés:
Jelzi ez a telefon a nem fogadott hívásokat bármi jellegű fényhatással?
Ez is öntudatra ébred (mint az Asha 300) és akár egy szám után leáll a zenelejátszás?
Valamint lehet-e lezárt bill. mellett hangerőt szabályozni, bár ha joystick-es akkor gondolom nem..?

Előre is köszönöm.

(#425) opeter87 válasza Admz (#424) üzenetére


opeter87
senior tag

1. igen jelzi a középső 5 állású gomb és az abból kiinduló két csík oldalra tud fehéren világítani.
2. ezt még soha nem próbáltam, nálam a telefon soha nem ébredt öntudatra
3. nem lehet, mivel a középső gombbal lehet szabályozni a hangerőt csak feloldás után (pl. hívás alatt)

(#426) Admz válasza opeter87 (#425) üzenetére


Admz
csendes tag

2. Ezt nem próbálni kell, megtörténik.

Amúgy köszönöm a válaszokat.

(#427) opeter87 válasza Admz (#426) üzenetére


opeter87
senior tag

A zenelejátszásra gondoltam, hogy azt még soha nem próbáltam, így előidézni sem tudtam ott a hibát.

(#428) Csirkejozsi


Csirkejozsi
tag

Sziasztok!
Gondolkodom egy ilyen telefon beszerzésén. Kicsit elegem lett az Androidból.
Meg tudnátok mondani, hogy van rá lehetőség, hogy a Facebook üzenetekről ugyanúgy azonnal értesüljön az ember, mint az e-mailekről? Úgy tudom, hogy a Whatsapp is képes azonnal jelezni. A facebookot is be lehet így állítani a készüléken, vagy mindig kézzel kell belépni, és megnézni, hogy jött-e üzenet?
Előre is köszönöm!
Üdv: CsJ

(#429) randras válasza Csirkejozsi (#428) üzenetére


randras
veterán

Igen.

(#430) Csirkejozsi válasza randras (#429) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Köszönöm. És meg tudod mondani, hogy ezt hogyan lehet beállítani? A Közösségi Hálók alkalmazás képes rá, hogy automatikusan jelezzen, vagy le kell tölteni hozzá valamit? És az azonnal az ténylegesen mennyire azonnal? Bocsánat a sok kérdésért, de azért akármennyire meguntam az Androidot, azt nagyon szerettem benne, hogy a push-nak köszönhetően minden e-mail és fb üzenet esetén pittyent a készülék, és rögtön tudtam válaszolni.
Illetve a Viber üzenetekkel is megoldható, vagy arra már nem képes? Tudom hogy nem okostelóról van szó, ezért vagyok ennyire szkeptikus. :D

[ Szerkesztve ]

(#431) randras válasza Csirkejozsi (#430) üzenetére


randras
veterán

Konkrétan push van, a facebook alkalmazás storeból való letöltése, majd frissítés, majd ismételt elindítása után ajánlja fel, hogy telepíted-e ah ehhez való külön értesítő alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#432) Admz válasza opeter87 (#427) üzenetére


Admz
csendes tag

Ja, így már értem. :)

(#433) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Androidon már egy ideje VOIP telefonálok, és asszonynak is szeretnék a telójára voip accountot. Egyenlőre ilyen telcsije van, de ha jól tudom ebben nem lehet neki beállítani SIP accountot igaz?! Van esetleg ehhez hasonló olyan Nokia Asha amin működne a VOIP?! Asszony maradna ennél a márkánál ha lehet..

(#434) opeter87 válasza Kroni1 (#433) üzenetére


opeter87
senior tag

Tudtommal VOIP (Vibert próbáltam azt hiszem) programok nem tudnak hangot (hívást) csak üzenetet küldeni Asha (302-n próbáltam) telefonokon.

(#435) Kroni1 válasza opeter87 (#434) üzenetére


Kroni1
veterán

sajnos én is igy sejtettem.. Pedig nem akarja lecserélni asszony az Ashát androidra (meg is értem)

Ahogy nézem egyik teljes billenytyűzetes nokia Asha sem tudja, Symbian-ra van mobilVOIP app, de S40-re nincs! Létezik olyan olcsóbb teljes billenytyűzetes symbianos Nokia esetleg ami nem nagyon drága??!

(#436) opeter87 válasza Kroni1 (#435) üzenetére


opeter87
senior tag

Nincs ilyen Nokia újonnan csak használt.

Esetleg WP? Nokia is és van rá minden VOIP alkalmazás.

(#437) Kroni1 válasza opeter87 (#436) üzenetére


Kroni1
veterán

teljes billenytyűzet kéne asszonynak, nem tudom azzal melyik hogy áll, de most látom a BC oldalán, hogy támogatják valamilyen szinten az asha telókat, van már MobileVOIP app ashára is, de gondolom csak az ujabbakra.. Amugy azt lehet tudni, hogy melyik ashaban milyen oprendszer van s40 vagy az ujabb asha OS? A nokia oldala eléggé szűkszavú spec. tekintetében.. :U

[ Szerkesztve ]

(#438) kisember07


kisember07
csendes tag

Sziasztok!

Párom is egy ilyen telót nyúz, így lenne hozzátok egy kérdésem.
A gyári E-mail alkalmazása eddig szépen ott volt a menüben. Azonban egy idő utá olyat kezdett el csinálni, hogy ha belépett, azán ki, akkor eltűnt és csak egy ki- és bekapcsoás után jött vissza. Na ez mára odáig fajult, hogy ha bekapcsolja a telefont, akkor is szinte csak bevillani és már ott sincs. :F

A készülék egyébként T függő és a 14.78-as szoftver van rajta.
Valakinek valami ötlete, hogy ez mitől lehet vagy hogyan lehetne megoldani ezt a "kis" problémát??
Ui: Egyszer már próbáltunk egy gyári beállítások visszaállítását, de utána is csinálta...

Előre is köszönöm a segítséget! :R

üdv:
Kisember

Forza Ac Milan! -- iPhone 6S

(#439) BTR válasza opeter87 (#436) üzenetére


BTR
tag

DE lehet. A neten 4 helyen találtam tegnap, 21e ft től 30 ig. de néhány MMban is van még pár db, a miénkben pl. 2 db is van, de csak arany színben. :R

(#440) BTR válasza opeter87 (#436) üzenetére


BTR
tag

Bocs, csak most olvastam, hogy mire gondoltál. (nem az Asha 302 re) :W

(#441) sniper112 válasza kisember07 (#438) üzenetére


sniper112
aktív tag

helo próbáld meg letölteni az ota drivert hozzá a nokia oldaláról pontosabban a noki suite a neve
és ott frissiteni a szoftverét a telónak mert ami a legújabb magyar az 14.92 es.
szerintem az megoldaná ezt a problémát.

(#442) kisember07 válasza sniper112 (#441) üzenetére


kisember07
csendes tag

Szia!
Én is úgy tudtam, hogy van frissebb (talán már van ahol 15.XX-es is van), de ha rádugom a suitra, akkor nem talál frissítést! :O
Csak a jelenlegit lehet újrarakni, de azt meg már próbáltuk! :/

Forza Ac Milan! -- iPhone 6S

(#443) sniper112 válasza kisember07 (#442) üzenetére


sniper112
aktív tag

értelek a legújabb franciában van 15.15 van egyébként az angolba 15.09 és magyarba pedig a 15.92 es ami nekem is van mondjuk én telenorosként vettem és úgy van függetlenitve mert annál volt csak magyar billentyűzet kiosztás.

(#444) role_of_72


role_of_72
tag

Sziasztok!

Nem találtam Nokia S40 topikot, ezért ide írok (ill. ilyen telefonon tapasztaltam). Nem tudom ki mit tud az ügyről, viszont szerintem jónéhányunkat érint a dolog.

Lehetséges, hogy már régebben leközölték, én tegnap reggel találkoztam a telefonom Gtalk alkalmazásában a következő üzenettel: "Ez az alkalmazás 2014. július 31-től megszűnik. Látogasson el a http://nms.nokia.com/im weboldalra egy új alkalmazás letöltéséhez és a csevegés folytatásához. A Nokia Chat csapata." :(

Tud esetleg többet erről valaki? Arra gondolok, hogy "csak" az alkalmazás támogatása szűnik meg, vagy egy az egyben lekapcsolják a programot, és tovább nem is használható?

Egyébként a gmail chat már korábban kikerült a frissebb fw-ből (15.09-ben már nem szerepelt, hagytam is 14.92-n az egyémet), viszont mostantól - ahogy én a szövegből kiveszem - a régi sw-vel is EOL lesz.
Ennyi infót találtam, letöltöttem a programot, viszont hogy képes-e háttérben futni, egyelőre passz.

Vicces különben a dolog, mert 1-2 hónapja vagyok újra egy ilyen csudatelefon tulaja, megvettem hogy lesz rajta gmail chat, erre egy hét múlva lelövik.. :C

Ha valakinek van valami infó köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#445) meroly válasza role_of_72 (#444) üzenetére


meroly
veterán

Minekután a microsoft a windowsra alapoz (miért tenne másként), így az S40 támogatása szépen ki fog halni.
Lehet ez csak egy negatív fikció, de benne van a pakliban.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#446) role_of_72 válasza meroly (#445) üzenetére


role_of_72
tag

Az rendben van és értem is (habár teljesen nem tudok egyetérteni vele) hogy feladják az S40-et.

A kérdéses most számomra az, hogy a támogatás szűnik meg (mint pl. winXP esetén, hogy nem támogatják már, de még működőképes marad), vagy 1:1-ben használhatatlanná/elérhetetlenné teszik a szolgáltatást? :F

Fikciónak nem fikció, mert üzenetet kaptam a megszűnésről egyenesen a Nok MS-tól..

[ Szerkesztve ]

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#447) meroly válasza role_of_72 (#446) üzenetére


meroly
veterán

Meg kell hagyni én sem értek vele egyet, de mindegy.

A Nokia Chat a win platformra még csak béta verzióban létezik, ami azt jelenti hogy fejlesztik, tehát maga az üzenetküldés nem hiszem hogy leáll, max egy idő után már az S40-eden lévő verziót nem fogja követni, így egyes funkciók majd nem működnek. Szerintem. [link]

Mindenesetre elég képlékeny még ez az egész.

Viszont ami alternatív felhozott a linkeden, ott nem támogatott az Asha 302-re a másik szoftver letöltése:
Sajnáljuk, ez az elem a(z) Nokia Asha 302 készülékhez nem áll rendelkezésre.
Keressen egyéb nagyszerű tartalmakat az alábbi „Hasonló” részben.
Chat by Nokia

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#448) role_of_72 válasza meroly (#447) üzenetére


role_of_72
tag

Képlékeny még, igen..

Egyébként nem kifejezetten a Nokia Chat-re gondolok, hanem a "Csevegés" alkalmazás alatt a Nokia Chat mellett elérhető Gtalk funkcióra.
A Nokia Chat-et (by Yahoo) nem használom. Amit ajánlott Gtalk-ra (Nimbuzz) letöltöttem, de még nem vett rá a lélek hogy kipróbáljam.

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#449) meroly válasza role_of_72 (#448) üzenetére


meroly
veterán

Pedig nagyon úgy néz ki az lesz az utód és kompatibilis is a 302-vel, meg helyettesíti a GTalk-ot: Nimbuzz is available across platforms & lets you chat with your buddies on Facebook, Gtalk for free.
Próbáld ki szerintem.

Impossible is nothing

(#450) role_of_72 válasza meroly (#449) üzenetére


role_of_72
tag

Igen, olvastam én is, sőt még tegnap letöltöttem. Rövid véleményem sajnos, hogy nem gyere be.. :(

Regisztrálni kell nimbuzz fiókot (ok, +1 fölösleges reg, ez még el is menne), viszont hogy Gtalk ismerősöket csak úgy lehet importálni, hogy az összes google kontaktodat begyűjti.. nos, ennyire azért nem bízok egy (számomra) ismeretlen cégben/szolgáltatásban.
Szóval ha tényleg megszűnik júli végével a chat és elkezd hiányozni, nézhetek tepsifont.. dejó. :N

Köszi azért, illetve remélem másnak is hasznára válnak az itt leírtak!

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#451) aelod


aelod
veterán

Szevasztok! Vibert lehet hegeszteni erre a telefonra?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#452) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok.Egy gyors kérdés.Hogyan lehet rárakni házilag a 15.09-es firmware-t amit a magyar Nokia honlapja ír,hogy az a legfrissebb ha a T-Mobilos telcsimen 14.78-as van és nem talál újabbat.Köszönöm

A NOKIA így írja:::A frissítés az Ön hálózatának üzemeltetőjétől függően állhat rendelkezésre.

Van 15.15-ös firmware is az a legutolsó elvileg, csak nem tudom,hogy van e benne magyar nyelv :)

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#453) quailstorm válasza GordonSamway (#452) üzenetére


quailstorm
nagyúr

USB-n keresztül, flashelő programokkal.
Nekem inkább az a bajom hogy honnan szedjem a firmwaret... A magyar meg fontos, visszafelé nem mehetsz.
Ha dobsz product code-ot amihez van magyar 15.09, akkor care suite-tal ránézhetek, de a régi navifirm és az rcrab nem mutat semmit, az új navifirmre meg nem fizettem még be.

(#454) sniper112 válasza quailstorm (#453) üzenetére


sniper112
aktív tag

helo a 15.09 es engem is érdekelne mert csak 14.92 es van rajta. gyárilag telenoros volt de függetlenítettem.
szerintem szolgálgató függősége miatt a szoftver nem frissíti magát csak a gyárilag független.

(#455) GordonSamway válasza sniper112 (#454) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Na.Én ennek a videónak a segítségével felraktam a telefonomra a független 14.92 es firmware-t és utána a NOKIA SUITE szépen felfrissítette 15.09-re.

https://www.youtube.com/watch?v=_AXTvNge1XI

"Hosszú és eredményes életet!"

(#457) randras válasza quailstorm (#456) üzenetére


randras
veterán

Mit tud? :)

(#458) quailstorm válasza randras (#457) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Múkszik és friss. Én csak küldtem amit kértek. Igaz késve.

Asha 302 (Nokia 3020)

Note: the device is marketed as "Nokia 3020" in China.

Existing device hardware versions: RM-813 ("global") & RM-884 (Latin Americas)
Supported end-user update method: Nokia Suite and FOTA.
see all reported issues for this device: Nokia Developer bugs for Asha 302

Change log of Nokia Asha 302 15.15 firmware release:

Available to France only.
General performance improvements.

Change log of Nokia Asha 302 15.09 firmware release:

Updated versions of Twitter & Facebook applications. Available via Nokia Suite.
Updated versions of Email & Chat applications. Available via Nokia Suite.
General performance improvements.

Change log of Nokia Asha 302 14.92 firmware release:

Improvements to the network roaming
Manual operator selection enabled
Fix for video playback/pause functionality
General performance & usability improvements

Change log of Nokia Asha 302 14.78 firmware release:

A warning is now given when the volume is too loud
Improvements for the device memory management
Improvements for the device WLAN connectivity
General performance & usability improvements

Change log of Nokia Asha 302 14.53 firmware release:

New version of the web browser
Usability improvements
Performance improvements
Nokia Asha 302 14.26 firmware release:

This was the sales start SW for the device on most regions.

[ Szerkesztve ]

(#459) quailstorm válasza quailstorm (#458) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Asszem az lehet a dologban, hogy kivették a saját chat appjukat, meg a saját facebook appjukat, mert nemszabad, és berakták helyette a gyári szart, valamint nem megy a facebook chat.
Legalábbis másik Nokiánál ezt már eljátszották.

(#460) mike1334


mike1334
veterán

Vennék ilyen telót, de nem tudom, hogy megy-e rajta viber normálisan, csak szöveges verzió is jó, de az folyamatosan működjön. Illetve voip hívásra használnám, de nem sip klienssel, hanem mobilvoippal, vagy vmi ahhoz hasonlóval. Vkinek vannak infói ezekről? Köszi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#461) role_of_72 válasza mike1334 (#460) üzenetére


role_of_72
tag

Szia!

Nem működik (legalábbis nekem nem sikerült működésre bírnom) :(
A Nokia/Ovi/(vagy ahogy most épp hívják) Store-ból törölték a Viber-t, neten vmilyen forrásból találtam, de az meg nem akart feltelepülni..
Még ha fel is lehetne telepíteni, voip hívás egyébként sem működne, ilyen funkciója csak az érintős "Asha" platformon (tehát nem "S40"-en) van a javás Vibernek.

Én is bíztam benne, hogy lesz ezzel a telóval egy olyan készülékem, ami "okos" funkciók mellett is bír több napot akksiról, de nem sajnos. Egyszer kipróbáltam: úgy használva, mint egy okostelefont (mail, FB, WhatsApp szinkronizálás, zene, net) ugyanúgy lemerült egy nap alatt.. szóval ez ne legyen érv. ;)

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#462) mike1334 válasza role_of_72 (#461) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) Közben találtam alternatívát, E6 vagy E72..persze egyiket se forgalmazzák már, csak használtan lehet megvenni..esetleg egy blackberry..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#463) alpihun


alpihun
senior tag

na akkor ide is

sziasztok
páciens neve: nokia asha 302
páciens tünetei: mindenféle előzmény nélkül cserélt/ nem reagált pár gombot, majd a teljes billentyűzet leblokált
eddigi beavatkozások: akku ki-be, fizikai erőszak
életkor: lassan kétéves
előre is köszöntem

erős gyanú: bepárásodás, bár eddig is többször történt vele

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#464) odi99


odi99
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
Pár napja szert tettem egy ilyen gyönyörűség re, de az email beállításánál elakadtam.
Gmail profil kiválasztva, e-mail cím, jelszó megadása után kommunikációs hiba, próbálkozzon később kiírást kapok mindíg.
WiFi-n és mobil neten egyaránt ez van, az előfizetésem vodafoneos.

Ha valaki találkozott hasonlóval, esetleg tud rá megoldást, annak a segítségét nagyon megköszönném!

Üdv:odi

(#465) role_of_72 válasza odi99 (#464) üzenetére


role_of_72
tag

Hi!
Miután Microsoft megvette a Nokia mobilos üzletágát kisvártatva bejelentette, hogy az S40-es sorozat fejlesztését/támogatását megszűnteti :U (azt hiszem erre a telefonra 2014 júliusában szűnt meg), így sajna mára már nem működik a mail vele. A minap próbáltam, nekem már nem működött, pedig anno jól beállítottam.

Egyébként gmail-es email címeket valamiért egyébként sem vette be, ezért xxxxxyyyyy@googlemail.com -ként kellett beírni és úgy működött.. a közelmúltig, ma már nem. Vodás vagyok, nekem is kommunikációs hibázik azóta - ez a feature tehát kuka. :W

Maradt így az m.gmail.com az Opera Miniben (ami nettó kínszenvedés :( )

http://thebudapestproject.wordpress.com

(#466) odi99 válasza role_of_72 (#465) üzenetére


odi99
csendes tag

Köszönöm a gyors választ, hát nem vagyok boldog ;] !
Sajnálom, mert szerintem még mindíg remek kis készülék a 302-es
Üdv.

(#467) Darellus92


Darellus92
aktív tag

Whatsapp megy rajta?

HTC = Help This Company

(#468) role_of_72 válasza Darellus92 (#467) üzenetére


role_of_72
tag

Kb. egy éve próbálhattam, akkor ment (futott háttérben is). Most nem tudom, store-ban még fenn van...

Ami érdekes volt (nekem legalábbis) vele kapcsolatban, hogy ha egyszer beléptél, akkor folyamatosan mászott fel netre és nem lehetett kilőni, csak fióktörléssel - bár okostelefonokon is mennek folyamatosan ha belegondolunk..

http://thebudapestproject.wordpress.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.