Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kisokostelefon , szerintem, ha már az alap dolgokat tudja :) sőt annál is többet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Dogmatix


Dogmatix
tag

Inkább ezt venném, mint egy alap droidot, ami hetente 3szor összeomlik (like Gio)

(#3) turbuczn


turbuczn
tag

GPS nincs benne?! :O

(#4) Mindy-Lee


Mindy-Lee
tag

És kezeli az Exchange-t is, szuperjó!

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Egesz jol sikerult keszulek

"There is nothing permanent except change"

(#6) carotis85


carotis85
csendes tag

Sziasztok. Én Androidról váltottam erre a telóra és nagyon szeretem. Viszont a hátlap rögzítésének módja katasztrófa. Lötyög, nyekereg, és nem is tartja teljesen biztosan az a 3 kis pöcök... Ez egyedi hiba lehet? Tapasztalt valaki hasonlót?

(#7) scyllarus


scyllarus
veterán

2. telefonnak tökéletes lenne. Bár én nagyon megszoktam az érintőset, de ha jól emlékszem, az Asha 303 az :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#8) meroly


meroly
veterán

Jó kis teló lett ;)

Impossible is nothing

(#9) amanoba


amanoba
őstag

nagyon tetszik ez a telefon, elölről kifejezetten pofás lett.
az árát igazán szolgáltatói kínálatban lehet majd megítélni, de így sem vészes, ha nem nézzük az adatkábel-memóriakártya spórolást.... :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Na ez szebbre sikerült, mint a 201-es :K

Z Fold 4

(#11) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

"a vékonyabb pénztárcával rendelkezőkre." Vagy csak szimplán nem akarnak sokat költeni egy telefonra / nincs rá szükségük.

(#12) helixP


helixP
nagyúr

Egész jó pszeudo-okokstelefon :) Lassan addig gyúrják az S40-et, míg összeér a Symbiannal.
Meglepő, hogy például a böngetés mennyire elfogadható. Ez jó lett, határozottan!

(#13) vince válasza amanoba (#9) üzenetére


vince
őstag

A Telenornál ma került be a kínálatba, 32240 Ft a webshopban rendelve feltöltőkártyás konstrukcióban.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#14) K0vasz


K0vasz
aktív tag

"Bátran ki mertem jelenteni, hogy aki Nokiát vett kettő-három éve, az vagy márkafanatikus volt, vagy nem volt vevő az innovációra." Mivan?? 2-3 éve még csak iPhone volt, meg 100+ ezer forintos androidok, amik egyrészt még eléggé gyerekcipőben jártak (talán még az 1.xx verziónál jártak), másrészt messze nem volt olyan túlkínálat belőle, mint most (hogy mást ne mondjak, az általam preferált SonyEricsonnak pl. egyáltalán nem volt még nemhogy androidos, de más naprakész érintőképernyős okostelója sem, ill. talán akkortájt jött ki az első, ami viszont nagy volt, lassú, és bugos). Ezzel szemben ott volt az 5800, ami árban is korrekt volt, és tudott mindent, amit egy okostelónak tudnia kellett (érintőképernyő, wifi, gps, rendes böngészés stb.). Úgyhogy én pl. azért vettem akkor Nokiát, mert a középárkategóriában egyszerűen nem volt más alternatíva, és azért ne mondjuk már, hogy 2-3 éve a nokiának nem voltak rendes telói... (mondom ezt úgy, hogy előtte jóformán egyáltalán nem volt nokiám, mert egyrészt a tudásához képes drágának találtam, másrészt rosszul voltam a gagyi recsegős-ropogós készülékeiktől)

(#15) #13260800


#13260800
törölt tag

"Nokiát nagyon ritkán volt szerencsém megnyomkodni, akkor is olyan telefonok jutottak hozzám, amiket már láttam előtte hónapokkal vagy évekkel, csak éppen más néven, más dizájnnal. Bátran ki mertem jelenteni, hogy aki Nokiát vett kettő-három éve, az vagy márkafanatikus volt, vagy nem volt vevő az innovációra."

Ez nettó fas.....

Én vevő voltam az "innovációra" többek közt a Mobilaránás tesztnek köszönhetően megvettem életem első és valószínűleg utolsó rohadtul "innovatív" Androidos okostelefonját (X10 mini pro).

Ezek után visszatértem Nokia bácsihoz és egy időre fel is függesztettem kalandozásaimat az "innovatív" készülékek felé.

Nem is olvastam tovább a cikket.

Sajnos teljesen elvesztettétek az objektivitásotokat.

Még hogy innováció? Ne vicceljünk már. Bár ha nálatok az innováció egyenlő fogyogatós, nem működő, frissítést hírből ismerő telefonokkal akkor teljes mértékben igazatok van. Az X10 mini pro olyan apró hibák voltak, hogy telefonkönyv nem működött és hasonlók. Még, hogy innovatív.

[ Szerkesztve ]

(#16) Maxentius válasza helixP (#12) üzenetére


Maxentius
addikt

Inkább úgy mondanám, hogy lassan Badát faragnak belőle, ami hosszú távon nem hátrány. Főleg, ha úgy sikerül fejleszteni és pozicionálni a rendszert, hogy az alsókategóriás Androidosokat is verje minőségben/stabilitásban.

Ha már ideírtam: valami hasonló cuccot qwerty nélkül szívesen látnék (pölö Asha 300-at, vagy hasonlót, csak WiFi-vel), de ez is kellemesnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#17) PeetWhite válasza K0vasz (#14) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Megannyi alternatíva létezett már korábban is, olcsóbb árkategóriában, a Nokia helyett. Az LG készülékei és a Samsung mobiltelefonjai is versenyképesek voltak, nem csak árban, de minőségben és formatervben is. Az egyetlen dolog, ami visszatartott sok embert, az a Nokián megtalálható szoftver (S40, Symbian), hiszen tulajdonképpen azon nőtt fel mindenki.

Nézzünk vissza Samsung Soul cikkeket. Detto Nokia 6500. És mégis melyik fogyott jobban? A Nokia. Pedig a Samsung árban nem állt távol a Nokiától, csak a Samsung márkanévben kevésbbé bízott a vásárlóerő. Ezt hívják egyfajta márkafanatizmusnak.

(#18) PeetWhite válasza #13260800 (#15) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Természetesen az egyéni tapasztalatokat nehéz felülbírálni egy másik ember saját véleményével, de lassan 2 éve használok Android rendszerű telefont (először SonyEricssony Xperia X10, majd HTC) és SOHA nem volt vele problémám.

Lehet én fogtam ki túl tökéletes példányt, vagy éppen te fogtál ki hibás darabot, de a rendszert fejlesztik, új droidos telefonok jönnek ki naponta, így nem tartom valószínűnek, hogy a te véleményed tükrözné a közvéleményt.

Persze én se szeretem, ha valami megbízhatatlan és cserben is hagy olykor-olykor, de érdemes máshonnan is tapasztalatot szerezni. Szerintem túl hamar mondtál imát az Android felett, de az is lehet, hogy nem neked találták ki. Ez esetben ez az Asha tökéletes lenne neked :)

(#19) Sidney


Sidney
csendes tag

Nagyszerű, erre a készülékre vártam! Igaz, nem magamnak, egyik rokonom szeretne telefont, ami a következőknek megfelel: jó hangminőség, hosszú üzemidő, qwerty, szép külső, egyszerű menü, wifi, e-mail, böngészés, telenornál kártyásan max. 35 ezer. Egyedül a led hiányzik, de a többit hozza. Még megvárok néhány véleményt, és ha nincs nagy hibája (pl. C3-nál a wifi gondok), megvesszük.

(#20) PeetWhite válasza Sidney (#19) üzenetére


PeetWhite
csendes tag

Nem dobálta a hálózatot, stabilan vette a jelet, még a gyengébbiket is.

(#21) helixP válasza K0vasz (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

A három év valóban sok, két évvel a kijelentés viszont +- igaz, szerintem.

Maxentius: Ha még a GPS-t is belehaxolnák, akkor az már elég jó lenne. (volt GPS-es S40-es telefon jól emlékszem?)

[ Szerkesztve ]

(#22) vince válasza helixP (#21) üzenetére


vince
őstag

jól emlékszel, a 6260 Slide ilyen telefon :K

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#23) helixP válasza vince (#22) üzenetére


helixP
nagyúr

Valóban...

(#24) knyitogato


knyitogato
őstag

Láttam pár hete a Saturnban, gyönyörű, igényes készülék.

(#25) littlelion21 válasza vince (#22) üzenetére


littlelion21
addikt

Vagy a 6700, némileg elterjedtebb volt.

(#26) Bog válasza K0vasz (#14) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Finomítottam egy kicsit az inkriminált bekezdésen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) Sidney válasza PeetWhite (#20) üzenetére


Sidney
csendes tag

Köszi! Ez elég jó hír, akkor már tuti ezt választjuk!

[ Szerkesztve ]

(#28) rvbobbi0 válasza #13260800 (#15) üzenetére


rvbobbi0
csendes tag

Csatlakoznék a véleményedhez némileg. Unokahúgom pl. mini x10-es telefonnal rendelkezik és nagyon elriasztott a vételtől amikor a kezembe kaptam és kipróbáltam. Látszatra tök jó, meg külsőre is nagyon pofás, de nem kéne.
MÁS: "Az S40 rendszer egy szépen kiépített és alaposan kipróbált szoftver. Az elrendezés és a felépítés alapelve semmit sem változott a régebbi S40 rendszerű mobiltelefonokéhoz képest. Kézzel fogható a logika, a rendszerezettség, pont ahogyan a Nokia felhasználók szeretik. Nem is érdemes átszervezni a menüstruktúrát, hiába unalmas, pont ezért szeretik a vásárlók a Nokiákat."
Az elmúlt egynéhány év alatt a hagyományos sonyericsson telók a sablonos, önismétlő és egyéb jelzőket kapták sorra az ilyen tulajdonságaik miatt. Nem azt mondom, hogy nem volt benne igazság, de ez azért érdekes látásmód.
Egyébként tetszett ez a nokia.

(#29) Liudvikas válasza #13260800 (#15) üzenetére


Liudvikas
tag

már akkor is alsókategóriás droidnak számított az X10, (mellesleg az volt a SE második (harmadik?) androidos telefonja), ezek után érthető, hogy nem jött be a dolog

eközben a Nokia 2 évvel az iPhone megjelenése után is ontotta a kezelhetetlen rezisztív, recsegő-ropogó felsőkategóriás(? ;] ) telefonjait --> (ld. : 5800, N97, N97 mini). aztán próbáltak az alsó kategóriában is mozgolódni (5530, 5230, C6-00, később a C5-03)

rohadtul le voltak(vannak?) maradva kezelhetőség, és a "felhasználói élmény" (ezt csak a WP7 óta merném egy lapon emlegetni a Nokiával :DDD ) szempontjából. ezt az emberek többsége beismeri. :)

az általad említett stabilitásról csak annyit mondanék, hogy a barátném 500-asa (eredeti Belle frissítéssel) heti szinten képes eldobni a hívásokat, vagy f@szán kikapcsol böngészés közben. :(((

majdnem biztosra veszem,hogy az 5530 volt az utolsó Nokiám, elég jól megvagyok a wp7-tel :U

várom a finntrollokat ;]

ON: egész jó kis teló lett, bejövős a hátlap, meg az üzemidő

(#30) hdtomi válasza Liudvikas (#29) üzenetére


hdtomi
senior tag

"várom a finntrollokat"

megjöttem :D

Oda kellett ám dobni, hogy ennyiért androidos "okostelefont" is lehet kapni...

Wildfire S-em volt, 3 nap után majdnem kivágtam az ablakon, pedig 2.3.5 futott rajta és elég korrekt cucc volt, ja persze ennél drágább... 100megás memória ami állandóan betelt aztán a rootolás meg a sok trükközéssel lehetett volna megoldani. (el is adtam) Akkor az egy dolog hogy sok mindent el lehet menteni a névjegyzékben, de maga a kezelés, számot másolni a SIMre meg ilyenek, a 3100 Nokiám okosabb, még azt is felajánlja, hogy eredetit törölje vagy nem.

Aztán a Samsung, valami olcsót próbáltam, 2.2 androiddal, az meg még rosszabb, nagyon durván pixeles kijelző, rengeteg ikon zsúfoltan, alattuk apró betűk, hát alig tudtam kezelni aztán mikor pár dolgot meg akartam nézni, mondta a tulaj nem lehet, mert hát csak 2.2 van rajta ja és állandóan tele a memória, aztán az illető kb azt se tudja mi az a facebook...

Ennyit az olcsó androidról, igen jó ez a telefon főleg ennyiért!

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#31) Bog válasza hdtomi (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak csendben jegyzem meg, hogy MA ennyiért pont kapsz egy Huawei Y200-at, esetleg egy LG L3-at, ami azért egyáltalán nem tragikus, sőt... és miután ez egy friss telefon, ezért üdvös lenne a mai mezőnyhöz hasonlítani.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) sz.gabor11


sz.gabor11
tag

szerintem egész pofásan néz ki, mutatós kis telefon.

(#33) hdtomi válasza Bog (#31) üzenetére


hdtomi
senior tag

Ezeket nem ismerem, de a márkanévből ítélve azért a Nokia név jobban hangzik... Pl.: minőségre gondolok. LG-nek 150megás a memóriája (50el több?, de amúgy annak a Samsungnak is annyi kb. HTCnek volt 100körül), 3MP fixfókuszos kamera LG, ennek a Nokiának 3,2, most a Huawei-nek nem járok utána. Ja és az említett Samsungot decemberben vették az egyik szolgáltatónál, nem ezer éve.

Így a mai mezőnyhöz hasonlítva is korrekt ez a 302-es, bár tuti találni olyat amivel lehet példálózni, de nem ezekkel szerintem.

Bocs ám, csak már unom, hogy állandóan szidják a Nokiát és a csapból is az android folyik.

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#34) Velocity


Velocity
aktív tag

érdekes dolog ez az okostelefon dömping. Biztos van piaca, és biztosan mindenkinek feltétlenül ilyenre van szüksége, de én nagyon hiányolom azokat a készülékeket, amik pár éve még sikertörténetek voltak.

Most vehetsz okostelefont, querty-s telot meg belépő telefont. Hiányolom az olyan candybar telokat, amik rendes gombsorral, igényes kialakítással rendelkeznek. Mint pl az imádott E51-esem... vagy a sokak által imádott 6300, 6700... vagy ide sorolhatnám telefonom közvetlen rokonait is, az E50-et és E52-t is.

Ilyen telok gyakorlatilag kihaltak. Amik most kaphatóak, pár éve belépő kategóriába illő designt kapnak...

...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

(#35) manoarc


manoarc
senior tag

Sonyericcson TXT fehérben 23k a sony shop-ba. Az pénztárcakímélő.

{。^◕‿◕^。}

(#36) csab2


csab2
veterán

Wifi hotspot nincs benne gondolom. Jól gondolom?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#37) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem lenne rossz, arra amire kell, de igy a fehert nagyon elszurtak aval a hatlappal..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#38) Liudvikas válasza hdtomi (#33) üzenetére


Liudvikas
tag

na jól van.

qwerty feature telóból..
ennyiért kapsz(vagy olcsóbban): Nokia X2-01, Nokia C3, Samsung Chat 335, Sony Ericsson txt, LG C300, LG GW300, LG Optimus Pro C660

ha nem fontos a qwerty, kb ilyen áron mozog a: Samsung Galaxy Mini, Nokia 500, Samsung Galaxy Y, Samsung Galaxy Gio, Nokia X3-02.

a qwertysek közül ugyan csak 1-2, de ennyiért bőven kapsz simán jobb okostelefont.
de ha megint a "deaznemNokia" szöveg jön, a Nokia 500 35-7ezerért már beszerezhető. S^3al, GPS-szel, jobb hardverrel.

akárhogy is számoljuk, az elmúlt 1 éves intervallumban a Nokia 6! körülbelül ugyanolyan tudású s40 telefont dobott piacra.(ha a hányadék X5-01et nem számoljuk) értem én, hogy mindegyiket más régióba, de ezek...

(#39) MadcapLaughs válasza Liudvikas (#29) üzenetére


MadcapLaughs
csendes tag

Itt a Finntroll ;]
(Sorry az offért, de ezt nem lehetett kihagyni :) )

Témához: Végre egy viszonylag normális üzemidejű mobiltelefon, remélhetőleg az XDA-k nem pusztítják ki az ilyeneket. Amúgy ezek mellett még igazán megújulhatna az "okos" billentyűs részleg is.

(#40) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egész jól kinéz a telcsi!

Pofás!

És nem tudom figyeltétek-e: TETSZETT pecsét van rajta! :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#41) roypapa


roypapa
tag

Előlről tényleg szép. A hátlap is szép csak leérhetne az aljáig.
Másodtelefonként elviselném.

első számú telónak inkább X8-at vennék 33ért de én Droidfan vagyok

S III

(#42) Misály válasza Bog (#26) üzenetére


Misály
addikt

Tisztelet erte.

(#43) #13260800 válasza Liudvikas (#29) üzenetére


#13260800
törölt tag

"már akkor is alsókategóriás droidnak számított az X10, (mellesleg az volt a SE második (harmadik?) androidos telefonja), ezek után érthető, hogy nem jött be a dolog"

Akkor vegyék vissza. 35 000-be vettem 2 év hűséggel. Nekem senki nem mondta a vásárláskor, hogy ez a telefon csak teszt telefon. Persze ilyen úgyse lesz.

"eközben a Nokia 2 évvel az iPhone megjelenése után is ontotta a kezelhetetlen rezisztív, recsegő-ropogó felsőkategóriás(? ) telefonjait --> (ld. : 5800, N97, N97 mini). aztán próbáltak az alsó kategóriában is mozgolódni (5530, 5230, C6-00, később a C5-03)"

dejó, hogy teljesen más árszegmensről beszélsz. de hát nyilván az olcsó Nokia-kat is az iPhone-hoz kell mérni :D :C

"rohadtul le voltak(vannak?) maradva kezelhetőség, és a "felhasználói élmény" (ezt csak a WP7 óta merném egy lapon emlegetni a Nokiával ) szempontjából. ezt az emberek többsége beismeri."

Megint mit hasonlítasz mihez? Mert ugyan ki ne találd már, hogy egy fagyogatós, hibák és bugok százaitól nyüzsgő olcsó Androidos telefonnál egyáltalán van olyan, hogy felhasználói élmény. Na ezekhez képest az olcsó Nokiak használhatók. Erről ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#44) hdtomi válasza Liudvikas (#38) üzenetére


hdtomi
senior tag

Oké van több is, hasonló árban, és van pár qwertys, de a többit nem nézem, aki fizikai qwertyt akar olyat vesz. Aki hagyományos telót akar és semmi mást annak hiába listáz ki az ember érintős telefonokat. Ezért sem írtam az 500at ide.

Így van alternatíva és olcsóbban is. Én saját véleményem, hogy a felsorolt 7 készülékből ha muszáj lenne talán kettőt vennék meg. Inkább nem mondom melyikek azok, de úgyis kitalálod :D (többi márkában csalódtam már)

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#45) szaszimi


szaszimi
tag

Sziasztok!

nekem kb 3 hete van egy ilyen teló. elvileg ebben már van push... beállítottam a gmail fiókot, de full rendszertelenül tölti a leveleket. van, hogy azonnal megérkezik, van, hogy egész nap egy levelet se tölt le magától, de amikor manuálisan frissítem a mail alkalmazásból, akkor meg egyszerre 15-20 emailt is letölt...
a legfrissebb software van rajta. gyárilag független a teló, és budapesten használom, full 3g / hsdpa lefedettség mellett... tud valaki erre magyarázatot??? valami tipp?

(#46) scyllarus válasza #13260800 (#43) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha egy olyan gyártótól veszel telefont, amelyik az adott platformot még csak most kóstolgatja, akkor számítani lehet erre... nem csak a SE-nál, nem csak androidnál.
AZ N97, N97 mini jogosan mérhető az iPhonehoz, a többire a fórumtárs is megjegyezte, hogy olcsóbbak.
Jelenleg kíváncsiságból épp egy béta romot használok, de az is jóval kevésbé bugos, mint anno a gyári 6300-asom volt, hogy a 6303-ról ne is beszéljünk, a cég által vett 15-ből 10 szervízben kötött ki, némelyik többször is, fődarab csere után is használhatatlan maradt -ez használható?

Ez a telefon egyébként kifejezetten tetszik, melós telefonnak elgondolkodom rajta. Azért a Nokia nem felejtett el telefont gyártani, csak titkolja :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#47) gzbotii válasza #13260800 (#43) üzenetére


gzbotii
veterán

Lenyeg az, hogy a Nokia problat megleni ocskavasbol, mig volt iPhone es jott fel az android, meg mindenki kapacitiv kepernyot hasznalat..pl
De eleg sok dologban egyetertek veled :)

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#48) phonefan


phonefan
tag

GRAT az első cikkedhez MA!-n

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#49) Brutális eb válasza #13260800 (#15) üzenetére


Brutális eb
addikt

"z X10 mini pro olyan apró hibák voltak, hogy telefonkönyv nem működött és hasonlók."

Köszönjük a valami elfojtott düh miatti félinformációt(finom voltam)
1 Pár esetben nem működött(jött rá szoftver update)bizonyos funkciója nem mindenkinél.
2.Addig pedig amíg megérkezett a marketből 2 kattintással telepíthettél alternatív telefonkönyv appot kb két tucat változat közűl....

A 302 meg jó cucc bár az ára egy vicc.
kb 15 ért kártyásan lenne értelme.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#50) scyllarus válasza Brutális eb (#49) üzenetére


scyllarus
veterán

A 15k azért kicsit irreális. A Nokia 100 13k dominósan :) Ugyanakkor a C5-00 vagy a C5-03 van ennyiért vagy olcsóbban, mint ez. A reális szerintem olyan 25k lenne kártyásan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.