Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) kisgergelyb válasza meroly (#200) üzenetére


kisgergelyb
csendes tag

köszönöm a gyors választ. eddig is együtt éltem vele, ezután sem lesz gond, csak gondoltam egy próbát megér. :)

(#202) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok, a belső memória nagyon kicsi, eddig ide mentettem a képeket/videókat, azonban most beraktam egy microSD-t, és nem tudom, hogyan lehetne átrakni a telefonon tárolt adatokat (fényképeket/videókat) a microSD-re :F
valakinek van ötlete? :)

(#203) meroly válasza thiclyoon (#202) üzenetére


meroly
veterán

Opciók/összes kijelölése aztán opciók/áthelyezés.
Ja és mindezt ne a fényképek nézetből, hanem a teljes galéria nézetből csináld.

Impossible is nothing

(#204) thiclyoon válasza meroly (#203) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

köszi :) kicsit nehéz (/bonyolult) a telefon kezelése..akár a legolcsóbb droidokhoz képest is :) (szvsz!)

[ Szerkesztve ]

(#205) meroly válasza thiclyoon (#204) üzenetére


meroly
veterán

Ebben egyet értek. Aki a régi S40-hez van szokva annak is kicsit furcsa, ez igaz, át kell állni rá, hogy félig érintős. Azért meglett?

Impossible is nothing

(#206) thiclyoon válasza meroly (#205) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

igen, meglett, thx :R

(#207) btomi9


btomi9
aktív tag

Sziasztok!

Ez a készülék tud olyat, hogy különböző hívásprofilokat lehet benne testre szabni? Gondolok itt olyanra, hogy szeretnék egyedi SMS jelző hangot választani mp3-ból az éjszakai profilnak, és egy másik egyedit meg a nappali mód részére, csengőhangból ugyanígy (adott esetben letiltani, hogy valamelyik profilban néma legyen stb.)

[ Szerkesztve ]

(#208) Fryskitt válasza btomi9 (#207) üzenetére


Fryskitt
addikt

Tud. :)) A régi jó S40.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#209) btomi9 válasza Fryskitt (#208) üzenetére


btomi9
aktív tag

:R :K

(#210) St3ven válasza Fryskitt (#208) üzenetére


St3ven
addikt

Bizony. :K Ez még nem WP. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#211) konee


konee
csendes tag

Hello, vettem egy Nokia Asha 210-et, de a mobilinternet nem megy 100%-osan, vagyis a JAVA alkalmazások nem hajlandóak működni, egyedül a böngésző fut. (WiFi-n megy minden szépen) Tudnátok segíteni? Sehol nem találok ilyen beállítást benne. Köszi előre is.

(#212) tothadam679


tothadam679
újonc

Sziasztok!

Barátnőmnek vettem karácsonyra egy Nokia Asha 300-at. Folyamatosan, automatikusan lezárja a billentyűzetet, és ez nagyon bosszantó. Nem találom hol lehetne kikapcsolni. Már frissítést is tettem rá, hátha, de semmi.

Tényleg hiányozna egy ennyire alapdolog?

(#213) e-newsee


e-newsee
addikt

Üdv,
Tud valaki általános összefoglalót adni erről a kütyüről? Mik a hibák, mennyire karcolódik, fagyós-e, gyors-e, meddig bírja, stb. Amolyan tartós teszt félét.
Köszi!

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#214) gabor_01 válasza e-newsee (#213) üzenetére


gabor_01
senior tag

Kérdés, hogy mire kell.
Az utolsó és legjobb Nokia S40-es telefon, melynek van billentyűzete.
Gyors (erős proci van benne), sokáig bírja. Elegáns, különösen a piros.
Azoknak is jó, akik ragaszkodnak a billentyűhöz, viszont lehet szokni az érintőképernyőt is.
Karcolódni tud, de nem vészes. Nem annyira mint a régi Nokiák. Igaz nincs is Gorilla üveg rajta.

(#215) gondoni


gondoni
csendes tag

Valaki tud infót arra, hogy mekkora lehet a bajunk?

Egyik pillanatról a másikra, különösebb behatás nélkül az érintőképernyő érzéketlenné vált mindenre!
Csak a billentyűzet működik, de így a telefon félkarú óriássá vált, még pl. a képernyőzárat sem tudjuk feloldani.
A telefonkönyvhöz sem férünk hozzá, tehát a telefonálás így működik: akksi ki, akksi be, pin kód megad (OK helyett a # jel jó), szám direktben tárcsáz...
Valaki látta már ezt a jelenséget? Szerelhető? Mennyibe fáj? Vagy inkább kuka?

(#216) gabor_01 válasza gondoni (#215) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nokia szerviz. :((

(#217) Royce90 válasza konee (#211) üzenetére


Royce90
csendes tag

Nekem is ugyan ez a gond, az alkalmazások nem használják a mobilnetet. Talált valaki megoldást erre?

(#218) mester2


mester2
csendes tag

üdv!

Van egy NOKIA 300 ASHA telefonom,hallottam hogy van valamilyen kód ami fügetlenítené.
Segítene nekem valaki hogy magam fügetleníteném,vagy az a bizonyos kód kéne csak valahonnan.
Lehet hogy nagy kéres,de hátha valaki... :U :F :R

(#219) draco31 válasza gondoni (#215) üzenetére


draco31
veterán

Haverom ugyanígy járt tegnap. Mondta már korábban, hogy nehezebben muzsikál, aztán tegnap megunta a telefon. Vaterán 3000Ft körül látok érintőt rá.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#220) meroly válasza mester2 (#218) üzenetére


meroly
veterán

A függetlenítést tiltja az alapelvek.
Egyébként nincs ilyen kód.

Impossible is nothing

(#221) thiclyoon


thiclyoon
aktív tag

sziasztok, hogyan lehet lementeni a névjegyeket sd kártyára valahogy úgy, hogy ha úgy adódik, akkor egy androidos telefonra át tudjam őket másolni? :)
le tudom menteni a belső tárhelyre, de az megtelt; az sd-n rengeteg hely van, hogy lehet kiválasztani, hogy oda mentse?
köszi előre is :R

(#222) meroly válasza thiclyoon (#221) üzenetére


meroly
veterán

Nokia PC Suiteal (vagy Ovi suite) át tudod tenni a gépre vcf formátumban.

Impossible is nothing

(#223) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Keresztanyámnak vennék egy egyszerű klasszikus mobilt. Mivel C2-01 korábban már volt neki, amit szeretett és kiismert ezért maradnék a Nokia-nál. Amire lenne használva: Telefonálás, néha fényképezés, stopperóra

16-ért volna GSM boltban, ami elvileg egy új, dobozos készülék. Ez mennyire lenne jó vétel?! Esetleg van valami tipushibája ami miatt nem szabad megvenni, vagy esetleg van más tipus 20-30k ársávban ami jobban ajánlott?!

(#224) csferke válasza meroly (#222) üzenetére


csferke
senior tag

#221 ...hogyan lehet lementeni a névjegyeket valahogy úgy, hogy ha úgy adódik, akkor egy androidos telefonra át tudjam őket másolni?...

#222 Nokia PC Suiteal (vagy Ovi suite) át tudod tenni a gépre vcf formátumban

Nokia PC Suite 7.1.180.94 csak *.csv formátumba enged exportálni és ~90Kb a mérete
Nokia Suite 3.8.54 exportálja *.vcf formában de a mérete csak ~86byte

Melyikből lesz "emészthető" adat egy Android számára?
Sok névhez több adat is van tel1, tel2, tel3, fax, e-mail, cím stb.

köszi

(#225) gabor_01 válasza csferke (#224) üzenetére


gabor_01
senior tag

A legegyszerűbb átjárás a hagyományos Nokiják és android között a következő:
1. NokiaSuite-el szinkronizálod Outlookba. Ezt eddig mindig amúgy is megtetted.
2. Ezzel szinkronizálod az Outlook-ot a Google-val.

(#226) gthomma


gthomma
senior tag

"Hagyó Miklós nem lenne boldog, ha ebben jönne pár millió kenőpénz"
Az biztos, pláne hogy kiderült hogy a nokiás doboz is csak egy volt a fidesz vérlázítóan mocskos hazugságai közül.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#227) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Nekem van egy eladó Asha 300-am ha valakit érdekel!

Üdv.

(#247) vscotina válasza Djmarko (#227) üzenetére


vscotina
aktív tag

Nekem is, szép piros! :-)

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.