Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Doriro


Doriro
tag

vscotina! Nem tudom megvan-e még a telefonod, de arra a problémádra tudok válaszolni hogy ne csevegő nézetben mutassa az üzeneteket. Üzenetkezelés-üzenetbeállítások-általános beállítások-üzenetnézet módosítása és ott van a bejövő nézet.

(#152) zotyko71 válasza Doriro (#150) üzenetére

Szia!
A fényképekre a megoldás:
menü - fényképek - saját fényképek
Nekem itt rácsos! :K

(#153) zotyko71 válasza Doriro (#151) üzenetére

Az üzenetekre a megoldás:
menü - üzenetek - üzenet beállítások - általános beállítások - üzenet nézet módosítás
itt lehet a nézetet változtatni...
Remélem tudtam segíteni! :)

(#154) vscotina válasza Doriro (#151) üzenetére


vscotina
aktív tag

szia Doriro!

Arra sajnos nem megoldás, hogy az üzenet feladása időpont legyen, és ne az, amikor mondjuk 2 nap múlva bekapcsolom a telefont és kézbesíti időt rögzíti a rendszer.
Ezt nagyon rossz megoldásnak tartom.Minden másban tulajdonképpen elégedett vagyok a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#155) Doriro


Doriro
tag

Használtok rá kijelzővédő fóliát? Még a gyárit, vagy vettetek rá?

(#156) Dave1984


Dave1984
őstag

Sziasztok.Páromnak kb 2 hete vettem egy ilyen készüléket!1 problémája van,h.nagyon gyorsan merül/igaz sokat netezik/,de azért durva,h. Fél napnál tovább nem bírja,pedig már átkapcsoltam csak GSM módba!Opera Minit használ!
Nem lehet,h.ez az erős fényerő meríti annyira?
Van valami service menüje ahol lehetne csökkenteni a fényerőn?!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#157) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok! Kezem alá került egy ilyen telefon azzal a szándékkal, hogy függetleníteni kéne, valaki dobna egy privit ezzel kapcsolatban?

(#158) meroly válasza Dave1984 (#156) üzenetére


meroly
veterán

Azért annál többet kell bírnia, érdemes lenne garanciáztatni az akkut.

Impossible is nothing

(#159) MobilTuri


MobilTuri
csendes tag

Én most új telefont szeretnék venni, szerintem feketében jó ez a teló, elvárásaimnak úgy ahogy megfelel, meg a T-mobil-nál olcsó (30.000Ft alatt van) úgyhogy, szerintem ez ilyen alap telefonnak simán elmegy! :K Csak az a hülye tartozékok hiányzanak a dobozból, hát illet volna belerakni, egy MicroSD-t meg egy Adatkábelt, és egy normálisabb fülhallgatót is.... :F

Apple iPhone 4s......- a legtöbb mi adható. :D

(#160) Dave1984 válasza meroly (#158) üzenetére


Dave1984
őstag

Elöszőr microusb-vel töltöttem,gondoltam kipróbálom a gyárilag adott Nokia töltőt!Így már 3 napot kibír napi 5-6 óra netezéssel!
A fényerőn sehogy sem lehet változtatni?:-(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#161) meroly válasza Dave1984 (#160) üzenetére


meroly
veterán

A fényerőn sehogy S40-nél.
Azt nem mondtad hogy nem töltővel töltötted :) A micro usb jóval lassabban tölt és eleve fel sem tölti teljesen, az csak ilyen ideiglenes megoldás, mindig töltővel töltsd és akár mehet rajta egész éjszaka is ;)

Impossible is nothing

(#162) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Mennyire más ez, mint a sima gombos Nokiák? Szüleimnek venném, vsz eléggé idegenkednek az érintőképernyőtől, a C5-00-ban pedig a Symbian lesz bonyolult nekik, azt hiszem. :(

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#163) meroly válasza Fryskitt (#162) üzenetére


meroly
veterán

Semennyire, ugyanaz a menü csak minden nagyobb, hogy ujjal lehessen vezérelni.
Ha megszokják az érintőt az S40 gyerekjáték.

Impossible is nothing

(#164) Fryskitt válasza meroly (#163) üzenetére


Fryskitt
addikt

Köszi, megvettem neki és nagyon bejött. És piros, de nem pink, szóval nagymamáknak is elmegy. :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#165) meroly válasza Fryskitt (#164) üzenetére


meroly
veterán

Örülök, használja egészséggel ;)

Impossible is nothing

(#166) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Sziasztok!

Most kaptam egy asha 300-at és vettem bele vodafonos előfizetést. Az a bajom, hogy sehogyan nem tudom lelőni az internetet. Még sosem volt nokia telefonom. Találtam egy külföldi oldalt ahol leírták, hogy csináljak saját internet profilt, ahol nem adok meg semmit, így nem tud majd felcsatlakozni a netre, de amikor megcsináltam és megnyomtam a web-et, hogy teszteljem, akkor kiírta, hogy nem tud csatlakozni, de vodafon egyből küldte az sms-t hogy napijegy 200 Ft.

Van valakinek ötlete, hogyan lehet végleg kiiktatni a netet a telóról? Csak telefonálni és sms-ezni akarok, még véletlenül sem szeretnék netezni rajta.

köszi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#167) meroly válasza AlexWolf (#166) üzenetére


meroly
veterán

Beállítások/konfiguráció
törölj ki mindent amit tudsz.

Impossible is nothing

(#168) AlexWolf válasza meroly (#167) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Semmit nem tudok törölni, csak amiit én hoztam létre. A Galaxy Ace-emen ki lehet kapcsolni és eltűnik a E/G/H+ jelzés, ha lelövöm a netet. Itt folyamatosan van. Nem lehet valamilyen módon ezt eltüntetni?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#169) meroly válasza AlexWolf (#168) üzenetére


meroly
veterán

Beállítások/kapcsolatok/csomag alapú átvitel/csom.kap. beállításai
Itt töröld ki a hozzáférési pontot.

Impossible is nothing

(#170) AlexWolf válasza meroly (#169) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jeee! Isten vagy Mester. Végre nincs netem, sosem gondoltam volna hogy itt kell. Köszi. :R :R :R

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#171) meroly válasza AlexWolf (#170) üzenetére


meroly
veterán

Nincsmit :DDD ;)

Impossible is nothing

(#173) meroly válasza raub (#172) üzenetére


meroly
veterán

Ezt a kérdést minden érintős telefonnál fel lehetne tenni. Arra van hogy használd, nyilván nagyobb a meghibásodás esélye a kijelzőnek mint egy nem érintős telefonnál, plusz ha itt meghal az érintő akkor vége, ha egy gombosnál meghal a kijelző még a 112-t fel tudod hívni ha gáz van... :U

Impossible is nothing

(#174) Ricardo


Ricardo
félisten

Párom kapott egy ilyet céges telefonnak. Nem rossz készülék, de megakadtam vele. Hogy törölhetőek az átirányítások? Hiába törlöm ( kiírja hogy törölve) aktív marad. Töröltem minden hívásátirányítást, és töröltem egyesével is. Azonban amikor utána leellenőriztem az állapotot, bekapcsoltnak írja, és át is dob hangpostára. minden esetben ha foglalt, ha nem elérhető....stb
:F

(#175) meroly válasza Ricardo (#174) üzenetére


meroly
veterán

Ha kóddal próbálod: [link]?
Vagy lehet hogy a céges előfizetés miatt csak központilag lehet.

Impossible is nothing

(#176) ldave


ldave
félisten

Sziasztok!

Nagyi kapott egy ilyen Asha 300-at karácsonyra és a napokban próbáltam neki a telefont beállítani, hogy működjön együtt az Nokia Suite programmal, azonban valamiért a feényképek szinkronizálása valami iszonyat lassú. 3 fotót szerettünk volna felmásolni és ezt mindegy 2 órán keresztül csinálta a Nokia Suite. Van valami ötlet, hogy mi lehet a gond? A telefon szoftvere frissítve lett az Suite által az első csatlakozásnál.

A Slime draws near! Command?

(#177) meroly válasza ldave (#176) üzenetére


meroly
veterán

Adatátvitel módban simán mentsd le a képeket a telefonról, mint egy pendrive-ról.

Impossible is nothing

(#178) ldave válasza meroly (#177) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, ismerem ezt a módszert, csak hát nagyinak egyszerűbb lenne a Suite-ot használni.

A Slime draws near! Command?

(#179) bnorci71


bnorci71
addikt

Szasztok!

1kérdés

a telefonkönyvbe kereséskor ha lenyomom az 2-es bombot majd a 3-as akkor azokat a neveket dobja fel amikbe ABC+DEF kombinációi fellelhető
pl AD, AE, AF, BD, BE stb
vagy csak ha van AD-al kezdődő név

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#180) meroly válasza bnorci71 (#179) üzenetére


meroly
veterán

Csak az AD-t.
Amit te írtál azt a symbianos nokiáknál láttam.

Impossible is nothing

(#181) bnorci71 válasza meroly (#180) üzenetére


bnorci71
addikt

köszi

Asus P750 ilyen volt WiMobillal és nagyon kényelmes volt

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#182) meroly válasza bnorci71 (#181) üzenetére


meroly
veterán

Engem zavart, én az egyszerű kis S40-hez vagyok hozzászokva.

Impossible is nothing

(#183) bnorci71 válasza meroly (#182) üzenetére


bnorci71
addikt

az elején engem is de amint megszoktam meg szerettem
4gombnyomásból el volt indítva a hívás

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#184) St3ven


St3ven
addikt

Sziasztok!

Nem mondanám, hogy pörög a topic, de egy próbát megér a kérdés.

Nokia X3-02-m van, de a héten megnyomogatva egy ilyen készüléket (fekete színben), iszonyat módon megtetszett az alap témája, a maga kis kör alakú ikonjaival. Ha jól emlékszem, Graphite.nth volt a neve, viszont hiába keresek rá a neten, a kidobott 100.000 találat közül egyik sem az igazi.

Fel tudná nekem valaki tölteni az eredeti graphite témát valahova? :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#185) meroly válasza St3ven (#184) üzenetére


meroly
veterán

Az eredeti témát nehéz leszedni, de itt van pár:
egy
kettő
Vagyis csak kettőt találtam :B

Impossible is nothing

(#186) St3ven válasza meroly (#185) üzenetére


St3ven
addikt

Hm, köszi, de ezek nem korábbi S40-es telókra valók? Az az alsó menüsor engem leginkább a 6300-ra emlékeztet. Azért persze kipróbálom. :)

A Zedge-t egyébként már oda-vissza feltúrtam. :( Hihetetlen, hogy nem találni az eredeti T&T témákat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#187) meroly válasza St3ven (#186) üzenetére


meroly
veterán

Elvileg X3-02-t állítottam be telefonnak, úgyhogy jók lesznek rajta.
Nem 6300, én először ezt a témát az X2-00-ban láttam, ez az ovi téma asszem, a kék alapú fűszálakkal.

Impossible is nothing

(#188) St3ven válasza meroly (#187) üzenetére


St3ven
addikt

Sajnos nem az igazi egyik sem, kicsit "szétcsúszik" a kijelző, azaz szemre is látható, hogy nem ehhez a - Touch and Type - típushoz készültek. :(

Azért köszi, hogy rákerestél, reméljük, valaki "kinyerte" már a telójából a szóban forgó témát, és jelentkezik előbb-utóbb.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#189) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Az lenne a kérdésem nem régen vettünk egy ilyen kis 300-at.
A próbléma az lenne hogy kapott bele 16gb-os kártyát meg kipróbáltam egy letöltött játékot feltenni de nem a memkarira akarja feltenni.
Az lenne a kérdésem hogy lehetne megoldani hogy arra tegye?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#190) meroly válasza sotetlovag97 (#189) üzenetére


meroly
veterán

Csak simán átmásolod a fájlt.

Impossible is nothing

(#191) sotetlovag97 válasza meroly (#190) üzenetére


sotetlovag97
tag

De ha bluetooth-on küldeném akkor hogy lehetne?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#192) meroly válasza sotetlovag97 (#191) üzenetére


meroly
veterán

Akkor is megkérdezi, hogy hova akarod menteni, nem?

Impossible is nothing

(#193) sotetlovag97 válasza meroly (#192) üzenetére


sotetlovag97
tag

Hát nálam nem kérdezte meg.

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#194) meroly válasza sotetlovag97 (#193) üzenetére


meroly
veterán

Egyébként utána is át tudod helyezni szerintem, legalábbis a nem érintős S40-ben simán lehet.

Impossible is nothing

(#195) St3ven válasza meroly (#194) üzenetére


St3ven
addikt

Az érintősben is. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#196) sotetlovag97 válasza St3ven (#195) üzenetére


sotetlovag97
tag

Rendben köszi. :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#197) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Az lenne a kérdésem, hogy bt, vagy kábelen meg lehet osztani a mobilnetet erről a telefonról?

(#198) meroly válasza qqcqqc (#197) üzenetére


meroly
veterán

BT-n biztos, a kábelt nem tudom.

Impossible is nothing

(#199) kisgergelyb


kisgergelyb
csendes tag

Sziasztok, egy kérdésem lenne. vodafone-es Asha 300-at használok és pont a kijelző középen megjelenik ikonként egy "zenetár" menüpont ami nagyon zavar.. emiatt nem fér ki egyszerre a 9 ikon és ahogy láttam más Asha 300-as készülékeknél 3x3 fix a menü.

Tudtok esetleg valamilyen megoldást arra hogy eltüntessem a zenetárat? (ez nem a zene menüpont, hanem külön zenetár - online eléréssel, valamilyen live.vodafone aloldalra visz)

Előre is köszi a segítséget! :R

(#200) meroly válasza kisgergelyb (#199) üzenetére


meroly
veterán

Szolgáltatós a menü ezek szerint, régen se lehetett tenni ellene sok mindent. Örülj hogy nem valamelyik gyorsgomb van fixen beállítva rá.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.