Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fateless


fateless
veterán

Sok-sok ilyen készülékkel kezdenek talán talpra állni a Finnek.
Jó látni mindezt.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2) Lord Soth


Lord Soth
tag

Vigyáznia kell a Nokiának, mert az Apple minden bizonnyal levédette a vékony telefonokat, úgyhogy perelhetik őket, mint a Samungot.

(#3) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Ez a hír már tegnap is volt nem?

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#4) DeskJeti válasza Lord Soth (#2) üzenetére


DeskJeti
tag

Vékony telefonokat? :D Jó vicc. :D

(#5) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ennél elkúrtabb neveket nem tudtak kitalálni?
Jóformán már az se tudja a piacon lévő Nokiák neveit, aki egy gsm boltot üzemeltet. Lassan A-tól ZS kategóriáig minden betűből lesz már...

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#6) Maxentius


Maxentius
addikt

Azért az az "5 MB Camera" a zöccázasná' befigyel... :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Dicséretes, hogy próbálkoznak de ilyen árakkal nehéz lesz labdába rúgni.

(#8) No-kia


No-kia
őstag

már ők se tudják hogy állnak a telefon elnevezésekkel..

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9) Gengi válasza Valentino K. (#5) üzenetére


Gengi
senior tag

Csak kódnevek :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#10) talamasca


talamasca
senior tag

Hát nem is tudom...
Ellentétben pl. az N9-cel ezek se nem szépek, se nem okosak, viszont drágák.
Ehhh, Nokia... :U

“Black as midnight on a moonless night.”

(#11) CharlieDrop válasza talamasca (#10) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Naja, de a 8mm és 88gramm azért befigyel :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#12) debrejo


debrejo
senior tag

Ha ezek a típusok ennyibe kerülnek, vajh mennyiért fogják majd a WP7-eseket dobálni? Áh, inkább el se kezdek rajta agyalni mert csak felbaszom magam :DDD

(#13) plus44


plus44
veterán

Miért nem meego akkor mar?… :(

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#14) Brutális eb


Brutális eb
addikt

"A Cseries C7-00 frissítésének is tekinthető Nokia 701 Helen 3,5 hüvelykes ClearBlack AMOLED érintőkijelzőt és 8 megapixeles EDOF kamerát kapott, mely várhatóan nettó 300 eurós, azaz bruttó 100 000 forintos kezdőáron debütálhat."

Uram atyám az ár kicsit nem evilági.
Ilyen hardver-sztoftver kombóért 100.000 valuta....... :W

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) fricz19


fricz19
őstag

ilyen hardver Symbian alá?
minek?

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#16) JR.CSé válasza fricz19 (#15) üzenetére


JR.CSé
senior tag

A symbian sose volt egy hardverigényes rendszer.Ebből kiindulva egy viszonylag erős géppel ellátva elég komoly sebességre lehet képes.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) Karma válasza JR.CSé (#16) üzenetére


Karma
félisten

A rendszer nem is, de az alkalmazásoknak kellene a kakaó.
Lásd az N8 beépített fényképszerkesztőjét.

“All nothings are not equal.”

(#18) Nordic


Nordic
Közösségépítő

1 GHz-es proci, 3,2-es kijelző 360*640-es felbontással, meg egy 1080as akksi....Ezek nem komplettek. Symbian alá bevernek egy gigás procit, egy miniatűr kijelzőhöz, meg egy ótvar akksihoz. Szerintem még a kamera is EDOF lesz. Lassan nem csak best buy kategória lesz, hanem worst buy is.

(#19) jacis


jacis
nagyúr

Ez a kijelző méret :W

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20) Prien


Prien
addikt

Jöhetnek zsák számra a Nokiák. Symbiannal, kis kijelzővel. De minek.

A kevés is több a semminél.

(#21) scyllarus válasza Brutális eb (#14) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a 100.000 kis hazánkban 120.000 lesz minimum. Vajon annyiért ki vesz EDOF kamerás telefont?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#22) Maxentius válasza scyllarus (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

A tájékozatlan tömeg, akinek mindegy, mit tud, meg mennyiért, csak "okos" legyen, meg Nokia.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#23) Steven


Steven
addikt

1. szerintem a legtöbbet egy telefonba még mindig a kijelző eszi... 3,2 meg nem olyan nagy talán kevesebbet is eszik jóval mint egy 4colos

2. tök mindegy hogy drágán adják a nokia márkanév még mindig kapos.. barátaim akik nem értenek a telefonokhoz ... azt mondják következő telefonja is nokia lesz...szvl...

3. valakinek nem kell a nagy kijelző én is elvoltam a nokia 5800 al...nem haltam bele a méretébe

4. böngészőnek és a szerkesztőknek jól fog jönni az 1ghz...

Én kíváncsi vagyok miket hoznak ki még a synbiánból.... ezek szerint van még benne potenciál:D

[ Szerkesztve ]

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#24) Depression


Depression
veterán

Kijelző alá 1-1,5 centi vastag üres területet rakni??? Botrányosan ronda!!!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#25) jacis válasza Steven (#23) üzenetére


jacis
nagyúr

A kijelző méretéről mindenkinek más véleménye. Nekem is volt 5800-ám és egyenesen utáltam a pici és rezisztív kijelzőjét.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#26) talamasca válasza jacis (#25) üzenetére


talamasca
senior tag

+1 :C

“Black as midnight on a moonless night.”

(#27) NoMagix válasza jacis (#25) üzenetére


NoMagix
addikt

Nokia 5230-ast kaptam a cégtől, úúú dejóóó, gondoltam akkor, amikor még ismerkedtem a Symbian-érzéssel...
Majd megvettem életem első Android pengémet, 2 hét után már nem volt kérdés melyik a jobb, azóta hányok a Nokiától!

(#28) jacis válasza NoMagix (#27) üzenetére


jacis
nagyúr

++++1 :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#29) debrejo válasza Steven (#23) üzenetére


debrejo
senior tag

Egészen addig jó egy ilyen felbontású, már kapacitív kijelző míg mellé nem teszel egy mondjuk HTC Sensationt. Mindjárt nem olyan rózsás a helyzet. Még árban is szinte ugyanannyiba kerül.
Egész addig hangzik jól a Nokia brand, míg a jövendőbeli vevő meg nem tudja hogy egy ugyanabba a kategóriába játszó, de Androidos okostelefon 30k HUF a (valószínüleg) 120-130k finnel szemben. :)
Árazásban még mindig nagyon el vannak szállva.

[ Szerkesztve ]

(#30) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A telefonok nagyon nekem se tetszenek, ez a nagy keretek Nokia sajátosságokat.

Viszont alapból az árak szerintem annyira nem tűnnek vészesnek, és bár 3,5-es kijelzőn már jól jön a nagyobb felbontás, azért a 360x640 nem olyan rossz, főleg az alsóbb kategóriákban.

Amúgy vajon mikor jön a nagyobb felbontású Symbian, amit ígértek? :)

(#31) Depression válasza Arthuro_Adam (#30) üzenetére


Depression
veterán

Ha neked az alsóbb kategóriát a 90k-es mobilok jelentik, akkor van miért irígykednem. :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#32) JR.CSé válasza Depression (#31) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Szerintem az alsóbb kategória alatt az 5230-ra gondolt amiben majdhogynem csont ugyanez a display van:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#33) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Aha értem. Eddig a gyenge proci volt a baj. Most beleraknak egy 1Ghz-est, az a baj. Értem én. Az 1080-as akksi meg még elég is lehet. Amoled, kicsi kijelző, Symbian, ami nem zabálja úgy az erőforrásokat, szóval így tippre egy 1,5 napot mondanék üzemidőre. Érdekes a drroidnál mindenki tapsikol a másfél napnak... :U
Kíváncsi leszek mit tudnak kihozni ebből a rendszerből. Mindenesetre van egy olyan érzésem, hogy még ők maguk se tudják, mihez kezdjenek vele. Inkább csak úsznak az árral. Mármint Symbian téren.

szerk.: Ja és a konkurens gyártók is vígan 100 fölött dobálják a tavalyi, egymagos, 1 gigás telefonjaikat. Szóval ez a kezdőár a hardvert figyelembe véve nem vészes. Szerintem. (Illetve bőven sok, és túlárazott egy piac ez, de a többihez képest nem az.)

[ Szerkesztve ]

(#34) hülyegyerek válasza JR.CSé (#32) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Marha jó ítélôképességed lehet,ha egy amoledet egy kategóriába veszel egy tft-vel...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#35) Hans5341


Hans5341
csendes tag

A kijelzővel, a harverrell, sőt az Symbiannel kapcsolatban sem lenne egy megveszekedett szavam sem. DE! Ennyiért???????? :Y

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#36) JR.CSé válasza hülyegyerek (#34) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Még mielőtt okoskodnál.A majdhogynem alatt ezt értettem a tft és az oled közti különbséget de ha a szövegértelmező kézséged egyenlő a nullával akkor legalább ne fitogtasd...

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#37) hülyegyerek válasza JR.CSé (#36) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Nem okoskodtam. Te írtál baromságot. A " majdnemhogy csont ugyanaz" szerintem azt jelenti, hogy nem érzékeled a két technológia közti különbséget sem árban , sem minôségben. Különben nem írnál ilyeneket , hanem gondolkodnál írás elôtt...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#38) Ricardo


Ricardo
félisten

Próbálkoznak, próbálkoznak, de ez az árképzés horror. kíváncsi vagyok mit reszeltek a symbianon, de a sanda gyanúm az, hogy szerencsésebb lett volna meegoval kitolni. Nagyobb lenne rá a kereslet.

(#39) Karma válasza Ricardo (#38) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem pont hogy nem próbálkoznak. Az elmúlt években beragadt projekteket próbálják minél gyorsabban kinyomni - ezt pl. az N9-nél még be is vallották.

“All nothings are not equal.”

(#40) Ricardo válasza Karma (#39) üzenetére


Ricardo
félisten

Azt egy szóval sem mondtam hogy komolyan próbálkoznak :DDD

(#41) papamaci791


papamaci791
tag

Videók az N500-ról:
[link1]
[link2]
[link3]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.