Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) werttzui


werttzui
őstag

Tudja valaki,hogy kell erről a telóról skype-on beszélgetni :F

PENTAX

(#102) werttzui válasza werttzui (#101) üzenetére


werttzui
őstag

Na felraktam a minifringet meg a nimbuzz-t is de csak be jelentkezni meg chat-elni tudok híváskor meg telefonszámot kér mármint akit hívni akarok simán skype-ról skype-ra nem sikerül (lehet egyáltalán?) ha meg telószámot hívok az meg gondolom pénzért megy de az is milyen díjszabáson ill ki kezeli hmm ? Na ha tud valaki olyan progit ami skype-ról skype-ra tud vagy msn-ről msn-re szóljon (természetesen mobilon keresztül) vagy ha valaki jobban ismeri ezeket a progikat és használta már érdekelne a tapasztalata. :)

[ Szerkesztve ]

PENTAX

(#103) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Na, van új SW, V 05.20. Eddig úgy néz ki megoldotta a kihangosító problémát (is).

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#104) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy hány darab bejövő illetve kimenő üzenetet tud tárolni.
üdv

[ Szerkesztve ]

.

(#105) okib4100 válasza werttzui (#102) üzenetére


okib4100
aktív tag

Én felraktam ezt a minifringet (w910-es SE-re), de a javas program egyik mobilon se tud szerintem hanghívást. Mondjuk én a gmail notifier miatt raktam fel, de miután logikátlanul működött, leszedtem.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#106) werttzui válasza okib4100 (#105) üzenetére


werttzui
őstag

Akkor mi tud mert elvileg voip hívásra képes a teló "elvileg :F " hmm.

PENTAX

(#107) okib4100 válasza werttzui (#106) üzenetére


okib4100
aktív tag

A telefon biztos képes, én a minifring szoftverre írtam. Ha a www.fring.com-on kiválasztod a készülék típusát, megjelenik egy piros x h "voice calls not supported". Nekem a w910-en minden indításnál is kiírta. Amúgy gondolom IM-eken üzenetet küldeni lehet vele, meg pár addon van hozzá (facebook, meg google notifier, ilyesmik). Én utóbbi (gnotify) miatt tettem fel, de logikátlan a működése.

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#108) Cimi+Csabi


Cimi+Csabi
tag

Senkinek nem ajánlom az 5.20-as szoftvert! megállás nélkül fagy a gép azóta! szép volt nokia!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#109) Tutivesztes válasza Cimi+Csabi (#108) üzenetére


Tutivesztes
tag

Tedd fel újra, nekem azóta tökéletes a készülék mióta rápakoltam, elötte egy rakás **** volt.

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#110) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#109) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

basszus nekem meg most lett rakás szr!! :)
magától kikapcsol, lefagy stb. stb.

Hallod te milyen kábellal raktad fel? Mármint eredeti Nokia kábellel csináltad?
Mert akkor lehet nálam az a probléma!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#111) Tutivesztes válasza Cimi+Csabi (#110) üzenetére


Tutivesztes
tag

Dehogy, azt a kábelt használtam amit a fényképezőgéphez adtak...se a 6300 sem a 6300i nem panaszkodott ez miatt...próbáld meg újra feltelepíteni, és ha még mindig fagy akkor irány a Nokia szervíz, ott teljesen "letakarítják" a telót, és úgy rakják fel a szoftvert..

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#112) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#111) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Remélem igazat beszélsz, mert pont fel akartam hívni őket hogy azért nem utazok 70 kilót hogy ugyanazt megcsinálják mint én az NSU-val! De most hogy ezt elmondtad lehet ez lesz a vége!
Köszönöm segítséged. Remélem tényleg jól megcsinálják.
Üdv

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#113) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#111) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Nah vannak fejlemények! Levittem a telót a szervízpontba!
Leírom a parádét:

én
- Üdv. Meghoztam a telót amiről beszéltünk.
szervízes gyerek1
- Rendben 2 óra múlva kész lesz!
én
- Az szuper, úgy is esik az eső másnem táncolok kint egyet!
szervízes gyerek2
- Te Laci milyen telefon?
szervízes gyerek1
- 6300i
szervízes gyerek2
- OOOhh Ahoz nincs CUCCUNK!!!
szervízes gyerek1
- Hát akkor viszont 2 hét lesz!
én
- Nagy vagányok vagytok! Tegnap hívtalak fel benneteket hogy meg tudjátok e csinálni?
szervízes gyerek1
- Ez van! Tessék itt van egy 6070es cseretelefon meg a papírok majd jelentkezünk!
én
Szép kis banda egyik kevésbé ért hozzá mint a másik. Aki meg ért hozzá az meg telefonkódolásból él!

Magyarország Ma!

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#114) Tutivesztes válasza Cimi+Csabi (#113) üzenetére


Tutivesztes
tag

Te ez hol volt?
Itt Budapesten már egy hónapja megkapta az összes szervíz az új szoftvert, és kb 1 órát szoktak kérni a frissítésre, de ha az arcukba ülsz és vársz (ez én vagyok) akkor -ha más nem volt elöttem- fél óra alatt megvan, garilevélbe beleír hogy SW és csao. Egy rohadt sw frissítésre 2 hét??? Hát félbevágva vitted a telót vagy mi? Nem is értem.

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#115) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#114) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Üdv. Ez az eset Kaposváron volt! Nem tudom miért nem tudták megcsinálni. Mondom valami cuccuk nem volt hozzá. Mondjuk én sem értem hogy elvileg szervízpont, és nincsenek felkészülve! Baromi kiváncsi leszek meg tudják e csinálni Pesten!?

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#116) Tutivesztes válasza Cimi+Csabi (#115) üzenetére


Tutivesztes
tag

Azért nem értem a dolgot, mert egy kábel kell hozzá plusz egy számítógép. Ha ez a kettő nincs egy szervízpontban akkor az nem az. Én itt bármelyik szervízpontot felhívom, és egyértelműen az sw a panaszom orvoslása, akkor azt ott helyben megcsinálják, ha van frissebb szoftver, de ha nincs, akkor is újra felrekják azt ami van, hátha... Ilyet még életemben nem hallotttam hogy márkaszervízben nincs "cuccuk" hozzá. Itt valami nem 100, megérne egy panaszos levelet a Nokiához.

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#117) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#116) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

A panasztételt akkor teszem meg ha 2 hét múlva nem kapok egy stabil mobilt a kezembe!!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#118) mark75 válasza Cimi+Csabi (#115) üzenetére


mark75
senior tag

Kaposvár egy vicc,nagyon sok szempontból.De legfőképp az ottani emberek :O

(#119) HTescu válasza werttzui (#106) üzenetére


HTescu
csendes tag

Ezt az oldalt nézd meg:
[link]

Szóval gizmo5 specifikus, kipróbáltam, azzal működik.

[ Szerkesztve ]

(#120) droland1978 válasza RandomGosu (#50) üzenetére


droland1978
csendes tag

Egyébként pedig SKYPE hívás:

Az internettelefonnal a 6300i-ben wlannal regisztrálunk egy gizmo5 usernevet. Ha ez kész és ok, akkor pár mp mulva automata felhív egy angolul beszélő robot. Ezek után akit fel akarunk hivni skype-on, annak a beállításaiban legyen ott, hogy BÁRKI hívhatja.

Ezek után a 6300i-ben fel kell vennünk a telefonkönyvben egy uj nevet (a készülék memóriájában). A név felvételenél lesz minden csak épp internet telefon nem... ezt az adatok hozzáadásával módosítjuk. Így már lesz internet telefon is.

Az internet telefon"szám" pedig a Skype user neve az illetőnek így:

skype_usernév (tehát skype aláhúzás és utána a usernév PONTOSAN).

Ezek után már a telefonkönyvből kiválasztva a hívott fél skype-ja ki fog csörögni és lehet dumálni...[/b]

Ja és wmv-t alapból játszik le, akár stream alapon is (asx, asf) a már meglévő 3gp és mpeg4 mellett...

Youtube:

A youtube video lejátszásához HA van router, akkor UDP portátirányítást kell csinálni az adott ip cimre:

Válassz egy tetszőleges KB. 30 portszélességet 1024-65535 között. Pl. 1050-1080. Ezt add meg stream portnak a telefonban a folyamatos stream beállításokban (az alap 1024-65535 túltúl nagy támadási felület). És a routerben ezt a portátirányítást kell megcsinálnod 1050-1080 (fenti példából kiindulva) az UDP porton.

droland

(#121) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Megint van új SW. de nem ajánlom senkinek, az 5.20 úgy jó ahogy van...Én barom feltettem Z 5.60-at, azóta a hívásvárakoztatásnál nem hallani a "becsipogást", eléggé idegesítő hiba. Nekem.

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#122) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#121) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

2 hónap múltán két szervízlátogatás után ha minden igaz most már jól működik a gép 5.20al!!! Még a gondolat sem fordul meg a fejemben hogy feltegyem mert biztos eléhalálozna szerencsétlen.

[ Szerkesztve ]

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#123) papi77 válasza Tutivesztes (#121) üzenetére


papi77
addikt

Az örök szabály,h ha jól működik egy szoft akkor ne frissíts!

Az első: NOKIA 1611

(#124) -NOKIA- válasza papi77 (#123) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Így van, ez nálam is bejött! :K

(#125) Tutivesztes


Tutivesztes
tag

Naigen, ezt csúnyán el....tam:( Most várhatom az újat, hátha..

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#126) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#125) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

Milyen gáz már hogy Downgrade-elni nem lehet!!! Egyébként én többet nem frissítem fel a telefonomat ugyanis sokan azt mondták, hogy nem 100%-os az NSU működése!
Meg is szívtam nem is olyan rég!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#127) Cimi+Csabi


Cimi+Csabi
tag

És eljött a várva várt pillanat. 6300i-m végleg beadta a kulcsot. Olyan szinten hogy be sem kapcsol. Bekapcsoló gomb nyomására csak a két kék LED világít az oldalán! Ez már a harmadik beszarása szerencsétlen telefonnak. Várom a cserét!
(Azt várhatom is mi?) :)

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#128) Tutivesztes válasza Cimi+Csabi (#127) üzenetére


Tutivesztes
tag

Nem, ha minden alkalommal bevitted a Nokiához, akkor cserélik, nekem már két telefont is kicseréltek, szó nélkül:)

Agyatlan idiótaként élni jó. Én csak tudom.

(#129) Cimi+Csabi válasza Tutivesztes (#128) üzenetére


Cimi+Csabi
tag

És most jön a legjobb!!! Megőrültök, de rájöttem a hiba forrására! A barkácsolt BL5-C -s akksi volt a hiba! Ugyanis amikor visszaraktam a gyári akkut a gépbe minden szívfájdalom nélkül elindult! Nesze neked hülyegyerek - mondtam magamnak! Azóta is minden rendben van! Hihetetlen!

The Unofficial Apple Team! Dual Apple Power! (''Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed'')

(#130) degooo


degooo
csendes tag

Wifiii Nyami nyami, erre bukok, de ebbe mért pont s40 kellett? :O :O :O

András

(#131) meroly válasza degooo (#130) üzenetére


meroly
veterán

Hát lassan másfél éve, igen ;]

Impossible is nothing

(#132) degooo válasza meroly (#131) üzenetére


degooo
csendes tag

wtf? :DDD

András

(#133) meroly válasza degooo (#132) üzenetére


meroly
veterán

Úgy értem, hogy egy évvel ezelőtt kihalt topikba írtál és maga hír már másfél éves.....

Impossible is nothing

(#134) degooo


degooo
csendes tag

Egy éve még azt sem tudtam h van iylen oldal ; :B

András

(#135) meroly válasza degooo (#134) üzenetére


meroly
veterán

Szégyen és gyalázat :P

Impossible is nothing

(#136) degooo válasza meroly (#135) üzenetére


degooo
csendes tag

Eástam magam :DD

András

(#137) thepeti


thepeti
csendes tag

Üdv mindenki!
Ma vettem használtan egy 6300i-t a 6300-ás telóm mellé amit kb 2 éve használok. Remélem ez is olyan jó kis teló lesz mint a 6300. Eddig 2 évente telót cseréltem vagy előbb most meg vettem egy szinte ugyanolyat mint az előző..............asszem 6300/6300i függő lettem :DDD :R

(#138) meroly válasza thepeti (#137) üzenetére


meroly
veterán

Jó is az. Elvileg teljesen megegyezik + wifi, nem? Ha az előzővel se volt bajod, ezzel se lesz ;)

Impossible is nothing

(#139) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Hali!
Van nálam egy 6300i. Kínai. Két sim kártyás és nem találom benne a wifit.
Hamisítvány lehet? Mert akkor a csávónak aki adta annyi lesz.
Hogyan lehetne ezen nyelvet cserélni?

(#140) Inarus válasza SzalaiG (#139) üzenetére


Inarus
addikt

Két sim? Akkor bizony hamisnak tűnik a dolog. :(

(#141) SzalaiG válasza Inarus (#140) üzenetére


SzalaiG
addikt

Az aksi alatt van két kártyahely. Működik.

(#142) nemma válasza SzalaiG (#139) üzenetére


nemma
addikt

Nem is értem a kérdésed..Ha kínai, akkor "hamisítvány"... :U

Mod: Vagy hogy kínai? Kínai piacra szánt, vagy kínai 6300i utánzat? :F

[ Szerkesztve ]

(#143) SzalaiG válasza nemma (#142) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hát ezt nem tudom eldönteni. Ezért kérdezek. Mert másolatnak túl jó, e belül az aksin és alatta is kínai írásjeles matricák vannak.
Létezik e készüléknek ázsiai kiadása?

(#144) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Voltam nokiás cimbinél és kiderült ez egy kettőből készült kínai rettenet. :W

(#145) nemma válasza SzalaiG (#144) üzenetére


nemma
addikt

:(((

(#146) SzalaiG válasza nemma (#145) üzenetére


SzalaiG
addikt

:((

Valszeg ezért olyan kemény a kínai törvénykezés.

(#147) ebeni95 válasza SzalaiG (#144) üzenetére


ebeni95
tag

Volt 6300-m és 6300i-m is. Látható a kettő között a különbség, nem hiába! :)

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

(#148) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

Sziasztok!

Valahol még beszerezhető a készülék? :U

Üdv!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.