Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Majdnem ugyan az, mint a C1-01..

Azt tudom mondani, amire kell, arra bőven elég. :)

Véleményem szubjektív...

(#2) amanoba


amanoba
őstag

a zsebnehezékkel, mint jelzővel, tökéletesen egyetértek. sajnos tucat-kacat ez a telefon.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) madarasz92


madarasz92
őstag

Nekem is van egy ilyen telefonom én személy szerint meg vagyok elégedve vele mondjuk én csak 1000ft-ért vettem :DDD

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Újabb tucat termék a nokiától.Annyira nem olcsó sokat nem is tud.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) $paceman


$paceman
csendes tag

Alap mobilnak elmegy nagy jóindulattal :) A Nokia WP7-es telójára leszek nagyon kíváncsi :)

T2288-> 3310-> C45-> 5510-> 3510i-> 6100-> Z520i-> K510i-> K550i-> N82-> iPhone 3G-> N97-> S8500 Wave-> N900-> WT19i & N- Gage

(#6) blueMerle


blueMerle
veterán

Ennyit nem ér. A teszkóban szoktak lenni mindegyik szolgáltatónak ilyen 2-8 ezer Ft-os gagyifonjai, annyit tudnak mint ez, akkor már inkább megéri olyat venni. (alcatelek, lg-k, samsungok tetszés szerint :) )

A megspórolt krediten pedig betolni egy pizzát :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Szerintem meg olyat tud amit a mai telefonok majdnem egyike sem: Sokáig bírja akkuval. :DD Nekem az nagyon fontos. Sokkal fontosabb, mint hogy netezni lehessen egy egérTFT-vel. Nevetséges. Netezésre mondjuk ott van tablet, laptop, PC. A mai mobilokat miért nem lehet telefonálásra használni? 3óra beszélgetés aztán felére esnek vagy az utolsó pálcikára. Szánalom...

Jevons paradox

(#8) blueMerle válasza Aprósólyom (#7) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez mind oké csak drága. :D

(#9) domperke válasza blueMerle (#8) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Pont ezt akartam irni...Drága.Az akksi valóban sokat bír de ennyi az előnye és itt véget is ért.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#10) blueMerle válasza domperke (#9) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha már akksiidő akkor ott vannak a Philipsek, brutális amit azok tudnak készenléti időben, oda-vissza kiröhögik ezt a Nokofont.

(#11) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát amire a cím is utal annak jó:)De félretéve második buli mobilnak összetörni tökéletes.Elvégre ott csak annyi a fontos h elérhető legyen az ember:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#12) Aprósólyom válasza JR.CSé (#11) üzenetére


Aprósólyom
addikt

:DDD

blueMerle: ÉS hol lehet beszerezni Philips telefont? "Létezik" egyáltalán (magyrországon)? :F

Jevons paradox

(#13) blueMerle válasza Aprósólyom (#12) üzenetére


blueMerle
veterán

Az biztos hogy az XXL GSM forgalmazta mert Bogék is tőlük kapták, esetleg érdeklődj náluk.

[ Szerkesztve ]

(#14) mttssz


mttssz
senior tag

Egyértelmű, hogy nem az okostelefon-rajongó közönségnek lett tervezve. :) Alapmobilnak elmegy.

(#15) tombar


tombar
senior tag

amúgy ez a billentyűzet még istenes az én 2323omhoz képest. szerintem pont ez is szerepet játszik a nokia harakirijéhez. igénytelenség... nekem egyetlen szimpatikus tartozéka van, az pedig a lámpa. én ezért max. egy ezrest adnék.

Everybody knows, you dance like you fuck. So let me see you dance!

(#16) simonzé


simonzé
addikt

Hát szerintem a 11000 ft-os ára nem mondható jónak. Mi az hogy egy 2011-ben megjelent telefonban nincs lehetőség memóriakártya használatára? A 2.5-ös füles csatlakozóért jár a füles annak aki odatervezte. Egyébként a gyógyír 1 dollárba kerül:

A szar billentyűzetet nem kompenzálja a hosszú üzemidő, ami a készülék egyetlen előnye...
Ez a készülék is hozzájárul a Nokia lassan elkerülhetetlenné váló csődjéhez.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.