Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Morden24 válasza zsigus (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezt úgy értettem, hogy egy csomó Move cím szólna a HC-knek, és azt próbálja elérni, hogy ugyanazt, amit éveken keresztül a fotelból kontrollerrel játszott, most felállva hadonászva tegye. Tehát míg a Kinect koncepciója az újszerű irányítás propagálása újszerű játékokkal (vagyis új felhasználók vonzása), addig a Move-é az volt, hogy a (PS-eseknek) újszerű irányítást a régi játékokkal akarta eladni.
Az előbbi kockázatos, eléggé all in stratégia, az utóbbi pedig építkezős, kevésbé kockázatos dolog.

A vicc persze az, hogy valójában nem tudom megálllapítani, hogy a Move jól fogy-e. Mert az, hogy a Kinect jobban fogy, még nem jelenti azt, hogy a másik rosszul.

jöhetnek a Kinect klónok

Na igen. Mondjuk az ilyen Asus-os dolgoktól (pl.) én inkább kilométeres távolságot tartanék, de nyilván nem ugyanaz a kategória :)

Prézli21: a 3D meg már most is elérhető 360-on is

De nem korlátlanul ugyebár. Másrészt meg nem csak a játékokra gondoltam 3D-s tartalmak alatt, hanem filmekre.
Igen, a BD szerintem is alap lesz. Egyébként az egyetlen dolog, ami miatt eredetileg sem nagyon hittem a 7th gen konzolok 2014-ig való kihúzásával, mert szerintem akkor tuti kidobott volna már az MS egy külső BD olvasót.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.