Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Éjfélkor? Kafa! :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Wellin9


Wellin9
tag

40 percbe azért sok minden belefér,pedig jó sok játékuk már megjelent,amik voltak az elôzôben. Gondolom azért Zeldára még ne számítsak.

(#3) mike1334


mike1334
veterán

Fallout 3 és new vegas, mass effect trilógia, korábbi gta részek, bilibe lóg a kezem...:DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#4) Sirandrish válasza Wellin9 (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bejelentenek egy fullos Ocarina remaket....szerintem el is durrannék :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Steven


Steven
addikt

új zelda kész lesz decre (mekkora lenne) , új mario odyssey , és valaki megicsnálhatna egy God of war szintű játékot mint anno psp-n (csak amiatt vettem anno psp-t)

vagy szimplán át portolhatnák (tudom nem fogják) :(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#6) nxswitch


nxswitch
senior tag

Kb. egy hete osztottak meg Mario odyssei és sunshine jellegű dolgot twitteren, és élő adásban is utaltak rá. :)

(#7) Feverke válasza nxswitch (#6) üzenetére


Feverke
tag

Hu tenyleg!, Bar en egy Super Mario Galaxy Switch editionre varok nagyon, de johet a sunshine is:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Xenoblade bejelentes lesz allitolag.

Live-Die-Respawn

(#9) FuRiONight válasza nxswitch (#6) üzenetére


FuRiONight
őstag

Egy Odyssey grafikàval ellàtott Sunshine nagyon jó lenne. Kèrdès, hogy mikor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.