Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) IamMenyus válasza Mercutio_ (#14) üzenetére


IamMenyus
tag

A megmondási-kényszertől és flame-től némileg tárgyilagosabb lenne a visszahívásokat összehasonlítani egy szegmensen belül ;] ((leülhet-elégtelen))

Én örülök hogy váltottam, de soha nem hülyéztem le senkit aki más vasat használ :C

Kollega D600-a háromszor járt szervizben, kétszer az olajos szenzorral (zárcsepegés), egyszer pedig simán lefagyott és nem állt lábra többet. Ezek olyan hibák amik nyilván bosszantóak mondjuk a pilisben fotózgatva, de megbocsáthatatlanok amikor egy bakancslistás úton a világ egy civilzációtól és garanciális szerviztől távol eső szegletében érnek utol.

Nekem se a D60-nal, se a D90-nel se az 1Ds MKII -vel nem volt soha - sehol - semmi bajom, pedgi mind kapott rendesen, port, sós párát, hőséget... Egyik sem hagyott soha cserben, azonban amikor a D90-ről szerettem volna előre lépni az időnként kölcsönkért "nagyvas" helyett egy saját FF-re akkor nem akartam kockáztatni, inkább váltottam Canon 6D-re. Volt azóta olyan Nikon belépő FF váz amit nem hívtak vissza? És olyan Canon amit vissza kellett hívni?

Akkor miről beszélünk?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.