Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Én láttam tegnap élőben, de hát.. Engem annyira nem nyűgözött le... Szép meg minden, de ez csak a játék rovására megy. Undergorund RULZ!

Mit is kéne ide írni?

(#2) anulu


anulu
félisten

tehát ez akkor már végképp nem NFS. grat nekik. kuka

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) KisTopi95 válasza anulu (#2) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

az irányításából is látszik hogy ez már nagyon elvan b***va. Mint az undercover meg a hot pursuit

Mit is kéne ide írni?

(#4) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Azért itt már érezni, hogy elfogyott az ötlet, amúgy ez még jól is elsülhet!

Az autós részeket PS2-n rögzítették? :)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#5) Tibor92


Tibor92
tag

Nekem tetszik, izgalmas is a sztori meg minden. Túl sokat nem várok tőle, de ha lesz demó tuti kipróbálom majd. Kis egyszerű az irányítás, de na. A sztori miatt fogott meg..Szerintem nem lesz rossz...

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#6) Golradir válasza Tibor92 (#5) üzenetére


Golradir
csendes tag

Szerintem kicsit marhaság, hogy a rendőrség darabokra lövi az egész várost, meg az ártatlan embereket az utcán (taxik meg személyautók robbannak) csak hogy minket elkapjanak. Semmi realitás nem lesz ebben a játékban. Az meg aztán nagyon izgi, hogy miközben magától futkos a pasi lehet majd néha megnyomni egy gombot, hogy szintén magától csináljon valamit. Ez egy totál ötlettelen kuka játék...

(#7) Mappa


Mappa
addikt

hát ez bámulatos volt :DDD

nem kötelező megadni

(#8) Csepy válasza Golradir (#6) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem rendőrségi a helikopter. Mondta is a rádió a rendőrkociban, hogy "...civilian helicopter firing..."

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#9) XuChi válasza Csepy (#8) üzenetére


XuChi
addikt

Ahhaaaa. Akkor már értem miért lő szét mindent. Azt hittem ennyire idióták a fejlesztők, hogy erre sem figyelnek.:((

Kíváncsian várom mi lesz ebből. Előre nem temetem el, de a korábbi nfs-ekből kiindulva túl sok jóra nem számítok.

(#10) Kleroo


Kleroo
veterán

Pozitívum: A város/környezet nagyon élethűnek néz ki.
Negatívum: Minden más.

NFS-nek nem fog sikerülni ami a FF filmeknek igen.(a párhuzam pedig elég egyértelmű)

"Sztori"?
Rohangálás?(10mp-ként jókor megnyomni a háromszöget....)
1x végigjátszós lesz,már akinek lesz kedve végigszenvedni

Reménykedtem,hogy meglépik ugyanazt amit az undergrounddal.
(összehugyálós grafika,remek hangulat,kiváló zenék.Letehetetlen összes hibája ellenére)

Ez az FPSből való engine nem lesz jó szerintem. Bár mint írtam a környezet elég valóságosnak néz ki, de a kocsik........mondhatni B kategória....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#11) nemethati


nemethati
senior tag

Ez kinek kell még :F

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

már oda süllyedt az nfs sorozat, hogy sokan a "demót" sem nézik meg, így abszolút nem gondolkoznak még a lehetőségén sem, hogy valamikor megvegyék a játékot :K esküszöm, a gt4-gyel jobban el tudok szórakozni, mint a mw utáni nfs-ekkel... és már az sem volt az igazi...

ennyire jók lehetnek az eladási mutatók, hogy megállíthatatlanul menetelnek az általuk kitalált irányba? :U ez a rohangálás meg gombnyomogatás illik mondjuk egy god of war-ba, de mit keres egy nfs-ben? nekem rohadtul nem jön be... (autós játékban én mondjuk versenyezni szeretek, nem pedig rohangálni... vagy sims-ezni, mint a tdu2-ben)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) Wajk


Wajk
addikt

hát ez amolyan fél (inkább negyed) interaktív filmnek néz ki. De pont ami az NFS-ek erősséges volt eddig, hogy a környezet volt kicsit alacsnyabban kidolgozott, most a kocsik poligionszáma erőteljesen csökkentnek tűnik.

úgy tűnik újítani akarnak, de elég szkripteltnek tűnik az egész. Az NFS szerintem ne akarjon GTA vagy Driver lenni, nem áll jól neki :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#14) Gomez86


Gomez86
őstag

Szépnek nem szép szerintem, és az egész játék leg életközelibb része a tetőn menekülés ami még mindíg elég khm.... érdekes...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#15) Televan74


Televan74
nagyúr

Civil helikopter csak úgy végiglövöldözi az egész várost,ezen egy jót nevettem, és ráadásul még követni is tud a városi dzsungelben. Az "akció jelenetek" is viccesek, háromszög, kör, L2+R2, micsoda interaktivitás.
Ha NFS, akkor maradok az Underground 2 -nél. Nem mai játék , de nagyon jó.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#16) LA_COSTE válasza Televan74 (#15) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ha megnézzük, hogy a megcélzott réteg, akinek szól a játék, annak tökéletesen megfelel.

(#17) VincentXxX


VincentXxX
csendes tag

Ez meg mi a f*sz??????????????????

(#18) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

Ismerem az összes NFS-t és volt pár rész, aminél 2 szó merült fel bennem: "Ez mi?"
Ezt a Trailert látván most először fennhangon ki is mondom: EZ MI???!!! :W

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#19) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Na ez már tényleg az irgalmatlan nagy f@szság kategória. Ha GTA-zni akarok, akkor előveszem a GTA-t... ahogy fentebb írták, erre már gondolni sem fogok (és nem csak azért mert egy ideje már inkább csak szimezek), nemhogy megnézni, milyenre is sikerült...

Sent from my keyBoard

(#20) Jofi81


Jofi81
őstag

Úgy látszik, még mindig tud lejjebb süllyedni az NFS széria színvonala.

(#21) Manbal válasza RepeatSector (#4) üzenetére


Manbal
senior tag

Nem, a kokszos boxos ennyit bír... én azt sajnálom hogy az összes játékot, kivéve a BF3at konzolon mutogatják, nem elég hogy 5x rondább mint a PC-s verzió, még szaggatgat is már , néhol egész komolyan... :C

(#22) heihachi válasza Televan74 (#15) üzenetére


heihachi
addikt

Nem értem mi a baj ezzel a fajta interaktivitással. Egy rakat játékban (legalábbis konzolon) van ilyen QTE, pont ugyanez a lényege mint itt, időben nyomd meg a gombot, aztán majd valami lesz a képernyőn, amire egyébként nincs semmilyen ráhatásod. Egész játékok vannak amik erre a koncepcióra építenek, és olyan nagy nevekben is, mint a GOW3 pont ugyan ennyi értelme van, mint itt.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#23) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Számomra kellemes meglepetés. Megnézve a videót, végre izgisnek tűnik a játékmenet. De lehet csak a heti Death Rally rontott el. :D

I am having fun staying poor.

(#24) hoeerny válasza Wajk (#13) üzenetére


hoeerny
tag

Ja, de képesek ezt kiadni NFS név alatt, hihetetlen. A szkriptelt játékmenet tényleg szembetűnő.

(#25) #19617792 válasza mephi666 (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag

"ennyire jók lehetnek az eladási mutatók, hogy megállíthatatlanul menetelnek az általuk kitalált irányba?"

ez enefes, ez menő, akármilyen szar is, a neve miatt menő... :W

Megnéztem a trélert, ez meg mi a szarfostalicska?

[ Szerkesztve ]

(#26) Kanczy


Kanczy
veterán

Bejövős. NFS is, sebességérzettel sincs semmi baj, újítás is van benne. Mit akartok még? :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#27) #19617792 válasza Kanczy (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

Az, hogy ez nem nfs... Egy nfs ne akarjon gta lenni, hogy mászkálni is kell benne, ami igaz egy gomb lenyomásából áll, tehát nagyon kifinomult a játékmenet... Az egész sorozat mehet a süllyesztőbe ilyen színvonalú részekkel... Az igazi nfs olyan, mint annak idején 3-4 volt. A 2010-es HP akár jó is lehetett volna, de nem.

Ezt a játékot 3 vagy 4 dolog fogja eladni: neve, frostbite 2 engine, autolog, origin...
A Frostbite 2 engine nagyon jó, de biztos, hogy ezt is elbénázzák.

[ Szerkesztve ]

(#28) hoeerny válasza #19617792 (#27) üzenetére


hoeerny
tag

Ez teljesen igaz szerintem is. Sajnos.

(#29) heihachi válasza #19617792 (#27) üzenetére


heihachi
addikt

Nem akar GTA lenni. Az egyes autós részek közt van némi átvezető animáció, ami QTE-kel van megspékelve, mint oly sok más játékban. Magyarul lehet számítani valami kis kerettörténetre. Végre nem azért kell majd ész nélkül száguldozni, hogy valami kurva ronda hátsó szárnyra összejöjjön a pénz.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) dr_ace


dr_ace
aktív tag

én azért még nem akarom teljesen eltemetni, de nem erre számítottam, az tuti :(
azt reméltem, hogy az NFS undergroundokból ismert hangulatot hozzák vissza, bár tuningolás az nem hiányzik, de az illegális városi versenyzés éjszaka az nagyon kéne. úgy látszik ebben van is valami olyasmi, de nem akarom nézegetni ahogy kiszáll a sofőr és futkározik egyet, pláne hogy nem is én irányítom hanem szkriptelt az egész, meg ne lövöldözzenek már helikopterről...
szerintem a tavalyi Hot Pursuit baromi jó lett, a criterion-ra kellett volna bízni ezt a részt is, meg az összes árkád jellegű NFS-t :K

(#31) #19617792 válasza heihachi (#29) üzenetére


#19617792
törölt tag

Épp ez a bajom, hogy ez se legyen benne, mert minek. Egy főként autóversenyzős játékban nem történetet akarok hallani, hanem versenyezni, de azt jó minőségben. Régi NFS-ekben sem volt történet, mégis imádtuk. Vagy ott a GT, Forza, azokban sincs sztori mégis jók. Vagy a Race07, rFactor, történet nincs és jó játékok.

(#30) dr_ace: Tavalyi HP az nem más, mint Burnout nyakon öntve nfs skinnel...

[ Szerkesztve ]

(#32) hoeerny válasza #19617792 (#31) üzenetére


hoeerny
tag

Nem lenne rossz a történet, ha normálisan van tálalva. Valamilyen szinten a Most Wanted-ban lévő jó volt. Szerintem.

(#33) heihachi válasza #19617792 (#31) üzenetére


heihachi
addikt

Megértelek, de ha ilyen játékot akarsz, akkor ott vannak az általad felsoroltak, minek azokból még egy n+1. darab?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#34) Kanczy válasza #19617792 (#27) üzenetére


Kanczy
veterán

Egyszer az a baj, hogy semmi újítás nincs benne (ez az, ami engem zavart), ha pedig beletesznek valami extrát, akkor az sem jó. Ténylegesen nem értem, hogy mit szeretnél. Mi az a funkció, játékmód, vagy akármi, amitól átlépné az "ilyen színvonalat"? Én az NFSII-vel kezdtem, tehát nem az első hasonszőrű játékom, de nem látom, hogy ez a rész miért olyan borzalmas. Ha pedig (amint látom) szimulátorral akarsz játszani, akkor rég rossz sorozattal nyomod :P

Sebességélmény? Pipa.
Dögös kocsik? Pipa.
Rendőrös üldözés? Pipa.
Akció? Pipa.
Rombolható környezet? Pipa.

Mi kéne még :F

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#35) #19617792 válasza Kanczy (#34) üzenetére


#19617792
törölt tag

Akció nem kell bele, ahogy pl. nitró sem, meg civil helikopter szétlövi a várost, stb. ;]

(#36) Televan74 válasza heihachi (#22) üzenetére


Televan74
nagyúr

Pc -n játszom, lehet itt a baj forrása. Azért szokatlan nekem ez a módi.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#37) Serpiko


Serpiko
addikt

Nekem a videó alapján tetszik könnyed kis autókázás lesz. Bejön! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#38) InHell


InHell
senior tag

EA rulez omg :DDD :DDD :DDD
Ismét egy szigorúan 12 éves alatti kategória. Köszönjük EA! :R
Na majd a következő hátha jobb lesz kb. 3-4 hónap múlva. :DDD :DDD

< béna duma helye >

(#39) M3Ny3'T válasza Manbal (#21) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Ja, most össze lettek gyűjtve az ME videók, ahol a Cerberus dobálja a füstgránátokat, durván szaggat az egész. Sebaj, megoldják feleakkora felbontással! :))

InHell: "Na majd a következő hátha jobb lesz kb. 3-4 hónap múlva."
A baj az, hogy reális a sacc. :W

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#40) GoldenJ


GoldenJ
tag

gyalogos részek? lol!

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#41) Petya597


Petya597
tag

Na, Én már azt hittem a bemutató elején, hogy végre visszakapjuk a jó Underground -os vonalat, erre sokkal inkább egy Halálos Iramban játékra hasonlít, vagyis Én inkább ennek nevezném. Szánalmas ez az NFS, azt hiszem nem fogok vele játszani.

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#42) kutga


kutga
nagyúr

GTA lesz az NFS-ből?

Már régóta nem játszom a sorozattal, nem véletlen. :(

Let the Zone take me if I am.

(#43) Sirandrish


Sirandrish
legenda

a csóka a tetőkön mennyivel futott?
csakmert a Helikopter akkor nem bírta eltalálni de amint a kocsival száguldozott már nemigen lőtt mellé :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) Kanczy válasza Sirandrish (#43) üzenetére


Kanczy
veterán

Egy embert eltalálni nehezebb, mint egy autót, főleg, ha sokkal nagyobb a relatív sebességed :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45) joshua7


joshua7
veterán

Uhh, az elmúlt évek NfS-ei legalább még a trailer-ek alapján tűrhetőek voltak. Ezt most már megnéztem 2x, de még mindig nem értem, egy ilyen foschal mit akarnak. Azért durva, hogy milyen mélységekbe süllyed ez az egész széria...

Semper Fi

(#46) heihachi válasza kutga (#42) üzenetére


heihachi
addikt

Melyik része hasonlít a látottaknak a GTA-ra?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#47) M3Ny3'T válasza heihachi (#46) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

1) Futkározz az utcán.
2) Ha már ott vagy, ölj meg pár zsarut is, ha útban vannak. ;]
3) Fuss a daráló heli elől.
Ez a 3 elem "kicsit" közelebb van a GTA-hoz, mint az NFS-hez.

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#48) AS válasza M3Ny3'T (#47) üzenetére


AS
félisten

De ezeket nem te csinálod ezek interaktív videók...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) kutga


kutga
nagyúr

Nem is az a baj hogy futkosni kell, ha jó sztorit raknak alá jól is elsülhet a dolog. De tény hogy a sztorit inkább egy GTA-ban látnám szívesebben, és kicsit több interaktivitással mint hogy pár mp-enként megnyomok egy gombot - de az már tényleg nagyon messze lenne az NFS-től.

Attól félek hogy ezek miatt egyre kevesebb idő fog jutni a versenyzésre, márpedig én azért venném meg hogy jó hosszan lehessen körözni, ne szakítsa félbe a versenyt fél percenként valami felesleges akció.

A másik ami a baj szerintem maga a versenyzés, oké hogy árkád de azért könyörgöm még a filmeken sem látok annyi ütközést meg robbanást amit a videóban a kocsi röhögve kibír (jó egy kicsit behorpad a motorháztető, de gyakorlatilag minden lepattan róla). :) Nem mintha nem szeretném az árkád NFS-eket, de talán nem kellene átesni a ló túlsó oldalára.

Bár igaz ha realitás kell akkor ott van a Shift. Egy szó mint száz biztos meg lesz ennek a játéknak is a célközönsége de engem egyelőre nem győzött meg túlságosan.

Let the Zone take me if I am.

(#50) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

LoL, ezmiez ??? :F
Nem hiszem, hogy olyan nagyon sokat el fognak adni belőle.

PS4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.