Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

megnézem PC-n, és ha tényleg ennyire jó, akkor megveszem PS3-ra. :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) viszta99


viszta99
tag

Én már nagyon megvenném,de borsos az ára a shiftnek cd-galaxisban!

(#3) anulu válasza viszta99 (#2) üzenetére


anulu
félisten

2e-vel olcsóbb, mint 576-ban. tegnap bent voltam Árkádban és 17k HUF. ehhez képest a 15 "baráti" (:((()

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#4) Specter


Specter
tag

Semmiképpen sem éri meg az árát.

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

a T betűs hipermarketben 10K-ért vesztegetik péntektől, ha esetleg valakit érdekel.....

nothing is true everything is permitted..

(#6) anulu válasza Sicilian (#5) üzenetére


anulu
félisten

de gondolom csak a PC-s változatot... :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) mephi666


mephi666
nagyúr

azért megnézném szívesen, mit szól a família, ha hazaviszik a kicsi fijuknak a 10k fölött megvett játékot és indításkor az nfs logó után a nagy feketeség fogadja őket sok szeretettel... :(

ezt leszámítva sokkal jobbra sikerült a játék, mint vártam... az irányítás billel elég ratyi, mert rángat, de a különböző "segítségekkel" be lehet úgy konfigolni a játékot, hogy könnyed szórakoztatást nyújtson... én egy 7.5/10-et adok neki első körben, aztán ha a bugokat kigyomlálják belőle, ez változhat még...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) proci985 válasza mephi666 (#7) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

milyen bugokra gondolsz? és mit értesz rángat alatt?

csak mert az nfseknél (meg általában eanál) nincs patchelés... és az utóbbi három mindegyike tele volt buggal, ezt mégegyszer nem kéne eljátszani.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) mephi666 válasza proci985 (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

bugra? pl, hogy win7 alatt induláskor lehal folyamatosan és zeng ettől rengeteg fórum a neten... :( rángat=billentyűvel nem lehet olyan "jól" irányítani, mint mondjuk a mw-et vagy az ug2-t... kicsit realisztikusabb a kocsi mozgása, mint az eddigi részeknél és szerintem erősen ajánlott kormánnyal vagy jobbfajta gamepad-del irányítani...

#10: volt, hogy odáig el sem jutottam, hogy nyelvet állítsak :( win98 módban megyeget csak... de úgy olyan, mintha sz@r lenne pl a cpu kihasználása, mert sz@rabbul megy, mint amikor elindult komp. mód nélkül...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) varsam válasza proci985 (#8) üzenetére


varsam
őstag

Nekem az egyik versenynél a Subaru fűvel volt borítva a rajtnál...
Ettől függetlenül tetszik, belső nézetben lehet játszani bill-el, máshogy elég nehéz. (már ha nem fagy ki)

(#9) mephi666: Vista 64 alatt is fagy, viszont eddig csak akkor, ha magyarra volt állítva, angolul még nem fagyott..koppkopp

[ Szerkesztve ]

(#11) atee


atee
őstag

Kipróbáltam. Pénzt nem adnék érte. Nem rossz, de annyira nem is jó, hogy érdemes lenne áldozni rá.

D-day 2002-01-04 01:54

(#12) anulu válasza mephi666 (#9) üzenetére


anulu
félisten

régebben meg az volt a baj, h "műanyag" volt az autó mozgása...

előre félek, h 2008 Serverhez mit fog szólni...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) mephi666 válasza anulu (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem azzal nem volt bajom soha, hogy könnyű volt az irányítása... az nfs-eket mindig is az arcade jellege miatt szerettem :) csak itt egyszerűen ha rányúlok 1pillanatra valamelyik gombra kanyarodáskor/előzéskor, már ránt is a kormányon és csikorognak a kerekek... ez nem tetszik annyira... bekapcsoltam 1-2 segítséget és máris mennek a kanyarok és élvezetes a játék :) ez így rendben... csak a hibákkal és a sok szívással... :(

...lehet, hogy 1-2 fix-ig inkább a resident5-öt nyomom inkább :) az 1 pillanatra nem rántott még, olyan szépen megy...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) menalcas válasza atee (#11) üzenetére


menalcas
őstag

Csatlakozom, kipróbáltam, egész jó lett 1-2 dolog, 1-2 egész fura, ha nagy vonalú volnék 6K lenne a reális ár persze nekem akkor se kéne :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#15) LackoMester


LackoMester
addikt

az eredeti játék hive vagyok,és meg is veszem,h.ha jó,ha megéri....
de ez se nem jó,se nem éri meg :K csalódás :N
mi az a baromság,h.lefékez a kanyar bejárati ívénél... :F(pedig minden rásegités kikapcsolva ) Mintha az ellenfeleim esödleges célja,nem a gyözelem,hanem az hol és hogyan tudnak széttörni :F
felejtös

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#16) Viktor77 válasza LackoMester (#15) üzenetére


Viktor77
titán

Nem fékez le kanyar elött, hacsak nem kapcsoltad be. Nagyon nem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) LackoMester válasza Viktor77 (#16) üzenetére


LackoMester
addikt

érdekes, pedig kikapcsoltam minden segitséget...lehet,h.újra kellett volna inditanom a gamet :F melyik az a opció? köszi

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18) Viktor77 válasza LackoMester (#17) üzenetére


Viktor77
titán

Amikor lemented a tesztkört, ajánl egy nehézségi fokot. Ott csak a legkönnyebbnél villan ki a fék és kormányzásrásegítés, a 2-3-4-es fokozatokban automatikusan ki van kapcsolva (és ki is van szürkítve, nem tudod állítani).

De játék közben a Beállításoknál ezt bármikor tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#19) LackoMester válasza Viktor77 (#18) üzenetére


LackoMester
addikt

igen az elején választom ki,de ha jól emlékszem én normal módba állitottam,de megnézem még1x
köszi a segitséget :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20) Elijah Baley válasza anulu (#6) üzenetére


Elijah Baley
tag

Most néztem utána a honlapukjukon..., mert engem is a PS3-as verzió érdekelne..., de az újságban csak a PC-s változatról írtak... :(((

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#21) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Kipróbáltam! Kár volt... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#22) opel8v válasza anulu (#3) üzenetére


opel8v
tag

akkor 7500+áfáért nem is sok a nagykerben (pc-re)

Ha hirdetés miatt privit írsz, írd már oda mi után érdeklődsz, mert sok mindent hirdetek ám ! ! ! és telon gyorsabb ám 06706090258 ! ! ! Egy napban 24 óra, egy ládában 24 sör van. Ez nem lehet véletlen!!!

(#23) anulu válasza opel8v (#22) üzenetére


anulu
félisten

megjelenéskor a PS3 játékok kb dupla annyiba kerülnek, mint a PC-s társaik. mocskosul kihasználják, h nem lehet "backupolni" a cuccot :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Sanyix


Sanyix
őstag

Ez egy fos. Igaz hogy valamennyivel élethűbb mint az eddigiek, de még mindíg full agyatlan arcade, hülye "úgyvezetsz ahogy én akarom" marhaságokkal(mert azt hazudták(megint) olyasmi lesz mint az nfs porsche unleashed fizikája, de még csak a közelében sincs). Előzni nem érdemes, egyszerűen nekimész, és átmész a másik kocsi !!ALATT!! vagy félrelököd. Csak akkor tökéletes a kanyar, ha éppen akkor fékezel amikor jelzi, és úgy mész a kanyarba ahogy jelzi(vagy a gép maga csinálja helyetted). Olyan reflexjáték szerű, nagyon béna.
Gépigénye egy vicc amilyen gépigénye van ahhoz képest csúnya. Egy grid jóval gyengébb gépen jóval szebb, na meg élethűbb is.

Mellesleg a legális versenyessé válással minden elveszett belőle ami az nfs-t jellemezte.

Iszonyatos nagy fos. (eredetit próbáltam, és jut eszembe még fent van a gépen, nyomom is az uninstallt). Persze a vérpistikéknek tetszhet akik nem játszottak még jó játékkal.
Marad a szokásos erős visszaesés az nfs-ek színvonalában, pedig már az mw-nél is olyan alacsonyan volt, hogy nemhittem hogy annál lejjebb lehet menni.

[ Szerkesztve ]

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#25) proci985 válasza mephi666 (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

navárjál, az, hogy rángat billentyűzetről simán azt is jelentheti, hogy elszúrták az inputkezelő szubrutinokat. illetve azt is, hogy valami gixer van az inputkezelés és a logikai váz között. eléggé amatőr hiba, de az utóbbi háromban olyan hibák voltak, ami alapján vagy nagyon nem volt idő vagy nagyon nem volt pénz a fejlesztésre (bár az undercovernél inkább a földre tették az elérni kívánt célt... az nem AAAs játék volt). ez egy gonosz feltételezés (nagyon amatőr hiba, amit rendes bétatesztelésnél azonnal ki kell szúrni és javítani), de a pr0n street laggolt billentyűzet kivételével mindenről, szóval kinézem belőlük.

csakmert: a GTR07 szimulátor, a Race07 szimulátor és a Volvo - The Game mindegyike szimulátor. és mindegyike nyugodtan vezethető billentyűzetről, még realisticon is. igaz, hogy az gonoszabb (értsd könnyű turbós pörgős hátsókerekesek) autókat szokni kell, és nagyon észnél kell lenni a nem szabályozható gáz és fékerő miatt, de vezethetőek. a Koenigsegg az meg simán egy rosszindulatú fekete özvegy:DDD az még kormánnyal is keresztbeáll harmadikban fullgázon 6ezernél.

Sanyix: a Porschében is voltak legális pillanatok. az elsőben is. inkább az MW volt carmageddon utánérzet a rendőrtörő pillanatokban. nem azzal van a baj, hogy pályaverseny...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#26) Sanyix válasza proci985 (#25) üzenetére


Sanyix
őstag

hát a controlsba mikor benéztem majdnem sírtam... ilyen joystick feliratos beállítások volta CSAK.

A porscheben voltak legális pillanatok, mint kb az összes nfs-ben (bár talán 4 előtt nem voltak), de ebben csak az van, és mellesleg a pályáknak sincs olyan hangulata, mint mondjuk a pu-ban.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.