Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Megint csak DLC... :( Sóhaj.

(#2) Dyno


Dyno
veterán

És mikor adnak ki már valami értelmes játékot, már csak az irányítást kéne megoldani többet nincs gond. :N

(#3) Def26


Def26
félisten

Játszik még ezzel valaki? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) FRENK1988 válasza Def26 (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

Én még néha tolom pc-n :DDD
Amúgy jó hogy a cikkíró lenézi a PC-s népet ;]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) euchi válasza Def26 (#3) üzenetére


euchi
aktív tag

Én igen, de kormánnyal.

(#6) Def26 válasza euchi (#5) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom PC -n. Valamelyik nap felmentem Live -ra gondoltam tolok egy kis multit és alig talált meg pár játékost a rendszer.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#7) h-yle válasza FRENK1988 (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Nem nézi le, csak tényeket közöl.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) Sicilian


Sicilian
addikt

Akkor megint bekap....ák :K

nothing is true everything is permitted..

(#9) Tottika


Tottika
tag

Üdv!Ezt az egész NFS játéktervezést abba kellene hagyni,vagy ráébreszteni a fejlesztőket,hogy amit csinálnak az egy nagy sz.r

[ Szerkesztve ]

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#10) FRENK1988 válasza Sicilian (#8) üzenetére


FRENK1988
veterán

úgy valahogy :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#11) stevve válasza Def26 (#6) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem csodálom. Én talán ha két órát szerencsétlenkedtem vele, aztán permanent delete :D

(#12) havast válasza Def26 (#6) üzenetére


havast
aktív tag

na meg a multi....nemtudom,mikor megjelent rakas ember azt mondogatta,h tyu mennyivel jobb mint a grid,stb...na meg lehet nezni,h azt azert meg mindig jatszak multiban.pedig kicsit oregebb mint az nfs...

(#13) volvoguy


volvoguy
addikt

van ennek értelme? én letöltöttem PC-re mind2 peccset, fel us pakolt pár extra autót, de tuningolni nem lehet őket...akkor meg minek?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#14) McCoy20


McCoy20
tag

már megint csak konzolra :O :O :O :O :W

(#15) hoffman_ válasza McCoy20 (#14) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha azt vesszük hozzá, hogy konzollal szar játszani, és PS/Box-hoz elég kevesen kormányoznak, akkor ez okos :D Nagy a baj :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#16) Narxis válasza Def26 (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Épp kérdezni akartam, biztos sokan játszanak vele, de pang az összes magyar fórum NFS Shift topikja. Asszem eladási listákon se láttam, mármint top10-eseken.

Én is teljesen megfeledkeztem róla...

Thanos was right.

(#17) madstunt


madstunt
addikt

******************************************************************************************************************************************** a konzolokba :(( :O

(#18) Puma K


Puma K
veterán

Fúha nagyon kicsesztek velünk PC-sekkel. Ilyen szutyokkal nem is akarok játszani köszi.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) madstunt válasza Narxis (#16) üzenetére


madstunt
addikt

azé me az embereknek ilyen hipercsilivili nagyonárkád tokaréjszdrájver kell
(mellesleg az a sorozat ott elásta magát mikor az egyik részben kézifék volt formaautón muhaha)

(#20) Silenzio


Silenzio
addikt

"PC-re nem jelenik meg" - mert kurvák.

A szerverek meg topikok pangására annyit mondanék: ha a sok konzumidióta, vulgárfos NFS után végre kiad az EA egy normálisat (értsd: szimulátor), tuti, hogy az egyszeri gémer félni fog tőle, mint a tűztől. Ez egy remek játék, nem érdemli meg a sorsát. Dehát a játékostársadalom 95%-ban idiótákból áll, akik szerint ez a játék biztosan "nyomi", a pénz pedig nagy úr, a negyedéves pénzügyi jelentések pedig élet és halál urai. Nyugodtan lehet utálni ezért a kommentért, nem érdekel. De az egyszer holtbiztos, hogy 10 éve nem játszottam ilyen jó NFS-sel, mint ez, és nagyon nem tetszik egyes kommentelők lesajnáló hangneme.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#21) blazsey2


blazsey2
senior tag

Engem is meg lehet kövezni mert nekem is nagyon bejön a játék :K ,idővel meg úgyis kiadják a dlc-t pc-re is.

PSN ID:blazseydr

(#22) jookomak


jookomak
őstag

úgy vélem, hogy a régi nagy nfs-ek utódja a test drive unlimited. szerencsére annak nemsokára jön a második része, ami ugyanazt nyújtja modern köntösben, mint a régi nfs-ek. egzotikus tájak, széria autók, mindez kibővítve egy erős online résszel.

(#23) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Egyetértek az előttem kettővel (?) szólóval. A NFS Shift egy remek játék, talán a legjobb autóverseny amivel eddig játszottam. A grafika kiváló, a belső nézet szintén, a vezetési élmény abszolút átjön, és nem egy árkádos gyerekjáték. Ha valakinek ezért nem tetszik, tegye, ez kb olyan mint amiért a Resident Evil 4 et szokták utálni, pedig az is zseniális.

A Shift nek egy nagy hibája van, hogy bénák az ütközések. Hát erre azt mondom, hogy sokat nem von le a vezetési élményből, mert nem arról szól a verseny hogy rommá törjük a kocsit (arra ott a GTA4).

Az irányítást szokták szidni. Én analóg kontrollerrel játszom, beállítottam magamnak ahogy kényelmes, és baromi jó. Ki kell kapcsolni a rengeteg rásegítést, és analóggal kell tolni. Elhiszem hogy billentyűzettel szar a cucc, ez is lehet egy hiba amit felrónak neki. De a valódi kocsikat sem egy olyan kormánnyal szokás vezetni aminek csak két fokozata van mindkét irányba.

Ja, és a Shift-nek pc-n Tunggle-ön a megjelenése óta fix közössége van, legalább 20-30 játékos minden este fentvan, ott lehet játszani :)

Bocs de nekem bejön :)

(#24) Puma K válasza Silenzio (#20) üzenetére


Puma K
veterán

:C :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25) fagy53 válasza Silenzio (#20) üzenetére


fagy53
nagyúr

Szerintem a gond ott van, hogy a Shift gyökeresen szakított az NFS hagyományokkal és beállt egy másik sorba. Maga a játék nem rossz ebben az új közegben, nekem tetszik. különösen a megjelenítés, effektek. A vezetési élményt meg ebben a régióban a szimulátoros játékokkal kell összemérni, itt kicsit alulmarad. ;] Nekem ebben az összehasonlításban jobb mint a GRiD, de értelemszerűen unalmasabb, mint egy üldözéses NFS vagy mint egy változatosabb rally. sajnos ez utóbbi egy fehér hollóval vetekszik. :D
Ha az ember megpróbálja a helyére tenni, akkor nem is olyan rossz, viszont tovább plasztikázni szerintem felesleges..

[ Szerkesztve ]

(#26) Paul119


Paul119
addikt

Elmehetnek a p..ába :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) Tomate válasza Def26 (#3) üzenetére


Tomate
veterán

Én is nagyon rég toltam... Elvittem 30%-ig aztán le is álltam vele. Talán azért is mert szeretem nehéz fokozaton vinni, de annyit szívatott mint az állat... Kormánnyal toltam és a bugatti veyronos pályánál adtam be a kulcsot. Ez az irányítás egyszerűen nem jó. Túl gyors az egész. :N

(#28) subaruwrc


subaruwrc
félisten

bekaphatják hogy leszarják a pc-seket. konzolon mondjuk még csírább lehet a játék, valamivel ott kell tartani az embereket.

(#29) boeing válasza subaruwrc (#28) üzenetére


boeing
senior tag

Hát igen,de nem is baj,csak lehúzás a egész. :K

(#30) Tottika válasza fagy53 (#25) üzenetére


Tottika
tag

(#23) NeoExDeath
Már bocs,de te akkor nem ültél még autóban ha ezt te jónak nevezed.Semmi köze a valósághoz le kellene állni már ezzel a borzalommal...

Fagy53
Ja és említed a Grid-et.Fényévekkel jobb,mint ez....

[ Szerkesztve ]

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#31) subaruwrc válasza boeing (#29) üzenetére


subaruwrc
félisten

az
néha elkap a gondolat hogy kicsit tolom a zondának de amikor játék reinstall után friss phsyx driverrel pályabetöltés után kidob asztalra no hibaüzenettel akkor elmegy a kedvem tőle...

(#32) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Számomra a NFS:Shift sosem volt a Need for Speed sorozat tagja... :(

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#33) remington2 válasza Tottika (#30) üzenetére


remington2
senior tag

Mi köze van annak, hogy tetszik neki ahhoz, hogy miben ült?

Lásd én, nem harcoltam még a világűrben, mégis tudom, hogy jó a Starcraft . . .

szerk: főleg egy arcade cuccnál aztán nagy értelme van bedobni, hogy nem olyan, mint a valódi. Még ha valami überrealista (vagy annak tekintett) játékról lenne szó, de itt?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#34) Szpisti válasza Janika!2 (#32) üzenetére


Szpisti
addikt

"Számomra a NFS:Shift sosem volt a Need for Speed sorozat tagja..."

Ahogyan a NFS: Pro Street sem... :(

(#35) heihachi válasza Silenzio (#20) üzenetére


heihachi
addikt

Nem kellett volna azt hazudniuk a fejlesztőknek, hogy GTR2 szintű szimulációt kapunk, és ezzel egy teljesen másik játékos réteget megszólítani, mint amelyiknek végül valóban bejött a Shift. Csak maguknak köszönhetik, hogy többet hazudtak bele a játékba, mint amennyit végül sikerült beleprogramozni. Ez nem a játékos társadalom hibája.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36) Szpisti válasza subaruwrc (#28) üzenetére


Szpisti
addikt

Inkább azért részesítik mindig a konzolokat előnyben, mert onnan folyik be a pénz nagyon nagy része... PC-sek 70-80%-a (csak saccolok) "biztonsági-másolattal" nyomja a játékokat, főleg az autósokat... (még az fps-ek java részét azért sokan megveszik a multi miatt...)

(#37) zed1983 válasza Def26 (#3) üzenetére


zed1983
őstag

Nem tudom, én ki sem próbáltam nekem még mindig a colin 2 meg a grid az isten, a többi sztem csak próbálkozás :O

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#38) boeing válasza zed1983 (#37) üzenetére


boeing
senior tag

Én még a F1 2010 leszek kiváncsi. :K

[ Szerkesztve ]

(#39) fagy53 válasza Tottika (#30) üzenetére


fagy53
nagyúr

Próbáltad a driftet? Na, a GRiD az egy arcade drift, a valósaghoz a Shift áll közelebb. Anno mindenki szenvedett vele a Shift-ben és nem azért mert az rossz volt, hanem mert ennyien nem tudják a valóságban sem megcsinálni! :K

(#40) Janika!2 válasza Szpisti (#34) üzenetére


Janika!2
aktív tag

Hát Pro street-ben volt valami fantázia de az sem az igazi... :N

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#41) madstunt válasza Janika!2 (#40) üzenetére


madstunt
addikt

én jópárszor végigtoltam.tetszett ahogy a SHIFT is tetszik:)

(#42) afterburner_ válasza Szpisti (#34) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem valahogy a porsche unleashedig volt nfs...utána már csak az aktualis trend majmolása ment.

nfs szépsége nálam a luxusautókon kívül a mérhetetlen látványos tájakban rejlett, a változatos pályák iszonyat jó hangulatottal rendelkeztek, legyen szó hegyi autókázásról, vagy tengerparton, akár erdőben történő száguldásról... :)) meg persze éghajlatváltozást is hiányolom az újakból...igaz shiftbe, pro streetbe nem is lett volna értelme mondjuk szakadó hónak:D

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#43) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

De örülnék egy nfs carbon folytatásnak. :U
2010 a DLC-k éve. Kiv vok, anyám mosógépéhez mikor köpnek DLC-t:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#44) Tottika válasza fagy53 (#39) üzenetére


Tottika
tag

Probáltam a driftet,igen az a része nem rossz,de ez csak egy kiemelés a sor rossz dolog közül..amúgy valamennyire tudom mi játszódik egy autóban,mivel mi rallyzunk.Ha újabb játékokat nézünk mégiscsak a Dirt2 lenne a befutó.Én 2x is felraktam a shiftet elkezdtem tolni és rendesen felidegesít az egész,hogy mennyire nem jó...

remington2: lehet igazad van,nem azt kell nézni mennyire van köze a valósághoz,hanem mennyire élvezetes a játék.Hát ez mégcsak nem is élvezetes,inkább idegesítő:)

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#45) Def26 válasza - = Zk = - (#43) üzenetére


Def26
félisten

Ezt már nagyon régóta fújja egyre több kiadó, hogy így próbálnak egy kis extra bevételhez jutni, plusz újra "felfrissítik" a programot egy kis kiegészítéssel. Biztos ismered a helyzetet, hogy ezeknek a tartalmaknak az árazását nem Magyarországhoz igazítják. Nekünk mindig is fura lesz fizetni egy letölthető tartalomért, még épphogy csak megszoktuk azt is, hogy ki kell fizetni a pénzt egy játékért.
Még mindig találkozok olyan rokonnal, akinek elújságolom, hogy mivel is játszom, az meg jól leolt, hogy még gyerek vagyok. :DDD Nyugaton ez is más mederben megy. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46) - = Zk = - válasza Def26 (#45) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Ez nekem új volt. Köszi az up-ot :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) Silenzio válasza fagy53 (#25) üzenetére


Silenzio
addikt

Jogos. Nekem tetszett az irányítás mindezek ellenére. Igaz, a kormányom a kamrában porosodott éppen, de mindezek ellenére is elboldogultam kb. a játék feléig. Kihívás volt, nem olyan konzumidióta élmény, mint a többi NFS. A sztorivezérelt tuningolósdi is vicces, de kb. másfél játékra kötött le (az Underground 2-t untam már rendesen), és furcsa mód épp a verseny volt a játék -szerintem- legnyomorultabb része. A Most Wanted szép volt, izgalmas stb., de egyáltalán nem kötött le.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#48) kokobe válasza fagy53 (#39) üzenetére


kokobe
senior tag

Nah jó ha a driftet nézzük az nfs-be is totál unrealisztikus már mert túl nehézre rakták és csak egyet mondok forza 3-om mert ott tudni kell driftelni és érezni az autót és nincs külön módja a drifnek és mindent visz nálam,csak nyomsz egy gombot és pontozza is ha driftelsz...

<---AMD___ATi--->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.