Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kommunism


kommunism
aktív tag

nagyon nagy lett amugy a gépigény??

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Mindenki az egér hiányára panaszkodott menü közben,
+LAN támogatást nem nevezném semminek. Lehet, hogy ma már mindenki online tolja a multit, én még mindig a single player játékok és a LAN mellett ragadtam. Nekem ez tök jól jön majd, ha majd egyszer eljutok oda, hogy játsszak vele.

[ Szerkesztve ]

(#3) Ice!? válasza kommunism (#1) üzenetére


Ice!?
őstag

Tessék.

Amúgy tök gáz, hogy a megjelenés óta egy hét sem telt el és itt a patch..

BiP: Grat a laptophoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Kleroo válasza kommunism (#1) üzenetére


Kleroo
veterán

Nekem 60 fpssel fut 4xaa, és 16xaf mellett.Fullon 1280x1024ben.
(konfigom az adatlapomon.)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5) sagesz93 válasza kommunism (#1) üzenetére


sagesz93
addikt

Nem annyi lett amennyit irtak... Az én gépemen gépigény szerint fullon kéne mennie, hát most közepesen megy, de ha sokan rajtolunk egyszerre, akkor nagyon leesik az fps.
Klero példája hogy nvidián jobban fut a game... Vannak kivételek, de nagy átlagban.

[ Szerkesztve ]

(#7) Joe fiú válasza ,,no name" (#6) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Az integrált videókártya a problémád forrása :R

(#8) luw2win


luw2win
őstag

hát 13 mega egy kurzorért :DDD

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#9) Zolás válasza luw2win (#8) üzenetére


Zolás
addikt

Vájjá vazze a LAN-t kihagytad :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#10) heihachi válasza Kleroo (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem is 3200-n megy C2D, bár 2 megával kevesebb cache van benne, és 8800Gt van az én gépemben is. Igaz csak 2*1 giga ram. Na most az én gépemen 2*aa + 4AF mellett is bőven beesik 40 alá. A ram hiányzik neki ennyire?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) whiz


whiz
aktív tag

Most komolyan nem várhatott volna egy hetet a játék kiadása? Inkább patch-ként jön a LAN meg a kurzor a menüben (na ez tényleg lol)?

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) Zolás válasza whiz (#11) üzenetére


Zolás
addikt

Az a baj hogy a válasz frankón az aláírásodban van. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) Kleroo válasza heihachi (#10) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem tudom.(nekem jeleleg csak 2,6ghzen fut a proci)
Nem hiszem hogy sok ram kell neki. a legújabb driver van fent, és Pista 64bit. És olyan 50-60fps között ugrál. de többnyire 60

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#14) Vicoo


Vicoo
senior tag

Feltelepítettem ,de sehol sem találom a LAN-t. Hol van?

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

"beváltotta a hozzá fűzött reményeket"

WtF? Tényleg beváltotta, reménykedtem hogy ismét egy összecsapott NfS-t kapunk, és igazam is lett :U

(#16) whiz válasza Zolás (#12) üzenetére


whiz
aktív tag

Igen. Már megint... :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#17) Antibazsi válasza BiP (#2) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Az új csodanotiddal verethetsz is LANpartyzni! :DDD

Üdv, Balázs

(#18) Voyage válasza BloodyEddie (#15) üzenetére


Voyage
aktív tag

Nagyon nem összecsapott, minden idők legjobb NFS-e lett. :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#19) Free04 válasza heihachi (#10) üzenetére


Free04
tag

13 ellenfénél több mint 2 GB RAMot használ.
Nekem az egér annyira nem hiányzik, a LANt meg nem tudom miért nem tudták belerakni alapból.

(#20) Zolás válasza Voyage (#18) üzenetére


Zolás
addikt

Mindenkinek más jön be. Neked bejön mert tetszik. Szép meg látványos. Csakhogy ez nem NFS szerintem. De véleményem szubjektiv és örülök hogy csak a demo erejéig foglalta a helyet a gépemen. Teljes pazarlás lett volna azért az 5 percért felrakni az egészet. :DDD
A minden idők legjobb NFS-e meg biztos hogy nem ez. Talán valamelyik régebbi amiben igazi hangulat volt.......

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#21) Kleroo


Kleroo
veterán

Úgy várom már ezt a hírt:
Újjászületik az nfs!
összeverbuválták az eredeti fejlesztőgárdát,kapnak 2 évet.
Cél: a kor 50 legdögösebb szupersportkocsija,egzotikus,varázslatos tájak.könnyed, de nem falonfordulós irányítás.EXTRÉm szuper grafikával (álá gt5).
Na akkor boldog lennék. De addigis ott van a tdu, ami sztem a valódi nfs...

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#22) BloodyEddie válasza Voyage (#18) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Az elmúlt 2 év legjobb nfs-e :K

(#23) BiP válasza Ice!? (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

Köszi.

[B]Antibazsi:[/B] hát amint meglesz, akkor tuti kipróbálom rajta.

(#24) heihachi válasza Voyage (#18) üzenetére


heihachi
addikt

minden idők legjobb NFS-e :Y

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) Tituka


Tituka
senior tag

hurrá!! :Y

reméljük a fagyásokra is jön a javítás...

Skizofrén vagyok, és én is...

(#26) Dr. Romano válasza Voyage (#18) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Huh.... helló te kis fiatal :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#27) makraipeter1 válasza ,,no name" (#6) üzenetére


makraipeter1
tag

Azzal a GMA-val semmi sem fog menni...SEMMI

(#28) eclipse006


eclipse006
őstag

hali
!nekem fut simán,nincs bajom a játékkal win7-en megy szépen!bár tényleg durva hogy már itt is van a patch!

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#30) winfier válasza ,,no name" (#6) üzenetére


winfier
senior tag

nálad az integrált vga tesz inkább be. :K

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#31) vsgaborr11 válasza ,,no name" (#29) üzenetére


vsgaborr11
tag

Akkor játssz azzal :D Ha asztali géped lenne,simán mondanám,hogy te szerencsétlen videókártya-csere?Amúgy most olvastam valahol,hogy létezik notiba videókártya. Szóval te szerencsétlen,válts videókártyát! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) South Velen


South Velen
addikt

Na ezt nem teszem fel, nehogy elbacca mint a GTA IV-t.. ;]

(#33) twollah válasza vsgaborr11 (#31) üzenetére


twollah
nagyúr

Integraltat soha a budos eletben nem fog lecserelni egy notebookban.

(#34) twollah


twollah
nagyúr

A kepernyo beallitasok fagyasra tovabbra se hasznal ez a patch.

Most vagy a legujabb WHQL Forceware a ludas a dologban vagy a fejlesztok.

(#35) vsgaborr11 válasza twollah (#33) üzenetére


vsgaborr11
tag

De megteheti,hogy letiltja a GMMittoménhányat,és belerak egy MXM-es kártyát. És akkor innen válogat

[ Szerkesztve ]

(#36) whiz válasza Voyage (#18) üzenetére


whiz
aktív tag

Minden idők legjobb NFS-s nem pályaversenyekről szól kiccsávó... :D :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#37) sp@rtan válasza ,,no name" (#6) üzenetére


sp@rtan
senior tag

;] Nekem sima X4500al megy a GRID :DDD (egész élvezhető :D )
Csodagány->Superb->4830

(#38) ricsi99


ricsi99
addikt

Nálam win7 x64 alatt 4850 cf ben fagy.... singlében meg vigan megy...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#39) pityeszka válasza twollah (#34) üzenetére


pityeszka
őstag

Nálam soha nem fagyott ki a játék ha piszkáltam a képernyő beállításokat.Ha 10xer váltottam felbontást, akkor 10xer váltott.
182.50 van fönt amúgy.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#40) twollah válasza pityeszka (#39) üzenetére


twollah
nagyúr

Nekem a 190.62 WHQL.
Nem sok kedvem van egy jatek miatt VGA drivert cserelgetni.
Talan majd az uj(abb) Forceware-ben kijavitjak a hibat.

(#41) S. Szabi válasza eclipse006 (#28) üzenetére


S. Szabi
őstag

Üdv

Neked miért megy simán és nekem meg nem? :F :(

A procim erősebb, a VGA-m is egy kicsit, szinte ugyan olyan, memória ugyan annyi, neked újabb a chipkészleted.

Lehet, hogy az utóbbi miatt, lehet, hogy a Win7 miatt? :F

[ Szerkesztve ]

(#42) LackoMester


LackoMester
addikt

egyébként szerintem elég xar lett a játék optimalizálsa,nálam 4870-en bizony 1680*1050 felbontás mellett is van némi szaggatás maxon,de azt visszavettem az árnyékon és az elmosódottságon,és azt egész jól fut(mikor sok autó van körülöttem,meg bizonyos pálya részeknél)...

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#43) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Nálam időnként megzabálja a (2GB) memóriát, és winben jönnek a hibaüzenetek. A játék meg tiszta bugos lesz, szóval fekete lesz az ég, meg sok minden fekete lesz. alt+tab-al átmegyek winbe, és újra alt+tab, és minden jó egy darabig. Lehet csak nálam él a probléma.
Annyira nem kritizálom a játékot, szerintem nem lett annyira (!) rossz. De valahol osztom azt a véleményt, hogy nem pályaversenyről kéne szólnia. Első 5-6 részt élveztem, U2-vel elvoltam a többi a szememben hulladék...

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#44) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Bratyómmal ma próbáltuk ki a játékot PC-n, nekem bejövős! Xboxra mindenképp beszerzem!

Sic Parvis Magna

(#45) D1Rect válasza LackoMester (#42) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem 4850 és fullon minden, egy ici-pici akadást sem éreztem.

(#46) Gergo88


Gergo88
tag

Erdekes, nekem grafikai beallitasoktol szinte fuggetlenul alacsony az fps ha van elottem par auto. Amugy maxon is jol fut, de ha 5 masik jargany van a kepben akkor minimumon sem az igazi. Nem teljesen ertem miert, GRID bezzeg 8x elsimitassal is szarnyal...
Persze gondolom az optimalizalassal vannak itt gondok, mert hat a grafika azert annyira nem sokkal jobb mint amennyivel jobban szlopazza a hardvert.

Egyebkent en is inkabb patchkent adtam volna ki a LAN-t ha tudom hogy mar nagyon keves van a megjelenesig es valami gaz van vele, mint hogy az utolso pillanatban elhalasszam a megjelenest.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#47) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Érdekes divat lett mostanában ez a patch-elgetés. Pár apróság miatt egy patch-et kiadni? Miért nem volt idejük ezt már betenni a megjelenés előtt?

Tudom, a megjelenés határidőhöz kötött, a patch-elés nem. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#48) atike


atike
nagyúr

Na igen, a Lan támogatás az tényleg semmi... :) :)

Kábé megtriplázza a játékélményt... :R

(#49) JohnR


JohnR
aktív tag

Ahogy elnézem a hozzászólásokat, valóban a 2GB ram lehet a szűk keresztmetszet. Nálam is időnként belessul 20-25 fps közé a nagyrészt 40-60-ról (nagy nyitott tér, sok autó), de ez a játék során ritkán fordult elő (5% alatt). Eddig 3 gépből 1-re sikerült telepítenem (ill. csak a sajátomon indult el), volt egy HD3200-as alaplapi graf. amin nem ment, a másik viszont csak kicsit gyengébb az enyémnél, ott vagy a HD4670-et nem szereti, vagy a monitort, ami 1280x720-at tud . Relytély, de a készítőkre nézve nem túl hízelgő arány :DDD
A játék valóban nem igazi NFS, az a Porsche 2000-nél befejeződött, de játék. Nem kell komolyan venni. A GRID-et egyenlőre még csak grafikailag tudta megelőzni (bár ott sztem jobbak a fényhatások, itt kicsit műnek hat), játékélményben alulmúlja. Billentyűről irányítva főleg. Segítségek nélkül játszhatatlan, bármilyen beállítással (teszteltem), azzal meg igazából arra megy az autó, amerre a gép irányítja (biztos majmokon tesztelték, hogy a konzolosok el tudják-e vezetni), sok közöd/beleszólásod nincs az irányításba. Nagyjából a le ne ess a ződ vonalról a fő cél :DDD . A pályát már nem is nézem, csak azt. A drift ki van zárva, mert se a kormány, se a gáz nem akkor, és ne úgy reagál, ahogy szeretném, hogy reagáljon :O
Pozitívum a sok/sokféle verseny lehetőség (csak nem játszható :D ).
Játéknak elmegy (1x!), de hogy megéri-e az árát, az már kétséges. Mindenki tegyen vele próbát, bírják-e az idegei, mert lehet, befürdik a beruházással :R

(#50) BiP válasza JohnR (#49) üzenetére


BiP
nagyúr

Hot Pursuit 2 volt az utolsó a klasszikus NFS vonalból, csak a Porsche annyira magasra tette a lécet, hogy a HP2-t nem nagyon emlegetik. Nekem tetszett azért.
Underground vonal tetszett, de nálam a MW után kifulladt, most meglátjuk, hogy a SHIFT mit tud kihozni a Prostreet-es irányból.
(persze a régi álmom még mindig egy klasszikus NFS vagy egy újraélesztett Motor City)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.