Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szp1


szp1
addikt

Újabb hasznos alkalmazás....gratulálok. :O

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#2) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Én inkább megnézném a Panasonic tévémen hogy hogy mutat az iphone.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Ennyire eltunyultak az emberek, hogy még ennyi képzelőerejük sincs?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) dfdfdf válasza Xaels (#3) üzenetére


dfdfdf
őstag

Új 5let miért fáj ez nektek? szerintem tök király alkalmazás :)

(#5) madgie válasza Xaels (#3) üzenetére


madgie
titán

Pedig a legjobb, mikor elképzeli, méricskél, vásárlás előtt széttolja a bútort oszt hazaérve, felcsavarozva a tévét a falra mégis az az első szava: hú B+! :D

(#6) patex1983


patex1983
őstag

áhhh...inkább semmi :U

[ Szerkesztve ]

X

(#7) h-yle


h-yle
addikt

Így megy ez nálunk is. nem az alapján veszek TV-t, hogy mennyi zseton van, hanem, hogy mekkora a lyuk a falon. Logikus.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Akkora marketing ez az egész, belegondolva egy baromság, de még is pénzt hoz nekik.:D

(#9) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Az kimaradt azért, hogy 20MB-os alkalmazáshoz kell egy nyomtatott papír is, amit le kell tenni a kép készítésekor oda, ahova a tévét elképzeltük. Anélkül nem megy. Ez pedig elég gáz.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Android-ra elkészíteni már luxus lett volna?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Félelmetes...

(#12) madgie válasza z0d1AK (#9) üzenetére


madgie
titán

Kell valami viszonyítási alap a megfelelő mérethez, nem?

(#13) Tyren válasza Xaels (#3) üzenetére


Tyren
aktív tag

Szerintem érdekes marketing ötlet. Tényleg teljesen felesleges alkalmazás, de mondjuk meg őszintén, hogy az okostelefonokra fejlesztett appok 95%-a az.
Ugyanakkor nehogy már pont egy technikai blogban akadjunk ki azon, hogy milyen lusták az emberek... Igen és aki sokat utazik, az miért vezs 2 kilós notit és miért fanyalog, ha 3 kilós a 12"-os laptop? Olyan nehéz az az egy kiló? De eltunyult ez a világ.... Ez most komoly???
Amúgy meg az én képzelőerőm tényleg gyenge ahhoz, hogy odaképzeljem a falamra a panasonic vagy mind az 50 TV modelljét, mert sose láttam még egyiket sem...
Aki fejből ismeri az panasonic teljes TV kínálatát és oda is képzeli a falára... Na szerintem vele van gond...

''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

(#14) DeSanto


DeSanto
őstag

A videó végére én azért megcsináltam volna azt hogy meg is vette a srác a tv-t.
Ezzel legalább vásárlásra is buzdítanák a népet nem pedig játékra használnák...

(#15) lcee79 válasza atti_2010 (#2) üzenetére


lcee79
őstag

Én is így vagyok :)
Majdnem drágább egy iphone eredeti áron
mint egy 50 colos pana plazma :)
nem reális ez szerintem
Úgyhogy majd megnézem a panán hogy hogy nézne ki a kezemben egy iphone :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#16) Xaels válasza Tyren (#13) üzenetére


Xaels
félisten

Megnézem mire van szükségem, mennyi rá a keret és máris nincs ott a teljes paletta... Ha meg komoly házimozi élményre vágyok akkor ahhoz a Tv meg rohadtul kevés önmagában.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jópofa app. Bár nem mi vagyunk a célközönség.
Amúgy is aki kinézet alapján választ tv-t az lúzer.

Végülis a mérőszalagot helyettesíti. :)

(#18) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Jó lenne, ha legalább a tv-ben menne valami műsor is :D

(#19) BotaN


BotaN
senior tag

Bizonyos szitukban hasznos lehet, de hogy honnan szedték elő ezt a fiúkát azt nem tudom, de ha így fogok kinézni ha letöltöm a programot akkor bele se kezdek.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#20) zola8van8


zola8van8
tag

Szerintem is jó alkalmazás (csak elég korlátozott a Panasonic tévékre, így tényleg nem sok értelme van).
Ha mondjuk a IKEA-nak lenne, nagyobb használt látnám.

(#21) hemaka


hemaka
nagyúr

jó ez :D

(#22) #09634560 válasza zola8van8 (#20) üzenetére


#09634560
törölt tag

Panasonic helyett odaképzelhetsz hasonlú méretű Samu,LG stb tévét...

(#23) zola8van8 válasza #09634560 (#22) üzenetére


zola8van8
tag

tudom én :) ,de akkor is csak tévék maradnak ( de más gyártó tévéjét képzelem oda, akkor csak a méretet, esetleg egy kis dizájnt, hogy hogyan néz ki oda egy akkora tv, nem azt hogy az adott tévé hogy illik oda ).
Írtam is hogy több értelmét látnám, ha pl. az IKEA-nak lenne ilyen programja

(#24) z0d1AK válasza madgie (#12) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem hiszem, hogy kifejezetten méretet viszonyít belőle.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#25) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ismét egy újabb baromság, amit egy átl. user nem használ :D

(#26) madgie válasza z0d1AK (#24) üzenetére


madgie
titán

Lehet, meg sem néztem a videót, a srác feje gyorsan elriasztott :)

(#27) xdx@


xdx@
aktív tag

A videóban a férfi bólogatásain, fejrázásain behaltam. :D

(#28) Cathfaern válasza z0d1AK (#24) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De igen, leszedtem, ott írják infóban hogy A4-es méretben kell kinyomtatni, különben a méretek mások lehetnek mint a valóságban. Szóval méretet és pozíciót is ez alapján nézi.

[ Szerkesztve ]

(#29) zola8van8 válasza Cathfaern (#28) üzenetére


zola8van8
tag

A képfeldolgozó algoritmusnak van rá szüksége a pozíció, méret, forgási irány ( meg biztos van még valami ) meghatározására.
Tavaly kaptam egy szórólapot aminek a végén volt egy QR-kód szerű valami, meg egy link. Amikor behoztam a linket, bejött a webcam-om képe. Majd elé tartottam azt a kódod, felismerte és a lapra ráhelyezett egy Ford C-max-ot amit a lap forgatásával/döntésével tudtam körbenézni

(#30) Duree


Duree
veterán

Na egy újabb dolog aminek sok haszna nincsen,de ebben is benne van az Apple.

duree54

(#31) GZoli7


GZoli7
senior tag

Én a szekrényt vettem úgy, hogy ráférjen a plazma. :)
Lehet írni az olyan alkalmazást is.

(#32) DeFranco válasza zola8van8 (#29) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"Amikor behoztam a linket, bejött a webcam-om képe."

Na itt rángattam volna ki a webcamom kábelét kozmikus sebességgel az USB-ből, és osztottam volna virtuális tockost a weboldal és minden védelmi rendszerek szülőatyjának. Milyen jogon kapcsolja be egy weboldal a webkamerámat csak úgy?

(#33) Sanraith


Sanraith
aktív tag

Az ötlet tetszik, bár iPhone nincs, tévénk meg már van.. :)

(#34) Sanraith válasza DeFranco (#32) üzenetére


Sanraith
aktív tag

Valószínűleg a flash volt úgy beállítva, hogy megengedje.

(#35) zola8van8 válasza DeFranco (#32) üzenetére


zola8van8
tag

Én engedtem meg, hogy bekacsolja, flash alapú volt és feljött a kérdés, hogy beakarom-e kapcsolni a webcamot.
De tudtam hogy ez fog történni, mert rá volt írva a lapra hogy mit kell csinálni és mi fog történni :) ja és ford.hu volt a domain név

szerk: de én is ezt csináltam volna, ha engedély nélkül kapcsolódott volna be :D
szerk 2: csak nem akartam minden leírni, mert úgy túl hosszú lett volna

[ Szerkesztve ]

(#36) DeFranco válasza zola8van8 (#35) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ja, az más. Csöppet paranoid vagyok azt hiszem. :)

(#37) O_L_I


O_L_I
őstag

Ehh a francba most colostok helyett vehetek ájfónt :P

[ Szerkesztve ]

(#38) elefant


elefant
HÁZIGAZDA

Én nagyon szkeptikus voltam az elején, de Daywalker rávilágított, hogy a japánok teljesen máshogy állnak ezekhez a dolgokhoz, imádnak mindent nyomkodni, nézegetni stb. szóval ne ítéljük a Panasonicot azt javaslom! Valószínűleg egy meglévő fogyasztói ígényt kivánnak kielégíteni, csak mi ezt innen nehezen értjük meg.

(#39) NagyVillany


NagyVillany
tag

Ó hát ez tökjó. Már csak az kéne, hogy egy lakás felszerelés minden tárgyát így belezsufolni a progiba, lehet hogy akkor 20MB helyett 1800 MB lesz, de kit érdekel, szerzek 1000 db A4-es kalibrálópapirt, telerakom az üres lakást, fellógatom a szemem elé a telefont, és csak bólogatok mint a fiatalember ebben a klipben :)

(#40) domi007 válasza NagyVillany (#39) üzenetére


domi007
őstag

Ezen besírtam :DDD :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#41) Tibi86


Tibi86
aktív tag

A fogyasztói társadalom egy újabb vívmánya...csodálatos! :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.