Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Hááát... Érdekes. :F

(#2) copass


copass
veterán

ez zsír, gondolom a kivetító meg a lézer szívja az aksit rendesen!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Fejlődő piac szakadjon meg, csinálunk high-tech kütyüt 10-év múlva.

[ Szerkesztve ]

(#4) bambano


bambano
titán

már volt ilyen hír a ph!-n

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) oO7


oO7
őstag

egy ilyet már most is pillanatok alatt össze lehet dobni... nemértem miért kellene 2020 -ig várni vele

(#6) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

"Az Ericsson eredetileg fejlődő országok piacára gyártott volna kis méretű számítógépet, ám a fejlesztés során koncepciót váltottak, így született meg a cég fantáziamodellje a jövő PC-jéről."

Pffff... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) attila9988


attila9988
őstag

Én nem értem mire jó ez a vacak. Miért nem jó a műanyag billentyűket nyomkodni? Miért jobb az asztalon kalimpálni? És miért kéne kivetítőt használni? Nem látom az előnyeit ennek az izének. Esetleg státusszimbólumként el tudom képzelni milliárdosok nappalijában, másra szerintem alkalmatlan.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#8) bambano válasza attila9988 (#7) üzenetére


bambano
titán

Mert egy rendes méretű klavit cipelni kell magaddal, ha nem akarsz vetített klavin dolgozni. Az eredeti ötlet pda-khoz csinált volna ilyet, nem asztali pc-hez.
Ha nem látod az előnyöket, azt szemészeten gyógyítják:))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) aram01


aram01
nagyúr

tetszik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) rennes6 válasza bambano (#8) üzenetére


rennes6
tag

Mióta várok én már egy ilyenre, annyival egyszerűbb lenne az élet. Dolgozni tökéletesen ideális.

[ Szerkesztve ]

(#11) attila9988 válasza bambano (#8) üzenetére


attila9988
őstag

A mai kis netbook -nak nevezett számológépeknek is rendes billentyűzete van, és a gép majdnem beesik a zsebedbe, a súlya pedig egyáltalán nem vészes. A kivetítősdi ráadásul nem mindenhol működhet. Mondjuk ülsz egy vonaton..... Hova vetíted ki a billt? És a képet?

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#12) zbory


zbory
tag

Hordozni tenyleg praktikus, de mondjuk egy etteremben, parkban, tengerparton hol talalsz megfelelo vizszintes meg fuggoleges feluletet, hogy hasznalni is tudd

If all the economists were laid end to end, they would not reach a conclusion. George Bernard Shaw

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.