Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Basszus elég jónak tűnik. Kár hogy ilyen durván ocsmány :D De klassz a forma meg a két oldalsó gomb. De 11 ezer kicsit soknak tűnik egy kínai "vacakért". Persze majd a későbbiekben kiderül, hogy mennyire tartós. Ha az, akkor nem rossz vétel egyáltalán.
Szóval akkor most megvan a tökéletes forma + tökéletes oldalsó gomb elhelyezés? Öröm van meg boldogság? :)

(#2) Vanir válasza kemotox (#1) üzenetére


Vanir
veterán

Nekem nagyon bejön ez a színvilág! ;] Amúgy nem silány az összerakás, szóval akár még tartós is lehet. A tökéletes forma+gombok kombó pedig megvan, igen. :)

(#3) dobragab


dobragab
addikt

nevetségesen jó ár-érték arány

Na ebbe azért belekötnék. 12k-ért ebay-en kapni MX518-at meg fekete Kana v2-t. Előfordulhat, hogy a gyártó azokra is vállal garanciát, na meg a megbízhatóságukról sokéves tapasztalat van, ami az egész márka jóhírét megalapozza.

Itt meg? Semmi. Gari nulla, lehet, hogy fél év után bedöglik, és nem hallottam ezen kívül semmilyen tapasztalatot.

Ennek ellenére lehet, hogy belevágnék, ha úgy adódna. Gagyi kapcsoló nem érdekel, úgyis kapásból cserélném japán Omronokra. Kábelhiba nem hiszem, hogy előjönne harisnyázott kábellel, A3090 meg nem hiszem, hogy megdöglene.

MouseTester-nél érdemes a grafikont xVelocity vs. Time-ra állítani, úgy látjuk, hogy milyen gyorsan mozgott a dög.

Egynéhány paint tesztet csinálhattál volna AS és jitter miatt.
Mintha egy kis AS lenne benne. 1600-on még tűrhető a jitter. Figyelembe véve, hogy a natív CPI 800, jitter meg ilyen kicsi, smoothing-gyanús, az meg input lagot tud jelenteni.

Smoothing? Input lag magas DPI-n? LOD CD-kben mérve?

Ha megjöttek a tappancsai, érdemes lenne szétszedned, és belülről megnézni, pl. a kapcsolóit, görgőt, súly után kutakodni, stb. Amúgy se találtam sehol képet a belsejéről.

Amúgy kifejezetten örülök, hogy van változatosság az ajánlott listához képest :DD
Köszi a tesztet! :R

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#4) Vanir válasza dobragab (#3) üzenetére


Vanir
veterán

Teljesen igazad van az ár-értékkel kapcsolatban, javítottam. A CD-s LOD tesztet mindjárt elvégzem. Súlyozás biztosan nincs benne, OCN-n olvastam már róla, 4-5 grammot lehet nyerni akkor, ha a CPI váltó gombokat és azok PCB-jét kiszedjük, de én inkább nem barmolok. :)
Felsőbb CPI értékeknél tuti, hogy van valami smoothing, 800-on egyáltalán nem érződik.
Az xVelocity-s képeket hamarosan felrakom.

[ Szerkesztve ]

(#5) Vanir válasza dobragab (#3) üzenetére


Vanir
veterán

xVelocity-s képek fent, 3 CD-ről már egyáltalán nem érzékel.

[ Szerkesztve ]

(#6) #19617792


#19617792
törölt tag

18 cm-es tenyered van? akkor nem csak nekem van kis kacsóm, yay. :DDD

(#7) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Cuki a Kana. :) Ezek az új SS egerek jók amúgy? No nem mintha leváltanám az Abyssus-t vagy ilyenek de fátternek lehet beszereznék egy fekete matt Sensei RAW-ot (sima netezésre lol).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#8) Vanir válasza tDr1v3r (#7) üzenetére


Vanir
veterán

Hát, arra szerintem tök fölösleges egy olyan árú egér. A Rival és a Kana v2 jó, a többi nem igazán.

(#9) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem értem miért jó az ha ilyen 1 méteren fordulja a gamer a 360 fokot? Eddig abban a tudtatban éltem, hogy minél kisebb legyen hogy egy szellőtől már 5x megforduljon mert akkor gyorsabban rá lehet állni a célpontra.

(#10) tDr1v3r válasza kmisi99 (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Van akinek a lowsens a kényelmesebb.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#11) kemotox válasza kmisi99 (#9) üzenetére


kemotox
addikt

Gyorsabban, oké. Na de pontosabban is?
Próbáltál már hatalmas sens-szel pixelekre vadászni? A gyorsaság meg kis szokással, és egy nagy egérpaddal megoldható. (Értsd: megtanulod lóbálni az egeret, mint a pélót :D)

(#12) dobragab válasza kmisi99 (#9) üzenetére


dobragab
addikt

Mert az emberi kéz alkalmatlan 0,01 mm pontossággal beállítani az egeret.

Ha valaki pl. tőle 45 fokra lát valakit, és 1 fokos "szélességű" a célpont feje, akkor 50 cm / 360°-kal számolva a fejlövés tartomány 50 cm /360 = 1,4 mm-es tartományon belülre kell mozgatnia az egeret egy 63 mm-es rántásnál.

5 cm / 360°-kal számolva ez egy 0,14 mm-es tartomány, 6,3 mm-es rántásnál. Ember legyen a talpán, aki képes egy egeret pár századmilliméteres pontossággal mozgatni pár századmásodperc alatt.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#13) kemotox válasza dobragab (#12) üzenetére


kemotox
addikt

Hű de tudományos itt valaki. Sok volt a vizsgaidőszak, mi ? :D
Nem amúgy, amíg nem igazolod brit tudósok által készített diagramokkal a dolgot, addig hiteltelen.

(#14) dobragab válasza kemotox (#13) üzenetére


dobragab
addikt

Még tart. :(((

Gráfelméletet tanulok, jól esik végre számokkal számolni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#15) kmisi99


kmisi99
addikt

Érdekes adatok, így még nem próbáltam soha, nekem folyton az volt hogy ahogy belejöttem egyre gyorsabbra tudtam állítani az egeret és annál jobb lettem, de már vagy 4 éve nem játszom.

(#16) tDr1v3r válasza kmisi99 (#15) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Emberfüggő, én is highsense-n játszok a legjobban.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#17) #19617792 válasza dobragab (#14) üzenetére


#19617792
törölt tag

hun tetszik tanulni és mit? :D mert most én is matekkal szüttyögök. :D

(#18) dobragab válasza #19617792 (#17) üzenetére


dobragab
addikt

BME VIK mérnök informatika, elsős. Az a matek pontosan Bevezetés a számításelméletbe 2.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#19) #19617792 válasza dobragab (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

OE-NIK, mérnökinfó, életfogytos. :DDD

(#20) dobragab válasza #19617792 (#19) üzenetére


dobragab
addikt

Életfogytos :DD :DD :DD

[link]

Keresztes barátom :DD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#21) dobragab


dobragab
addikt

Basszus, lehet, hogy találtam egy új törvényszerűséget.

A natív felbontástól felfelé a dpi-vel fordítottan arányos a PCS.

Nézd meg a grafikonokat, és számold ki. Kijön.

Fogadjunk, hogy 800-on szinte pont 4 m/s a PCS.

Szerk: G100s 2500 dpi-n is 2,7 m/s-ig bírta, és 500-on is. :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#22) peter9228 válasza tDr1v3r (#16) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én is a maximumon használom, sokkal kényelmesebb hogy alig kell mozgatni. Most lemértem, az 1920 pixelhez kb. 1,5 cm-t kell mozgatnom az egeret. FPS-ben néha vissza veszem kicsit, azért úgy tényleg pontosabban tudok célozni.

dobragab
Sok sikert! Én tegnap vizsgáztam és rendesek voltak nagyon, pedig állítólag nagyon szigorú vizsgáztatót fogtam ki :) Már csak ez van hátra?

(#23) dobragab válasza peter9228 (#22) üzenetére


dobragab
addikt

Jééé, kolléga :D grat :))

:R :R :R

Neem, még jövő csütörtökön anal szigorlat :DD

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#24) peter9228 válasza dobragab (#23) üzenetére


peter9228
aktív tag

Én analból elmentem az elsőre. Meg aztán a másodikra is :DDD Már csak a szar van vissza hétfőn, remélem meg lesz elsőre.

Egy jó tanács a bsz vizsgára, ha nem hallottad még: A Floyd algoritmust tanuld meg jól, mert eddig akivel beszéltem mindenkitől kérdezték.

(#25) dobragab válasza peter9228 (#24) üzenetére


dobragab
addikt

Szerintem mennyen privátba' mert van még kérdésem, és über off :D

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#26) Vanir válasza kmisi99 (#9) üzenetére


Vanir
veterán

Nem mindig kényelmes ekkora sensin játszani, viszont így a legpontosabb. CoD4-ben 30 centivel kevesebb is elég volt a 360-ra, de ott többször volt szükség a gyors pozícionálásra.

(#27) dobragab


dobragab
addikt

Jönnek az új talpak? A belsejére igen kíváncsi lennék ;]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#28) Vanir válasza dobragab (#27) üzenetére


Vanir
veterán

Még nem rendeltem meg, nem olyan igen rossz a jelenlegi. :) Majd talán egy hónap múlva.

(#29) Vanir válasza Vanir (#28) üzenetére


Vanir
veterán

No, közben lettek rá új talpak véve, mert a gyári elkopott. 4 hónapja van meg az egér, és eddig abszolút semmi hibája nem volt, a gány minőségű talpakat leszámítva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.