Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Szerintem is megéri az árát. Rendkívül hangulatos, hihetetlen atmoszférája van. A téli táj, a korabeli zenék, a vizes macskakövön megcsillanó köztéri lámpák (többszínű) fénye.... Egyszerűen elképesztő!
Nálam a játék 10/10. :R

Rip and tear

(#2) DEJVID


DEJVID
őstag

Én megbántam volna, ha fizetek érte. Bad Company2-t vettem meg legutójára, de a patch-elgetéssel az is egyre szarabb lett. Lehet az volt az utolsó eredeti játékom :F

(#3) N€T0X|N válasza Zolaash (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nálam is. Úgyhogy az utóbbi idők nagy csalódásai (pl. SC2) helyett ezt fogom megvenni, amint kapok fizut. :B

Sent from my keyBoard

(#4) farkih


farkih
csendes tag

trailert láttam róla, attól félek nem fogja elvinni a gépem, de lehet letöltöm azért aztán lesz ami lesz :/ de a cikk írójának a nyelvezete eléggé bejött:D

(#5) galacskov


galacskov
csendes tag

teljesen egyetértek azzal, hogy a játék 10/10-es..nagyon tetszik, gyönyörű grafika és valóban az egész story magával ragadó, hangulatos, látványos..és élvezet vele játszani, mondjuk azért a hard szinten elég hamar el lehet veszteni azt amit addig csináltál, de a küldetések is nagyon tetszenek..a bélyeg eladások éjfél előtt az nekem nagyon keményen épp hogy ra sikerült, de legalább izgultam végig..és az egész hangulat világbajnok..nagyon tetszik a játék nah..ajánlom mindenkinek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.