Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-19 10:47:17

LOGOUT.hu

Figyelem, ez egy villámjáték, csütörtökön zárul!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#341) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Megvizsgáltam a vitatott 4-es kérdést (ezt egyébként már a megjelenésük előtt is mindig megteszem, hogy biztosan megválaszolhatóak-e). A gyártói weboldalakon több helyen is _egyértelműen_ ott van rá a válasz. A linkelt wiki.openhourlab oldalon pedig egyrészt júliusi az utolsó frissítés, ami óta jó esélyel már új firmware van a lejátszón, másrészt oda van írva az oldal tetejére, hogy ezek innen-onnan összeollózott infók, és hogy "Some info may not be accurate because this is still work in progress." vagyis maguk is felhívják arra a figyelmet, hogy nem kell készpénznek venni az ott leírtakat.

Ezen felül még elárulom azt a titkos belső infót ;) hogy kb. ezren jól meg tudták válaszolni ezt a kérdést és csak pár tucat ember értelmezte félre/komplikálta túl, így ez esetben nem tudom elfogadni az óvást a négyes kérdés ellen. Nem azért, mert kevesen rontották el, hanem a fentebb leírtak miatt.

A 6-os kérdés esetében sem lesz több válasz elfogadva, mert meg lehetett oldani a kérdést, 95%-nak sikerült is.

A szponzorral együttműködve igyekszünk mindig egyértelmű és megoldható kérdéseket szerkeszteni, és azokat megjelenés előtt még ellenőrizni is. Így is csúszik néha hiba a gépezetbe, illetve mindig meghallgatjuk és megvizsgáljuk, ha valamilyen reklamáció merül fel, és ha jogosnak találjuk a reklamációt, akkor elfogadunk több választ is, vagy töröljük a kérdést. (Nem az önfényezés miatt, de mennyire jellemző ez bárhol, bármilyen más játék esetén?) Azonban azt sem lehet, hogy amint van egy kis panaszkodás egyes kérdésekre, rögtön mindent elfogadjunk.

Aki nagyon bosszankodna, kérem, ne tegye, hanem gondoljon inkább arra, hogy csak 10 nap, és máris egy újabb játékunkban próbálkozhat!

Mivel elspoilereztem, hogy mennyien lehetnek kb. a kalapban, inkább gyorsan ki is raktam a helyes válaszolók listáját, hogy már ne lehessen tippelni! Holnap délig kikerül a nyertesek neve is! :) Peace!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.