Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-19 10:47:17

LOGOUT.hu

Figyelem, ez egy villámjáték, csütörtökön zárul!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) hardline


hardline
senior tag

GG EZ

(#302) Ricardo128


Ricardo128
aktív tag

gölmétcsül ©

(#303) kchryss válasza MK VII (#286) üzenetére


kchryss
addikt

Épp ez a lényege ennek a kütyünek, hogy sokféle oprendszerrel lehet használni. "Az Open Hour Chameleon egy univerzális mini számítógép, amelyhez egy SD-kártyán Android 4.4.2-es operációs rendszert kapunk, de Linux (Lubuntu) is letölthető. Mivel ROM-ot nem tartalmaz, tetszés szerint hekkelhető, az SD-kártyát cserélve egy teljesen más rendszer vagy más személy beállításai szerint indulhat el."
Lehet használni linuxszal is. A linux képes 3d lejátszásra? Ha képes rá és lehet vele használni akkor maga a termék képes rá?

(#304) @supreme7: Az biztos. Hajnalban töltöttem ki fél óra alatt és hibátlan lett. Azt hittem nem is lesz szórókérdés így sztem jócskán túltippeltem a kalap méretét.

[ Szerkesztve ]

(#304) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Basszus, ne vicceljetek már, hogy túlkombinálta ennyi ember. :U

Akkor ennek fényében jöhetnek a kalaptippek ;] Aki kivárt, az most előnyben lehet.

Kalaptipp játék

[ Szerkesztve ]

(#305) davidsone válasza #65388800 (#300) üzenetére


davidsone
addikt

[link] ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#306) #65388800 válasza Ricardo128 (#302) üzenetére


#65388800
törölt tag

Remélem elférünk ekkora kalalapban. :D megvolt most is a szűrő kérdés :D

(#307) #65388800 válasza davidsone (#305) üzenetére


#65388800
törölt tag

De ha most is te nyersz :D akkor sírok :O

(#308) SUPREME7 válasza davidsone (#305) üzenetére


SUPREME7
őstag

Psszt, te nem is játszhatsz :D

(#309) davidsone válasza #65388800 (#307) üzenetére


davidsone
addikt

akkor én is de örömömben :D és nem lépek fel vagy 2 hónapig :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#310) Lacok


Lacok
őstag

Kalaptipp leadva :))

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#311) Traxx válasza MK VII (#294) üzenetére


Traxx
őstag

kchryss #303-as hozzászólása mellé odatennék 2 dolgot az említett wiki oldalról: "Some info may not be accurate because this is still work in progress." Illetve: "This page was last modified on 12 June 2015, at 09:13."

Nem Androidról, vagy más, a júniusitól frissebb firmware-rel miért ne lehetne lejátszani? Én úgy okoskodtam, hogy ez egy gyártói játék, nyilván mehet a 3D :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#312) #65388800 válasza davidsone (#309) üzenetére


#65388800
törölt tag

Nem 2 hónapig hanem örökre. Amúgy mennyit tippeltél és én mennyit? :D nem tudom megnézni :D

(#313) skathy


skathy
csendes tag

Köszi a játékot! :R Számomra egyértelmű volt, :P a kalap megvan várom a sorsolást.

(#314) davidsone válasza #65388800 (#312) üzenetére


davidsone
addikt

te 768 én 755 :)

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#315) HoaryFox


HoaryFox
őstag

1. kérdésen már bukta, többi az meg jó :O

Nem baj, sok sikert a kalaposoknak ;)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#316) XtremLor


XtremLor
őstag

Felhuztuk a tokfedot megint! :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#317) aram01


aram01
nagyúr

úgysem nyertek ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#318) taranis válasza aram01 (#317) üzenetére


taranis
addikt

Én kalapos vagyok, és nem is zavar ha nem nyerek, ebben az esetben viszont örülnék, ha egy 0 HSZ-es újonc nyerne, mert legalább az anyázás szórakoztatna, igazi jó magyar módon. Amúgymeg remélem a szomszédban laksz és van tehened, ha úgy alakul :D

[ Szerkesztve ]

colorizer.net

(#319) glaci


glaci
őstag

Nem tudom mi ez a sok "nyavajgás".
Ha jól néztem, akkor még nekem is sikerült hibátlanul megcsinálni ...
:))

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#320) #65388800 válasza davidsone (#314) üzenetére


#65388800
törölt tag

esélyes ez a szám :D

(#321) aram01 válasza taranis (#318) üzenetére


aram01
nagyúr

hát én is remélem hogy egy nullás újonc nyeri ;]
Majdnem eltaláltad: a szomszédban lakik egy tehén :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#322) #65388800 válasza aram01 (#321) üzenetére


#65388800
törölt tag

(#323) Saccco


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#324) MK VII válasza #65388800 (#322) üzenetére


MK VII
veterán

:DDD :C

(#325) d@vee


d@vee
őstag

Wáá az uccsó 2 kérdésre elfelejtettem válaszolni, most jotott eszembe hogy nyereményjáték van :W Na majd...next time :(

Ja

(#326) aram01 válasza #65388800 (#322) üzenetére


aram01
nagyúr

de rossz vagy ;] :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#327) #65388800 válasza aram01 (#326) üzenetére


#65388800
törölt tag

ha már a kalap nem jött össze :DDD

(#328) 4ron


4ron
senior tag

Megmondom őszintén, az 1., a 4. és az 5. kérdések elég húzósak voltak. Nem volt ez egy könnyű játék, grat a kalaposoknak ;)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#329) mackosajt


mackosajt
addikt

Nem akarom megbantani a kedves szervezoket, de jó lenne végre állást foglalni...

Mert biza a játék leírásban ott van,hogy Google stb is kidobhatja a helyes megfejtést. Vagyis a gyártó wiki oldala is játszik.

Örülök, hogy vannak játékok, de ez már lassan kínos hallgatásnak hat.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#330) eszterencs válasza mackosajt (#233) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A "szervező" sem ül 24 órában a gép előtt és lesi nonstop a játék a fórumát... átrágom magam a távollétem alatt érkezett 200 hsz-on, és utána reagálok, oks?

(#331) taranis válasza eszterencs (#330) üzenetére


taranis
addikt

Nem!!!!!! Najó, csak viccelek, nekem mindegy, kalapban lubickolok.

colorizer.net

(#332) mackosajt válasza eszterencs (#330) üzenetére


mackosajt
addikt

Hát, ha mind egyedül szervezed ezeket össze, akkor emelem kalapom, hogy csak néha csúszik be hiba a rendszerbe. ;)

Várjuk/várom a visszajelzest. (lol, hülye prediktiv bevitel, már visszaélést akart írni)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#333) MK VII válasza eszterencs (#330) üzenetére


MK VII
veterán

Köszönjük.

(#334) glaci válasza eszterencs (#330) üzenetére


glaci
őstag

Ááá, hagyd a fenébe! ;)
Jó az így ... ! ;]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#335) draco31


draco31
veterán

Nem olvastam végig, de mi már egyszer megint a probléma? :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#336) sz.balazs.95 válasza draco31 (#335) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

a 4. kérdés, mivel többen többféle infót találtak rá.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#337) hcs57 válasza draco31 (#335) üzenetére


hcs57
őstag

A 6. Kérdés is necces..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#338) #65388800 válasza hcs57 (#337) üzenetére


#65388800
törölt tag

miért hol írták a win 10-et?

(#339) R4E/B


R4E/B
tag

Minden kérdésre helyesen válaszoltam. :) Juhey :D

ASUS • IN SEARCH OF INCREDIBLE

(#340) Lordc0re


Lordc0re
csendes tag

Szerintem nem voltak nehezek a kerdesek. Pipa mind :))

(#341) eszterencs


eszterencs
HÁZIGAZDA

Megvizsgáltam a vitatott 4-es kérdést (ezt egyébként már a megjelenésük előtt is mindig megteszem, hogy biztosan megválaszolhatóak-e). A gyártói weboldalakon több helyen is _egyértelműen_ ott van rá a válasz. A linkelt wiki.openhourlab oldalon pedig egyrészt júliusi az utolsó frissítés, ami óta jó esélyel már új firmware van a lejátszón, másrészt oda van írva az oldal tetejére, hogy ezek innen-onnan összeollózott infók, és hogy "Some info may not be accurate because this is still work in progress." vagyis maguk is felhívják arra a figyelmet, hogy nem kell készpénznek venni az ott leírtakat.

Ezen felül még elárulom azt a titkos belső infót ;) hogy kb. ezren jól meg tudták válaszolni ezt a kérdést és csak pár tucat ember értelmezte félre/komplikálta túl, így ez esetben nem tudom elfogadni az óvást a négyes kérdés ellen. Nem azért, mert kevesen rontották el, hanem a fentebb leírtak miatt.

A 6-os kérdés esetében sem lesz több válasz elfogadva, mert meg lehetett oldani a kérdést, 95%-nak sikerült is.

A szponzorral együttműködve igyekszünk mindig egyértelmű és megoldható kérdéseket szerkeszteni, és azokat megjelenés előtt még ellenőrizni is. Így is csúszik néha hiba a gépezetbe, illetve mindig meghallgatjuk és megvizsgáljuk, ha valamilyen reklamáció merül fel, és ha jogosnak találjuk a reklamációt, akkor elfogadunk több választ is, vagy töröljük a kérdést. (Nem az önfényezés miatt, de mennyire jellemző ez bárhol, bármilyen más játék esetén?) Azonban azt sem lehet, hogy amint van egy kis panaszkodás egyes kérdésekre, rögtön mindent elfogadjunk.

Aki nagyon bosszankodna, kérem, ne tegye, hanem gondoljon inkább arra, hogy csak 10 nap, és máris egy újabb játékunkban próbálkozhat!

Mivel elspoilereztem, hogy mennyien lehetnek kb. a kalapban, inkább gyorsan ki is raktam a helyes válaszolók listáját, hogy már ne lehessen tippelni! Holnap délig kikerül a nyertesek neve is! :) Peace!

(#342) ^Clown válasza eszterencs (#341) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi! :R Sok szerencsét mindenkinek!

(#343) sz.balazs.95 válasza eszterencs (#341) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

:R

szerk.: Úgy látom, nem lőttem nagyon mellé a kalaptippemmel, bár gyanítom, van pontosabb is nálam. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#344) #65388800 válasza sz.balazs.95 (#343) üzenetére


#65388800
törölt tag

768-at tippeltem :DDD Remélem ennél pontosabb nincs :DDD

(#345) sz.balazs.95 válasza #65388800 (#344) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

gondolom az XGA képernyőfelbontásból jött az ötlet. :P :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#346) #65388800 válasza sz.balazs.95 (#345) üzenetére


#65388800
törölt tag

Erre nem is gondoltam :D

A tippelés így történt hogy:

Mennyi is legyen. Pff kb legyen akkor 768 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#347) #65388800 válasza #65388800 (#346) üzenetére


#65388800
törölt tag

És amikor kijöttek a kalaposok és megláttam a számot :

(#348) sz.balazs.95 válasza #65388800 (#346) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én is hasonlóképp tippeltem, olyan 600-800 közé saccoltam a kalaposokat, és a 789 olyan tutinak tűnt. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#349) #65388800 válasza sz.balazs.95 (#348) üzenetére


#65388800
törölt tag

Akkor lesz a szívás itt örülök a 768-as tippnek aztán valaki 767-et tippelt :D

(#350) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Hát ez hihetetlen. Ennyien telitalálatot leadni..pff még a felét is soknak mondanám :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.