Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-10-19 10:47:17

LOGOUT.hu

Figyelem, ez egy villámjáték, csütörtökön zárul!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Na, én minden tőlem telhetőt megtettem a cél érdekében, de van egy olyan érzésem, hogy valamelyik kérdés megszívat :N

tjb007-t kellene megvesztegetni, Ő tuti csipőből nyomta a válaszokat :D

Aki még nem tette, kalaptippeljen :)

[ KALAPTIPP JÁTÉK! ]

[ Szerkesztve ]

(#152) Upo válasza Hmmm1 (#138) üzenetére


Upo
addikt

Ez az utolsó tényleg trükkös. A fizetős rendszer tudom hogy mi (akárkinek is fizetős). De mi az, hogy "érhető el" ?? Kínai fórum is számít?? Mert akkor trükkös :(

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#153) HoaryFox válasza Upo (#152) üzenetére


HoaryFox
őstag

Mióta számít a mókolás? :U Valószínű, hogy a hivatalos út az egyetlen, ami számít itt :)

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#154) rbence


rbence
senior tag

Majdnem lecsúsztam az utolsó kérdésről, azt hittem, 4-ig van idő :U

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#155) JanR válasza rbence (#154) üzenetére


JanR
addikt

A 7. és 8. kérdés engem is váratlanul ért :U

;]

(#156) QbHead válasza JanR (#155) üzenetére


QbHead
aktív tag

fúúúúú de gonosz ;] már visszanéztem hogy mivaaan? X"D az a pillanat hogy a dolgozatnak volt másik oldala :D

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#157) atike


atike
nagyúr

Na most poénkodjatok a 7. kérdéssel...

:P

(#158) gyiku


gyiku
nagyúr

kalap :K

hüllő

(#159) QbHead


QbHead
aktív tag

Tudtam hogy elcseszem a 4-est...

"A chiliszósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup."

(#160) SUPREME7


SUPREME7
őstag

:))

(#161) rbence válasza JanR (#155) üzenetére


rbence
senior tag

Ne rémisztgess :DDD
Kalap :)

"...Life is too short to remove USB safely..."

(#162) taranis


taranis
addikt

Kalap :)

colorizer.net

(#163) lkristóf


lkristóf
senior tag

Odafigyeltem a kérdésekre és kalap! :Y :C :R

(#164) sgergi


sgergi
veterán

Kalap, kabát.

(#165) EmberXY


EmberXY
addikt

Elvileg én is kalap, csak hogy csökkenjenek az esélyek. ;]

Up the Irons!

(#166) JanR


JanR
addikt

Süveg Fejfedő, ha már mindenki itt kalapozik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#167) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!
Köszönöm a játékot!
Majdnem hozzá se kezdtem,de most gyorsan megcsináltam telóról😊
🎩
By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#168) #81556480


#81556480
törölt tag

sose voltam még kalapos. DE MOST VÉGRE !! ja nem most sem.

(#169) #65388800


#65388800
törölt tag

hehe kalap :DDD Aztán a tudomány szerintem itt ki is merült :DD MEGINT :O

(#170) Traxx


Traxx
őstag

A sityak nekem is megvan, reménykedve várom a sorsolást...és köszönöm a lehetőséget :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#171) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Alap, hogy kalap ;)

ui.: remélem enyém lesz a laptop a projektorral és a 4k-s 50"-os oled tv-vel :)

ez a kedvenc aláírásom

(#172) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Aww yiss!

1. ✔
2. ✔
3. ✔
4. ✔
5. ✔
6. ✔

Úgy néz ki, felesleges volt izgulnom, kalap! :C

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#173) Upo válasza HoaryFox (#153) üzenetére


Upo
addikt

Hát lehetett volna pontosabban fogalmazni, bár ez nem volt erőssége a korábbi játékoknak sem.

Azért köszönjük a játékot :K

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#174) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

4. kérdést elk.rtam :O :O Úgyhogy én vettem a kabátom... Sok sikert :)

(#175) MK VII


MK VII
veterán

LoL..
Pont a 4-es kérdésen buktam el...

Valaki tényleg leírhatná, hogy hogy lett mégis kitalálva a 4. kérdés..

Legelőször a "Hát persze" választ nyomtam aztán jobban utána néztem és kiderül, hogy az Android 4 nem támogatja a 3D megjelenítést... Tehát a "Hát persze" válasz a kérdésre nem jó ugyanis a kérdés: "Lejátszhatunk-e a Chameleonon 3D Blu-ray ISO fájlokat 3D-ben, 3D-s tévén vagy kivetítőn?" , de mivel nem támogatja a 3D-t az Android 4 ezért nem lehet lejátszani rajta 3D-ben csak 2D-ben.. Viszont akkor az első válasz lenne a helyes, de az sem pontos, mert úgy kéne kinéznie, hogy "Nem, csak 2D-ben fog elindulni"..

Szóval ez a negyedik kérdés fullon úgy szar ahogy van.. Vagy, ha valaki nekem el tudja magyarázni, ténylegesen miért is a "Hát persze" válasz a jó akkor meghajlok.. De nagy a gyanúm, hogy senki nem fog tudni értelmes magyarázatot adni rá..
Ez így ebben a formában teljesen inkorrekt kérdés volt.. Gyakorlatilag kb akármit válaszolhattunk volna, a kérdést feltevő figyelmetlensége miatt random hülyeség a helyes válasz...

Illetve még itt van ez is (#173) Upo..

Mi értelme így a játékoknak, ha totál random hülyeségek a válaszok.. Teljesen pontatlanul van fogalmazva..

[ Szerkesztve ]

(#176) Vakegérke válasza MK VII (#175) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Androidon nem játszik még le 3D Blu-ray-t és nem képes a HD-s hangsávok továbbküldésére. Ezzel szemben a „natív” lejátszónak hívott saját program már 3D BD ISO és BDMV filmeket is tökéletesen játszik, a legutóbbi firmware már továbbküldi HDMI-n a DTS-HD és Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus hangokat is (amire Android alatt nem igen volt eddig példa), és 23,976/24/50/60 Hz-es kimenetet is képes kiadni."

Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#177) lkristóf válasza MK VII (#175) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én ez alapján döntöttem:

Főbb képességek:
3D Blu-ray lejátszás fájlból lite módban, HDMI 1.4 kimenet 3840×2160p/30 fps felbontásig

forrás

Androidon nem játszik még le 3D Blu-ray-t és nem képes a HD-s hangsávok továbbküldésére. Ezzel szemben a „natív” lejátszónak hívott saját program már 3D BD ISO és BDMV filmeket is tökéletesen játszik...

forrás

Vakegérke megelőzött! :O

[ Szerkesztve ]

(#178) Vakegérke válasza lkristóf (#177) üzenetére


Vakegérke
veterán

De meg ám, bibibi... ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#179) coolpet


coolpet
senior tag

Csudába 2-t elrontottam :)

legközelebb lehet utána is nézek a válaszoknak...

(#180) #81556480


#81556480
törölt tag

Az 1-est bukta el valaki ? :D

(#181) MK VII válasza Vakegérke (#176) üzenetére


MK VII
veterán

Az igen... 6x átolvastam azt az egész cikket..
Akkor gyakorlatilag saját magam térítettem le a helyes útról.. Az szép..
Fszom.. :(((

(#182) Upo válasza MK VII (#175) üzenetére


Upo
addikt

Úgy játssza le, hogy a rockchip natív playere az mégis kiadja 3d-ben, gondolom a szabvány androidos funkció megkerülésével. De a tulajok írtak olyant is, hogy hiába 3D blueray iso, abban is lehet több féle formátum. Az a csak 2D-ben játssza sem véletlen került bele, mert pl találtam olyant, hogy nem akarta a chameleon az iso-t lejátszani rendesen, mert olyan kódolású volt, hogy sem a natív lejátszó, sem az SPMC nem tudta korrekt módon lejátszani. Az egyiken a hang nem volt jó, a másikon meg csak 2D maradt a kép. Meg a 3D lejátszásnál is ha beletekersz akkor hajlamos eldobni a 3D-t. Na akkor most lejátssza vagy nem?? :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#183) sz.balazs.95 válasza MK VII (#175) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én itt találtam meg a választ. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#184) Ideg


Ideg
aktív tag

Az f@sza... Elfelejtettem válaszolni az uccsó két kérdésre. :W Grat a kalaposoknak!

(#185) Luzso válasza sz.balazs.95 (#183) üzenetére


Luzso
tag

Én meg itt: [link]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#186) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elfelejtettem mondani, hogy egérke is van a kalapban. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#187) sz.balazs.95 válasza Ideg (#184) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nyugi, ne légy Ideges ;]

Vakegérke:

Üzlet: Megnyerheted az egyik pólót, ha néhány nevet "véletlenül" megrágsz annyira, hogy olvashatatlanok legyenek (persze az enyémet gondosan kikerülve). ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#188) ^Clown válasza MK VII (#181) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ugyan ez volt nekem is a logikám. Vagy inkább illogikám :D

(#189) Vakegérke válasza sz.balazs.95 (#187) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még ha egérpadot ajánlottál volna... :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#190) Upo


Upo
addikt

Azért vannak problémák azzal a 3d lejátszással...

Az a baj ha az ember túl sokat olvas utána, és olyanokat talál amit nem kéne... :N

Azért a 4-esnél a jó választ jelöltem némi vívódás után, hátha a marketing anyag erősebb mint a tulajdonosok siránkozása, de az utolsót az utolsó pillanatban átraktam a win10-re, mert megtaláltam a computexen bemutatott win10-es rk3188-at. Megint túl mélyen akartam beleásni magam... :W

De annyi előnye volt, hogy jól átböngészgettem a fórumát, és most már tudom hogy nem akarok ilyent, inkább egy wines/ubuntus minipc+kodi...

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#191) fery02


fery02
addikt

Pár napja megkapva az értesítő e-mail-t a játékról, csak gyorsan beleolvasva az e-mail tárgyába gondoltam, hogy belekezdek majd ha hosszabb szabadidőm lesz, úgyis jó pár napig szoktak tartani ezek a játékok.

Kezdeném el és most nézem, hogy konkrétan 1 órával le is késtem az egészet. :)
Erre nem is gondoltam, hogy csak pár napos lesz.
Na mindegy, máskor érdemes lesz egyből a komplett e-mailt is végigolvasni.

Na mindegy, grat a leendő nyerteseknek, én most tuti nem leszek a sorsolandók között! :)

[ Szerkesztve ]

(#192) sz.balazs.95 válasza Vakegérke (#189) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Rendben. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#193) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Na most akkor valaki pls írja le, melyikre melyik is volt 100%-osan a helyes válasz. : )

(#194) Lidl válasza Upo (#173) üzenetére


Lidl
senior tag

Igen, ez utóbbi trükkös volt, de ha szóról szóra értelmezed, akkor csak az a válasz jó.
A kérdésben benne volt, hogy "jelenleg" és "fizetős".

A fenti képek alapján egy fejlesztői Windows 10 verziót sikerült elindítani az RK3288-as soc-on.
Ez "jelenleg" nem kapható, tehát jelenleg a felsorolt "fizetős" OS-ek közül nem futtatható egyik sem.

Sokáig volt nekem is a Windows 10-en a válasz, de rossz érzésem volt és jobban belegondolva ezt tartottam helyesnek. És bejött ;)

Köszi
Lidl

(#195) sz.balazs.95 válasza Hmmm1 (#193) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ha belekattyintasz egy kérdésbe, akkor vastagon van kiemelve a helyes válasz.
Ha azt jelölted be, akkor jó, ha nem, nem. ¯\_(ツ)_/¯

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#196) Vakegérke válasza Hmmm1 (#193) üzenetére


Vakegérke
veterán

Benézel a kérdésekbe, és rögtön kiderül. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#197) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

Whááá, telitalálat, köszi : ) Azt néztem is pedig, csak először azt hittem hogy azért mutatja úgy hogy arra nyomtam és hogy már fixen azok vannak benyomva, mivel hogy nem lehet már módosítani ugye. De akkor jó. Megérte az idő ráfordítást. Reméljük sikerül valamit nyerni (egérpad már van : d)

(#198) davidsone


davidsone
addikt

vigyázat JÖVÖK!!! ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#199) pintyesz


pintyesz
senior tag

Az utolsó kérdésre nincs megfelelő,pontos válasz a felsoroltak között.
A kérdésre csak a "semilyen" válasz lett volna helyes és pontos.
Az utolsó válasz konkrétan és pontosan nem válaszol a kérdésre,ugyanis nem ez volt a kérdés.

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#200) MK VII válasza Upo (#190) üzenetére


MK VII
veterán

Na látod ez az.. Túl sokat olvastam utána..
Először a helyes választ jelöltem meg kb 2 perc tudakolódzás után.. Aztán elbizonytalanodtam, mert mindenhol minden volt írva és tovább olvasgattam.. Na azt nem kellett volna..
Ez van... :U :(((

(#199) pintyesz
+1, de nem tudunk mit tenni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.