Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemma


nemma
addikt

Nyálas lett? Kicsit :D

(#2) Viszlát válasza nemma (#1) üzenetére


Viszlát
addikt

Én is szeretem. Fenséges pillanatok ezek, amikor totál szélcsend van és az első pár pihe alászáll, mintha lassított felvételt látnál...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3) hoby36 válasza nemma (#1) üzenetére


hoby36
senior tag

:C Én is így érzem.

A logikában semmi sem véletlen!

(#4) South Velen


South Velen
addikt

Szeretem a havat, a havas tájat, csak a következményeit nem. (hólapátolás, sár). :)

(#5) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Mindig is a tél volt a kedvencem. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6) bbazsy


bbazsy
őstag

hó csak télen hullik, mikor hideg van, szóval nem szeretem;)

de friss hóban sétálgatni jó. friss hóban csúszkálni(ki a lábával, ki a 4 kerekével), az is jó. latyakos, felsózott és sáros hóban csinálni bármit, undorító.

//otthon van rá esély, h maradnak szép részek havazás után jópár nappal.
pesten estére hányadék az egész.

..

(#7) nemma


nemma
addikt

Köszi a hozzászólásokat mindenkinek!
Viszont én havatlapátolni is imádok! Tök hangulatos, mondjuk amit Viszlát ír, annál tényleg nincs szebb! :))

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Én szertetem a havat.
Kis elírás :B

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) nemma válasza Thrawn (#8) üzenetére


nemma
addikt

Javítottam, thx :B

(#10) finest válasza nemma (#1) üzenetére


finest
őstag

Nem szeretem a havat. Hideg és nedves. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#11) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ő bosszankodik, hogy nem indul az autója

Nem a hó miatt, hanem a hideg miatt nem indul a kocsi, ha a hó esik akkor még nincs is nagy hideg..:)
Én szeretem a havat, pláne lapátolni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) nemma


nemma
addikt

Srácok, lehet néha kicsit elvontabban is gondolkodni, vagy feleslegesen töröm magamat?
Kit érdekel a hó? Az a lényeg, hogy figyeljünk egymásra.
Egyébként szeretem a havat :D

(#13) South Velen válasza Winner_hun (#11) üzenetére


South Velen
addikt

Ha fizetsz egy sört, ellapátolhatod a kertemben. :DD

(#14) Kazimír


Kazimír
őstag

Próbálja ezt meg valaki utánamcsinálni bármely más csapadékformából! :D
[link]

ugye nem kérdés, szeretem-e :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#15) Pukkancs


Pukkancs
tag

Én is szeretem a havat :P Emlékszem, amikor épp lefeküdtünk volna aludni, apu szólt nekem meg a tesómnak, kimentünk az ajtón, és esett a hó :)) Akkor kiskoromban valahogy máshogy éltem meg a havazást, nem tudom, hogy hogyan, de biztosan máshogy

(#16) Pukkancs válasza Kazimír (#14) üzenetére


Pukkancs
tag

Bármely más csapadékformából? Mondjuk jégből ki lehetne faragni, de ha valami rendesebb hó esik, megpróbálok valami hasonlót :R

(#17) csapos2


csapos2
addikt

Én is szeretem a havat, a hólapátolást. Bár, mióta 20000000000 méter járdánk van a saroktelek miatt, azóta egy kicsit alább hagyott a lelkesedésem. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#18) nemma válasza Kazimír (#14) üzenetére


nemma
addikt

Hát nem az a klasszikus fajta, de rendben van. Ha majd nem a belvárosban lakom, teszek én is egy próbát, ígérem! :)

(#19) Kazimír válasza nemma (#18) üzenetére


Kazimír
őstag

én szeretek formabontani :) Ahogy vissza tudok emlékezni, sosem csináltam klasszikusnak mondott "gombócos" hóembert répával, meg szénnel, fazékkal a fején.
De az alkotás öröme ezzel is maximális, és számora ez a lényeg. Meg a sakkfigura forma valahogy bevált, megszokott lett az évek folyamán :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#20) nemma válasza Kazimír (#19) üzenetére


nemma
addikt

Átnevezzem a bejegyzést "Te milyen formájú hóembert építesz"-re?
Tök jó ötlet :D

(#21) Pukkancs válasza nemma (#20) üzenetére


Pukkancs
tag

Az nem volna jó, mert a bejegyzés szövege meg az első 10-20 hsz egész másról szólna és kavarodás volna
Am. nálunk a hóember legnagyobb problémály a kutya lessz (más előre látom, hogy reggelre körben le lessz hugyálva)

(#22) Winner_hun válasza Pukkancs (#21) üzenetére


Winner_hun
félisten

problémája lesz

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#23) 7


7
addikt

szeretem.

(#24) djyuri


djyuri
őstag

Hát ha nincs túl sok,akkor jó a hó. kevesebb fény is elég a megvilágításhoz.

De én a hideget szeretem :K és a gépem is :U

(#25) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

"miért utálják ha valami szép, de nem hasznos?"

Öhh, azért a "hó vs. nemhó" nem ugyanaz, mint a "neobarokk vs. szocproli" :P

[ Szerkesztve ]

(#26) Probiker


Probiker
aktív tag

A friss hó az jó. De alapvetően nem szertem. Mert ha hó van akkor hideg van. Ha hideg van nem lehet motorozni ;] :D

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#27) rdi


rdi
veterán

Én kifejezetten imádom a havat.......

A szomszéd autóbejárója előtt :)) :))

Fej! Tor! Potroh!

(#28) nemma


nemma
addikt

Ismét köszönöm a hóval kapcsolatos hozzászólásokat, most pedig arra várok, hátha lesz valaki, aki rávilágít arra, miért figyeljünk oda egymásra ilyenkor és mindig! ;)

(#29) Nimrod


Nimrod
addikt

Ha hó... azért jó, mert lehet ilyenkor a lányokat fürdetni, utána melengetni. ;]
Kiskoromban meg mindig répás és szénszemű hóemberem volt, néha még rossz lábas is akadt a fejére, de a seprűt nem akarta megtartani a kezében. :DDD
Én szeretem a havat/telet/karácsonyt, azt már kevésbé, ami mostanában megy (gondolok itt sz*rok a karácsonyra videókra meg írásokra), bár azt is megértem, hogy mi a valódi forrása (az ünnep ami csak a rohanásról szól meg az akciódömpingről).

(#30) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én is szeretem a havat, de leginkább azt, amikor napokig megmarad, nem ugy mint most, hogy leesik és másnap 5 fok lesz és elolvad az egész.
Bár a hólapátolást is el tudom viselni.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#31) Hequila


Hequila
őstag

Ugye 20 évesen nem ciki hóembert építeni?
Őt kb. 2 éve követtem el (akkor voltem 20), de szívem szerint minden évben építenék többet is, csak nincs miből. :(
Egy kicsit koszos, egy kicsit igénytelen lett, de ÉN csináltam (és nem mellékesen dögnehéz is volt).

''Nem kell hajó, nem kell repülőgép, | Van mit ennem, van hol aludnom még!'' Tankcsapda

(#32) ladybug


ladybug
őstag

Imádom a telet, a havat. A gyerekeimmel együtt szívesen építek hóembert, hógolyózok és fetrengek a hóban. Jah, és csinálok hóangyalt. :)

A hóban vezetéstől viszont kicsit félek minden évben, pedig aztán még szerencsére sosem történt a kocsival és velem baj.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#33) shaggy


shaggy
aktív tag

Én imádom a havat!
Egyedül a hólapátólással nem vagyok kibékülve!

Ilyenkor télen nagyon jót lehet qvadozni csuszkálni meg szórakozni és nincs por!

(#34) Kazimír válasza Hequila (#31) üzenetére


Kazimír
őstag

Látom ráéreztél te is az alkotás örömére. :) Innentől már nincs visszaút, ez elkísér egész életedben.. :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#35) Bash


Bash
őstag

Szép a hó. Képen. De a szükségszerűen vele járó dolgokkal nem vagyok kibékülve. Nem hiányzik a hideg, nem hiányzik a sár, a latyak, a körülményes öltözködés...

http://bashtravel.com/

(#36) #53246592 válasza Bash (#35) üzenetére


#53246592
törölt tag

nekem hianyzik a ho. a ho, nem a sar meg a latyak. sajnos itt iden fekete karacsony lesz.

(#37) venember83


venember83
nagyúr

[link] Nem a havat, teged. Mert nalatok van ho. Igen, gyerekes vagyok, de akkor is, csakazertis.

mod: oooo, a csacsi is hozzaszolt meg ehhez a temahoz :O :O :O

mod2: azer' figyeljunk egymasra, mert egyszer el mindenki s ne fecsereljuk arra az idonket, hogy mast felidegesitsunk. Senkinek se jo. De akkor sem bocsajtom meg, hogy mindenkinel van ho, csak itt nincs.

[ Szerkesztve ]

(#38) #53246592 válasza venember83 (#37) üzenetére


#53246592
törölt tag

hatha megnyugtat: Finnorszagban sincs ho :O legalabbis a deli feleben

[ Szerkesztve ]

(#39) venember83 válasza #53246592 (#38) üzenetére


venember83
nagyúr

Komoly??? Akkor Tibetbe kell koltozzek, pedig utalom a kopaszokat is.

ladybug: csacsinak hiaba irsz, bannoltak. Szolj az uradnak az unban erdekeben, legy szives. :B

re#41: Lappfold is szimpatikus, ott lakik ilyenkor Race is, ugy tudom, csak nincsenek hegyek, ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#40) ladybug válasza csapos2 (#17) üzenetére


ladybug
őstag

Szintén sarokházas vagyok. Még szerencse, hogy 6-an vagyunk a lapátolásra.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#41) #53246592 válasza venember83 (#39) üzenetére


#53246592
törölt tag

komoly, es nem is varhato karacsonyig. Lappföldön ugyan van, de az messze van meg ott ilyenkor ugyse lehet latni semmit :D

es en is utalok mindenkit akinel van ho :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42) venember83 válasza #53246592 (#41) üzenetére


venember83
nagyúr

mod-ra: Na ugy, fogjunk ossze! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.