Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csako


csako
veterán

"Shitstorm Matrix" :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2) sultansmith


sultansmith
senior tag

Ez mondjuk inkább amerikára volt jellemző, az eu szervereken nem volt annyira vészes a helyzet, de hát ez nekik is stress teszt volt, bizonyos hírek szerint két millió preorderesük volt.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#3) Luck Dragon

Van esetleg arról információ hogy az ajánlót gépigénye mennyi?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Aron1988


Aron1988
tag

Pár hónap, év és a kutya se fogja játszani távolkeleten kívül. Évente jönnek ki a "WoWkiller" mmo-k, de egyiknek sincs már félmaroknyinál nagyobb játékosbázisa Magyarországon. Moba játékok, meg a túlélőszimulátorok (RUST stb..) teljesen megölték ezt a stílust.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#5) Shing válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


Shing
őstag

Gépigény.
Annyi, hogy ez most nem azért gagyi leírás mert túloz, hanem fordítva. Most akkor a HD6770 minimum vagy ajánlott? Egyébként youtube videok alapján kb. mindenen elfut.

Aron1988:
Nem baj ha a MOBA elrabolt játékosokat, így talán egy komolyabb MMO-s réteg marad meg. Azt pedig nem kell várni, hogy annyian játszanak mint az elején, sajnos ahhoz nem elég innovatív játékok készülnek. Nekem egyébként nem tetszik a Black Desert sem.

(#6) Luck Dragon válasza Shing (#5) üzenetére

Köszönöm.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) #52815360 válasza Aron1988 (#4) üzenetére


#52815360
törölt tag

Nem teljesen. Távol-keleten már most sem játszik ezzel senki. Bless dettó. 1 hónapja indult, már annyian leléptek, hogy 11 szervert összevonták 5re.

(#8) mad1


mad1
veterán

Ez most ingyenes?pontosan melyik oldalrol lehet letolteni az eu t?

Ne szemetelj ! = Steam

(#9) wjbhbdux válasza mad1 (#8) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Meg kell venni, nem ingyenes.

/s

(#10) mikromanus


mikromanus
veterán

Szép copy&Paste cikk. Még a hibát is frankón átvettétek máshonnan. Akik tejeltek azok már február 28-a délelőttől játszhattak (4-2 és 1 nap headstart az előrendelői csomagokra).

A gépigény nem vészes. Elég szépen fut. Nem tapasztaltam eddig hibákat. A "normál" indulás picit csúszott, de legalább mindenki egyszerre beléphetett. Nem úgy mint az Archeage kezdésnél és patcheknél. (amúgy az AA az jó omlós volt. Rendszeres restart volt betervezve napi szinten, az anti alliasing gyakran elszállt max beéllításon, meg szép, de közel sem annyira mint a BDO). Headstart kezdetétől az éles indulás előtti karbantartásig egyszer se fagyott ki. A "teljes" indulásnál se volt semmi gond. Pár nap futás után ugyan néha be--belagolt picit, de nem zavaróan, meg restart megoldotta azt is.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#11) mad1 válasza mikromanus (#10) üzenetére


mad1
veterán

"meg szép, de közel sem annyira mint a BDO"Ezt hogy erted?
Amugy core 2 on is elfut 3-4 gb rammal egy g92 n pl?

Ne szemetelj ! = Steam

(#12) oriic válasza mikromanus (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legközelebb az ilyet PM-ben ha kérhetem.

A hírt egy olvasótól kaptam ezekkel az információkkal, a körítést már én írtam. Igaz egyszerűbb lett volna ha utánaolvasok a részleteknek, de legközelebb már ilyen nem fog előfordulni. Melyik része hibás a hírnek jelezd kérlek, és javítom. :R Köszönöm szépen.

Live-Die-Respawn

(#13) mikromanus válasza oriic (#12) üzenetére


mikromanus
veterán

Jeleztem feljebb. Nem támadásnak szántam, de ez a része így hibásan egy az egyben már más oldalon is megvolt egy hasonló hírben.
A "hivatalos" megjelenés március 3 volt. Előtte viszont "headstart" keretében az előfizetők már játszhattak. Aki a 30 dolláros (EU-ban 30 euros) csomagot vették meg, azok egy nappal korábban indultak. Aki 50 eurot/dollárt pengetett az két nappal korábban, míg a 100 euro/dollár pakkos felhasználók 4 nappal korábban már hozzáfértek a játékhoz. Azaz korábban, de 1-2-4 nap volt a játékidő amit a későbbi "éles" indulásig kaptak/kaptunk. Február 28-án reggel 9-kor indult a "Headstart". Pár perc várakozás után elég lazán be lehetett jutni. Két nap múlva, majd 3 napra rá jöttek a "kisebb" csomagosak. Március harmadikán 9:00-kor leállították a szervereket és felkészültek az indulásra. Ez tervezetten 6 órát vett igénybe, de később meghosszabbították +2, majd utána +1 órával. Itt nem volt az mint Archeage-ban, hogy nem bírta a beléptetőszerver és emiatt voltak aki sokkal később jutottak be a szerencsés korai belépők meg simán játszottak míg mások várakoztak a sorukra. Mindenki később kezdhetett próbálkozni. :DDD

Nekem elég erős gépem van, így lehet nem teljesen mérvadó amit írok "kisebb" gépekre, de a hivatalos gépigény is elég baráti. Full grafikán döccemésmentesen ment nekem és egyszer se fagytam ki. Jó, a start előtti karbantartás kivágott mint a sz*rt., de azon felül semmi gond :C
Az Archeage kicsit korábbi talán. Amikor választottam, akkor a meglévő MMO piacon (és az EU-ban elérhetően) nagyon szép és hangulatos volt szerintem. A hardvertől függetlenül azért napi szinten csak-csak összeomlott és max beállításokon a textura néha-néha elég bugos lett (az antialiasing nem igazán működött néha. Elnagyolt gumiszerű, vagy műanyagnak tűnő tereptárgyak töltődtek be egy idő után). A BDO-ban ilyet nem tapasztaltam. Mindenütt zökkenőmentesen futott. Az éles start után 3 nap futás után volt mikor kicsit lagolt, de ez elmegy ilyen folyamatos használatnál.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#14) huntamas


huntamas
csendes tag

7 napig ingyen kipróbálható kódok:

52V9AT0-GFCT2JK-QL4NLPC-1CVHE
55VSBR0-FER314H-3ONS1N0-J1CL3
JMTKNMF-LG53VGL-PNL7SK9-FV4LN
B3FGOF9-3PACQC0-H3Q61E5-CSA55
KKD8U4N-BDKBC5L-VIL4R12-CE7Q6
SCT0KIB-IIRP6HB-IJD8O4J-CGTCC
4LTFUE8-PP3DBGR-POARKL9-9MDTL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.