Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

pff... felőlem drágábbak is lehetnének. Státuszszimbólum, az égvilágon semmi értelme OLED 4K tv-t venni. Tartalmak híján még monitornak is kedvezőtlen (mármint kifejezetten az OLED). Majd talán 4-5 év múlva...

(#2) hardline


hardline
senior tag

A kisebbik 6000 fontos árát még meg is értem. Mégis csak ez a top tv, majd megveszi akinek annyi a havi fizetése.
DE, hogy azt a 20000 fontot hogy hozták össze a másikra, azt nem tudom. Annyit azért szerintem egy értelmes ember sem ad ki tv-ért, még ha lapáttal pakolja otthon a pénzt akkor sem.

(#3) Chrys_


Chrys_
addikt

3-t rendelek. A 75"-ból. ;]

(#4) h-yle válasza hardline (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Az inkább erőfitogtatás, mintsem valós termék. Ha meg valakinek mindenképpen kell akkor vigye. 20k-ért :)

Majd 1-2 év múlva már "értelmes" (értsd, 1% által megvehető) áron is lesznek ilyenek.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) Duree


Duree
veterán

Nem hinném,hogy a 20 000fotn az reális ár lenne egy sz.....ros tévéért.Ráadássul a 4k-nak egyenlöre nem sok az értelme.

duree54

(#6) Sicilian


Sicilian
addikt

Minden kezdet nehéz..

nothing is true everything is permitted..

(#7) flexxx2 válasza hardline (#2) üzenetére


flexxx2
őstag

Ha nekem lapátolni kellene már a lóvét(és nem aprópénzt vagy Ft-ot), akkor igenis a nagyobbat venném meg :)

(#8) M107


M107
addikt

:R

Majd lesz jogosultsága, mikor pl egy 50" ívelt O-led monitor+Tv 2in1 olyan 250-300 ezer Ft lesz, s leszek rá tartalmak.
Ez még olyan 4-5 év durván főleg nálunk.

UI :

S, UHD 4K játszunk vele röccenés nélkül ( élkisimítás egyéb szűrők nélkül olyan 60-75 FPS - persze normális árú nem túl árazott akkori VGA vezérlőkkel) az új (akkori) NFS-t, vagy bármit reálisan árazott tömegtermék tett VGA- kon.

Mint most egy HD 7850, vagy egy vele egyenértékű vidia kártya, e szép is lenne + legyen hozzá normális TV adás is ne csak a természetfilmek, prómok stb

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#9) Dinsdale


Dinsdale
tag

Igenis van létjogosultsága. Ha nem vennék a tehetősek, sosem futna fel a gyártás és nem lenne olcsóbb. :)

(#10) Fücsök007 válasza M107 (#8) üzenetére


Fücsök007
őstag

Maga a technológia jó lenne, de kicsi a konkurencia, és a selejtarány sem jó. :(( De legalább már lehet kapni ezt is. ;]

(#11) Partz


Partz
senior tag

Hello, a hírben megosztottakhoz. Mint a modell neve is "LG 77EC980V" is sugalja nem 75 hanem 77"-os a nagyobb modell. Ránézésre meglehet mondani, a kisebb 65-öshöz képest prémium anyaghasználat, más a designe ill. ütősebb hangrendszerrel van szerelve. Jövőre jön az 55"-os 4k modell is, ami kinézetben a 65-öst követi, ez vmivel olcsóbban. Angliába októberre ígérik, itthon a november-december karácsonyi szezont tippelem. Üdv.

(#12) Sir Ny válasza flexxx2 (#7) üzenetére


Sir Ny
senior tag

de hova raknad a TV-t? nem lenne egyszerubb az LG alapitvanyt tamogatni kozvetlen?

-

(#13) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Mennyi :Y
Amúgy ez a Panel(technológia) adja legjobb és szinhű képet?

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#14) Fücsök007 válasza Psychopeti (#13) üzenetére


Fücsök007
őstag

Igen. :K

(#15) TESCO-Zsömle válasza flexxx2 (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

20e fontból már veszel magadnak 4K felbontású 3D projektort vászonnal együtt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) elefant válasza Partz (#11) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

köszi, tiszta gyagyás vagyok.

(#17) Glomgold válasza Psychopeti (#13) üzenetére


Glomgold
tag

Szerintem meg nem.

Én láttam élőben holografikus ernyőn létrejött képet, az arról szóródó fény szerintem még ennél a panel képalkotásánál is valóság-szerűbben viselkedne...

Ott nem volt lehetőségem ugyan OLED-del összevetni, de sima LED esetén is érezhető volt a különbség...
Megfigyelhető volt például, hogyha megjelent egy izzólámpa odavetített képe például a holoernyő balszélén, akkor a közelben elhelyezett kisebb tárgyak balról-jobbra irányuló árnyékot vetettek az ernyő előtt a földre... ezt egy panel-megjelenítő szerintem nem tudja...

(#18) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Így kezdődött a sima 4K is... Fél év után árverseny lesz, és 5-600ezerért lehet ennél jobbat is kapni :))

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#19) Angel1981


Angel1981
veterán

Pedig én azt hittem, hogy utánam dobják.....

(#20) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

A kezdetekben az volt az OLED egyik hátulütője, hogy nem tudtak elég nagy panelt gyártani belőle. Talán egy bizonyos mérettartomány felett még mindig jelentkezik valamilyen szinten ez a probléma, ki tudja.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.