Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

Hajrá Sony, hajrá ÁFA! :(((

(#2) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Na, még egy zsebrevághatatlan "mobiltelefon"... :W

Oké, a Note nem fogyott rosszul, de az összokostelefon-eladásból azért nem volt gigászi a részesedése, arra pedig nagyon kíváncsi lennék, ténylegesen milyen eladási számokat produkálnak az 5,5+ hüvelykes phabletek. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy erre valós, tömeges (értsd: milliós nagyságrendű) igény van...

Nem a lényeg a fontos.

(#3) joey04


joey04
titán

Hatalmas méret, hatalmas ár. De ez akkor is sok(k).

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) apuc


apuc
őstag

Jó nagy dög lett- az ára is brutál. :U

(#5) Siedrenn válasza dreamdancer (#2) üzenetére


Siedrenn
csendes tag

Ne jöjjünk már elő minden 5"+ telefonnál ezekkel a frázisokkal. Minden bizonnyal van rá igény, hiszen ha nem lenne, akkor nem gyártanák. Nem kell azzal sem előjönni, h 'x' év múlva LED-TV méreteket hordozunk ahátunkon, hiszen maximum szerintem 6,7"-ig fognak nőni, afelett már tabletek vannak.

Nekem igenis nagyon tetszik ez a telefon, van pár dolog, amit hiányolok róla, legfőképpen a villanót. Az ára azonban horrorisztikus sajnos.

(#6) barnade95


barnade95
tag

Komolyan nem értem, hogy hogy bírják eladni a készülékeket 150+ fölött. Meg hogy ki az aki képes ennyiért telefont venni? 10 colos tabletnél még hagyján, de egy feleakkora izére ennyi pénzt kiadni...

(#7) mtcob


mtcob
senior tag

Note III is ennyi lesz kb, szóval nincs annyira túlárazva....

(#8) csomi1977


csomi1977
tag

Azért az ottani minimálbért nézve nem olyan magas ez az ár

(#9) Bdanyy válasza barnade95 (#6) üzenetére


Bdanyy
addikt

én a tabletet nem ertem, legalábbis sokkal kevesebb helyzetet tudok elképzelni ahol használnám, mint a telefont. Ismerőseim nagyrésze is az első pár hónapban használta a tabletet, aztán azóta pihen.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#10) amisis


amisis
aktív tag

Miert a Sony Xperia Z van kepen? :F

Apple iPhone 8 Plus

(#11) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Alapvetően semmi bajom a Sonyval, de remélem ebből egy darabot sem adnak el, hátha átgondolják az árazásukat, ez már röhej kategória (árban és méretben is). Szvsz.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#12) Graphics


Graphics
Jómunkásember

2,2GHz, anyám borogass....

ezen már az xxx is olyan gyorsan ér véget,
hogy még a happy finish-t se látja az ember..;].

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) amisis válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére


amisis
aktív tag

Azerz ne felejtsuk el hogy gyorsan lemegy az aruk, lasd sony xperia z most fuggetlenul 124500ft ba kerul ami szerintem az okostelefonok kozott az egyik legjobb ar\ertek arany :DD

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#14) #06658560 válasza barnade95 (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Meglepödsz, ha azt mondom ezeket a termékeket SEM a magyar piacra magyar embereknek tervezik, pozicionálják? Illetve ha azt mondom szolgáltatói akciókban megjelennek rendszeresen?

(#15) -=ZsocC=- válasza amisis (#10) üzenetére


-=ZsocC=-
tag

én már vártam, h kit zavar meg először a két telefon hasonlósága..
a youtube is tele lesz Z Ultráról szóló videókkal.. Z képekkel illusztrálva.
(An)Dante az első általam ismert áldozat.

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#16) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Aha oké, 240.000 és még vaku sincs benne. :C

(#17) joey04 válasza Bone123 (#16) üzenetére


joey04
titán

Fájó pont a vaku hiánya, de azért ennyire nem kell túlértékelni. Kevés ember fog pont emiatt lemondani róla, akinek alapvetően tetszik a készülék. Valamint szerintem kevés olyan ember van, aki alapvetően soknak tartja a nyitóárat, de ha lenne benne vaku, akkor változtatna a véleményén... :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#18) jagelo válasza Tomy Yayo (#11) üzenetére


jagelo
aktív tag

Mért a Samsung nem árazza túl lásd a brutálisan drága s4 et ..ennyi :W

(#19) Robertoq


Robertoq
őstag

Ez már m2/ár alapján számolják :DDD

#18 jagelo
Support meg helyszíni garancia azért nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#20) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Na hát igen, ehhez találták ki ezt: http://www.sonymobile.com/global-en/products/accessories/smart-bluetooth-handset-sbh52/
:))

(#21) Mr President válasza amisis (#13) üzenetére


Mr President
senior tag

Amint láttam az GSM boltos ár. Az azért nem ugyan az mint az ismertebb internetes áruházak ára. Majd ha náluk is ennyi lesz akkor lesz jóáron. :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#22) dreamdancer válasza Bone123 (#16) üzenetére


dreamdancer
őstag

A tableteken nem szokott vaku lenni, miért csodálkozol?

Nem a lényeg a fontos.

(#23) blade zte


blade zte
őstag

Mi ez az ár? :DDD
Hát oppo find 7, és a xiaomi m3 még mindig meggyözöbb lehet a 100ezerhez közelítö árával/méretével.

Ha már luxustelefon, legyen már valami nemesfém is rajta.

Oppo find 7 astro black

(#24) joey04 válasza blade zte (#23) üzenetére


joey04
titán

Inkább veszek Sonyt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) blade zte válasza joey04 (#24) üzenetére


blade zte
őstag

Én meg nem. Ezt megbeszéltük. :D

Oppo find 7 astro black

(#26) dokee78


dokee78
félisten

Elég szépnek tűnik,jobban bejön,mint a Galaxy Note2.

(#27) SzőkeKapitán


SzőkeKapitán
tag

Tényleg nem olcsó.... Sebaj, majd a T-mobile ezt is beakciózza, mint ahogy a Z-vel tette. :DDD

(#28) Nodika88 válasza SzőkeKapitán (#27) üzenetére


Nodika88
tag

:DD :DD :DD :DD :DD :DD

Samsug S22 Ultra

(#29) SzőkeKapitán válasza Nodika88 (#28) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Ha ezzel is megteszik, komolyan mondom, hogy rajongói klubot alapítok. :K

(#30) Bone123 válasza joey04 (#17) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Tévedsz. Alapvetően érdekel a phablet kategória, bár picit ez már túl nagy, még nem kizáró tényező. De mivel ma már a fotózás abszolút része a mobilkommunikációnak, a tavalyi szentor és a vaku hiánya kizáró ok nekem és hidd el sok másik embernek. Ez még egy $500-os telefonnál sem férne bele, nem hogy $1000-nél.

(#31) joey04 válasza Bone123 (#30) üzenetére


joey04
titán

Szerintem meg nem. Ezt megbeszéltük.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Tomy Yayo válasza jagelo (#18) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Dehogynem, ők is pofátlanul túláraznak, mindig szurkolok, hogy végre valamelyik GS-nél rájöjjön a piac, és jól megbukjon. De erre zéró esély van még egy jó ideig.

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#33) Bone123 válasza dreamdancer (#22) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

1) a tabletek átlag ára $350 és nem $1000ű
2) az Xperia Z Ultra nem tablet

:K

(#34) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Nem értem ezt az árazást. Miért kell még ebben is az Apple után menni? :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Jó drágán nyit.

Nyugi, a SmartWatch2 is azon fog...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Cyberpunk válasza joey04 (#24) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Látszik, hogy fogalmad sincs milyenek az Oppo készülékek, az ilyen csak képen meg max videón látott ilyet. De ebből aztán marha nagy következtetést le lehet vonni. Az Oppo prémium gyártó, lazán ott a helye a nagyok között, sőt... Persze te azt veszel amit akarsz. De azért a fentiekkel jó ha tisztában vagy.;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) Bone123 válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Lesz teszt a kicsikéről?

(#38) joey04 válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


joey04
titán

ok. btw ki nem ismeri az oppot? de telefonról beszélünk ha jól rémlik meg tablet-phablet de ez lényegtelen.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) Cyberpunk válasza joey04 (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De ez inkább mobil még mint ez a Sony.:D De te inkább a Sony-t vennél. Hát ha egy ekkora mobil kell, akkor tényleg jobb. Mert hát az Oppo/Xiaomi említett készülékek "csak" 5"-osak lesznek. ;]

Bone123: hát ha lesz rá időm megírni. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) HUNPablo


HUNPablo
tag

:Y Szép ár ... Kövezzetek meg de baromira kéne ez a "telefon" !

(#41) joey04 válasza Cyberpunk (#39) üzenetére


joey04
titán

Ne beszélj félre, Sony is van 5" méretben. Mindegy a méret. Inkább egy Sony mint valami tapasztalatlan, spóroló, kétes márka.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) jacis


jacis
nagyúr

Kivancsi leszek lesz-e majd ra kereslet....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#43) Cyberpunk válasza joey04 (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

tapasztalatlan, spóroló, kétes márka Miért nevettem?

Szerintem meg te vagy a tapasztalatlen e téren.:) De biztos jó dolog ekézni egy olyat, amit nem ismersz csak légből kapott információk alapján. Nem ismered, de biztos szar meg gagyi, mert olcsóbb mint ez igaz? Inkább gondolkozz el azon miért olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) hurrikan


hurrikan
addikt

Németben 679Euró

[link]

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#45) dreamdancer válasza Bone123 (#33) üzenetére


dreamdancer
őstag

1) Van tablet ennyiért nem egy, amiben még csak ilyen abszolút csúcshardver sincs.

2) Bocs, ami nem fér el a farmerzsebemben az nekem tablet. (Oké, tudom, elefánt se fér be, mégse tablet :) ) De a Sony is velem érthet egyet, a telefonjaikra mindig raknak villanót.

Nem a lényeg a fontos.

(#46) hurrikan


hurrikan
addikt

Félreértések elkerülése végett.
Tudom sok a Sony ellenes de azért ne ragadtassuk már el magunkat.
Más gyártóknak is van, vagy lesz Phabletje, ez nem egy zsebre vághatatlan telefon, hanem egy Phablet. Ezt jó volna megjegyezni, nem egy kategória.

Az, hogy legtöbbünknek túl nagy, az egy dolog, attól még sok embernek igen is kellhet. Attól, hogy nem lesznek több milliós eladásai attól még nem egy felesleges modell. Rengeteg más méretnek sincsenek milliós eladásai, pl a 3.5"-osaknak, mégis van az is minden gyártónak, oda meg azért járnak hisztizni hogy mi ez ez nem is telefon kinek kell ilyen kicsi.
Fogjuk már fel, hogy nem vagyunk egyformák, másak az igényeink, vannak méretek amik népszerűbbek, és vannak amik kevésbé, attól még nem lesznek feleslegesek. Ha valakinek nem tetszik, akkor nem veszi meg, ennyire egyszerű az egész. nem kell járkálni köpködni, meg trollkodni, meg fikázni, sem ide, sem a Note topikokba vagy más Phabletekhez. Van rá piaci igény, és ha van, akkor miért ne adná ki egy gyártó. Én is kiadnám, ha keresnék rajta. Hülye aki nem....
Igen is van egy réteg, akiknek kell ez, p üzlet emberek, vállalkozók, akik nem akarnak tablettel+telefonnal járkálni, de kell nekik a nagy kijelző, amin tudnak rendesen jegyzeteket, dokumentumokat szerkeszteni, tervrajzokat bemutatni stb. Ők pont nagy pénzűek és meg is tudják majd fizetni. A Note3, a HTC One mega sem lesz olcsóbb, sőt, a fejemet rá, hogy mindkettő drágábban kezd majd.... akinek drága, az meg megint csak nem veszi majd meg, ennyi. Ez a hardver jelenleg a legjobb a piacon, és ennek meg van az ára, ahogy a méretnek és a vízállóságnak is.

Viszont a Sony megint megelőzött mindenkit, ahogy a Z-vel is, így megint meglesz egy előnyük, ami a többieknek nem. Persze van Galaxy Mega meg Huawei de azok nem ezt a kategóriát képviselik sem kijelzőben, sem hardverileg.
Ahhoz pedig, hogy a telefonálás kényelmes legyen, vannak frankó kis kiegészítők, cuccok, tehát ezen is felesleges bar.kodni, hogy azért vesz valaki ilyet, hogy a fél arcát kitakarva telefonáljon, inkább az nézzen magába, aki ilyet gondol, biztos magából indul ki.

Félre ne értsetek, pont nekem sem kéne, sem ez, sem a Note3, nem azért védem, hanem csak egyszerűen reálisan gondolkodom, mert tudom hogy a gyártók nem az én egyedüli igényeim szerint gyártanak, hanem próbálnak lefedni mindenféle piaci igényt. Jól is teszik.

Íme, így lehet telefonálni anélkül hogy az arcodhoz emelnéd a 6.44"-t

és ez gyári tartozékként lesz a csomagban a telefonhoz.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#47) wozzy


wozzy
tag

Hát jó nagy batár... De azért elfogadnám.

(#48) Bone123 válasza dreamdancer (#45) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Na majd meglátjuk, hogy hányan értenek egyet a Sonyval. :K

Nem fog ebből elmenni 2-3 milliónál több (a Note-ok ennek tízszerese fölött járnak).

(#49) hurrikan válasza Bone123 (#48) üzenetére


hurrikan
addikt

Fentebb ecseteltem.
Ez egy réteg telefon. Nem is akarnak, sőt nem is fonak belőle tízmilliókat gyártani.
Ha már pár millát eladnak is megérte simán.

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#50) Traianus


Traianus
tag

Nem lesz olcsó? Ne már. Ez biztos? 100%? Tuti? Nem fogják hozzávágni a csúcs hardvert az emberekhez ingyé'?! Mekkora egy szemétség... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.