Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Melyik Samsung az?? Legalább nem lesz minden harmadik embernek ilyen telója. :) Egyébként egy ilyen gyönyörűség minden pénzt megér. ;]

(#2) madgie


madgie
titán

A8 mellé A8 illik :))

(#3) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Azt hiszem az "elárazás bajnoka" címet elvitték a HTC elől, pedig azok se voltak ügyetlenek.... :U

B.Cs.

(#4) Shyciii


Shyciii
veterán

Úgy látszik a Samsung nem elegett esett még pofára...sebaj. Legyen csak egyre kevesebb bevételük, ha ennyire idióták, hogy még mindig nem kapcsolnak.

(#5) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

160e ft-ért 3 gb ram nem fért bele..pedig tetszik a telefon.

Note 3/4 oda vissza veri.

Xr

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sokba kerult a dizajn megalkotasa, na. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Egy ilyen telefon minden pénzt megér igazi drágasszág!

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#8) batman1235


batman1235
csendes tag

Ez az árazás enyhén szólva is elég pofátlan a Samsungtól, remélem nem lesz sikere, ha csökken a bevételük talán valamennyire észhez térnek.
egyébként meg szép, és jól összerakott telefonnak tűnik :)

(#9) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Középkategoria mi?:))

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#10) roli543


roli543
őstag

Kár érte, pedig egyenesen gyönyörű, amit ritkán mondok Samsungra, de ez az ár pofátlan....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#11) ladapower


ladapower
tag

Lenovo Vibe Shot sokkal jobb ár értékű... Alig várom, hogy meghozza a póstás ;] ;]

(#12) Polllen


Polllen
nagyúr

Komoly árazás, ráadásul ott, ahol annyi konkurencia van, mint a szemét... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Az arahoz kepest gyenge. 2 giga ram? Max itthoni 100k forintert.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

A telefon jó lett, az árán már meg sem lepődöm.

kengyel

(#15) #13110016 válasza madgie (#2) üzenetére


#13110016
törölt tag

:C :K A nap hozzászólása.
Egyébként én inkább venném ezt mint egy note-ot.
Nem minden a HW.

(#16) Csapoati válasza madgie (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

At kell majd irni a regi viccet arra, hogy A8-as telefonomat azonos tipusu Audira cserelnem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) #13110016 válasza Csapoati (#16) üzenetére


#13110016
törölt tag

Reccs...

(#18) Micsurin válasza Csapoati (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A mi ? :Y :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#19) Beri78 válasza Csapoati (#16) üzenetére


Beri78
őstag

hát igen -->link
;] Alku után pontosan:)

(#20) GegeWarrior
Lesz az több is vastagon :P

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#20) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Mire ideér lesz vagy 200ezer :P Az nem semmi...

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#21) Quasi_modo válasza bulikavagyok (#1) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Kinek?

valami

(#22) mizoli


mizoli
addikt

Véletlenül sem :N
Számomra nem kérdés: Xiaomi Mi Note :K

(#23) joey04


joey04
titán

majd mindjárt jön Zolik és elmondja, hogy van más túlárazott készülék is a piacon, tehát a samu is megteheti.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Már rohanok is a boltba! :N

Finn the human

(#25) Freezee válasza joey04 (#23) üzenetére


Freezee
senior tag

Nem kell ide Zolik , elmondom én :)
Van ennél jóval rosszabb hardverrel sokkal kisebb kijelzővel "sukár" telefon ami potom 2x ennyibe kerül és még fele ennyire sem használható. Akkor miért ne lehetne egy jobb készüléket ami szebb is fele annyiért adni?? Hol van előírva hogy harmadannyiba kell kerülnie?? ;)

(#26) munnergep válasza joey04 (#23) üzenetére


munnergep
senior tag

ha ő nem, majd no more...

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#27) Urmy válasza Freezee (#25) üzenetére


Urmy
tag

Az alma nem drága! Az életérzést amit az nyújt ha a kezedbe fogod, nem lehet megfizetni!
Tegyél fel egy tükrös selfit apple-el vagy samsung-al meglátod melyik kap több likot :P :D

Egyébként szép teló kár hogy nem műanyag.. francnak csinálnak minden telefont fémből meg üvegből..
Lenne inkább cserélhető akis meg vízállóság.. no de Iphone (copy) kell a népnek!? Vagy mégsem ??

[Samsung] Galaxy S22 Ultra & S20FE & Galaxy Watch 4 & Tab S8+ & Buds Live

(#28) h4h01


h4h01
senior tag

Galaxy A8: Vékony telefon vastag vevőinknek; Vékony, átlagos telefon vastag pénztárcájú, átlagon felüli vevőinknek :))

(#29) babkukta


babkukta
senior tag

Pfeeejj, ha Kínában 145, itt mennyi lesz? 3 éve egy flagship volt ennyi, ma meg a középkategória. Azért ez elég sz.r irány, de szerintem ezt mindenki érzi.
Tény h szép, de ennyiért... gondolom itt lesz vagy 160, amennyiért már pl Z3at lehet kapni, és ez csak egy a sok közül, ami jobb cucc mint ez. Nem beszélve arról, h hadveraprón konkrétan már ennyiér S6-ot is lehet kapni. Oké, új telefon, de mi a tökömért kell neki ilyen ár? Hogy majd utána letudják engedni 120ra, aztán a hülyék megveszik mert 2 hónap alatt lement 40 ezret, de még így is lehúzás lesz. De legalább megvan, h olcsóbb lett. Jövőre tényleg a legtöbb flagship ára 3-al fog kezdődni, és nem 5 számból fog állni. A középkategória meg felmegy 2 kilóig, lol

Üdvözlettel, Tibi

(#30) FATtila78


FATtila78
tag

Lehet bennem van a hiba, de nálam a középkategória 40-80ezer forintos készüléket jelentene.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#31) bulikavagyok válasza Quasi_modo (#21) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezek szerint Neked nem! ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#32) Quasi_modo válasza bulikavagyok (#31) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igaz. Adtam már nagy pénzeket mobilokért, de ez nem az amiért adnék. Van ez így, nem vagyunk egyformák.

valami

(#33) bulikavagyok válasza Quasi_modo (#32) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

..de azért azt is vedd figyelembe, h nem gondoltam én ezt annyira komolyan! :) Ezért volt a smiley. ;]
Ez is egy túlárazott telefon, mint minden egyes Samsung megjelenéskor. Épp ezért nem is értem ilyenkor a magas nyitóárra vonatkozó rengeteg hozzászólást..

(#34) Quasi_modo válasza bulikavagyok (#33) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem csak a Samsungok kezdenek magas áron, hanem szinte az összes.

valami

(#35) bulikavagyok válasza Quasi_modo (#34) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, ez is igaz. A kínai telók is kezdenek árban felzárkózni koreai/amerikai társaikhoz..:)

[ Szerkesztve ]

(#36) Quasi_modo válasza bulikavagyok (#35) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Pont mint annak idején a Honda a kocsiknál. Ők be is jelentették, hogy most már elérték azt a szintet, hogy nem kell olcsón adniuk a járgányokat. Van ilyen.

valami

(#37) bulikavagyok válasza Quasi_modo (#36) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, hasonló a helyzet. Végül is a Samsung is így kezdte, ha jobban belegondolok. 10-15 éve nem igazán voltak prémium minőségű/árazású termékeik.

[ Szerkesztve ]

(#38) #79335424 válasza Quasi_modo (#36) üzenetére


#79335424
törölt tag

Volt Honda autóm és motorom is. Mindkettőben benne volt az a plusz, amitől drágábbak a kategóriatársaknál (bár, a CBX 1000 -nek nem is nagyon volt kategóriatársa, mert az a gép maga volt a szerelem első látásra.) Az A8 viszont nem Bentley, a Samsung meg nem Vertu.

(#39) exelsior1


exelsior1
senior tag

Az kimaradt, hogy elvileg ugyanolyan érintéses ujjlenyomat olvasó lesz benne mint az S6-ban (képeken is úgy tűnik). Még ez sem menti meg, a snapi 615 ennyi pénzért kevés (ugynaúgy mint az S5-nél a 410). De hát, valamit valamiért.

Galaxy S10

(#40) Fejvadi válasza Shyciii (#4) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Teljesen egyetértek.

(#41) Scholes9 válasza FATtila78 (#30) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Normális esetben így is kellene lennie. Tényleg kezd vicc lenni ami megy itt (is)...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#42) Kékes525


Kékes525
félisten

Bemutatták a Samsung Galaxy A8-at

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#43) Forest48


Forest48
aktív tag

"a legnagyobb fémházas okoseszköz (5,7"-es Full HD kijelző)"
Ezen csak én akadtam fent?!
Akkor pl a Mate 7 az micsoda? Vagy náluk az első?
Mellesleg több táblagép is van fémházzal...
Bullshit

(#44) Quasi_modo válasza #79335424 (#38) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem arról beszéltem, hogy volt plusz vagy nem, hanem az áremelés tényéről és annak az akkori indoklásáról.

valami

(#45) Nexave


Nexave
tag

A samsungnál mindenki elmeroggyant? Borzasztó áron kínálnak mindent. Lesz ez valaha jobb? Na nem mintha akkor vennék :)))

(#46) #79335424 válasza Quasi_modo (#44) üzenetére


#79335424
törölt tag

Stimmel. Erre reagáltam, hogy a Honda esetében az indoklásnak van valóság alapja. A Samsungnál viszont nincs. Sőt! A Samsung hagyta, hogy a konkurencia elérje azt a szintet, aminél a Samsung termékek túlárazottá váltak. Sztem egyedül a Note sorozatban maradt meg az a bizonyos plusz.

(#47) #13110016 válasza Kékes525 (#42) üzenetére


#13110016
törölt tag

Köszönet! :R

(#48) Luck Dragon

5,7" hmm szinte a Note széria össze olvadt a többi phablettel. Az A8 viszont jó hw-vel rendelkezik, csak a kezdő árától egy picit félek hogy vastagon fog majd az a bizonyos toll.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#49) Kékes525


Kékes525
félisten

A csúcsmobilokkal vetekszik majd a Samsung Galaxy A8 ára

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#50) #13110016 válasza Kékes525 (#49) üzenetére


#13110016
törölt tag

Annyira nem meglepő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.