Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azbest


azbest
félisten

Ha a postan annyit foglalkoznanak a postai kuldemenyekkel, mint a telefon, biztositas, sorsjegy, betet, nyeremenyjatekok, virag, konyv meg meg a joeg tudja mivel, akkor talan mindenkinek jobb lenne.
Nem a ott dolgozokat kritizalom, mert nekik sem jo hogy mindenfele f*****ggal kell foglalkozniuk a munkajuk helyett...

A sikeres csomagkuldocegek sem arulnak eloallatot vagy lovaskocsit...

[ Szerkesztve ]

(#2) FRENK1988 válasza azbest (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Pontosan.
Meg hogy ne tünjenek el csomagok

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Agostino


Agostino
addikt

Ezt én úgy nagyjából az első pillanatokban borítékoltam volna. ;]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#4) Vicoo


Vicoo
senior tag

Hát valahogy nehezen hiszem hogy a nyugdíjasoknak a 35 forintos perc/sms díj a megfelelő. Vagy inkábbb azt mondom , hogy nem hinném hogy bárkinek is megfelelő.

(#5) Taybore válasza Vicoo (#4) üzenetére


Taybore
aktív tag

Köszönöm, ezek után felesleges bármit is mondanom. Egyetértek...

(#6) Samus


Samus
addikt

Pedig az 5 forintos percdíj a Postafonosok között csábítóan hangzott, bár az apróbetűt nem olvastam (biztos volt). Akartam is venni kettőt, de a legolcsóbb "csomag" is 10k volt, úgy meg sok. Apropó. Nem tudja valaki, mi kell egy T-mobile előfizetéshez? Mármint okmányok. Számla, munkáltatói, egyebek? Telenornál úgy tudom elég két fényképes igazolvány, és kész.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) proof88


proof88
addikt

én azt nem értem, miért kell évekig sorban állnom, ha postára megyek ... elegem van már nagyon, tényleg abba kéne hagyni a sok f***** és a kígyózó sorokat kéne inkább megszűntetni... :((

(#8) fricz19 válasza FRENK1988 (#2) üzenetére


fricz19
őstag

Nekem csak sima levél veszett el.
Azóta csak ajánlottan(kb 200-300) postáztam/postázok,
soha nem veszett el még egy sem!

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#9) ClioRS


ClioRS
őstag

Basszus, nem is gondoltam volna :DDD

(#10) mukibuci válasza Vicoo (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Igen, sokkal jobb a vitamax standard csomag 41Ft-os perc/SMS díja ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) Vicoo válasza mukibuci (#10) üzenetére


Vicoo
senior tag

Ja. és a telenornál is 41 a Praktikum. De azért mert kemény 6 Forinttal "jobb" a Postafon, akkor már a 35 Forint olcsó? ( Nekem 8,90 a percdíj mindig, minden mobilhálózatba)

(#12) mukibuci válasza Vicoo (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a nem publikus előfizetéses csomagokat lehet nem kellene egy feltöltőkártyás csomaghoz hasonlítani.... Ha a posta melletti fornetti-sütőben 8.9 lesz a percdíj, akkor hasonlítsd össze :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) Vicoo válasza mukibuci (#12) üzenetére


Vicoo
senior tag

Nem is azt mondtam hogy ezekkel a nem publikus csomagokkal kell versenyezniük,de ezt nyilván te is gondoltad. Én arra értettem, hogy ez akkor is nagyon drága. Ilyen percdíjjal 3000 Forintból 85 percet lehet telefonálni. Valljuk be, ez nem valami sok. Ha valóban a nyugdíjasok a fő célcsoport,akkor minimum a felére kellene csökkenteni a percdíjat, sms-t meg nem nagyon küldenek.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Inkább foglalkozzanak azzal, amivel kellene... Anno amikor életemben először adtam fel csomagot, a postás nő(~50éves) sem tudta pontosan mit hova kell írni, meg mit kell ikszelgetni. Na ez a probléma...

(#15) mukibuci válasza Vicoo (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Persze, viszont a kategóriájában versenyképes, hiszen 6 forint az mégiscsak 6 forint, a Vodához képest is, valamint a Telenorhoz képest is. De a Tmobile alapcsomagjának is itt körül van a percdíja.

Maga az ötlet inkább azért volt halott, mert rossz helyen árulták :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16) dedike válasza mukibuci (#15) üzenetére


dedike
addikt

Hol kellett volna árulniuk? :Y ;]

Jó szerencsét!

(#17) #16820480 válasza mukibuci (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

akár olcsóbb 6 forinttal, akár nem, de a jelenleg elérhető kártyás csomagok marha drágák... akkor olcsó, ha az ember nem telefonál.

(#18) dedike válasza #16820480 (#17) üzenetére


dedike
addikt

Még akkor sem igazán, mert a pénzed akkor is ott figyel a kártyán... :(

Jó szerencsét!

(#19) Rickazoid válasza Samus (#6) üzenetére


Rickazoid
addikt

A Telenornál sem kell két fényképes igazolvány (nekem sincs, pedig kaptam előfizetést - kezes sem kellett, elég a munkaviszony), T-Mobilnál is elég mindössze személyi, lakcím kártya, talán adókártya, a többit leellenőrzik és helyben megmondják kaphatsz-e előfizetést (csak akkor nem, ha van bármelyik másik szolgáltatónál tartozásod vagy nincs legalább 3 hónapos munkaviszonyod).

ON: A Postafone-nak van 10.000 ügyfele? Álmomban nem gondoltam volna, hogy összeszednek ennyit, nem semmi. Ok, hogy kevésnek számít ezen a piacon, de attól még igen nagy ez a szám.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#20) Hiftu


Hiftu
senior tag

Magyar Királyi Posta. 2010.
Kell még valamit mondanom?
Hasonló szitokszavak: MÁV, BKV, Mindenkori Magyar Kormány.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#21) vans?


vans?
őstag

Ki gondolta volna...

hábm bábm

(#22) ovaril válasza Vicoo (#11) üzenetére


ovaril
csendes tag

Üdvözlöm!

Ha lehetséges lenne, szívesen vennék a 8,90 -es mobil perc díjról friss információkat.

Üdvözlettel

Óvári László
ovaril@magazinpress.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.