Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) #56573440 válasza F e Z o (#39) üzenetére


#56573440
törölt tag

te tényleg hitvitát akarsz ebből nyitni? én leírtam hogy nagyon sokaknak az nem megfelelő. neked az. használd sokáig boldogan. tényleg. ha neked jó, hát rendben. ettől még áll amit írtam, hogy másoknak meg marhára nem elég.

de persze rá lehet menni hogy akkor mire is elég az. procira? megnézném egy húzott modernebb procin, mondjuk i7, volt már a kezemben, vizem is volt elég sokáig, számomra a talp megmunkálása már magában is elrettentő volt.

vga: gpu-n kívül semmi mást nem kell hűteni akkor akár még talán. de itt el is fogyott a tudománya.

fetek? aki tuningol annak a feteket is érdemes hűteni.. arra legjobb tudomásom szerint nincs.

pumpa: egy halkabb jobb teljesítményű többe kerül mint az általad előirányzott 5k. szal marad a gányolt cucc. innentől számomra nem megfelelő a gép tuningra, mert ha én tuningoltam akkor a memón kívül mindenre ráhúztam a vizet, fetek proci, sli, halkításra meg szintén, mert a kommersz pumpák hangja engem zavar. bár engem a vinyó hangja is zavart a quietdrive-ból is.

a lényeg a lényeg. neked megfelel, ennek örülök, hiszen te nézed. ettől még mondjuk rengeteg embert érdekel az esztétika is, ha téged nem attól még létező dolog. és mint mondtam az ordasi egy bőven belépő szett, aki komolyabban akar tuningolni az a talp megmunkálása, kommersz szorító, fetre semmi miatt hanyagolja, aki meg halkítani akar az komolyan vesz egy ilyen mellé egy normális pumpát 20 ért?:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.