Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bteebi


bteebi
veterán

A specifikáció alapján nagyon rendben van :Y. Már-már majdnem egy Galxy S4, csak kb. feleannyiért.

#2: Oké, de azért várjuk meg a végfelhasználói árat :). Meg mire behozod az országba, nem kicsit lesz drágább. De persze még úgy is jóval olcsóbb minden más konkurensénél. Lehet, hogy majd egy ilyenre fogok benevezni egy Galaxs S3 LTE helyett. Jobb esetben vámmal és mindennel együtt is ki fog jönni kevesebb, mint 100k-ból.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) HawerKing


HawerKing
őstag

Hehe ha ez igy folytatodik nem lessznek ujra rekord eladasok semelyik Galaxy S vagy Htc One seriabol sem mert sokan megveszik inkabb a hasonloan eros de olcsobb telokat :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#5) Traianus


Traianus
tag

Ez mind szép és jó, tényleg korrekt telefon, de amíg nem jönnek ilyenek Európába, addig leshetjük, hogy a "nagyok" is kicsit reálisabban árazzák be a telefonjaikat (legalábbis szerintem ebben rejlik az ilyen kínai-indiai csodák jelentősége). Persze, meg lehet rendelni külföldről blablabla, de ez valójában csak egy szűk rétegnek opció.

(#6) kali válasza HawerKing (#3) üzenetére


kali
legenda

ettől nem feltétlenül kell félni, sokak számára fontos a támogatás (firmware, szerviz...stb) is, abban pedig nem galaxy s4 szintet képviselnek, hogy a régió-specifikusságukat ne is említsem...
vagy csak azért venne valaki ilyet - aránylag? - olcsón, hogy elmondhassa; csúcshardverrel rendelkező telefonom van, de ha hardveres hibája lesz, akkor dobom a kukába, mert többe kerülne a leves, mint a hús?!?!

(#7) Cyberpunk válasza HawerKing (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van brutálisan elszálltak az áraikkal a "nagyok". Habár én megtudnám venni a 200k-s csúcs vasakat is, de annyit egyszerűen nem érnek számomra.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#8) #10691584


#10691584
törölt tag

Kérdés: Csak nekem fura ez a "chipset" kifejezés :F Lehet lemaradtam, de nekem a "chipset" mást jelent, ezekben inkább SOC van nem?

(#7) Cyberpunk: Egyetértek. Bármire megesküszöm, ha milliárdos lennék SE adnék ki 2k-t egy (akármilyen jó) telefonért, még ha ezek inkább már miniszámítógépeknek tudhatók is be. Nem vagyok egy szent (sőt..) de ameddig naponta kisgyerekek tízezrei halnak éhen ezen a kib**ott bolygón és a populáció 2/3-ának gondot okoz a szükséges, napi kalória bevitel az életben maradáshoz, addig kihagyom. Talán utána

[ Szerkesztve ]

(#9) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Kamera brutális nagy iphone kopp, az érintő gombok meg htc

halahala

(#10) pusszycat válasza #10691584 (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bármire megesküszöm, ha te nem veszel meg egy 2 K - telefont attól még senki sem fog jól lakni. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Míg 2-3 éve még teljesítmény volt egy okostelefon megtervezése és legyártása, mára már bárki, bármilyen telefont képes összelegózni a piacon fellelhető alkatrészekből. Mondjuk a formaterv, az anyaghasználat, az egyéni OS és appok, a kamera terén azért még mindig a nagy gyártóknál az előny, a szervizről nem is beszélve.

Nem a lényeg a fontos.

(#12) kali válasza Cyberpunk (#7) üzenetére


kali
legenda

kár, hogy javítottad, az eredeti verzióban jobban hangzott! :))
mikor lehet végre kipróbálni a telefonodat? mihamarabb kellene, mert jön belőle az újabb típus, vagy cseréled olyanra, mint ami ezen topic témája... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13) Cyberpunk válasza kali (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Leugrasz egyszer a tóra, akkor megnézheted. :D :)) Ha cserélem akkor az a Find 7 lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) Terentius


Terentius
őstag

Ez ezért a pénzért nagyon drága.Hasonló paraméterekkel már kapható az Iocean X7 elite 300$-ért vagy ZOPO C2 Platinum 280-ért.

Poco F5 12/256 Gb

(#15) bagkri01 válasza Terentius (#14) üzenetére


bagkri01
őstag

Mindegyikben 1 giga ram van. A legolcsóbb 2 giga ramos az umi x2 (320$).
szerk.: most látom az x7 elite is 2 giga ramos. :R Akkor viszont nagyon jó vétel.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#16) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Kár,hogy semmi ilyesmi nem jut el hozzánk... :(
EU-t kihagyják minden jóból ami olcsó is... :(((
(Bár a Find 5 nem utolsó és mégis kapható..)

[ Szerkesztve ]

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#17) Peaceliker válasza bteebi (#1) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azért ez a SoC közelében nincs az s4 nek... s3 nak esetleg, de csak a közelében, el nem éri annak sem a teljesítményét ;-)
Nem mindegy, hogy az a 4 mag milyen 4 mag …persze nem azt mindom, hogy ez nem jó! Bőven elég ez mindenkinek mindenre (nekem a sima mtk6589 van, az is elég), de azért ne hasonlítgassuk egy majd 2x olyan erős megoldáshoz :-)

"Oh my Goa'uld!"

(#18) Carlas


Carlas
senior tag

Azért ez nem nagyon van így :) A mediatek procit ne hasonlítsuk az S4ben találhatókhoz, meg ugye anyagminőség, szoftver, támogatás, szerviz, tartozékok, a kamera ratyi mind nagy 0. Ennyi pénzért inkább használt galaxy s3, vagy note, vagy bármi más mint egy kínai.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#19) blade zte


blade zte
őstag

Kihagytatok kb 2 tucat hasonló tudásút, csak még olcsóbban, azokról is legyen hír. ;] :DDD

carlas: Köhköhköh, egy cég aki a kínaiakkal ellentétben nem tud minōségi érzetü anyagot sem rakni a telefonjára... Inkább a becsületes, mint a kapzsi. ;) Amúgy "csak" az összes galaxy s4 telefonnal párban lévö kínai telefonnak nagyon jó a minösége...

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#20) batai15


batai15
félisten

Bőség zavara,csak annyi a bökkenő hogy sok dzsunka fon, gps, wifi,gyenge kamera, stb gondokkal küzd.

(#21) bagkri01 válasza batai15 (#20) üzenetére


bagkri01
őstag

A wifit cáfolom kb 15 méter és 2 betonfal távolságra a routertől is 86%-ot mutat az én kis csájna telóm. A GPS tényleg nem a legerősebb a betondzsungelben, de melyik az. Nyílt terepen (autópálya, városon kívül stb.) 8-10 holdat használ, a pontosság kb 4-7 méter és a kamera sem olyan vészes.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#22) Terentius


Terentius
őstag

Felejtsük már el,hogy a kínai szar!2 méterre a jiayutól gyárt a samsung,apple is.

Poco F5 12/256 Gb

(#23) blade zte válasza Terentius (#22) üzenetére


blade zte
őstag

Még ök jönnek át kérni egy kis müanyagot, meg elsö alkalomra törös üveget, a kínaiaknak már rég nem kell ilyen felsö kategóriába. ;]

Oppo find 7 astro black

(#24) Ádám16 válasza Balu12 (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

+1

(#25) batai15 válasza Terentius (#22) üzenetére


batai15
félisten

Azért van némi külömbség a felhasznált alkatrészek minőségében.
ez tény a kínai telók nagyrészek ezek hiánya miatt olyan amilyen.
PErsze van olyan ami oda vissza veri az egész szifon samsung htc etc gyártót is.

(#26) korion


korion
senior tag

1-2 év és nekem is ilyen telefonjaim lesznek bi-bi-bi!
bár tablet terén se látom még azt olcsóságot!(használpiac)
nagyon tetszik a forma!
30 adnék is érte! :U

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#27) Cyberpunk válasza batai15 (#25) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Oppo.;) ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) batai15 válasza Cyberpunk (#27) üzenetére


batai15
félisten

vagy xiaomi v meizu.

(#29) blade zte válasza batai15 (#28) üzenetére


blade zte
őstag

Vagy lenovo, vagy jiayu, vagy vivo, vagy ZTE, vagy Huawei.

Oppo find 7 astro black

(#30) joey04 válasza pusszycat (#10) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) batai15 válasza blade zte (#29) üzenetére


batai15
félisten

maximum a jiayu, de a zte főleg nem. Elég csak a rosszul sikerült grand x-et megnézni.
A blade 1 óta nem tettek le jó telefont az asztalra.

(#32) blade zte válasza batai15 (#31) üzenetére


blade zte
őstag

Azért a nubia z5-öt nem nevezném rossznak, ahogy még jópár magyarországon meg nem jelent telefonját...

Azért szerintem a teljesen fém lenovo k900, a vivo xplay, és a huawei optimalizált vízálló csúcstelója, a D2 sem olyan rossz, söt.

Oppo find 7 astro black

(#33) Cyberpunk válasza batai15 (#28) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért én savaznám e két gyártót. Jók lesznek, de jó lenne, ha megerőltetnék magukat hátlap ügyben is. És akkor jó lesz. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34) Carlas válasza blade zte (#19) üzenetére


Carlas
senior tag

Akkor vegyél ilyet XD meg ha kell akkut meg alkatrészt bármit hozzá, ha baja lesz, meg frissítsd, es fenykepezz jokat. :W a kinai motor is szép, meg papíron jó, meg olcsó de szét is esik és utánna kuka. nem hiába ennyi. amugy a galaxy s4 korrektul ossze van rakva en szeretem az s3 at utaltam de ez jo. és eddigi visszajelzések ugyfelektől is csak pozitivak. de ami igaz hogy azért sokkal jobbak ezek a kinai telok mint régen, de látszik miért kerülnek ennyibe. de még ami itthon hivatalosan forgalomba van is brutális mennyiségű meghibásodás van vele pl: cat, evolve stb

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#35) Cyberpunk válasza Carlas (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Postázod és akkor javítják. Sok esetben a posta költséget meg is térítik neked. Ez a garancia az utolsó kifogás ma már, de van aki bemeri vállalni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#36) Terentius


Terentius
őstag

Én a THL-re szavazok.Minőségi kínai.

Poco F5 12/256 Gb

(#37) kengyel


kengyel
nagyúr

Egész jó összeállítás .

kengyel

(#38) bagkri01 válasza Carlas (#34) üzenetére


bagkri01
őstag

Mert a cat, evolve, prestigio olyan sosem hallot gyárakkal szerelteti össze a cuccait, ne várj tőlük sokat. Tényleg csak a nagy kínai gyártókban lehet bízni, de még bennük sem 100%-ig.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#39) Carlas válasza bagkri01 (#38) üzenetére


Carlas
senior tag

ez igy van de oszinten en egyikben sem bizok :) sajnos amire en hasznalom (zene+ nagyon sok video es foto) arra ezek a kinai csodak teljesen alkalmatlanok. atlagban akinek nincs penze sgs3 vagy 4 vagy iphone stb vagy nem akar annyit költeni annak megérheti, mert ahoz képest igen jók, sőtt- le a kalappal elöttük. de azért egy szintetn közel sincsenek. En azt lesnem meg hogy ott kinában milyen cumok vannak, mert mi hallunk pár darabról de ott tuti van sokkal jobb is.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#40) Cyberpunk válasza Carlas (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Zenével nem értek egyet. Az én Oppo Find 5-öm lazán lezenéli a Samsungokat, sőt kihangosítva még jobban szól az agyon dicsért HTC One-nál is. Anyaghasználat abszolút prémium az S4 köszönhetne neki, kijelző gyönyörű. Kamera más eset abban a Nokia a tuti még mindig a 808-al.;) Ne haragudj, de ezek sztereotípiák ma már.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Tyca válasza Cyberpunk (#35) üzenetére


Tyca
senior tag

ha eu-n kívülről veszel telót, és gariztatod postán, akkor minden postázás után rádverik a vámot, vagy hogy van ez?

(#42) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos szokás szerint érvek-Ellenérvek. 1( Sokan legtöb/Magyari csoro ez tény// elfogadnánk,vennénk mink is ilyen telefonokat,mert a többség csak álmodozik,olvassa acikkeket,nézi a képeket,Vannak kik megengedhetik a luxust ,hát éljenek,csak vissza ne éljenek.Müszaki ez-meg az helyes!De pénzfitogtatás undorito! ;] :R

föolvaso

(#43) Cyberpunk válasza Tyca (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem verik rám, hogy vernék? Szép is lenne. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) bteebi válasza Peaceliker (#17) üzenetére


bteebi
veterán

A Galaxy S3-at pár paraméterében már veri, például a kamera felbontása (persze ebből még nem következik, hogy jobb minőségű), nagyobb kijelző jobb felbontással, több RAM (az SGS3-ban is "csak" 1 giga RAM van, az LTE-s verzióban viszont már 2 GB, azért szeretnék én olyat).

Az, hogy valamivel gyengébb bizonyos szintetikus tesztekben, az a gyakorlatban szerintem túl sokat nem számít. Ami viszont nagyon sokat számít, és igazából ilyen hardver mellett egy szava se lehet senkinek - az az ára. Talán olcsóbban lehetne ezt megvenni, mint egy "új" SGS2-t, pedig az már nem kevéssel gyengébb...

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#45) Carlas válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Carlas
senior tag

hát nem azok :) de nem vitázok felesleges napi szinten ezzel dolgozok :) nekem s4 + beats audio sztem eleg laza :) kihangositva meg hasznalja a fene bar sztem jol szol nagyon. Legyen kinai neked ha ez a megnyugvásod :D nokia kiraly kamera minden mas nem.
felesleges vitázni kinek mi az igénye. majd akkro vennek ha rendes gar, es rendes support legalabb 2 evig frissites stb lesz arra meg meg ilyennel varhatok.

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#46) Cyberpunk válasza Carlas (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ilyenkor jön jól a tapasztalat egy ilyen vitában.;)

Itt is gyártó kérdése a dolog. Nyilván egy THL és társainál várhatsz a frissítésre, de azért a nagyobbak min például a Xiaomi esetében ez nagyon nem igaz. Rendes gari meg van ezekre is. Hallottam már olyan esetekről, mikkor a nálunk forgalmazott készüléken, hazai vásárlás meg minden ültek két hónapot. Ennyi idő alatt Kínából is megfordul.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) Carlas válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


Carlas
senior tag

igy van :) mi a cegnel be sem szerzunk hozzajuk semmi annyira gaz a tartozekok minosege sajnos pedig sokan keresik oket de az olcsosagnak van ahol ara van. ettol fuggetlenul a telodat szivesen meglesnem mert hatha tenyleg kivetel. en nem vagyok elfogult hajlok ra mert erdekel,

jah es ami igaz hogy kulsore veri a htc-t a telod :) szo se rola gyonyoru keprol

XD hat nekem samura haztol hazig gari van max 3 napra valaljak ha nem akkor csere :) csak a weben kell beregelni. a tabomra meg otthoni gar van kijon a samus foszer es helyszinen javitja, ha nem akkor csereli :)

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#48) Carlas válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


Carlas
senior tag

Amugy nem bp-i vagy ugye? tenyleg meglesnem :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#49) Cyberpunk válasza Carlas (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen a Samsungnál ez egy pozitívum, de ezekkel a készülékekkel is nagyon sok baj van. De ha te nem akarsz Samsungot valami oknál fogva, már is nem ilyen egyszerű a dolog a többinél sem.

Nem vagyok az. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) Carlas válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


Carlas
senior tag

kár mert mondjuk ez a telo jol nez ki megneztem volna. :). en amradok samu, az igaz hogy pl htc ha nem szolgaltatos a gari szopas mert megszunt az e-care htc szervizelese a 10 kerben es most a telemax vegzi.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.