Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Tavaly eleg jo lehetosege volt ra a novekedesre.
Mar csak az erdekelne, hogy mennyire rosszabb egy MediaTek, vagy Exynos az android ala, mint a Qualcomm.

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nem rossz, de várható eredmény, tényleg jó SoC-ket csinálnak :)

Finn the human

(#3) Aron1988


Aron1988
tag

Amíg a high end procik nem elegek, hogy kihajtsanak valami hibrid megoldást (asztali játékok, teljes értékü windows), illetve a középkategoriában meg még mindig akadozik a gyári launcher, meg frissítés közben meghal az egész rendszer, addig nincs miről beszélni. 4-5 év múlva, ha egy tableten elfut egy DooM3, akkor talán egy elismerő féloldalas szemöldök emelést megérdemelnek.

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#4) #16820480


#16820480
törölt tag

Hány versenyző van egyáltalán még? Azért ilyesmit nem gyártanak olyan nagyon sokan.

(#5) alkatraz3000 válasza Aron1988 (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Hat a doom3-nal mar lényegesen komolyabb játékok is futnak hibátlanul. Bár az iPad, androidbol nincs értelmes tablet.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#6) Quasi_modo válasza Aron1988 (#3) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Szekember.

valami

(#7) stevve


stevve
nagyúr

Ez így elég fura összehasonlítás, mert Exynosból csak pár van és igazán az S6-tal jöttek be a köztudatba, míg MTK-ból annyi, mint csillag az égen. :D

(#8) Kasya válasza stevve (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ott az Apple is. Nekik se sokfele keszulekben talalhato meg a procijuk :)

(#9) stevve válasza Kasya (#8) üzenetére


stevve
nagyúr

Az Apple más kategória. :DDD Csak arra akartam kilyukadni, hogy ez a sorrend úgymond természetes, nem hiszem, hogy meglephet bárkit is az eladott készülékek száma alapján. :)

[ Szerkesztve ]

(#10) lezuvius válasza Aron1988 (#3) üzenetére


lezuvius
őstag

Ezt jol megmondtad :)) Csak így tovább egy szakmai fórumba ilyen hozzáértõ vèlemènyekre van szüksèg ;] :))

Tèmához:
Intel-Kirin procik eladásban ennyire sehol?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#11) Burt1793 válasza stevve (#9) üzenetére


Burt1793
veterán

Plusz ha a másik oldalról nézzük, a samsung gyártja a Snapi 820-ak egy részét avagy az apple soc-ket is, ha jól tudom.

(#12) tjb007


tjb007
nagyúr

Azért vicces, hogy a forrás forrásában külön ki van hangsúlyozva, hogy „Apple doesn’t directly manufacture its smartphone AP”. Mintha rajtuk kívül mindenki saját magának gyártana a Top 5-ben. :U

(#4) sheratan

Akad még azért egypár: Marvell, Broadcomm, Intel, Huawei, ha csak a mobilokat nézzük és nem a teljes AP piacot (meg aki(ke)t még kihagytam, ha kihagytam).

(#11) Burt1793

Nem csak egy részét, az összeset.

(#13) dilajoska1 válasza tjb007 (#12) üzenetére


dilajoska1
őstag

Én ezért nem is értem hogyan került ebbe a top 5-ös listába, ráadásul megelőzve a Samsungot.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#14) TTTotya válasza Kasya (#1) üzenetére


TTTotya
senior tag

Pontosan. Idén nem lesznek szerintem annyira erősek, a tavalyi eredményhez kellett a Qualcomm Snapis fiaskója.

(#15) Badboys válasza TTTotya (#14) üzenetére


Badboys
őstag

Nem nevezném fiaskónak. Egy év távlatából nézd meg most mennyire maradt el a 810 az Exynostól? Kijön a 820 és letarolja az Exynost .Most sincs miért szégyenkeznie a 810 nek. Az M9 ek 120 fölött gurítanak az Android 6 tal.Engem ezek a számok nem zavarnak. Melegedés nélkül elvagyok a HTC vel. Csak húzzuk le ahol lehet. Kb.1 óra netezés és játék után nem melegebb mint bármelyik csak nem akad nem laggol nem indul újra.

(#16) Kasya válasza Badboys (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

Azert az a 810 nem ment olyan vajsiman tavaly...sot...

Kijön a 820 és letarolja az Exynost.
A tavalyit biztos, de az idei varianst nem hiszem. Eleg jonak tunik mindketto az elsodleges infok szerint.

(#17) TTTotya válasza Kasya (#16) üzenetére


TTTotya
senior tag

Meglehet, hogy teljesítményben megint a Samu győz majd, de SZVSZ eladásban nem fognak előrébb lépni így, ha a saját készülékeiken kívül csak a Meizu-kba lesz jelen a SoC-juk.

(#18) Badboys válasza Kasya (#16) üzenetére


Badboys
őstag

Akkor most valamit nagyon nem értesz.
Azt írtam,hogy az idei Exynos most 131-2 ezer pontot ért el a teszteken.Az 1 éves 810 jelenleg az M9 en 123-5 pontot teljesít. Kérdezlek akkor le esett? Vagy esetleg samu fan tetszik lenni?

(#19) Pttypang válasza Aron1988 (#3) üzenetére


Pttypang
veterán

Remelem tudod, hogy x86 != arm

Everybody lies.

(#20) vicze válasza Aron1988 (#3) üzenetére


vicze
félisten

"ha egy tableten elfut egy DooM3, akkor talán egy elismerő féloldalas szemöldök emelést megérdemelnek."
Akkor lássuk azt az emelgetést... :U
És nem nincs lebutítva benne semmi ez a fullos OpenGL-es rendes Doom 3.

(#21) Fejvadi válasza dilajoska1 (#13) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért került bele, hogy vegyék.

(#22) Kasya válasza Badboys (#18) üzenetére


Kasya
nagyúr

Hogy te Antutu pontokrol beszelsz? Es az miben mervado (foleg az uj foverziojaval)?
Ossze vissza hoz eredmenyeket telefontol fuggetlenul.

(#23) Grodd válasza tjb007 (#12) üzenetére


Grodd
tag

Broadcom már nem gyárt mobilokba SoC-ot, de Marvell se nagyon. Intel részesedését se nevezném mérhetönek.

(#24) laci_csk


laci_csk
senior tag

Csak igy tovabb, mindent bele, marmint a telokba. :C

Xperia XZ3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.