Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Kérdés feltevése előtt kérlek olvasd át figyelmesen az alábbi leírást!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) mike784 válasza Tonyk (#5849) üzenetére


mike784
tag

Sikerült!
A plex-ben ki tudtam tallózni az útvonalat (egy tök más id volt amit eddig sehol nem láttam).
Na mindegy a lényeg, hogy működik és köszönöm a segítséget! :R

(#5852) Tonyk válasza mike784 (#5850) üzenetére


Tonyk
veterán

csak egy kérdés : a külső hdd amin lennie kéne a keresett adatnak be van dugva? :)

Csatolj már screenshootokat win alól, ssh alól mc-ről a mappákról, azok tartalmáról. stb. (ne szúrd be ide őket csak a linkeket)

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5853) xmotion válasza Rascally81 (#5774) üzenetére


xmotion
csendes tag

Nekem akkor terhelődik le teljesen a nas (illetve a TM), ha már nincs olyan sok szabad helyem a vinyón (<450 GB). De sose feltöltéskor, csakis letöltésnél tapasztaltam. Ilyenkor többször meg is szakad a kapcsolatom a kezelőfelülettel, TM-mel, illetve a lejátszás is nehézségekbe ütközik.

(#5854) Synaptic válasza zambozoli (#5846) üzenetére


Synaptic
senior tag

Köszi a választ. :)

Azonban tovább furdal a kíváncsiság, hogy másoknak miért vannak meg a csomagok , mindenféle hókuszpók nélkül .

A resetre azért volt szükség mert nagyon megborult a nas

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#5855) kenyerr


kenyerr
tag

legjobb megoldás indításkor futó parancsra?

ezt kellene futtatnom:
svnserve -d --listen-port portszám --listen-host host -r /mnt/HD_a2/svn

Az svnserve.sh már fut automatikusan, az lenne a legjobb, hogyha annak a végére tudnám fűzni ezt a parancsot, csak nem értek hozzá.

illetve másik dolog svn-nel kapcsolatban, hogy indításkor ezt írja:
svnserve: warning: cannot set LC_CTYPE locale
svnserve: warning: environment variable LANG is en_US
svnserve: warning: please check that your locale name is correct

Hogyan lehetne/kell locale változókat beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#5856) pcsabap


pcsabap
csendes tag

Tud valaki / Van megoldás az nCore-os rss feedek indítására NSA325-re? :U

(#5857) shteer válasza pcsabap (#5856) üzenetére


shteer
titán

Ez engem is erdekelne, a ra telepitett transmission-hoz.

..szerintem jónak tűnik

(#5858) HIJ válasza shteer (#5857) üzenetére


HIJ
őstag

Nekem synologyhoz van egy scriptem, amit esetleg valami linuxhoz értőnek kezére bocsájtok, hogy átírja Zyxelre...

(#5859) BBalu válasza Tonyk (#5803) üzenetére


BBalu
tag

Hello!

Megcsináltam, úgy ahogy írtad, az ncore.sh tartalmát beillesztettem, hogy biztos ne az legyen a hiba, de a nohup parancs után ugyanaz a bajom mint taylor67-nek:

root@NSA310:~# nohup /bin/sh /ffp/tm/ncore.sh &
nohup: ignoring input and appending output to `nohup.out'
[6] 19828

a nohup.out nem tartalmaz viszont semmi, csinál egy üres fájlt

mit csinálok rosszul?

(#5860) DougButabi válasza #79335424 (#5842) üzenetére


DougButabi
tag

Köszönöm. Megtaláltam, ezt a screen -t, otthon majd kipróbálom.

Azért eléggé hihetetlen számomra , hogy egy ilyen alap dolgot nem lehet megcsinálni. Gondolom mindenkinek az az első, hogy az adatait felmásolja a NAS-ra.
Miért nem lehet ezt, könnyen egyszerűen?

(#5861) MajaG válasza mike784 (#5851) üzenetére


MajaG
senior tag

Plexnek a másik oldalán milyen lejátszóval próbálod? Nincs ios eszközöd? Nem próbálnád ki, hogy ott megy-e neked mkv/avival?

Mert én úgy gondolom, hogy azért nem megy nekem, mert NAS nem tud transzkódolni plex alatt.

(#5862) taylor67 válasza BBalu (#5859) üzenetére


taylor67
tag

Nekem az volt a probléma, hogy a windowsos szövegszerkesztő berakott a sorok végére plusz karaktereket. Ez win alatt nem látszott csak a Midnight Commander szerkesztőjében. Nézz bele, hátha nálad is emiatt van.

(#5863) BBalu válasza taylor67 (#5862) üzenetére


BBalu
tag

Hello!

Azt láttam, de én alapból mc-ben hoztam létre, pont ezért.
Újraindítottam a NAS-t azóta lekopogom de nem állt meg hibával.

(#5864) mike784 válasza MajaG (#5861) üzenetére


mike784
tag

Nincs sajnos, egy Samsung smart tv -vel próbáltam amire van Plex app. Azzal teljesen jól működik Full HD-s filmeket is szépen lejátssza szaggatás nélkül. mkv avi is simán megy.

(#5865) MajaG válasza mike784 (#5864) üzenetére


MajaG
senior tag

Azt meg tudnád nézni, hogy böngészőben megy-e az mkv/avi? Ez is segítség lenne.

Vagy esetleg aki vágja a plexet, az meg tudná mondani, hogy a Nas transzkódol a Zyxelnél, vagy a lejátszó?

[ Szerkesztve ]

(#5866) Tonyk válasza BBalu (#5859) üzenetére


Tonyk
veterán

ez nem hiba....

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5867) pippo76 válasza DougButabi (#5860) üzenetére


pippo76
tag

Szia!

Lehet a NAS admin felületén másolni és miután kiadtad neki a parancsot ki is kapcsolhatod a gépet.
Admin felület-Megosztások- Itt kiválasztod az adott mappát ahonnan másolni akarsz-megosztás tallozása-itt kiválasztod a mappát vagy fájlokat amit másolni vagy áthelyezni akarsz-másolás vagy mozgatás(amit akarsz) utána feldob egy ablakot. A megoszások sorban kiválasztod a meghajtót vagy a mappát ahová másolni szeretnél, az elérési út sorban pedig a mappán vagy meghajtón belüli helyét adod meg. Utána klikk az alkalmaz gombra és már megy is. Utána visszajön az eredeti ablak ahol tallóztál, ha itt a bezárásra klikkelsz akkor addig nem tudsz új parancsot kiadni míg az előzőket be nem fejezte, ha nem ezt választod akkor tovább tallózhatsz és adhatsz neki parancsokat.

(#5868) noxika72


noxika72
tag

Sziasztok!

Hogy tudom a minidlna-t rávenni hogy a filmeknél a filmek borítóit megjelenítse.
Ami volt nálam kölcsönbe az kirakta, de a frissen telepített nálam nem teszi ki.

serviio-t sikerült felkínlódnom, de a webes felületét nem érem el, esetleg valaki használta már ezt?
köszike

(#5869) mike784 válasza mike784 (#5864) üzenetére


mike784
tag

Nem játssza le a böngészőből azt írja, hogy "Hiba lépett fel a videó lejátszásakor!"

(#5870) MajaG válasza mike784 (#5869) üzenetére


MajaG
senior tag

Koszi. Ezekszerint, az a gondom, hogy a nas nem transzkodol, az ios progi szinten nem. Ez akkor meg magyarazza, hogy miert ment a mov es az mp3.

(#5871) SáFi127 válasza Fantomas80 (#2164) üzenetére


SáFi127
csendes tag

Szia!

Sajnos én is ezzel a problémával szembesülök mióta lecseréltem a routert.

Eddig egy Asus WL500gP volt most lett helyette egy D-Link 636L és sajnos a TV ( LG 55LW5590) Nagyon kevés alkalommal találja meg a hálózaton a NAS-t ( Synology DS110j) ha végre sikerül megtalálnia akkor kis idő után azt írja mondjuk filmnézés közben, hogy az eszköz lecsatlakoztatva.
Eddig az ASUS-al sosem volt ilyen.

Miért lehet ennél a routernél ez a hiba?!

Köszi a segítséget!

(#5872) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy kis segítséget hadd kérjek már:
Adott a NAS meghajtó, azon belül az általános megosztásokkal mondjuk egy DL nevezetű könyvtár.
Ebbe tölti le a TM a dolgokat.
A korábbi vinyón lévő dolgokat sikerült úgy megosztani, hogy a Win alól simán tudtam benne másolni, áthelyezni, törölni, mindent.
Jelenleg csak annyit enged, hogy lemásoljam róla a dolgokat.
A NASON belül megosztásoknál a tulajdonos az admin, és nyilvánossá is tettem már, illetve haladóban hozzáadtam a "Tele" (aki lefordította :DDD ) opciót is, azaz elvileg mindenféle jogokkal kellene bírnom, de mégsem engedi, hogy a vinyón belül áthelyezzek vagy töröljek. Másolni tudok.

SSH alól (root-ként való belépéssel) MC-vel simán megy minden, de ugyanez win alól nem megy.

Hogyan tudnám beállítani, hogy win alól is tudjak áthelyezni/törölni? Amikor azonosítást kér a TC, akkor megfelelő felhasználóval és jelszóval lépek be, de mégsem.

;) - The Power of the Light Side

(#5873) BBalu válasza Tonyk (#5866) üzenetére


BBalu
tag

Köszönöm a választ!
Rájöttem közben hogy csak én bénáztam :W

Másik kérdésem, a NAS-on megy a plex, a nas ugye kábellel csatlakozik a hálózathoz, xboxon szeretnék filmet nézni ami wifis, a probléma az hogy nem tud csatlakozni az xbox a plexhez, viszont a laptop ami szintén wifis. tud a plexen át filmet lejátszani. A furcsa az, hogy ha az xboxot kábellel kötöm be akkor tökéletesen megy viszont nem látja a laptop megosztott tartalmát (ami számomra lényegtelen).

Nem szeretnék még egy kábelt mert macerás lenne, de úgy néz ki szükségszerű, xboxos fórumon is fogok érdeklődni, mert úgy rémlik volt már róla szó hogy az xbox wifije nagyon lassú, de gondoltam először itt kérdezek, hátha valakinek megy így.

(#5874) Tonyk válasza noxika72 (#5868) üzenetére


Tonyk
veterán

Minidlna esetében a filmek mellé kell tenni a borítót is, lehetőleg ugyanazzal a névvel (film_neve.jpg vagy film_neve.cover.jpg).

Minidlna wiki, Media Handling rész.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5875) DougButabi válasza pippo76 (#5867) üzenetére


DougButabi
tag

Köszönöm! Este kipróbálom.

(#5876) Trabanti1


Trabanti1
csendes tag

Sziasztok!
T-homoe-os Cisco routert, hogyan kell beállítani, mert nem megy a töltés se le se föl. Kipróbáltam, hogy a belső torrent kliens megy-e de az sem csinál semmit. A nas-t el tudom érni, és biztos vagyok benne, hogy valamiféle beállítási probléma lehet, csak nem értek hozzá. A router tűzfalát is ki vettem de semmi :W Wifin frankó minden. Segítsetek lécci!! :R

[ Szerkesztve ]

(#5877) MajaG válasza Trabanti1 (#5876) üzenetére


MajaG
senior tag

T-home topicba kérdezz rá, de firmware függő. Sajna mindegyik T-s firmwarerel van valamilyen gond a 3925-nél. Add le hibára, cseréltesd le egy D-link 704B4-re. Annak jó a portforwardja.

Ill, port forwardot próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#5878) Rascally81 válasza xmotion (#5853) üzenetére


Rascally81
aktív tag

Köszönöm, hogy legalább TE válaszoltál!

Engem nem érdekel, hogy romlik a pénz. Nincs annyi, hogy rám rohadjon....

(#5879) kmarci25 válasza MajaG (#5877) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem tökéletesen megy T-s routerrel. Port forward beállítva, nyitva a port és szépen jön le és megy fel az adat.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5880) MajaG válasza kmarci25 (#5879) üzenetére


MajaG
senior tag

Gondolom már az augusztusi firmware van rajta. Cisco firmwarek finoman szólva sem jók...

(#5881) MajaG


MajaG
senior tag

Arra van valakinek ötlete, hogy miért nem megy a leállítás gomb, sem az újraindítás a web felüleltről?

Ma reggel kapott új vinyót a NAS, teljes resettel, 4.62-es firmwarerel.

Csináltam 3 felhasználót. A mappákat állítgattam, felraktam az ffp-t. Transmissiont a csomagkezelőbő + Smart " polkastl, illetve a minidlna-t ssh-n. Aktívvá tettem az itunes szervert, és a time machine-t. Kikapcs: twonky, webhozzáférés.

Az ncore.sh-t felrakta még, hogy aktív legyen a torrent ncoreon is. Ezután próbáltam szoftveresen leállítani, de nem áll le. Rendszer leáll üzenetet pedig kiírta.

[ Szerkesztve ]

(#5882) BBalu válasza Trabanti1 (#5876) üzenetére


BBalu
tag

Ez a t-home-os Cisco enyhén fogalmazva is sz@r. Nem csak a modem a szolgáltató is nevetséges...

Mint rájöttem az Xbox miatta nem kommunikál rendesen, bedugtam a régi tp link routerembe a nast Xbox WiFi-n csatlakozik és hibátlanul viszi a filmeket.

Megyek én is a ciscos topikba vagy lecseréltetem de elvileg a d-link se sokkal jobb.

(#5883) Trabanti1 válasza kmarci25 (#5879) üzenetére


Trabanti1
csendes tag

Leírnád, hogy azt hol kell beállítani, mert én eléggé sötét vagyok a dologhoz.

Előre is köszi!! :R

(#5884) Tonyk válasza MajaG (#5881) üzenetére


Tonyk
veterán

ssh alól poweroff-ot próbáltad?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5885) Tonyk válasza Tonyk (#5884) üzenetére


Tonyk
veterán

Ja, és az ncore.sh-t ne ffp/start-ból indítsd automatikusan, hanem kézzel a nohup & disown párossal.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#5886) kmarci25 válasza Trabanti1 (#5883) üzenetére


kmarci25
veterán

Így csípőből nem megy, de otthon megnézem és megírom.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5887) MajaG válasza Tonyk (#5885) üzenetére


MajaG
senior tag

Ennek miért van jelentősége?

Amúgy ez az arm proci hány fokig nincs veszélybe?

Kikötöttem a ventit, a vinyó így is max 50 fokos.
A proci viszont felmászott 50-ről 58-60 fokra.

@BBalu Privát ment!

[ Szerkesztve ]

(#5888) Trabanti1 válasza kmarci25 (#5886) üzenetére


Trabanti1
csendes tag

Köszi! :R Nagyon várom! Remélhetőleg ez lesz a probléma, mert megnéztem a tm-et és azt írja a port zárva. Az 51413 – ast használja.
Más! Fel akartam frissíteni a tm-et az alábbi leírás alapján:
http://logout.hu/cikk/nsa-310_es_az_ffp/transmission_frissitese.html
Sajnos a telnetem ki van kapcsolva, hogyan tudom vissza kapcsolni, vagy hogyan frissítsem fel?

(#5889) #75604736


#75604736
törölt tag

Mostanában van egy kis problémám az NSA 310-el. Pár hete egyszer csak bekattant. Arra lettem figyelmes hogy a sharek nem elérhetőek. Pár percenként újraindul, a webes felülete sem elérhető. Ha az újraindítás után elérem akkor is csak pár percig majd kifagy az egész.
Csak a rendszer led villog gyorsan. Ha kihúzom és fél nap múlva visszadugom akkor még tök halott.
Aztán egyszer pár napig kihúzva hagytam majd visszakapcsoltam és csodák csodájára beröffent. Pedig már épp gondoltam hogy visszaviszem gariba. Egy hétig hibátlanul ment és most megint lehalt.

Valakinél volt már ilyen? Közben fimet is frissítettem a legújabbra de úgy látszik nem ez a gond.

(#5890) zambozoli válasza #75604736 (#5889) üzenetére


zambozoli
senior tag

Csak egy ötlet:
Tápegység lehet még hibás, terhelésre lehal.
Próbáld meg egy másik 12VDC-táppal, a polaritásra nagyon figyelj!
A 12VDC lehetőleg stabilizált, szűrt legyen!!!

Üdv:ZZ

(#5891) kmarci25


kmarci25
veterán

Megőrülök. MiniDLNA-t telepíteném, mindenen végigmentem, a \\NSA310\admin\zy-pkgs\ffp\etc mappában ott a minidlna.conf fájl, benne az alábbiak:
port=8200
media_dir=V,/i-data/md0/video
media_dir=A,/i-data/md0/music
media_dir=P,/i-data/md0/photo
friendly_name=miniDLNA
album_art_names=Cover.jpg/cover.jpg/AlbumArtSmall.jpg/albumartsmall.jpg/AlbumArt.jpg/albumart.jpg/Album.jpg/album.jpg/Folder.jpg/folder.jpg/Thumb.jpg/thumb.jpg
inotify=yes
enable_tivo=no
strict_dlna=no
notify_interval=900
serial=12345678
model_number=1
db_dir=/ffp/tmp/minidlna
log_dir=/ffp/tmp/minidlna

és mikor beírom, hogy
/ffp/start/minidlna.sh start
és ütöm az entert, akkor ezt kapom:
Running /ffp/sbin/minidlnad -v -f /ffp/etc/minidlna.conf
[2013/11/19 17:57:47] minidlna.c:628: fatal: Error reading configuration file /ffp/etc/minidlna.conf

Mit rontok el?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5892) noxika72 válasza Tonyk (#5874) üzenetére


noxika72
tag

Köszi!

Kipróbálom :)

Megnéztem a múltkor kölcsönkapotton, és valóban ott vannak a kis képecskék, de hogyan?
Ugyanis én másoltan fel rá jó-pár filmet és a saját vinyomon nincsenek ott. :W :W

(#5893) kmarci25 válasza kmarci25 (#5891) üzenetére


kmarci25
veterán

Update:

Megpróbáltam e szerint is:
Ha nincs MC (és nem is akarod feltenni, beírsz még egy feketepontot), ezt a parancsot add ki:
cat > /ffp/etc/minidlna.conf , majd szépen beírogatod mit itt látsz (vagy kijelölöd és beilleszted terminálba, attól függően mit használsz.). Amikor végeztél CRTL+D -vel elmented:
port=8200
media_dir=V,/i-data/md0/video
media_dir=A,/i-data/md0/music
media_dir=P,/i-data/md0/photo
friendly_name= miniDLNA
album_art_names=Cover.jpg/cover.jpg/AlbumArtSmall.jpg/albumartsmall.jpg/AlbumArt.jpg/albumart.jpg/Album.jpg/al
bum.jpg/Folder.jpg/folder.jpg/Thumb.jpg/thumb.jpg
inotify=yes
enable_tivo=no
strict_dlna=no
notify_interval=900
serial=12345678
model_number=1
db_dir=/ffp/tmp/minidlna
log_dir=/ffp/tmp/minidlna

Így a hibaüzenet:
Running /ffp/sbin/minidlnad -v -f /ffp/etc/minidlna.conf
Media directory not accessible! [/i-data/md0/video]
Media directory not accessible! [/i-data/md0/music]
Media directory not accessible! [/i-data/md0/photo]

Elakadtam teljesen... :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5894) kmarci25


kmarci25
veterán

Most mintha futna, de a http://<nas ip>:8200 alatt ezt találom:
MiniDLNA status

Audio files: 0
Video files: 0
Image files: 0

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#5895) BBalu válasza Trabanti1 (#5888) üzenetére


BBalu
tag

Bocsi, hogy a kérdésedre egyébként nem válaszoltam, de nekem megy Ciscoval a torrent, gépen simán utorrenttel és itt is ment eddig, (de ma netem se volt,azóta meg zárva a port mióta "visszajött") kapcsold be az upnp-t.

(#5896) szuszinho válasza #75604736 (#5889) üzenetére


szuszinho
őstag

Nekem kezdte el ma csinálni, hogy bekapcsolás után nem sokkal kifagy. Kikapcsolni is úgy tudom, hogy hosszan nyomva a power gombot a második csipogás után elengedem.
Ezt látom, miután megszűnik működni:

(#5897) MajaG válasza szuszinho (#5896) üzenetére


MajaG
senior tag

4.62-es firmware?

Mert kikapcsolni én is csak gombbal tudom.

Terminálból ssh-n poweroff-al se megy.

(#5898) pcsabap válasza kmarci25 (#5894) üzenetére


pcsabap
csendes tag

Azért mert a minidlna.conf nincs a helyén. Ezzel én is így jártam elsõre.
A feliratozás miatt használom csak a miniDLNA-t (szépen müködik), de amúgy a beépített DLNA-t használom napi szinten.

(#5899) BBalu válasza BBalu (#5895) üzenetére


BBalu
tag

Mióta van netem, azóta áll nálam is a tm, a port a webes felület szerint zárva van.

Viszont a log file tartalma a következő:

[00:15:50.917] Transmission 2.82 (14206) started (session.c:738)
[00:15:50.917] RPC Server Adding address to whitelist: *.*.*.* (rpc-server.c:828)
[00:15:50.917] RPC Server Serving RPC and Web requests on port 127.0.0.1:9091/transmission/ (rpc-server.c:1035)
[00:15:50.917] RPC Server Whitelist enabled (rpc-server.c:1039)
[00:15:50.917] RPC Server Password required (rpc-server.c:1042)
[00:15:50.918] UDP Failed to set receive buffer: requested 4194304, got 225280 (tr-udp.c:78)
[00:15:50.918] UDP Please add the line "net.core.rmem_max = 4194304" to /etc/sysctl.conf (tr-udp.c:83)
[00:15:50.918] UDP Failed to set send buffer: requested 1048576, got 225280 (tr-udp.c:89)
[00:15:50.918] UDP Please add the line "net.core.wmem_max = 1048576" to /etc/sysctl.conf (tr-udp.c:94)
[00:15:50.918] DHT Reusing old id (tr-dht.c:306)
[00:15:50.918] DHT Bootstrapping from 45 IPv4 nodes (tr-dht.c:154)
[00:15:50.918] Using settings from "/ffp/tm/.transmission-daemon" (daemon.c:526)
[00:15:50.918] Saved "/e-data/74fb229c-589d-4075-92b0-44cb3e23163f/ffproot/ffp/tm/.transmission-daemon/settings.json" (variant.c:1217)
[00:15:50.919] transmission-daemon requiring authentication (daemon.c:546)
[00:15:50.919] Loaded 5 torrents (session.c:1994)
[00:15:50.919] Port Forwarding (NAT-PMP) initnatpmp succeeded (0) (natpmp.c:73)
[00:15:50.919] Port Forwarding (NAT-PMP) sendpublicaddressrequest succeeded (2) (natpmp.c:73)
[00:15:52.937] Port Forwarding (UPnP) Found Internet Gateway Device "http://192.168.0.1:80/WANIPConnection" (upnp.c:202)
[00:15:52.937] Port Forwarding (UPnP) Local Address is "192.168.0.23" (upnp.c:204)
[00:15:52.937] Port Forwarding (UPnP) Port forwarding through "http://192.168.0.1:80/WANIPConnection", service "urn:schemas-upnp-org:service:WANIPConnection:1". (local address: 192.168.0.23:55667) (upnp.c:279)
[00:15:52.937] Port Forwarding (UPnP) Port forwarding successful! (upnp.c:282)
[00:15:52.937] Port Forwarding Forwarded (port-forwarding.c:95)
[00:17:07.677] Family.Guy.S11.720p.HDTV.X264-DIMENSION Could not connect to tracker (announcer.c:999)
[00:17:07.677] Family.Guy.S11.720p.HDTV.X264-DIMENSION Retrying announce in 20 seconds. (announcer.c:1008)
[00:17:07.677]

UDP Please add the line "net.core.rmem_max = 4194304" to /etc/sysctl.conf (tr-udp.c:83) : e szerint létre kellene hoznom ezt a fájlt? mert nem találtam sehol se, vagy csak vak vagyok.

(#5900) BBalu válasza BBalu (#5899) üzenetére


BBalu
tag

Szép "hajnalt" mindenkinek!

Úgy voltam, hogy velem egy NAS ne fogjon ki, és sikerült, de megint a saját hülyeségem mert statikus volt a TCP/IP de mivel nem volt netem így a DNS nem volt beállítva ezért nem ment a tm.

Utólag belegondolva nagyon egyszerű hiba, de mindig van mit tanulni.

Ne haragudjatok, hogy így tele szemetelem a fórumot.

Szép napot!

Ui.: csak a tm és a plex van fent és 70%-on pörög a ram, az normális?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.