Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Jajj. Apu kezdődik. :(

(#2) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Nálam még senki nem írta ki..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) localhost


localhost
Közösségépítő

Nekem egyetlen lány sincs az ismerőseim között

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) Lenry


Lenry
félisten

:W
gratulálok.

mégis mit gondolt, hogy egy fiúhoz se fog ez eljutni?
meg aztán majd jön belőle a vita, ha valaki nem 100%-ot ír :D

de egy elszabott ez az msn-generáció

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#5) keIdor válasza gamerkiller (#2) üzenetére


keIdor
titán

Nálam sem, de megy a tiltás, ha mégis...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Móci


Móci
addikt

Van lány msn partnerem, de ilyet még nem láttam soha. Büszke vagyok magamra! :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) _Voyage_ válasza keIdor (#5) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:K
Szintúgy. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#8) narox


narox
csendes tag

Hát nálam már jó pár ember kiírta :D

Ilyeneket látok,hogy : '100% és a végtelen között.' és 'nem érdemel meg 1-et se '

Örüljetek míg ti nem látjátok ezeket...xD

Vajon mi lesz a következőő? ;)

[ Szerkesztve ]

Az összevisszaságban találd meg az egyszerűséget, a hangzavarban a harmóniát. A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség.

(#9) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

tanulsag: ne hasznalj msn-t : )

(#11) Lenry ugy nehez : (
regebben haverokkal steam-en tartottuk a kapcsolatot, ott kuldozgettuk a c forraskodokat : ))
hm... a regi szep idok...

[ Szerkesztve ]

some men just wanna watch the world burn...

(#10) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Én meg Skype-ot használok 3 partnerrel. :P :D

(#11) Lenry válasza j0k3r! (#9) üzenetére


Lenry
félisten

cseszhetem, ha minden ismerősöm ezt használja és kapcsolattartani meg muszáj valahogy

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) _Voyage_ válasza C4mp3r (#10) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jó téged újra látni, vagy 2 éve nem láttalak sehol.
Te rám biztos nem emlékszel, de én rád annál inkább... :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#13) Badman 4ever válasza Móci (#6) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam is ilyen a helyzet, senki se ír ki melltartószínt vagy szeretet-százalékot. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#14) narox


narox
csendes tag

Hát igen.Nekem is a legtöbb ismerősöm msnen érhető el.(sajnos)
Itt meg sok az ilyesmi ...

Az összevisszaságban találd meg az egyszerűséget, a hangzavarban a harmóniát. A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség.

(#15) j0k3r! válasza narox (#14) üzenetére


j0k3r!
senior tag

nem akarlak megbantani, de valoszinunek tartom, hogy akiknel ilyenek vannak kiirva, azok a 12-16 eves korosztalyba tartoznak...eltalaltam?
dejo, hogy mikor en 12 eves voltam nem volt szinesnev, meg mindenfele csicsas skin, meg plugin msn-hez : )

some men just wanna watch the world burn...

(#16) narox


narox
csendes tag

Hát kb 16-18 éves korosztály. :)

Az összevisszaságban találd meg az egyszerűséget, a hangzavarban a harmóniát. A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség.

(#17) Badman 4ever válasza j0k3r! (#15) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nálam most sincs, mert Pidgint használok MSN-hez, az meg megjeleníti a színkódokat, de nem színez át semmit. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#18) Depression válasza j0k3r! (#15) üzenetére


Depression
veterán

Mikor én 12 éves voltam, még suliban sem volt net. (jó, máshol sem) :)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) keIdor válasza j0k3r! (#15) üzenetére


keIdor
titán

Én amikor 12 voltam még a PC is luxusnak számított.:D Bár nekünk már volt egy P1-esünk, vagy P2? Már nem is emlészem... internet persze nem volt. De PlayStation 1 az vót. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#20) narox


narox
csendes tag

Kis koromban én Nintendoval toltam :DD

Az összevisszaságban találd meg az egyszerűséget, a hangzavarban a harmóniát. A nehézségek közt mindig ott van a lehetőség.

(#21) gamerkiller válasza keIdor (#19) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Amikor én 12 éves voltam ott játszottunk nálad reggel 4-ig a Cod1-el egy ha jól emlékszem akkor 600Mhz-es AMD-vel amit már akkor tuningoltál és a keresztapa meg fúrt lyukakat a gép oldalába amitől azt hittük hogy nem melegszik annyira..:D Csodás dolgokra tudok ám emlékezni! :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) j0k3r! válasza Badman 4ever (#17) üzenetére


j0k3r!
senior tag

pingvin ur segitesz pidgint bekonfigolni pm-ben? amsn-t hasznalok neha-neha, de ha sikerulne pidgint beloni eltuntethetnem wine-t. : ))

some men just wanna watch the world burn...

(#23) EczkE


EczkE
addikt

Szerencsére nálam sincs ilyen, bár sok a fiatal csaj az MSN-emen.. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#24) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Utálom ha valaki ilyen sZαЯ betűkkel ír. :(((
(mármint hogy görög meg cirill betűket tesz bele, és ha megkérdezed hogy miért, megkérdezi hogy mért, van ilyen betű? - mármint nálam ez a helyzet alakult ki)

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#25) C4mp3r válasza _Voyage_ (#12) üzenetére


C4mp3r
addikt

Erőltettem az agyamat, de nem jöttem rá ki vagy, mindenesetre jó tudni, hogy valaki emlékszik rá, hogy fórumoztam itt valaha. :D

(#26) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Én miután ilyesmit kapok valós személytől, először felszólítom, majd letiltom, ha nem tanul belőle. :K

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#27) _Voyage_ válasza C4mp3r (#25) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Nem is tudnál rájönni, kb soha nem is beszéltünk, csak olvastam anno a commentjeidet valamelyik topikban, és megmaradt bennem a lila/kék pólós avatar, ez meg annyira új, hogy kénytelen voltam írni... :D

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#28) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

még jó hogy öreg vagyok az ilyen baromságokhoz

+

nincsenek ilyen ismerőseim :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29) gabor85


gabor85
őstag

Na ha én ezt megkapom, egyhetes tempbant vezetek be, az alábbiakra hivatkozva. :D

a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat

minden olyan hozzászólást, amely "flame"-nek minősül. Ide értve az erőteljes érzelmi töltettel ellátott, személyeskedő, felesleges indulatokat gerjesztő, öncélú, a másik fél lejáratására és a közösség rombolására alkalmas, észérveket nélkülöző, provokáló hozzászólásokat.

3 sornál hosszabb aláírást.

(#30) Metalfan válasza gamerkiller (#2) üzenetére


Metalfan
senior tag

Nálam sem. Úgy látszik, nekem normális ismerősök jutottak :D

(#31) szombatitomi válasza Metalfan (#30) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nálam sem. De lehet, hogy azért, mert át vannak nevezve a partnerek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32) Samus


Samus
addikt

Ezekre azt írnám, hogy: 100%n00b...
Nem tudom emlékszik-e még valaki arra a CS:Source bugra, mikor a %n-t tartalmazó nevek hatására a szerver összeomlott, és percekig használhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.