Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Integra


Integra
titán

nagy kár hogy a sennheiser mm200-at kihagytátok.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#2) erdoke válasza Integra (#1) üzenetére


erdoke
titán

Sztereóban nem próbáltam még Sennheisert, de "sima" BT headset terén nem rúg labdába a Plantronics-hoz képest. Nem rossz, de nem éri meg az árát, mert annyiért jobb a P.
Zenehallgatás minőségben egyébként is maga a BT korlátoz (ahogy azt Bocha meg is jegyezte a cikkben), a top környéki minőségűek közül a kialakítás és az ár, ami dönt.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Atti0925


Atti0925
tag

Könyörgöm:miért nem lehet képeket készíteni használat közben(leszámítva azt a pár gyári fotót)?
Nekem számít,hogy ne nézek ki hülyén benne:)

Realme Narzo 30 5G

(#4) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Hát nem vagyok egy nagy bluetooth headset megszállott, de egy BH-504 nekem bőven elég lenne munkába,mert mindíg beleakadok a vezetékekbe:)

Amúgy jó teszt volt!

(#5) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Bocha az MW600-nak nincs véletlenül FM rádiója is? Gyári speci szerint elvileg igen, és ez elég hiánypótló azokhoz a gépekhez aminek nincs beépítettje (pl. Spica, Droid, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#6) helixP válasza Pistiboy88 (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek. Semmi értelme ezeknek az adapteres megoldásoknak. Pont az lenne a lényege a BT headseteknek, hogy mindenféle kötöttség nélkül lehessen használni őket. Nekem pl mindegy, hogy a zsebemig megy le a kábel, vagy csak a galléromig...

(#7) PowerBuldog válasza Kobaljov (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az bárminél hiánypótló lenne, mivel 99%-ban nem működnek a rádiók a vezetékes fülhallgatók nélkül.
Én most várom a BH-503-am, kár, hogy pont nem került bele.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#8) Samus


Samus
addikt

Tök jó, hogy ott a Macbook, de hogy miért, vagy mi van a számítógépes összeköttetéssel, egy szó sem esik róla a cikkben...

A Nokia BH504 nagyon jól néz ki, és olcsó is. Csak azt nem tudom, hogy milyen lenne ezt például buszon viselni, nem-e fura...(mert ugye egy teljes méretű fejhallgató). A nagytestvér Sony Ericsson pedig azért jó, mert kiírja, ki hív, ami szerintem nem egy utolsó dolog, így nem ér meglepetésként a hívás (ami most például headsetet használva igen). Azt nem tudom, hogy Nokia modellekkel is kompatibilis a számkiírás? Milyen telefonnal teszteltétek?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) daninet


daninet
veterán

egy kis elgépelés:
"mely aktív zajszűrés nélkül 25, aktív zajszűrés nélkül pedig 16 órán keresztül képes zenét lejátszani"

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#10) Integra válasza erdoke (#2) üzenetére


Integra
titán

p-nek nincsen ilyen kialakítású cucca mint az mm200.
motorozáshoz pedig csak ez jó, ez biztonságos.
szóval nem zenére kell nekem alapvetően, hanem hang navigációra, mert nem tudom a pna kijelzőjét nézni.
droid/milestone telókkal tökéletes, ahogy olvasom, egyik ismerősömnek pedig a htc touch2-vel is az, ugyanakkor neki pont a plantronics nem működött az istennek se vele, ellenben az mm200-zal.
fura dolgok, ezeket nem fogom soha érteni, hogy noha mindegyik tudja a szabványokat, aztán mégse szereti egyik a másikat valamiért.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) zeorsdfd válasza helixP (#6) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nem értek teljesen egyet. Nekem pl az lenne a fontos, hogy a SE elképesztően béna csatlakozójába ne kelljen folyamatosan bedugdosnom meg kihúznom a headsetet. (már másodszorra ment vissza a gariba emiatt). Ráadásul ha van egy jó fülese az embernek akkor az adapteres megoldás az egyetlen, amivel használni is tudja. A moduláris felépítés nagy előny is tud lenni.
A hangminőség az viszont tényleg probléma lehet, bár nem hallottam még ezeket.

(#12) macilaci78 válasza zeorsdfd (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A moduláris felépítés előnye a hátránya is. Nem mindegy, milyen fogyasztású, teljesítményű fülest dugsz rá. Egy kimondottan jó minőségű fülesnél meg a BT miatti minőség a szűk keresztmetszet. Mondjuk, biztosan kényelmesebb lesz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#13) Bocha válasza Kobaljov (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Köszi, jogos, van benne, csak marha nehéz elindítani, mert a "menüben" az érintős hangerőszabályzókkal kell mozogni. Működik, auto-scanben oda lehet tekerni a kiválasztott rádióhoz, telefon nem kell, hogy csatlakoztatva legyen, ennyi.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#14) Zsolto


Zsolto
őstag

Nem értem ezeket a tarkópántos megoldásokat, szerintem használhatatlanok.

A győztes Nokiára kíváncsi lennék, meg is fogom hallgatni, de mégis a MW600-as SE a kedvencem, annak a megvásárlását tervezem is. Szerintem a legjobb kompromisszum, jó minőségű füles, a nyak körül nem zavaróak a drótok, vagány a kijelzője és a kezelőgombok, nem kell elővenni a telót a matatáshoz.

Viszont az tény, hogy a sztereó bluetooth technológia nagyot fejlődött az elmúlt két évben. Köszi a tesztet, Bocha! :K

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#15) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo teszt. Koszi.

"There is nothing permanent except change"

(#16) Khaal


Khaal
őstag

Ezeknél a friss daraboknál miben nyilvánul meg a gyengébb hangminőség a vezetékesekhez képest? Alapzaj, sistergés, mosott hangzás, vagy mi?

(#17) Kobaljov válasza Bocha (#13) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Rendben, köszönöm szépen!

(#18) xabolcs


xabolcs
őstag

kosz a tesztet, meg hogy belevettetek a SE-fele megoldast. :R
nekem az jon be leginkabb. :B

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#19) GALARDO


GALARDO
addikt

Ezek az új nokia fülesek elég tetszetősek és kompaktak. :C Nekem még a batár BH-604-sem van szeretem csak kicsit nagy. :B És ez az 55e-s ár! :Y Én sokaltam a BH-604-ért 30e-t kiadni de végül megvettem. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) Bocha válasza Khaal (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kevésbé telt hangok, rosszabb dinamika, ilyesmi. Alapzaj, sistergés szerencsére nincs.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Versus válasza erdoke (#2) üzenetére


Versus
senior tag

A Sennheiser mm100 is érdekes lett volna. Saját szubjektív tapasztalataim szerint eddig az egyetlen ami képes a Planot túlszárnyalni bt sztereoban.
Sima mono headsetben pedig a Jawbone a bajnok.

Premium Vintage

(#23) sippet


sippet
senior tag

nekem egy jabra bt3030-am van, teljesen meg vagyok vele elégedve. van mémi alapsercegése (de ez csak csendes szobában ülve hallható akkor, amikor épp nem szól belőle semmi, de ilyen körülmények között meg úgyse ezzel hallgatok zenét), amúgy viszont teljesen jó a hangminősége, és a hozzá adott füles is korrekt. az adapteres megoldásról már látom, volt szó, de annyit hozzátennék, hogy azért ha vannak is vezetékek, azért nagyon nem mindegy, hogy azok miből állnak ki. szerintem a lógó vezetékek főleg akkor zavaróak, ha a telefonba is be kell dugni valamelyiküket, mivel a zsebből/tokból kivételt/behelyezést ezek nehezítik leginkább, és a telefon kezelését is nehezítik (pl. ha fektetett módban használod, akkor mindegy, hogy valamelyik végéből, vagy az oldalából áll ki a zsinór, baromi zavaró lesz). márpedig ezek a problémák megszűnnek a csiptetős adapteres megoldásokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#24) Khaal válasza Bocha (#21) üzenetére


Khaal
őstag

Eddig visszatartott a gyengébb hangminőség, de akkor most már lehet ki kellene próbálnom egyet, mert a fast-port csati hülyeségeiből már elegem van.

(#25) Barthezz2 válasza sippet (#23) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Teljesen egyetértek.
Engem az, hogy a nyakam köré oda van rakva a kábel, fikarcnyit sem zavar, ezzel szemben, hogy állandóan azzal kell szenvedni, hogy ki tudjam venni gatyazsebből a telefont, hogy ki se essen a kezemből, ki se húzzam, hogy bömbölni kezdjen egy tömött buszon, meg el se szakítsam a kábelt, az rohadtul idegesít. Erre pedig tökéletes megoldás egy adapteres BT cucc is. Oda teszem a telefont, ahova akarom és nem kell a kábelezéssel szenvedni(mert az, hogy reggel felrakom, este leveszem az simán belefér). Ha elmegyek itthonról, a füles úgy is a pulóver/póló stb alatt van elvezetve szépen, viszont így zsebből kivéve is korlátok közt vagyok, egy ilyen cuccal meg nem lenne gond. Bár azt nem tudom, mennyire nehezek, zavaró-e, hogy a gallérra, vagy egyéb helyre van felcsíptetve, de nekem simán alternatíva egy ilyen is.
Persze nyílván, a többi is ugyan úgy frankó, de nekem az adapteressel sincs gondom.
Bár jelenleg sima vezetékesem van, és szerintem marad is, mert nincs kedvem még a fülest is naponta töltögetni. :)) Elég a telefont :D

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#26) erdoke válasza Versus (#22) üzenetére


erdoke
titán

Mono BT headset esetén nálam három fontos paraméter van:
Súly (= no fülkapmpó!)
Kényelem
Hangminőség

Az első kettő között elég komoly összefüggés van, de a harmadik szerencsére már nem befolyásolja negatívan a másodikat. A 8 g-os Plantronics D975 kényelmes, nincs fülkampója, és elég jó a hangja is. A tartójában még 3 töltésre elég szufla van, hetente egyszer töltöm hálózatról, pedig nagyon sokat használom. :K

A legjobb aláírás a héten

(#27) Aidan85 válasza Samus (#8) üzenetére


Aidan85
aktív tag

Lehet arra utalt a kicsit későbbel, h talán a számítógépes összeköttetésről is kapunk egy külön cikket, mint múltkor a multipontról.

A cikk tetszett! Jól összefoglaltad! Köszi!

(#28) ALI_G


ALI_G
veterán

Ezen a szőke nokiás csajon még valami szardarab is jólmutatna :) nem hogy egy 50.000-es cucc :)

Amúgy a BH-503-at ki se próbáltátok? Nekem pont ilyen van. Az is kafa cucc, 8-10 óra zenelejátszást bír, gombok tömkelege a jobb oldalt, hangzásban meg kb. ugyanaz lehet. Mély az van, magas is (és jobb is mint a mély szvsz). Töltő ugyanaz, 1 óra alatt csutkára tölti.
Ja és képről nem látni

de ez is hátulról nyakpántos, a cucc meg ül a fülön. Pár percig fura volt, de nekem passzol (szemüveggel is). Az igaz lehet erre is, hogy lesz akinek nem jó. Futni is tudtam benne, teljesen stabil.

[ Szerkesztve ]

(#29) Bodor


Bodor
veterán

Nem értem hogy lehet valami különösen ajánlott, hogy ha a teszt alapján is "az egész hangzásvilág a mélyebb tartományba van áttolva, a magasak ennek megfelelően néha elvesznek"... Nokia inkább gyártson telefont, bár ahhoz se nagyon értenek elnézve a menüjüket, mint fejhallgatót....

Az én véleményem szerint a jó fejhallgató jellemzője többek között a tiszta mély mellett a tiszta közép és magas hangok...
Kipróbáltam már nokia és sennheiser füleseket is, de évek óta Sony Ericsson füleseket használok( jelenleg MW-100-ast) és tökéletesen meg vagyok elégedve a minőségükkel...

(#30) Bocha válasza Bodor (#29) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ezt így gondolod te, így gondolom én is, de ha 10 embernek megmutatsz egy dübörgő és egy kiegyensúlyozott fülhallgatót/fejhallgatót/hifit/hangfalat, 8 azt fogja mondani, hogy a dübörgős jobban szól. Ezért kapott plecsnit: a legtöbb igényt ez elégíti ki.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#31) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

jó volt olvasni, köszi.

egy észrevétel:
"mely aktív zajszűrés nélkül 25, aktív zajszűrés nélkül pedig 16"

Aurea mediocritas

(#32) Barthezz2 válasza Bodor (#29) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hát nemtudom, nekem előzőleg egy SE telóm volt, HPM-70-es fülessel, nemrég lett Nokiám a hozzá adott agybadugós(WH-205) fülessel, és azt kell mondjam, a Nokia fülese jobb.
Oda vissza kipróbáltam mindegyiket(egyik telóval, másik telóval, ugyan azzal a beállítással), és a Nokia fülese szebb magasat ad, jobban elkülöníthetőek a hangszínek/hangszerek és emellett a basszus is megfelelő. Mondom mindezt úgy, hogy előtte 2 évig a hpm-70-el hallgattam csak zenét, és oda nem adtam volna semmiért..

Everybody lies.

(#33) ABE


ABE
őstag

Anno volt egy Nokia BH-501 típusú fejhallgatóm, aránylag jól szólt, de garanciális idő alatt eltörött "csak úgy" a pántja (persze nem cserélték ki, hiába nem egyedi eset). Egyébként kicsit hülyén mutatnak az ilyen akkus cuccok az ember fején (főleg szemből nézve), ezért érdemes felpróbálni vásárlás előtt a kiszemelt típust. Másik hátránya, hogy hiába összecsukható mondjuk, akkor is nagy helyet foglal el használaton kívül, ez macerás lehet. Most egy Nokia BH-103-as fülesem van, ha a zsinórt meg tudja valaki szokni, az ilyen kialakítás szerencsésebb, mert könnyen zsebre lehet dugni, és nyáron nem melegíti úgy az ember fülét. Ez a típus viszont nem szól elég hangosan, és szerintem az akkuja is kezd elhasználódni, úgyhogy lassan vissza is szokom a hagyományos füleshez, azt legalább nem kell tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#34) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

"szabvány jelenleg a 2.1-es verziónál jár"

Inkább már a 4.0 felé, de a 3.0-án már biztosan túl van, csak a készülékek tartanak még a 2.1-nél (bár a Samsung is jön már a 3.0-ás készülékével).

(#35) PowerBuldog válasza Kobaljov (#34) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem a 3.0-t és a 4.0-t akár el is lehet felejteni, amíg egy db készülék sincs ami használná/támogatná...

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#36) ALI_G válasza Bocha (#30) üzenetére


ALI_G
veterán

Amúgy a kipróbálás röhej. Bementem Nokia boltba szegeden, hogy szeretném kipróbálni és azt mondta az eladó, hogy meg kell rendelni és köteles vagyok megvenni és foglalót is kérnek.
Kifordultam az üzletből, hogy ne röhögtessen már. Ráadásul a bh-503-at potom 27.000-ért akarták adni.
Voltam több üzletben is, de egyikben se volt semmilyen értelmes BT füles...gáz

[ Szerkesztve ]

(#37) Barthezz2 válasza ALI_G (#36) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Na igen. Lehet akár milyen bolt, akár egy saturn, ahol rakásig vannak kiállítva a kipróbálható cuccok, szerintem egy zárt csomagolású fülest kibontatni, hogy csak kipróbáld, hát... sok helyen nem fognak belemenni az tuti..

Everybody lies.

(#38) tonerz


tonerz
aktív tag

Kb 1 hete használom az MW-600-at és nagyon megvagyok vele elégedve mind a hangminőséggel mind a kivitellel.
A kijelzője "nagyon dögös" és informatív viszont a "simogatós" hangerő szabályzót kicsit meg kell szokni.
Előzőleg 3 évig egy DS200-at használtam ami lényegében ugyanaz mint a 205 annál is jó volt a hangminőség megfelelő fülessel.

(#39) tonerz válasza Barthezz2 (#32) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ha lehetőséged van próbáld ki a hpm-77 vagy 78-at mert én jóval teltebbnek érzem a magast és a közepet is mint a 70-nél ahol számomra már kicsit tolakodó volt a dinamika.

(#40) PowerBuldog válasza ALI_G (#28) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én szintén egy ilyenre várok, hogy megjöjjön. De szerencsére nem 27e-ért vettem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#41) Kobaljov válasza PowerBuldog (#35) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Ezért választottam én is szét azt, hogy a szabvány hol tart és a készülékek mit használnak. Egyébként megnéztem, pár hete, április 21-én befejezték már a 4.0 "Core" specifikációját is.

(#42) domi007


domi007
őstag

Bocha, kerlek kicsit dolgozz meg ezen a teszten:
-a gyonyoru MacBook-odrol szo sem esik a tesztben, pedig beharangoztad
-a Plantronics-ra azt irod, hogy nincs aktiv zajszurese, de felette 2 bekezdessel meg javaban dicsered, hogy a zajszures a dupla mikrofonnak hala letezik, es mukodik is (tudtommal ha mar mikrofont hasznalnak zajszuresre akkor az aktiv)

Koszonom,
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#43) Bocha válasza domi007 (#42) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kész, köszönöm! :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#44) Bitlisz


Bitlisz
aktív tag

Őszintén szólva nem hiszem el, hogy valóban volt teszt...ezek a fényképek sima marketinges képek....sorry, de ez így max reklám, úgyhogy kéretik a sarokba az (x).

(#45) Novca válasza ALI_G (#28) üzenetére


Novca
csendes tag

Én is BH-503-at használok, és maximálisan elégedett vagyok vele.
Nekem tovább bírja a 8-10 óránál, legalább 12-öt kihozok belőle (sokszori ki-bekapcsolással). Még a benzines fűnyíró hangját is elnyomja, ha kell. :)
Abszolút masszívan áll a fejemen, pedig a füleim kisebbek az átlagosnál.
Gondom csak annyi vele, hogy ha nincs közvetlen rálátás (téglafal mögött pl.), akkor akár 3-4 méteren belül is szakadozik a jel (N86-tal), persze ez lehet a telcsi hibája is.

(#46) domojko


domojko
senior tag

Én egy nokia 6303-al használtam 1 napig az MW600-at, ugyanis tovább nem bírtam.
Minden remekül működött rajta, kivéve a telefonbeszélgetés. Na az valami nagyon gáz.
Én sem hallottam tisztán és hangosa, engem szintén alig hallottak és a háttérzajok nagyon fel voltak erősödve. A beépített FM rádió miatt vettem meg, az is lehetne picit hangosabb, picit tisztább. Teljesen kezelte a nokia zenelejátszóját, kiírta a számcímeket, ezzel rendben volt minden. Asus eee pc 1000h-val pároztattam teljesen jól működött, szépen tisztán szólt, zenehallgatás is tökéletes, filmézéskor hangzás király, nem késett a hang a filmhez viszonyítva. Nagyon dizájnos, kényelmes viselet, egyedüli gyenge pontja a telefonbeszélgetés, ez miatt vissza is vittem.

(#47) Bocha válasza Bitlisz (#44) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Én meg őszintén szólva teszek rá, hogy te mit hiszel, de tudod mit: ha hazaérek, lefotózom az összes cuccot egyszerre és föltöltöm ide, mert egy 3000 napja regisztrált olvasótól még a feltételezést is felháborítónak találom.

Azért nem csináltam saját képeket, mert borzalmasan nehéz dolog headseteket fotózni. A korábbi sztereó BT-s cikknél megcsináltam, szerintem olyanok is lettek a képek, ezért ebben a tesztben már nem szenvedtem velük, ahogy a mono headsetes összehasonlításnál sem, bár ott ugye volt egy videó, ami itt szintén elmaradt.

Még két megjegyzés: ha "fake" cikk lenne, nyilván szerepelne a Nokia BH-503 is (amit mindenki hiányol). Másrészt a Mobilarénán nincsenek fizetett cikkek, soha nem is voltak, soha nem is lesznek. Az efféle tartalmakat a blogokban különítettük el (pl. X10 blog), de a tartalom az említett példánál pont a miénk, csak a témákat javasolja a gyártó.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#48) Bocha válasza Bitlisz (#44) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A BH-504 nincs rajta, elvitte a barátnőm a boltba, de ha továbbra is hitetlen vagy, akkor feltolhatok majd arról is egy képet... :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#49) bloomberg válasza Bocha (#48) üzenetére


bloomberg
tag

legyek g*ci.... és mééé csak az egyik van kibontva ??? :D

Az mv600-as a htc-kkel is rendesen együttműködhet?

Na ja és ki lehet próbálni valahol? Mert ha rossz vele telefonálni, akkor sztornó.

(#50) whited


whited
addikt

esetén bruttó 12 990 forintot kell fizetnünk, ennyiért a célközönség kifejezetten jó vásárt csinhat vele.
csinálhat, elirás :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.