Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Most már tényleg elég legyen ezekből az újra kiadás újra kiadásának hd-sített goty remastered kiadásából!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ÚJ CÍMEKET AKAROOOOK nem ezt a sok szart :W :W :W :W

Tudom egyéni szocproblem. ;]

(#2) Pöttön válasza XuChi (#1) üzenetére


Pöttön
őstag

Teljesen jogos!
Én is hasonló véleményen vagyok. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#3) oriic válasza XuChi (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most mond azt hogy nem örülnél egy Pong Definitive HD Remastered kiadásnak. :D

Live-Die-Respawn

(#4) XuChi válasza oriic (#3) üzenetére


XuChi
addikt

Háááát most hogy mondod, egy tetris 4d HD Remastered Oculus Edition, vagy egy Csöves 4K edition, illetve egy newcomer (C64!) 4K HD Remastered Goty Megalodon Übergigamega edition jól is jönne.

Jah és persze mindezt Windows 10-re :W

(#5) benike1999 válasza XuChi (#1) üzenetére


benike1999
tag

Nekem nincs bajom az újrakiadásokkal... Ki ne örülne mondjuk egy Starship Troopers vagy egy Painkiller overdose remastered-nek?

(#6) v!ct0y válasza benike1999 (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

De ezek nem 4 éves játékok :DDD
Ezekkel több munka lenne mint 1 óra ezért nem csinálják meg. Profit a lényeg semmi más.

(#7) Jhonny06 válasza XuChi (#1) üzenetére


Jhonny06
veterán

Miért zavar? Egy remaster elkészítésének ideje töredéke annak, amennyit egy új játék igényel. Hiszed vagy sem, ezek a remasterek nem akadályozzák az új játékok megjelenését, úgyhogy azt javaslom, hogy hagyd figyelmen kívül, ha nem érdekel, mert már kurva unalmas minden ilyen cikk alatt ezeket a hozzászólásokat olvasni.

(#8) twollah1976


twollah1976
őstag

Remaster.

Mintha a Star Wars-t látnám.
Kijön valami új mozis technológia és Lukács György már be is jelenti a Csillagháborúk újra feldolgozott kiadását.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) MageRG válasza XuChi (#4) üzenetére


MageRG
addikt

Én azért örülnék egy androidos Newcomernek, szépen felújított grafikával, UI-val.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#10) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Egyre viccesebb ez az egész.
Lassan ott tartunk hogy 2015 augusztusában megjelenik egy játék, majd 2015 novemberében jön a Remaster kiadás :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) [Prolixus] válasza Sirandrish (#10) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ne túlozz már! 2015 december, de még inkább 2016. január sokkal reálisabb dátum.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#12) Sirandrish válasza [Prolixus] (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elnézést kérek..de bunkó voltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) Niczo


Niczo
senior tag

az eredeti Mafia-t remasterelnék a második rész (vagy annak továbbfejlesztett) grafikus motorjával, a játékmenethez semmit nem nyúlva, na arra vevő lennék :K

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#14) exec79


exec79
tag

ezeken már csak szánalommal röhögök. Amúgy is ki a jó isten akarja újrajátszani.

(#15) beef válasza exec79 (#14) üzenetére


beef
őstag

Én.

(#16) djculture


djculture
félisten

Kedves vásárlóink most csak önöknek elkésztitettük a dead island fizess ugyanazért ötödszörre hülye gyerek editiont amiben a föhös haja szála is physx-el van gyorsítva. Forradalmi megoldások miatt sajnos 50 euro lesz a steam-en a játék és érkezik hozzá 52 dlc is de season passal ami 60 euro lesz kiváltható. Az első dlc ami egy pukizó zombit és egy szuper fegyvert a kést tartalmazza ingyen adunk minden elővásárlónak.. Na most mindezt azért kellett kiadnunk mert karácsonykor igy lesz mivel lehúznunk a népet..

(#17) mephi666 válasza Sirandrish (#10) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja és lényegében elkészítik a játékot magas felbontású textúrákkal, rengeteg speceffekttel, faragnak rajta az optimalizálás jegyében, kiadják, majd jön a "remastered" olyan állapotban, amilyenben az eredeti lett volna :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) mlinus


mlinus
őstag

mondjuk, ha tényleg átdolgoznák rendesen (mert valljuk be, rengeteg sebtől vérző volt az eredeti verzió) akkor teljesen rendben lenne. De, valószínűleg csak feltolják az fps-t meg a felbontást és kész.

(#19) haddent válasza twollah1976 (#8) üzenetére


haddent
addikt

Szerintem egy akkora univerzumut/kultuszt mint a Star Wars annyi rajongóval illik is fenntartani / felújítgatni.

(#20) orion1025


orion1025
őstag

Kár ezen lovagolni, ilyen "minőségi" világot élünk, nem kell ezekkel a hírekkel foglalkozni. Amíg meg van rá igény, addig lesznek ilyen felesleges dolgok.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#21) [Prolixus] válasza orion1025 (#20) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Igen, a szomorú nem is az, hogy ilyeneket kiadni van pofájuk, hanem hogy ezekre úgy tűnik van kereslet.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) Chapel


Chapel
addikt

Mafia 1, mai vagy legalább a 2. rész fizikájával és látványával nekem is instant buy lenne; ami még eszembe jut, az mondjuk egy Crysis 1 a cryengine 3-al.

Ezt pedig 2,5x toltam ki, tehát egy karival elmentem level 50-ig, szerettem a baljós/parás hangulatát, rengeteg fegyverlehetőséget és a szabad világot. Nem gta v, de a témához már megfelelt. Szerintem maxon anno szép volt ez, nem volt vele nagy gond, plusz szerencsére nálam alig volt egy-két bug. Nyilván réteg játék, nekem spec nagyon bejött, de a felújítást én sem tartom szükségesnek.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) kona005


kona005
senior tag

Nagyon gáz ez a generáció eddig sajna, vennék én PS4-et vagy XO-t de hogy egy normális játék nincs rá 2 év alatt az kritikán aluli :(

(#24) mephi666 válasza kona005 (#23) üzenetére


mephi666
nagyúr

van 1 tucat "definitive edition", az nem elég? :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.