Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Karma válasza Valentino K. (#50) üzenetére


Karma
félisten

Akkor mondjál nekem egy megbízható IM klienst a Marketről légyszi :U
Meg egy jó Picross játékot.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#52) #16820480 válasza Karma (#51) üzenetére


#16820480
törölt tag

nimbuzz.

(#53) <NewL> válasza Valentino K. (#50) üzenetére


<NewL>
addikt

légyszives ird le nekem mi ezen a parasztvakitás

mekkora parasztvakitás már egy bolt ahol majdnem minden van,és lehet válogatni. mekkora parasztvakitás már a tesco,spar nagyobb bevásárlóközpont egy 3négyzetméteres sarkibolt sokkal jobb :K pff

testreszabhatóság logikusság,az iPhonenál nincs a'se. ezekhez meg idecsapnám a Cydiát.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#54) <NewL> válasza Valentino K. (#50) üzenetére


<NewL>
addikt

az utolsó mondatodra meg ott a válasz az aláírásodban. látjuk kipróbáltad,tényleg jobb :D

There's an app for that

(#55) manchester85 válasza Valentino K. (#50) üzenetére


manchester85
addikt

Nem az a lényeg, hogy a 170 ezer programból mennyit fogok használni, hanem, hogy ez a programtámogatottság valószínűleg jóval nagyobb lehetőségeket kínál, hogy olyan alkalmazásaid legyenek, amikre konkrétan neked a legnagyobb szükséged van. Ez kb. olyan, mint hogy egy nagyobb lakosú országnak valszeg jobb lesz a futballválogatottja, mert nagyobb a választék. Na, itt ugyanez a helyzet, ahol nagyobb a választék, ott valszeg a legjobb néhány is jobb, mint ahol kisebb a választék.

Azért az 5800 után nagy lehetett az ugrás a Herora, ez ne tévesszen meg. :U Ettől függetlenül a Hero egy remek készülék, én is szívesen használnám, bár nekem kicsi a képernyője. Az android a Sense UI testreszabhatóságával egy remek rendszer, de abban ne legyenek kétségeid, hogy az app store JELENLEG az android market felett áll. És nemcsak több, de jobb alkalmazások is vannak rá, ami nem jelenti azt, hogy pl. ne lenne olyan dolog, ami nekem is pl. sokkal jobban tetszik a Heroban, mint az iPhone-ban.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#56) Lirion válasza manchester85 (#55) üzenetére


Lirion
addikt

"Na, itt ugyanez a helyzet, ahol nagyobb a választék, ott valszeg a legjobb néhány is jobb, mint ahol kisebb a választék."

Nyilván, hisz mondjuk ilyen documents to go-t például tuti szarabbul csinálják meg androidra, mint iphone-ra. ;]

(#57) manchester85 válasza Lirion (#56) üzenetére


manchester85
addikt

Olyan alkalmazásokra gondoltam, amik mondjuk az egyik store-ban vannak, a másikban viszont nincsenek. Vagy pl. a fizetős alkalmazásokra... :C Egyébként fogalmam sincs, hogy jön ide az android, ugyanis a címhez nem kapcsolódik, és én biztos nem kezdem el hasonlítgatni a kettőt. Persze már-már törvényszerű, hogy mikor megjelenik egy iPhone-os hír, sodródik vele néhány ember is, akik ahelyett, hogy a témához szólnának hozzá, vagy inkább egyáltalán nem szólnának hozzá, elengedhetetlen kényszert éreznek, hogy tudassák a világgal, hogy az ő mobiljuk mennyivel jobb az iPhone-nál. :U Egyébként egy omnia+5800 kombó után én bármelyik androidos mobilról elhinném, hogy a legjobb a világon. :DDD Függetlenül attól, hogy a Hero tényleg jó telcsi.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#58) rOwLeY


rOwLeY
őstag

amilyen régóta síri csend van az iPhone háza táján, illene tényleg vmi nagyon durván ütőssel előrukkolniuk!

(#59) Lirion válasza manchester85 (#57) üzenetére


Lirion
addikt

Amik az egyikben vannak a másikban nincsenek, azok nem lehetnek jobbak ott, ahol nagyobb a választék, mint ott, ahol kisebb. Fizetős alkalmazás pedig szintén van mindkét boltban, az említett példa véletlenül pont fizetős.

Egyébként követve a gondolatmenetedet egy suzuki személyautó is valószínűleg jobb, mint mondjuk egy bmw, hisz a suzukiból nagyobb a választék.

(#60) manchester85 válasza Lirion (#59) üzenetére


manchester85
addikt

Akkor csak úgy megemlíteném, hogy az Android Market fizetős alkalmazásainak megvásárlására jelenleg Magyarországon nincs is lehetőség. Egyébként erre céloztam volna az előbbi hozzászólásomban is.

"Egyébként követve a gondolatmenetedet egy suzuki személyautó is valószínűleg jobb, mint mondjuk egy bmw, hisz a suzukiból nagyobb a választék."

Erről az analógiáról olyan szinten süt a butaság, hogy az már szinte fájdalmas. Ennek mégis mi köze a gondolatmenetemhez? Ha egy piacra nagyon program támogatottság van, akkor evidens, hogy a konkurencia is nagyobb, vagyis jobbnál jobb szoftverek versenyeznek egymással. Erre te hozol egy ilyen ostoba példát, hogy mittudomén, több színben kapható a suzuki. A nokia meg több mobilt gyárt, mint az Apple, akkor a nokia 100* jobbat kellene hogy gyártson ezzel az erővel. Hol mondtam én ilyet? Ennek a badarságnak semmi köze ahhoz, hogy ha telített egy piac (értsd: sokan írnak szoftvert rá a világ minden táján) akkor a nagyobb versenyhelyzet jobb minőségű programokat fog eredményezni. Erre te jössz egy buta összehasonlítással, hogy több suzuki van, mint BMW. Ja, csak a suzukinak más a célközönsége, a programok közül meg bármelyik "best app" is lehet, a suzuki meg kb. amióta létezik, tudja, hova pozícionáljon, és nem a felső szegmensben gondolkodnak. Ennek a példának az égvilágon semmi köze nem volt ahhoz, amit én írtam.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#61) manchester85


manchester85
addikt

Amúgy tartok tőle, hogy nem igazán értted meg ezt az egészet, úgyhogy beidézem NewL hozzászólását, és kifejtem, amit írt:

"mekkora parasztvakitás már egy bolt ahol majdnem minden van,és lehet válogatni. mekkora parasztvakitás már a tesco,spar nagyobb bevásárlóközpont egy 3négyzetméteres sarkibolt sokkal jobb pff"

Na, ennek az lenne a lényege, hogy ha elmegyek a sparba vagy a tescoba, corába, stb, akkor a választék mind árban, mind minőségben kedvezőbb lesz a számomra, mert a nagyobb kínálatból könnyebb megtalálnom a számomra fontos dolgot. És egy nagyobb piacon a versenyhelyzet is nagyobb. Vagyis a corában több jó minőségű termékkel találkozok majd, mint a sarki boltban. A te példád meg kb. az volt, hogy több tesco gazdaságos édesség van, mint lindt bonbon, akkor a tescos csoki jobb minőségű?. :C :W

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#62) pzstm


pzstm
titán

iPhone OS 4 to get 'Exposé-like' multi-tasking?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#63) <NewL> válasza Lirion (#59) üzenetére


<NewL>
addikt

he? csak en vagyok helikopter ,hogy ezt nemertem:D

nem:DDD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#64) atike


atike
nagyúr

Multitask? Ideje már... :) HD. Meg True Dolby DTS. Megamiegymás. :DDD

(#65) Wajk


Wajk
addikt

a veszett felbontás helyet - ami szerintem értelmetlen, inkább - a Super AM-OLED stílusú fejlesztéseket preferálnám. Az inkább hasznos, mint a 4x-es felbontás.

szerintem...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#66) Lirion válasza manchester85 (#61) üzenetére


Lirion
addikt

"A nokia meg több mobilt gyárt, mint az Apple, akkor a nokia 100* jobbat kellene hogy gyártson ezzel az erővel. Hol mondtam én ilyet?"

Az 55ös hsz-odban. Még egyszer nem idézem be, egyszer már megtettem.

"akkor a választék mind árban, mind minőségben kedvezőbb lesz a számomra, mert a nagyobb kínálatból könnyebb megtalálnom a számomra fontos dolgot."

Nyilván, hiszen ha zsemlét akarok venni, a tescoban sokkal jobb minőségben kapok és könnyebben meg is találom a megfelelőt a 20 féle közül, mint a kis boltban, ahol ugyanaz a zsemle szintén kapható, de csak 3 féle van mellette.

(#67) manchester85 válasza Lirion (#66) üzenetére


manchester85
addikt

Amíg nem tudod értelmezni, miről beszélek, fölösleges erről vitatkoznunk. Egy alkalmazásboltban különféle gyártók, programozók írnak különféle programokat, és ha széles támogattsága van egy rendszernek, az jobb programokat is eredményez. Nem feltétlenül lesz minden program jobb, de összességében jobb a kínálat egy nagyobb piacon.

Ezt miért nehéz megkülönböztetni attól, mikor ugyanaz a gyártó ad ki tucatszámra termékeket, ami nem feltétlenül eredményez jobb minőséget (suzuki), mint mondjuk egy kisebb rétegre fókuszáló gyártó (pl maserati). Ne zsemlével gyere már, hanem mondjuk olyan minőségi márkákkal, amikből a kisboltban csak 1-2 féle van, a tescoban meg jóval "személyre szabhatóbb" a kínálat. Többféle méret, többféle íz, típus, stb. De amíg nem bírod felfogni, hogy nem ugyanaz hogy egy PIAC egymástól független márkákat forgalmaz, és nem ugyanaz, hogy egy szar márka sokféle termékkel van a piacon, addig értelmetlen vitatkoznunk. Csak akkor ne is írd, hogy én írtam az 55. hsz-emben, mert a két dolog nem ugyanaz. Hogy ez neked már magas, arról nem én tehetek.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#68) Lirion válasza manchester85 (#67) üzenetére


Lirion
addikt

Legközelebb esetleg próbálj meg nem leírni olyan baromságot, amit leírtál és akkor nem kell utána jó politikus módjára utólag magyarázkodnod és terelned.. :K

[ Szerkesztve ]

(#69) manchester85 válasza Lirion (#68) üzenetére


manchester85
addikt

Nyilván. Utólag mosakodok, meg terelek, amikor már az 55. hsz-emben is ugyanezt fejtegettem. :C

i6 Silver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.