Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) tibcsi0407

tibcsi0407
(félisten)

Bakker, akkor még sem biztos az az Amazfit GTS... Na meglátjuk

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Huawei P30 Pro 8/256 Aurora blue

(#2) juuzer válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére

juuzer
(őstag)

Tippre drágább lesz, a Watch GT is magasabb áron nyitott, mint az új amazfit órák. (Mármint tippre ha lesznek esetleg itthon, akkor tuti olcsóbbak lesznek by default).

Én csak azt remélem, hogy a Huawei nem hanyagolja el az 1. generációs Watch GT-t sem. Egy Music controlnak nagyon örülnék még bele és akkor már tényleg kb tökéletes lenne az óra számomra. :/ :D

Vamos a la playa.

(#3) atike

atike
(nagyúr)

Tetszik... Az árára meg kíváncsi leszek...

(#4) Bennyboy

Bennyboy
(senior tag)

Nekem is Watch GT-m van és nagyon szeretem. Egy Gear S3-at cseréltem le. Nekem a mikrofon egyáltalán nem hiányzik belőle inkább normális számlapokat és automatikus edzés észlelést rakjanak bele. Bár ehhez nem kell új óra, szóval kíváncsi vagyok a kicsivel nagyobb akkun kívül mi benne az újdonság.

GOA 604

(#5) tibcsi0407 válasza juuzer (#2) üzenetére

tibcsi0407
(félisten)

Az a párezer Forint nem téma, mert ezt úgy is hosszabb távra veszi az ember. Inkább az a fontos, hogy ne legyen sűrűn a töltőn.
Most egy Stratos-om van, de hiányzik egy normálisabb AMOLED kijelző és a méghosszabb akkuidő. Edzésekkel a Stratos is 3-4 napig bírja max.

Asrock X370 Taichi - Ryzen 7 1800X -Corsair DDR4-3200C16 Vengeance LPX 16 GB (2 x 8 GB) - Coolermaster Masterliquid 240 - 250GB Samsung 960 Evo Nvme - GIGABYTE GV-N1080G1 GAMING-8GD - Netgear R7800 - Huawei P30 Pro 8/256 Aurora blue

(#6) jacis

jacis
(veterán)

Ez most sokkal szebb mint az előd.

Samsung Galaxy S10+

(#7) NGA válasza Bennyboy (#4) üzenetére

NGA
(addikt)

Bármilyen számlapot fel lehet rakni.

(#8) beni156 válasza NGA (#7) üzenetére

beni156
(csendes tag)

Nem lehet bármilyet, csak az előretelepítetteket és kb 4 darabot lehet letölteni az appból.

(#9) munnergep válasza beni156 (#8) üzenetére

munnergep
(senior tag)

De, fel lehet tenni.
Csak még sokat kell barkácsolni, macerás, nekem nem éri meg. Talán lesz rá valami app.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up." / "Dr.Schultz, five thousand dollar ni##er, is practically my middle name."

(#10) Bennyboy

Bennyboy
(senior tag)

Tisztába vagyok vele, h hekkeléssel megoldható sok számlap csak éppen rohadtul nem éri meg mivel egy csomó más dolog meg nem fog működni. A gyári és a shopban lévők 95%-a kuka számomra annyira igénytelen Samsunghoz képest. Nem is értem.

GOA 604

(#11) NGA válasza Bennyboy (#10) üzenetére

NGA
(addikt)

Érdekes, nekem semmit nem kellett meghekkelnem, felraktam egy olyan appot, amivel megy, kikapcsoltam a poziciókérést, majd felraktam ami nekem tetszik, nagyon sokféle van, pl itt is: [link]
Majd mikor felraktam, visszalépek a sima fiókomba, és visszakapcsolom a poziciókérést. Kb 2 perc alatt megvan, és minden dolog működik tökéletesen.

[ Szerkesztve ]

(#12) soundman1

soundman1
(aktív tag)

A képre illesztve a GT 1-et a következő látszik. A szíj rögzítő fülei hosszabbak, illetve alul teljesen kör alakú a műanyag rész, valamint a fém házat lefelé egy peremmel vastagították a műanyag ház rovására.
A króm változaton valódi bőrszíjnak, nem utánzatnak tűnik a szíj. A káván optikailag módosítottak, ugyanakkora, mimt az 1-en, mert a külső ív nagyobb letörését tették belülre, kívülre a kisebbet.
Így az összkép kicsit szebb, szerintem, de az 1 is menő.
Remélhetőleg az óralap bolt megjön mindkét GT-re. A + nafta díjazandó, de a + micen és hangszórón kívül többet vártam. Meglátjuk a bejelentést.

[ Szerkesztve ]

Lg g6 Dual H-870DS SEA-xx + Honor 7 PLK-L01 b396

(#13) balko235

balko235
(kezdő)

Kipróbálnám!

(#14) Brekecs

Brekecs
(aktív tag)

Erre várok ! :K

Windows 10 Enterprise x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard lifetime ! :-)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.