Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Érdekes, azt hittem úgy volt hogy a Lenovo már nem ad ki telefont a saját nevével..

Forward thinking. كرر

(#2) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nyilván futó projekt volt, legyártva dobozolva, amit már nem kukázhattak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Na, ez tetszik, szép egyedi forma, semmit nem másol, megfelelő a specifikáció is, hiányoltam már a Lenovo-t. Venni soha nem vettem ez igaz, de mindig szimpatikus volt, ahogyan a Moto is. Szintén ugyanezt hozza az is, gondolom pont azért, mert a Lenovo égisze alatt van. A többi kínai gyártónak is így kéne szerintem.

(#4) rdt89


rdt89
addikt

Mikor senki se számított volna rá a lenovo bedobta ezt a készüléket, amitől majdnem most leesett az állam. Helio x23 proci akkor ez tudja a 4k videó rögzítést is ennyi pénzért? Odab.sz! :Y

(#5) rdt89 válasza rdt89 (#4) üzenetére


rdt89
addikt

Most néztem meg gsmarena-n szért a kamera f1.7-es, ami ebben az ársávban szinte hihetetlen. Hát ezzel a készülékkel ha ezt az árat tartani tudják egy vevőt szereztek, meg a piacot le hengerelhetik. :)

(#6) Sys85


Sys85
veterán

Youtube-on találtam egy bemutatót és van hozzá gdriveos "camera sample" is.
Youtube
Gdrive
Basszus,ha hozzánk is eljutna és az ára is 70-75k alatt maradna,ez best buy lenne!
Szerintem igen jó a kamerája,meglepően jó (a sample fotók alapján),erős hardver,nagy akku,pofás a külső.
Csak kukacoskodás,de az egyetlen ami hiányzik,az az Amoled. :)

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7) Swinegod


Swinegod
őstag

Valami(k)re nagyon emlékeztet...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#8) Szabaka válasza .Szaki. (#3) üzenetére


Szabaka
tag

Hogy érted, hogy semmit nem másol? :)
Nekem a hátulja ismerős..

persze ettől még tetszetős :))



szerk: még egy kép :DD

[ Szerkesztve ]

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#9) .Szaki. válasza Szabaka (#8) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ohh...valóban. Akkor csak számomra volt új ez a forma. :)

(#10) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon pofás kis telefon. :)
Tud azért még a Lenovo ha akar, továbbra is szimpatikusak.

(#11) ollie válasza Szabaka (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nem mindháromnak mobiltelefon alakja van? ;]

***

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

X23-mal nem lesz egy üzemidő bajnok, hiába nagyobb az aksi, ám ezen az áron elég sok dolog elengedhető.

Finn the human

(#13) tibcsi0407 válasza ollie (#11) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:C

https://utdetailing.hu/

(#14) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Hazudtak megint ..

Abe due dembella

(#15) ollie válasza kovaszoskeny (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gyíkemberek?

***

(#16) beg válasza Szabaka (#8) üzenetére


beg
veterán

Adok egy téglalap formát, hátsó ujjlenyomatot, dupla kamerát, villanót. Légyszi szerkessz belőle egy telefont ami nem hasonlít semmire a világon amit eddig legyártottak.
Szólj ha kész.

Annyira unalmas mindegyik hírnél ez a "másolás" "valamire hasonlít" meg a "samuiphonehuvej koppintás" gumicsont hogy valami hihetetlen.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#17) Swinegod válasza beg (#16) üzenetére


Swinegod
őstag

Meizu Pro 6, Pro 7, Gionee M2017 csak hogy pár, semmi másra nem hasonlít telefont említsek

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#18) beg válasza Swinegod (#17) üzenetére


beg
veterán

Valóban unikális készülékek. Azért erről próbáld meggyőzni a samsung, LG, HTC és a Vertu mérnökeit is. (olyan sorrendben ahogy említetted őket)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#19) .Szaki. válasza beg (#18) üzenetére


.Szaki.
addikt

Azért ez nem olyan bonyolult kérdés. Samsungnak, Apple, LG, Nokia, Sony, HTC, Motorola. Csak néhány márka akiknek azért sikerült egyedi formát kitalálniuk, sőt, régebben az Asus is meg tudta ezt oldani, mára már ők is beálltak a sorba. Vagy akkor mondjuk azt, hogy nem kell az egyedi forma, mindenki adjon ki ugyanolyan házat, minden legyen ugyanott és majd az UI lesz az egyediség. Milyen szép új kreatív világ lenne.. Nem csak a specifikáció a lényeg, ennek van egy művészeti része is. Nyilván nem tudják annyira kiélni magukat a tervezők, mint anno a gombos telefonoknál, de azért valamit lehetne alkotni.

(#20) Szabaka válasza beg (#16) üzenetére


Szabaka
tag

Én nem mondtam hogy koppintás meg másolás, csupán reagáltam arra, miszerint semmire nem hasonlít.

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#21) Quqesz válasza Szabaka (#8) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ííííí b+ most esett le, hogy az apple koppintotta az álló kamera elrendezést a Mate 9-ről!!!!! Csak kicsit Iphonelcsúszott lett a hátlap oldalára! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#22) core2trio válasza beg (#16) üzenetére


core2trio
tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Ennyiért már jöhetne is nekem :K

(#24) fattyu válasza Matada2.3 (#12) üzenetére


fattyu
veterán

+1 625el jobb lett volna

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#25) rep3at válasza Milka 78 (#23) üzenetére


rep3at
őstag

Basszus most látom mekkora az aláírásod :D

Forward thinking. كرر

(#26) Jeanne d'Arc

Külsőre nagyon tetszetős.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#27) Szabaka válasza core2trio (#22) üzenetére


Szabaka
tag

Hát szerintem még ez is elég hasonló :DD

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#28) aprokaroka87 válasza Szabaka (#27) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Rosszul nézed....ez egy fícsőőr.

(#29) macskea válasza core2trio (#22) üzenetére


macskea
őstag

Számítottam egy ilyen kommentre. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#30) jacis


jacis
nagyúr

Ez egy korrekt ajánlat. Főleg úgy hogy a felület nem olyan mocsok mint régen.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#31) Luck Dragon

Korrekt masina, tetszik.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végre, viszonylag érintetetlen rendszerrel, nagy aksival jó lehet.

MTK sem rossz, de nyithatnának már végre ők is a Snapi felé, ha mondjuk a Tab4-be befért egy Snap425, akkor ide egy Snap 630 jöhetett volna

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Lenovo mobiles - Natural Born Killers

(#34) wolfman


wolfman
veterán

Ha lesz EUs verzsön, benevezek egyre szerintem.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#35) Ricardo válasza Swinegod (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Meizu pro 6 előlapja mintha a samsungtól származna, a hátlapja meg annyiban tér el a tömegtől, hogy az ujjlenyomat olvasó körül van egy fém gyűrű.

A Gionee említése ebben a témában valahol jogos, teljes hasonlóság nincs, de a stílusa olyan , mintha egy samsungba oltott vertu lenne. tehát nem egy darab gyártót másol, hanem többet és ezt ötvözi. az "egyedisége" abban rejlik, hogy ezeket pont ugyanígy még nem legozta össze más.

szerk: A pro7 kapott egy kijelzőt a hátlapra woooooooooooooooow :U

[ Szerkesztve ]

(#36) kalmanahos


kalmanahos
tag

nem tudnak a lenovokba olyan gyors procit es annyi ramot tenni, hogy ne lassuljon be fel nap utan. lenovo: never

(#37) ollie válasza kalmanahos (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem pont ellenkező a tapasztalatom a Lenovo-val. Lehet, hogy nem az alsó kategória alapján kéne következtetéseket levonni.

***

(#38) Juhaszatti válasza kalmanahos (#36) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem nem ez a tapasztalatom egy Vibe X2 alapján. Volt amivel sikerült megfektetni, de alapvetően szépen és gyorsan tette a dolgát amíg használtam, komolyabb lassulás nélkül.

(#39) Sgr_A válasza Graphics (#32) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nyitottak
P1-615
P2-625

Kalmanahos: de tudnak :P

[ Szerkesztve ]

(#40) Graphics válasza Sgr_A (#39) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezek viszont már régebbiek.

Snap625-ös még oké, de most lehetett volna valami újdonság is.

Habár India, ott fogni kell a pénzt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) Gibo válasza Graphics (#32) üzenetére


Gibo
senior tag

Ott az egész ZUK sorozat :DDD
Amit aztán be is számítottak... :(
Egyébként tényleg kihozhatták volna két verzióban, egyet egy snapi650el (vagy 630al) egyet pedig az X23al.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.