Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Ennyi pénzért jó, és én inkább venném ezt, mint az Op3n Dott-ot, vagy micsodát. 100 mAh-val erősebb akku, ami nem sok, de ilyen harmatos kapacitásnál még ez is számít.

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ideje volt már, hogy ebben a kategóriában is megkapaszkodjon az 1Gb RAM és a 8Gb belső tár.

Fred23: Az Op3n Dott mellett szól a szebb kijelző.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez a raketas ize mar az Allview-knal is ott volt..

Egyencucc vagy vmi beepulo app?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) KillHates


KillHates
nagyúr

Megint mély részvétem és minden elismerésem, a precíz tesztért. :R :)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5) szentkuti11 válasza Graphics (#3) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ha megérinted, megnyitja a rendszerkarbantartó alkalmazást, ennyit tud. Illetve, ahogy látod, mutatja, hogy mennyi RAM van szabadon.

[ Szerkesztve ]

(#6) Dilikutya válasza KillHates (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért? Sebességre nem használhatatlan ez, az Antutu pontok is többszöröse pl. egy SIII Mininek, ami meg jó kis telefon a mai napig, a maga korában meg középkategóriás volt. A kijelző a gyenge pont, meg a kamera.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Köszi, hogy vegigszenvedtetek😉 Már a neve eltántorítana, mindennemű kontakttol, nemhogy vásárlástól... Sok ilyen lesz még?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) KillHates válasza Dilikutya (#6) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem a telefont akartam leszólni, hanem a "tizenkettő egy tucat" telefonok tesztelésére gondoltam.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#9) bollokcs80 válasza Dilikutya (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Most már csak ezeknek az ócska TFT paneleknek kéne kikopniuk. :U

Ebben a kategóriában szerintem még mindig a T....O mobil a legjobb.

B.Cs.

(#10) Graphics válasza szentkuti11 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom, csak mas termeknel is lattuk mar, ugye :)

Aztan azert kerdem.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) helixP válasza moleculez (#7) üzenetére


helixP
nagyúr

Remélem, hogy sok ilyen lesz még!

Az a jó, hogy mindenki kiválaszthatja a neki megfelelőt, már tényleg szépen "személyre lehet szabni" az androidos telefonokat, kinek mi a preferencia. Ugyanolyan telók vannak nagyobb akksival, nagyobb felbontással, strapább kivitelben. Moduláris telefon :DDD

(#12) Dilikutya válasza bollokcs80 (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van rá esély, az Op3n Dott-ban is már IPS van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) dzsi23 válasza Fred23 (#1) üzenetére


dzsi23
addikt

100 mAh miatt választanál egy rosszabb telefont? :)

(#4) KillHates:
Az elismeréssel egyetértek :R a részvéttel már kevésbé, annyira azért nem vészes, és végül is ez is egy munka... :U

(#14) #13110016


#13110016
törölt tag

A cikk végén milyen terszterdemény látható? Chrome?

(#15) szentkuti11 válasza #13110016 (#14) üzenetére


szentkuti11
addikt

A Vellamo böngészőtesztje, amit a Chrome-mal futtattunk le.

(#16) fornettisuti válasza Graphics (#3) üzenetére


fornettisuti
veterán

Vagy ez vagy hasonló cucc volt alcatel idol alfán is elötelepitve, gagyisztikus amugy, fun volt használni elsö pár alkalommal, amugy utáltam.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) #13110016 válasza szentkuti11 (#15) üzenetére


#13110016
törölt tag

Hálás köszönet!! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.