Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Még mindíg azt mondom, akinek kétkártyás telefon kell, az spóroljon össze egy samsungra. Mert ezekből a dupla/tripla simes kínai vackokból soha a büdös életbe nem lesz használható készülék.

(#2) szezso15


szezso15
addikt

Talán mert fekete. De ezzel az erővel én most egy midnight asztal felett görnyedek, hogy ez a cikk megszülessen, s ha kész, akkor a midnight autómmal megyek haza, miközben hátrasimítom a midnight hajamat (illetve ami maradt belőle), és majd a midnight sötétben botorkálva kinyitom a midnight lépcsőházi ajtót.
xDD :DDD :DD

Ezen kész voltam! :DDD

Amúgy nem rossz telefon! Bár nagyon nem tetszik! :(

*Hajrá Loki!* i15+

(#3) rainmen


rainmen
aktív tag

Lehet, hogy azért "Midnight", mert csak sötétben szabad elővenni... :D
Az egyedi csatik meg kellenek, különben a kínaiak nem tudnának keresni a spéci kütyükkel a különféle aukciós oldalakon... :))

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

"Ennyi pénzért nyilván nem fog kiugrani egy maláj táncoslány a dobozból"
Én beérném egy magyar lánnyal is :D :D

Amúgy elég kis patent telefon......

All→M8

(#5) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Na most meg egy Nokia hasonmás.. Tényleg közeleg a világvége ennyi kínai csodával..

(#6) rep3at


rep3at
őstag

Ennyi pénzért nagyon jó vétel szerintem.

Forward thinking. كرر

(#7) Lacazr93 válasza rep3at (#6) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Hát de azt is nézd hogy mit kapsz azért az árért..

(#8) andro_et válasza Lacazr93 (#5) üzenetére


andro_et
tag

ez most mitől nokia hasonmás??

(#9) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Jó ez. Ami felesleges benne: kamera, színes kijelző, bluetooth, GPRS, és mp3 támogatás.
Ha ezek nem lennének benne, akkor nem lenne hibája, és talán még olcsóbban is lehetne adni. :D

(#10) Lacazr93 válasza andro_et (#8) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Nekem nagyon ez a telefon jön be róla

(#11) andro_et válasza Lacazr93 (#10) üzenetére


andro_et
tag

mondasz valamit :)) hát na... kínából van, s arrafele saját ötlet ügye nincsen :P

(#12) Lacazr93 válasza andro_et (#11) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Hát nincs az biztos :) De lehet hogy jobb is..

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A legolcsóbb kétkártyás forintra fordítva mit takar?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Lacazr93 válasza Graphics (#13) üzenetére


Lacazr93
senior tag

(#15) dnelb


dnelb
veterán

Valaki igazán csinálhatna már egy 2 simes androidos telót, Blade-X8 tudással.. Jelenleg myphone 6680-om van, de elég keveset tud sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lacazr93 válasza dnelb (#15) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Van 2simes Androidos telefon tudtommal :)

(#17) dnelb válasza Lacazr93 (#16) üzenetére


dnelb
veterán

És tud is annyit mint pl 1 blade? Link?

(#18) Lacazr93 válasza dnelb (#17) üzenetére


Lacazr93
senior tag

(#19) Maxentius


Maxentius
addikt

De szeretem ezeket az üdítő színfoltokat! Klasszik felépítés (bill+kijelző, téglában), kínai nem érintős szoftver... de jó. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) magyarattila


magyarattila
tag

a cikkíró nagyon jókedvében volt mikor megírta a tesztet, feldobta a napomat :)

Az ember vágyik valakire, akivel törődhet, akinek minden kérdésére válaszol, anélkül, hogy tudna róla.

(#21) Akoneira


Akoneira
tag

"s bőve elég funkcionalitást biztosít még mindig az alsóbb kategóriákban."

Elég béna..:S
Az LG-nek volt régen egy jó két kártyása, bár abban nem volt wifi, pedig még jól is nézett ki!Ez béna... :( :(

Htc Desire >> Apple IPhone 4s >> Blackberry Q10

(#22) kirkri


kirkri
addikt

Nekem volt majd egy évig egy kétkártyás kínai telóm. Hirtelenen szükségem volt egy kétkártyás készülékre, a Samsung megoldását viszont drágának találtam. Sajnos én is tapasztaltam ezt a nem igazán hallom jól a másik felet dolgot. Ettől eltekintve nagyon korrekt telefon volt. Aztán elhalálozott benne valami (talán csak a hangszóró, mert kihangosítva működik a másik hangszórón keresztül) így letettem. Van benne olyan funkció, hogy átalakítja a hangodat és azzal halálra lehetett szívatni a haverokat. Nem túlzok, a női hangra is teljesen hitelesen alakította át a hangom, pedig elég férfias orgánummal rendelkezem.
Összességében nagyon használható volt és az összeszerelés minőségére sem lehetett panaszom. Az aksi az valamilyen Nokia aksival volt kompatibilis, így azzal is vígan ment volna, de egy félreértés miatt kaptam hozzá még 2db-ot a meglévő kettő mellé, így aksival el voltam látva. (A négyből három meg is maradt, mivel mint írtam egy évig használtam a készüléket)

Szóval, szerintem lehet fanyalogni, de az árához képest korrekt telefonokról beszélünk. Persze nem kell összehasonlítani a ma kapható "okos" telefonokkal, hiszen nem ugyanarról az árkategóriáról beszélünk.

21 éve a Prohardveren! ™

(#23) #43960832


#43960832
törölt tag

Midnight Commanderből lehet tallózni a belső memóriát? ;]

(#24) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Amire kitalálták arra jó.Ennyiért meg pláne:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#25) beefjeez


beefjeez
senior tag

én meg half midnight felett ;] amúgy nem birom a myphone-t :(

(#26) nicu71


nicu71
addikt

"miközben hátrasimítom a midnight hajamat (illetve ami maradt belőle)"
na ezért szeretem a mobilarénás teszteket! :DD :DD :DD amugy maga a telefon nem túl izgalmas,de az írás...állat! :C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27) nicu71 válasza kirkri (#22) üzenetére


nicu71
addikt

"Van benne olyan funkció, hogy átalakítja a hangodat és azzal halálra lehetett szívatni a haverokat. Nem túlzok, a női hangra is teljesen hitelesen alakította át a hangom, pedig elég férfias orgánummal rendelkezem."
Hát ez hatalmas lehet,már a gondolatra sírok a nevetéstől! :DD :DD :DD :C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) LordX


LordX
veterán

öö.. Nincs benne UMTS? Értem én, hogy kőolcsó telefon, de..

(#29) dedike válasza Lacazr93 (#18) üzenetére


dedike
addikt

URL érvénytelen... :U

Jó szerencsét!

(#30) kirkri válasza nicu71 (#27) üzenetére


kirkri
addikt

Gondolj bele, amikor a kollégát felhívtam (tudva, hogy korábban megszívta a Vaterán egy vevővel aki csaló volt - jelentéktelen összeggel szerencsére - ) mint Nagy Rita a helyi rendőrkapitányság hadnagya és beidéztem meghallgatásra. Szegény magyarázta kétségbeesetten, hogy neki csak pár száz forintos kára származott és nem szeretne ezért a rendőrségre menni. ;] De megfenyegettem, hogy akkor előállíttatom. Itt már nem bírták a vele egy irodában ülő kollégák és hangos röhögésben törtek ki. :DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#31) kutti


kutti
tag

ennyi pénzért megérné hogyha lenne benne umts meg eq

(#33) randras


randras
veterán

Több szempontból is érdekes írás: először is mert tele van tűzdelve beteg mondatokkal, másodszor pedig mert tele van hibákkal... :(

A telefon meg...hát olcsó. Inkább Nokia C2-00, még akkor is ha ocsmány a hátulja szvsz... :W

(#34) Sanya


Sanya
nagyúr

túlértékelt kínai szar.
ár/érték arányba beleszámoltad a tartósságot?
vagy figyelembe vetted az új készülék árát? vagy a "karcmentes" bolti garis szürkeimportost reklámozod?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#35) attila112


attila112
csendes tag

Kiválló írás... Főleg az eleje..."MIDNIGHT" :C

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#36) Bog válasza Sanya (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

csak a pontosság kedvéért:
- a garanciális időn belül futár viszi el és hozza vissza házhoz a telefont, ha baja lenne
- nem szürkeimportos, nem 0% áfás, hanem full új, legális
- a tartósságot nyilván nem tudom három nap alatt megítélni, de arról van információm, hogy mennyit hoznak a korábbi modellekből vissza. nem többet, mint nokiából...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Abszolút jellegtelen tucatMyphone, Sharp beütéssel. Értem én hogy occsó de mégis mennyi, mert azt nem látom? Vagy olvassam át még egyszer? :DDD

Bár a telefon számomra még egy bélgörcsös lepkénél is kevesebbet ér, de ez a cikk az elmúlt fél év legjobbja, sikítottam a röhögéstől az irodában.
Bog keresd fel kezelőorvosodat vagy gyógyszerészedet...vagy tudod mit...inkább ne :DDD ez óriási volt :DD

(#38) Bog válasza Rav3n02 (#37) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Benne van az elején, hogy 12 pénz ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#39) Rav3n02 válasza Bog (#38) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Rav3n02 mai tanácsa: Kávé előtt ne olvass cikket, vagy ha igen minimum kétszer...Kösssz :DDD

(#40) #95590400


#95590400
törölt tag

azért egy samu E2152-t pár ezerrel drágábban lehet kapni, ugyanezzel a tudással, majdnem megegyező paraméterekkel. és teljesen használható telefon, leszámítva a sim váltogatást a dedikált hívógomb helyett. ez még mindig idegesít. tartaléknak polcon csücsül (a myphone elhullott pár hete, a töltőcsatija kitört, egy másikat eladtam, egy meg elment családon belül).
szóval megfordult nálam pár myphone, meg samu dual simben, a májfónt hosszútávon azért megutálta az ember végül. elképesztően összehányt menü, sokszor hulladék hangminőség, hamar kikopó csatlakozók, pár hónap intenzív, kíméleten zsebben használat után csúnya kopások, karc.
a samu meg azért jobban bírta a kiképzést, és míg a 3 májfón telóból 1 sistergett, 1 visszhangzott, 1 meg halk volt, a samu hangminőség terén eddig hozta az erős közepest. ebből is több volt a kezemben, kezdve a d880 a 2652-őn át egészen a star II-ig.
most a champot használom nagy megelégedéssel, ami menüben hatékonyabb és sokkal jobb, mint a star II a elképesztően használhatatlan és semmiérő widget oldalaival. most komolyan, abban szinte semmit nem lehet elérni az alap kezdő oldalakból, csak a naptárt... meg van egy óra, és bumm. a többi kapott/letölthető widget meg egy vicc. más alkalmazást meg nem lehet kihúzni widget oldalra: olyan apróságot, h hívásnapló, bluetooth/wifi beállítás (lenyíló menüben ugyan van ki meg bekapcs), meg gyorshívó. csak a zsúfolt menüben lehet keresgélni. de ott legalább össze lehetett rendezni.
úgy tűnik ebben az alsó kategóriában se sok keresnivalója van már a májfónnak. a középkategóriában (érintőképernyős, vagy egy picit komolyabb telők) meg már rég nem sok keresnivalója van.

[ Szerkesztve ]

(#41) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. A telefon hasznalhato. :)

"There is nothing permanent except change"

(#42) zsirfecske válasza tzsolesz (#9) üzenetére


zsirfecske
addikt

igen, a kamerát egyszerűen én sem értem, ilyen minőségben ugyan minek? bár 5 éve még öltünk ezekért, vicc utólag nézni az értékelhetetlen vga felbontású homályos képeket. inkább ki kell hagyni és máris olcsóbb 2 dollárral.

(#43) mttssz


mttssz
senior tag

Jó kis leírás. Magával a telefonnal annyira nem vagyok kibékülve, volt szerencsém kipróbálni egyet.

(#44) Sanya válasza Bog (#36) üzenetére


Sanya
nagyúr

okés, csak mert ami a cikk végén szerepel speedshop-os link, amely egy bruttó 12.000 forintos _használt_ telefonra mutat.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#45) Turbobacsi válasza Sanya (#44) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

ráadásul utolsó darab! siessetek :Y

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#46) randras válasza Turbobacsi (#45) üzenetére


randras
veterán

:DDD

(#47) atis123


atis123
tag

A BMP azért van, mert nem akarták megkockáztatni, hogy a tömörítés miatt még az a kis "minőség" is elvesszen :D.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#48) attila112 válasza Turbobacsi (#45) üzenetére


attila112
csendes tag

Akkor se kéne ha ingyen lenne...

Üdv: Attila OO===[][]===OO ne feledd az értékelést

(#49) anaqer válasza atis123 (#47) üzenetére


anaqer
veterán

Ja, az utódmodell meg már RAW-ba fog menteni... ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#50) amdphenomX4 válasza VD (#1) üzenetére


amdphenomX4
csendes tag

Már van 'quadro', azaz 4kártyás ilyen myphone is. :D Bár nem értem azt miért éri meg nekik gyártani, mert aki már annyira vip hogy 4 sim-je is van, úgyse vesz ilyet.

Nem tudom, ha ránézek egy ilyen telefonra mindig a hideg ráz ki. Annyira sugall belőle, hogy kínai...szörnyű..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.