Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Olvasom a mangát és ez a cikk egy kicsit spoileresnek tűnik nekem... :U

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) Kokzor válasza saelin (#1) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Akkor nagyon le vagy maradva, mert az animéhez képest se volt benne semmi spoiler. Pedig az anime nem tart ott mint a manga.

(#3) saelin válasza Kokzor (#2) üzenetére


saelin
veterán

Most hétvégén kezdtem el olvasni. Persze hogy le vagyok maradva... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Jigoku válasza saelin (#1) üzenetére


Jigoku
tag

Szerintem egy anime/bármilyen sorozat esetén is minden spoiler, ami nem az első évad első kb 2 részében történik. Ezek a dolgok pedig a második, de leginkább a mostani, harmadik évadban előkerülő karakterek és történések, szóval bőven spoiler szerintem is. ^^"

Egyébként érdekesnek tűnik a játék, de valahogy minél többet látok belőle, annál kevésbé vonz. Olyan plusz tartalom nélküli rókabőr érzésem van tőle. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Amint befejeződik a 3ik évad, ledarálom egybe, megveszem ezt a játékot és tovább nyújtom az élményt, amit ez a sorozat nyújtott eddig. Még egy Seven Deadly Sins játékot kiadnának teljes lenne a mámor. :)

(#6) Kokzor válasza rdt89 (#5) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Akkor teljes lesz, mert már tavaly óta van abból is játék. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.