Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EndR


EndR
tag

Csak egy aprócska kérdés: miért nincs egy közös Mobilaréna Instagram fiókotok?
(egy fióknak lehet több kezelője is)
Úgy egyben lehetne látni mindent, ami oda tartozik. :)

3210 > R320s > OT 715 > J6 > MY X-6 > 6230 > N95 > N8 > M5 > 9 > S20FE

(#2) kcsa válasza EndR (#1) üzenetére


kcsa
veterán

Mert ezek nem a munkáról szólnak, hanem a kis privát fotóalbumuk.

(#3) juuzer


juuzer
addikt

Jó utat és sok KAS-t! :D

Vamos a la playa.

(#4) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon jó utat mindenkinek, és sok érdekes úti riportot, cikket, interjút, videót nekünk! :)

[ Szerkesztve ]

(#5) atosan


atosan
addikt

Jó utat, jó szerencsét és sok cikket! 🙂

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#6) Snooker147


Snooker147
tag

Szerintem AliceWake-nek jobban megnyílnának a riportalanyok, mint mondjuk Bone-nak. Nem? Rossz húzás Őt itthon hagyni😀

(#7) Farkas82


Farkas82
tag

A nyáron voltunk családilag autóval Barszelónában, hát a francia autópálya kicsinálta az idegeinket. A sok fizető kapu miatt eleve elveszti az autópálya az értelmét (értsd: gyorsabban haladsz) meg ennyi magát 105-el a belső sávban felejtő, illetve kinthagyott indexel közlekedő idiótát mint ott még nem láttam. A korona az egészen az volt, hogy még a végén utánnunk küldtek egy 45 eurós büntetést is, mert szerintük 90 helyett 98-al mentünk(láttam amikor villantott a trafipax 95-el mentünk). De még a levél is frankón gugli fordítóval volt fordítva.

(#8) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Várjuk az élménybeszámolókat. :K

Legenddék mehetnének valami elektromos autóval, az külön kitöltene egy teljes blogsorozatot, abban biztos vagyok :D

Finn the human

(#9) Tomi_Ohl válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én is erre gondoltam, tök jó lenne, bár azért valószínűleg macerásabb is, ha nem kapnak valami Teslát. :D

Várjuk a kontentet! :K

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

AliceWake-t vétek lenne itthon hagyni,nem is értem,h nem lázadozik ellene. :)

Snooker147: Nem gyóntatni mennek... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) Matada2.3 válasza Tomi_Ohl (#9) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ááá, én félig viccből gondoltam erre, mert több lenne az anyázás, mint a hála és tapasztalat azokban a bejegyzésekben. :D Alapul véve Bochaék kalandjait az E-Golffal.

Finn the human

(#12) Keem1


Keem1
addikt

Már várjuk, hajrá srácok! :C
Igaz, minden nyitó bejegyzés alatt megírom, de tényleg jobban várom az MWC-s blogbejegyzéseket, mint magukat a cikkeket. :DDD

(#13) saiyajin válasza Keem1 (#12) üzenetére


saiyajin
senior tag

Várom én is, hajrá, jó utat!

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#14) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tizenkettedik alkalomra azért elég nehéz újat mutatni, pláne ha maga a rendezvény se lesz akkora durranás, így aztán az e fajta kalandozás tök jó ötletnek hangzik. Jelen esetben inkább jó szórakozást kívánnék, semmint jó munkát, de természetes a tudósítás végett mindkettőt :D

All→M8

(#15) petymeg


petymeg
addikt

"ahol feltolják az Atecát egy kompra"

Miért kell feltloni?

farkas82

Nem sok országban olyan toleráns a rendszer, mint nálunk ahol az 50 65, a 90 105 a 130 meg 145. Erdélyben 61-gyel mentünk, 60 helyett és megbüntettek. Ha nem fizetsz ott helyben, elveszik a jogsit és mehetsz a hivatalba rendezni.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#16) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nem valószínű hogy tengeribeteg lesz Bocha a hajón.
Én utaztam már ilyen kompon kabinban, egyáltalán semmit nem érzékel az ember a hullámzásból, vagy egyáltalán abból, hogy tengeren van. Egy nagyon kicsi távoli mormogást lehet hallani, hogy működnek a motorok, de amúgy semmilyen mozgás nincs, ne tartsatok ettől.

(#17) pusszycat válasza lugosi (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kivéve ha vihar lesz,vagy cunami,esetleg tornádó. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) lugosi válasza pusszycat (#17) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Látod ezeket nem tudom. Valamekkora vihart még amúgy elbír szerintem hánykolódás nélkül (én az Északi-tengeren aludtam hajón, ott akkor nyugalmas volt minden). Bár olyan fáradt voltam végig, hogy felőlem akár vihar is lehetett volna.
Hajnalban első nap kimentem megnézni, hogy milyen amikor már ugye nem látszik a part, és körbenézel, és csak csíkot lehet látni. Hát, aggasztó.

(#19) pusszycat válasza lugosi (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ne is mond,én úgy úszom mint a kőbalta. De kiabálni tudok ha kell.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.